Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Μάγκες έχουμε καμία πληροφορία για τη καινουργια άφιξη στο deluxe που ακούει στο όνομα Νεφέλη;φαινετε πολύ τουμπανο στη φωτό που μου έστειλαν..

Ναι!Χτες!:wink:
Βραδυνη όρεξη για χαλαρωση.
Δε περίμενα να βρω κοπελες γιατί έστειλα αργά απόγευμα μήνυμα στο deluxe.Το μαγαζί top of the top παίδες σε level εξυπηρετησης.Επιλογη Νεφέλης πρώτη φορά την είδα στο ρόστερ καινούργια .Οτι φαίνεται
στη φωτόγραφια ισχύει.Αψογη σε όλα από εμφανιση ευγένεια
με τεχνική μιλάμε τα χέρια της τα δουλεύει απίστευτα.Γνωστρια του μασάζ όχι προχειρότητες.Χαλαρο δυνατό ότι θέλεις.Ετσι πέρασα μια εκρηκτική ώρα.Απο εμένα εννοείται ναι!Α να πω και αυτό γαμάτη η κοπέλα στο τηλέφωνο μιλάμε για εξυπηρέτηση!
Οκ απο αεμφανιση και μασαζ. Στα εξτρα μεχρι που φτανει και ειναι καλη?
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Μάγκες έχουμε καμία πληροφορία για τη καινουργια άφιξη στο deluxe που ακούει στο όνομα Νεφέλη;φαινετε πολύ τουμπανο στη φωτό που μου έστειλαν..

Ναι!Χτες!:wink:
Βραδυνη όρεξη για χαλαρωση.
Δε περίμενα να βρω κοπελες γιατί έστειλα αργά απόγευμα μήνυμα στο deluxe.Το μαγαζί top of the top παίδες σε level εξυπηρετησης.Επιλογη Νεφέλης πρώτη φορά την είδα στο ρόστερ καινούργια .Οτι φαίνεται
στη φωτόγραφια ισχύει.Αψογη σε όλα από εμφανιση ευγένεια
με τεχνική μιλάμε τα χέρια της τα δουλεύει απίστευτα.Γνωστρια του μασάζ όχι προχειρότητες.Χαλαρο δυνατό ότι θέλεις.Ετσι πέρασα μια εκρηκτική ώρα.Απο εμένα εννοείται ναι!Α να πω και αυτό γαμάτη η κοπέλα στο τηλέφωνο μιλάμε για εξυπηρέτηση!
ναι οντως είναι πολύ εξυπηρετική και σε κατευθύνει σωστα η κυρία στο τηλέφωνο συμφωνΩ ομωσ Αφού έφαγα μια ώρα να ψάχνω κριτικές από προηγούμενες σελίδες ζητησα δαναη κλεισμένη Χρυσανα που διαβάζω ότι είναι από τις πολύ καλές κλεισμένη νεφέλη που λένε παραπάνω κλεισμένη Μιλανα Που είδα σε προηγούμενες σελίδες κλεισμένη..τις λέω πάρτε και άλλες κοπέλες αν έχετε τόση δουλεια κυρία Μου και μείς ψυχούλα έχουμε..γέλαγε..ψάχνουμε συνέχεια νέες θεραπεύτρια λέει και σύντομα θα έρθουν και άλλες.. τι διάολο γίνετε δουλεύουν πολύ τα κορασια αποτι φαινετε..Κάντε κράτει μύστες θελουμε και μείς να δοκιμάσουμε Τας κορασιδας του deluxe..
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
Επειδή ψήνομαι να πάρω δίδυμο Δανάη και Λυδία από ντελουξ, έχει κανείς διάθεση να μου πει πώς παίζει το σκηνικό; πόσο πάει συνολικά; κάνουν με ρούχα ή χωρίς; παίζει διπλό κλαρίνο, φραπέ με δύο χέρια, ή έχουν μοιράσει τις δουλειές τα κορίτσια; ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.927
Κριτικές
47
Like
7.134
Πόντοι
5.646
Μάγκες έχουμε καμία πληροφορία για τη καινουργια άφιξη στο deluxe που ακούει στο όνομα Νεφέλη;φαινετε πολύ τουμπανο στη φωτό που μου έστειλαν..

Ναι!Χτες!:wink:
Βραδυνη όρεξη για χαλαρωση.
Δε περίμενα να βρω κοπελες γιατί έστειλα αργά απόγευμα μήνυμα στο deluxe.Το μαγαζί top of the top παίδες σε level εξυπηρετησης.Επιλογη Νεφέλης πρώτη φορά την είδα στο ρόστερ καινούργια .Οτι φαίνεται
στη φωτόγραφια ισχύει.Αψογη σε όλα από εμφανιση ευγένεια
με τεχνική μιλάμε τα χέρια της τα δουλεύει απίστευτα.Γνωστρια του μασάζ όχι προχειρότητες.Χαλαρο δυνατό ότι θέλεις.Ετσι πέρασα μια εκρηκτική ώρα.Απο εμένα εννοείται ναι!Α να πω και αυτό γαμάτη η κοπέλα στο τηλέφωνο μιλάμε για εξυπηρέτηση!
ωραίος. έχεις μήνυμα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kbm

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Μάγκες έχουμε καμία πληροφορία για τη καινουργια άφιξη στο deluxe που ακούει στο όνομα Νεφέλη;φαινετε πολύ τουμπανο στη φωτό που μου έστειλαν..

Ναι!Χτες!:wink:
Βραδυνη όρεξη για χαλαρωση.
Δε περίμενα να βρω κοπελες γιατί έστειλα αργά απόγευμα μήνυμα στο deluxe.Το μαγαζί top of the top παίδες σε level εξυπηρετησης.Επιλογη Νεφέλης πρώτη φορά την είδα στο ρόστερ καινούργια .Οτι φαίνεται
στη φωτόγραφια ισχύει.Αψογη σε όλα από εμφανιση ευγένεια
με τεχνική μιλάμε τα χέρια της τα δουλεύει απίστευτα.Γνωστρια του μασάζ όχι προχειρότητες.Χαλαρο δυνατό ότι θέλεις.Ετσι πέρασα μια εκρηκτική ώρα.Απο εμένα εννοείται ναι!Α να πω και αυτό γαμάτη η κοπέλα στο τηλέφωνο μιλάμε για εξυπηρέτηση!

Καλησπερα
Κοστος παρακαλω για νεφελη κ τι υπηρεσιες παρεχει?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
το μασαζ καλό απο την Νεφέλη, στο παρασύνθημα πέρασε
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχουμε κανένα review από βελβετ για τις αντα, Μαριλου , ηρω,ελινα, τερεζα, Δήμητρα?
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Μαριλου έχω γράψει, τίμιο μασάζ +30 ο φραπές θα το πει και μόνη της. Με επιπλέον συνεδρίες φτάνει και στο καλαμάκι.
Ο φραπές της είναι εξαιρετικός όπως και το καλαμάκι, σίγουρα μικρότερη έκανε άλλη δουλειά... μπριζόλα δεν έχω πάρει
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
αξιζει???

50 ευρω λεει 100 η μια ωρα +20 κουλουρι εχει κανεις αποψη εχει χωρο στο κερατσινι
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Η νεφέλη του ντελουξ είναι η ίδια με του βελβετ;

Μαριλου από βελβετ φραπέ με καλαμάκι στη δεύτερη συνέδρια. Ωραία χέρια στο φιναλε αλλά από μασάζ πούπουλο ..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Με πόσα ++ φίλε?
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Συμφωνώ για Μαριλλου , παίζει πολύ δυνατά το φραπεδακι και προχωράει και στο καλαμάκι με αρχοντιά και καλλιτέχνια...

Ηρώ , νέα άφιξη στο velvet προχωράει και μπριζόλα με ευχάριστη διάθεση.

Τερέζα μαύρη Καλλονή , εδώ respect φίλοι μου μιας και είμαι λάτρης των γυναικών από Αφρική....σαν ναυτικός έχω περάσει από χώρες της Αφρικής και έχω περάσει υπέροχα.

Δήμητρα, Νούμερο ένα στο μασάζ στο χώρο , η μόνη που το γνωρίζει και το κάνει τέλεια.....όσο αναφορά το φραπεδακι είναι υπέροχη , αλλά σταματάει εκεί....
 
  • Like
Αντιδράσεις: olddog

loverboy77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
massagejoy αγγελικη καρε μαλλι..την εχει δοκιμασει καποιος συναγωνιστης?προχωραει στα απαραιτητα?φραπεδακι καλαμακι μπριζολα? η μαπα το καρπουζι?οποιος συναγωνιστης εχει πληροφοριες ας απαντησει μαγκες
 

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Μαγκες πολλοι βλεπω οτι ρωτανε για athensmassage παρα το οτι σε ολο το νημα εχει ειπωθει οτι ανηκει στα ΔΕΝ.
Το εν λογω ιδρυμα εχει διπλο ταμπλο υπηρεσιων. για το κατ οικον δεν εχω αποψη αν και βλεπω οτι ανανεωνεται συνεχεια με πολυ ωραιες παρουσιες.
Το μαγαζι και τις κοπελες που προσφερουν εκει υπηρεσιες το εχω τιμησει πολες φορες.
Σιγουρα λοιπον μιλαμε για πολυ καλο μασαζ. οι κοπελεςτο αθλημα του μασαζ το κατεχουν.
τωρα το θεμα ειναι οτι εξισου καλο μασαζ μπορει να παρεις και στα νορμαλ μασατζιδικα τυπου ritual, le massage, my massage κλπ και στο ενα τριτοτης τιμης.
οι διαφορες που εγω εχω δει αναμεσα σε αυτα του 10ευρου και στο athens ειναι οτι στα πρωτα οι κοπελες σου λενε "ξαπλωστε με το εσωρουχο" ενω στο αθενς λενε "ετοιμασου κι ερχομαι" που σημαινει οτι ολοι ξαπλωνουμε χωρις εσωρουχο αλλα με πετσετα και οτι στο αθενς οι τρεις κοπελες που δουλευουν αυτη τη στιγμη ειναι συμπαθητικες στην εμφανιση χωρις ομως να ειναι κατι ιδιαιτερο και χωρις να προκαλουν με σεξυσυμπεριφορα και ντυσιμο, εναι ευγενκες και τυπικες, ενω στα αλλα ειναι αληθεια οτι σπανια πετυχαινεις εμφανισιμο κοριτσι.
Αυτο λοιπον που πιστευω εγωειναι οτι οι τυποι στο αθενς αν και ποτε δεν εχουν αφησει το παραμικρο υπονοουμενο οτι στο μαγαζι τους παιζει κατι πανω απο μασαζ, παρολα αυτα θεωρω οτι με τον τροπο που προβαλουν τις κοπελες με τα βιντεακια, με το οτι γενικα επιλεγουν ομορφα κοριτσια, παιζουν με το μυαλο του λιγουρη αντρα.... και την προσδοκια για το κατι παραπανω το περνανε στην τιμη αλλα τελικα η πραγματικη υπηρεσια ειναι μονο μασαζ.
Τωρα το αν φορας η οχι εσωρουχο κατω απο την πετσετα μικρη σημασια εχει νομιζω.
Ολα λοιπον ειναι θεμα μυαλου τουκαθενος μας....εμενα παντως η γνωμη μου ειναι πως αν καποιος θελει μονο μασαζ δεν εχει καμια διαφορα αν σου το κανει γυναικα η αντρας.
και σαν πελατης εγω ψαχνω αυτο που λεμε φουλ χαλαρωση, αισθησιακο μασαζ που σημαινει η κοπελα να ξερει μασαζ, να ξερει να δημιουργει ατμοσφαιρα, να ξερει να συμπεριφερεται ωραια στην περιοχη που πρεπει, νομιζω οτι λεγεται ταντρικο μασαζ και οταν δει οτι η περιοχη εχει ενταση να την κανει να εκτονωθει! δυστυχως δεν εχω βρει τετοιο μερος και το αθενς σιγουρα δεν ανηκει σε αυτην την κατηγορια.









 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
αξιζει???

50 ευρω λεει 100 η μια ωρα +20 κουλουρι εχει κανεις αποψη εχει χωρο στο κερατσινι

Αν ειναι η γνωστη μαρθα απο κερατσινι που επαιζε με σκυπε παλιοτερα δεν αξιζει με τπτ ουτε απ εξω μην περασεις
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα σε ολη τη παρεα ,


τι καλο και νεο υπαρχει σε Velvet κ Deluxe ?

Να κανει γδυσιμο και καλαμακι ΑΚΑ ?


οτι εχετε να προτεινετε δημοσια η σε π.μ

Εληψα αρκετα απ το αθλημα του μασαζ

και εχω χασει επεισοδια


Ευχαριστω

Καλα να περνατε.........
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα στη παρεα ,

Ελειψα καποιο διαστημα λογω προσωπικων προβληματων και υποχρεωσεων

ελπιζω να μην εχασα πολλα επεισοδια απ το σπορ του μασαζ
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καλημερα στη παρεα ,

Ελειψα καποιο διαστημα λογω προσωπικων προβληματων και υποχρεωσεων

ελπιζω να μην εχασα πολλα επεισοδια απ το σπορ του μασαζ
τα νεα της ομάδας είναι το deluxe έχει φέρει μεταγραφές πολύ δυνατές Και κλασσικά το εκθειάζουν όλοι το yourmassage επισης 2-3 πολύ δυνατές velvet τα ίδια και Πρέπει να κανεις δοκιμη και συ και μείς gravitara..
 
  • Like
Αντιδράσεις: smgmob

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Καλημερα στη παρεα ,

Ελειψα καποιο διαστημα λογω προσωπικων προβληματων και υποχρεωσεων

ελπιζω να μην εχασα πολλα επεισοδια απ το σπορ του μασαζ
καλως ηρθες πισω στο καθηκον μεγαλε δοκιμαστη!!!:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom