Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
αξιζει???

50 ευρω λεει 100 η μια ωρα +20 κουλουρι εχει κανεις αποψη εχει χωρο στο κερατσινι

Αν ειναι η γνωστη μαρθα απο κερατσινι που επαιζε με σκυπε παλιοτερα δεν αξιζει με τπτ ουτε απ εξω μην περασεις
δεν ξερω την γνωστη,εχει φωτος δες αμα ειναι...παντως εχει κωλαρα και τρελο στησιμο
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
Καλημερα σε ολη τη παρεα ,


τι καλο και νεο υπαρχει σε Velvet κ Deluxe ?

Να κανει γδυσιμο και καλαμακι ΑΚΑ ?


οτι εχετε να προτεινετε δημοσια η σε π.μ

Εληψα αρκετα απ το αθλημα του μασαζ

και εχω χασει επεισοδια


Ευχαριστω

Καλα να περνατε.........


γεια σου βρε gravitygr!! καλωσορισες κ παλι στην παρεα μας! οπως θα δεις δεν εχεις χασει κ παρα πολλα!
 

mitsos1357

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
210
Like
1.669
Πόντοι
201
Στο King massage ξερετε αν παιζει τιποτα η απλα μασαζ?
 

Markosmarkos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
25
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα αγαπητοί συνάδελφοι!Ξέρει κάνεις που πήγε η Αναστασία , ξανθό αγγελούδι, από την Κ.10;
 

Stuart

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα..
Έχει κανείς να μου πει για Ολυμπία από Vip;
Και Αμαλία από Your massage;;
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
14
Like
2.057
Πόντοι
2.487
Απο velvet με ποσο κοστος φτανουν φραπε-καλαμακι?και ολες η καποιες?Αν προτιματε PM
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
14
Like
2.057
Πόντοι
2.487
Επισης Δαναη απο Deluxe εχει δαγκωσει κανεις?κανει φραπε σε ολους αλλα εχει παει σε καλαμακι η και βαλε σε κανεναν ποτε?
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
gravitygr , καλήμερα φίλε και καλώς όρισες πάλι στην παρέα, για velvet και deluxe , μιας και τα τιμώ πολύ αυτά τα δύο γραφεία , ομολογώ πως με έχουν αφήσει άφωνο με τις νέες παρουσίες τους....Χθες το πρωί από το velvet , που ήταν νωρίς μου έστειλαν 12 κοπέλες ότι ήταν διαθέσιμες για την Παρασκευή....και το deluxe το ίδιο ....πλέον νομίζω πως αυτά τα δύο παίζουν πολύ δυνατά στο κομμάτι της ανανέωσης, νέες κοπέλες οι οποίες ανανεώνονται συνεχώς , πολύ δυνατές παρουσίες με πολύ καλές παροχές σε όλα τα επίπεδα....
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Από Velvet Νέες Αφίξεις τις τελευταίες δέκα ημέρες είναι .

Ηρώ
Τερέζα
Ελίνα
Αφροδίτη

Πιτσιρίκες και ατίθασες κάποιες προχωρούν κατευθείαν στο καλαμάκι
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Από Deluxe τα δύο κορίτσια Μίλανα και Δανάη είναι στα φουλ ναι με πολύ καλές κριτικές από όλους τους συναδέλφους ...και αγωνιστές του μασάζ
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.201
Like
204
Πόντοι
36
Ένας από τους λόγους που σιγά σιγά αρκετά κορίτσια του ευρύτερου χώρου θα στραφούν στο κατ' οίκον, είναι ο εξής (που είναι καίριας σημασίας για αυτές): παίρνουν οι ίδιες τα λεφτά τους στο χέρι. Αμοίβονται πρώτα οι ίδιες απευθείας από τον πελάτη και κατόπιν αποδίδουν στο γραφείο. Σε κάποιες διαφορετικές περιπτώσεις, όταν θα πρέπει να πληρωθούν στο τέλος της ημέρας (ή και της εβδομάδας) από το ταμείο, συμβαίνουν ξαφνικά διάφορα απρόοπτα: επιπλέον κρατήσεις για αιφνίδια έξοδα του μαγαζιού, παράπονα από καλούς πελάτες που δήθεν άφησαν λιγότερα χρήματα κλπ. Θα πει κανείς "σε όλες τις δουλειές γίνονται αυτά". Ένας λόγος παραπάνω να έχεις εσύ το κουμάντο στα λεφτά σου.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Συμφωνώ πολύ με soulbrother, επιπλέον κάνουν ότι μπορούν να ανεβάσουν τις υπηρεσίες τους και τις παροχές τους ....αλλά και πάλι υπάρχουν πολλά γραφεία που δεν δουλεύουν σωστά....για αυτό το λόγο στο χώρο θα μείνουν μόνο τα σοβαρά γραφεία και νομίζω πως λίγο πολύ όλοι τα γνωριζουμε
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
220
Κριτικές
6
Like
533
Πόντοι
301
gravitygr , καλήμερα φίλε και καλώς όρισες πάλι στην παρέα, για velvet και deluxe , μιας και τα τιμώ πολύ αυτά τα δύο γραφεία , ομολογώ πως με έχουν αφήσει άφωνο με τις νέες παρουσίες τους....Χθες το πρωί από το velvet , που ήταν νωρίς μου έστειλαν 12 κοπέλες ότι ήταν διαθέσιμες για την Παρασκευή....και το deluxe το ίδιο ....πλέον νομίζω πως αυτά τα δύο παίζουν πολύ δυνατά στο κομμάτι της ανανέωσης, νέες κοπέλες οι οποίες ανανεώνονται συνεχώς , πολύ δυνατές παρουσίες με πολύ καλές παροχές σε όλα τα επίπεδα....
Καλημέρα φίλε μου.. τό τηλέφωνο που τό βρίσκουμε? Καί στέλνεις μήνυμα και σου στέλνουν τα κορίτσια που έχουν?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Δαναη απο βελβετ εχει παρει κανεις να πει εντυπωσεις?
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Καλημερα ,

Η δική μου εμπειρια (δεν ειναι μικρη) λεει πως αν εισαι καθαρος χαμογελαστος και σεβεσε τα κοριτσια παντα μα παντα θα παρεις κατι παραπανω . Ειδικα οταν με μια κοπελα βρισκεσαι συχνα. Θα παει παρακατω σιγουρα ασετα με το αν οριζει στην αρχη πως δεν. Ειναι ανθρωπινο παιδια . Εκτιμιση σεβασμο καθαριοτητα και χαμογελα και ολα ερχονται.

Συνηθως απο Deluxe ειμαι μαι Δαναη , Λυδια και απο Velvet τωρα προσπαθω καποιες φορες με την γεωργια να δω που θα φτασει μετα απο καποιες συνεδριεσ. Απολογουμε αν δεν απαντω στα μυνηματα αλλα δεν μπαινω συνα εδω
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Χαιρετώ τούς τιμημένους συναγωνιστές, καί δοξασμένους στρατιώτες τής καύλας!! μήπως κάποιος Μύστης ξέρει κάτι γιά τό μασάζ κατ' οίκον OSMOSE , τό οποίο διαφημίζεται σχεδόν καθημερινά στό Facebook? έχει κάποια πολύ δυνατά κομμάτια από τήν μαμά Ρωσία...
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
22
Like
238
Πόντοι
2.017
Στο King massage ξερετε αν παιζει τιποτα η απλα μασαζ?
Σε massage ritual (πρωην le massage) και σε king massage,δεν παίζει τίποτε.Αμφότερα τά εχω επισκεφθει αρκετές φορές καί πέραν του μασάζ δέν υπάρχει κάτι.Ακόμα καί τά κορίτσια δέν δέχονται νά προσφέρουν μασάζ,εκτός τού χώρου τών καταστημάτων.
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Χαιρετώ τούς τιμημένους συναγωνιστές, καί δοξασμένους στρατιώτες τής καύλας!! μήπως κάποιος Μύστης ξέρει κάτι γιά τό μασάζ κατ' οίκον OSMOSE , τό οποίο διαφημίζεται σχεδόν καθημερινά στό Facebook? έχει κάποια πολύ δυνατά κομμάτια από τήν μαμά Ρωσία...

Ρωτάς αλήθεια ή μας κοροιδεύεις πρωινιάτικα?
Αν μπορείς άνοιξε ενα καινούργιο θέμα γιατί δεν έχουμε ξανα μιλήσει για αυτό το γραφείο.
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
gravitygr , καλήμερα φίλε και καλώς όρισες πάλι στην παρέα, για velvet και deluxe , μιας και τα τιμώ πολύ αυτά τα δύο γραφεία , ομολογώ πως με έχουν αφήσει άφωνο με τις νέες παρουσίες τους....Χθες το πρωί από το velvet , που ήταν νωρίς μου έστειλαν 12 κοπέλες ότι ήταν διαθέσιμες για την Παρασκευή....και το deluxe το ίδιο ....πλέον νομίζω πως αυτά τα δύο παίζουν πολύ δυνατά στο κομμάτι της ανανέωσης, νέες κοπέλες οι οποίες ανανεώνονται συνεχώς , πολύ δυνατές παρουσίες με πολύ καλές παροχές σε όλα τα επίπεδα....
Καλημέρα φίλε μου.. τό τηλέφωνο που τό βρίσκουμε? Καί στέλνεις μήνυμα και σου στέλνουν τα κορίτσια που έχουν?

Αν κάνεις αναζήτηση μασαζ velvet ή deluxe στην google θα βρείς άμεσα τα τηλέφωνα.

Στέλνεις μήνυμα στο viber και θα σου στείλουν φωτογραφίες απο τα κορίτσια να επιλέξεις.

Να είσαι ευγενικός.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike 7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom