Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Σακη τα τελευταια 300 μυνηματα σου ειναι καρμπον για ζητηση πληροφοριων μεσω πμ. Κουράζεις. Διαβασε μερικες σελίδες πιο πίσω. Ο gravity εχει ξεσκιστει να δινει πληροφορίες για ολες τις κοπέλες. Στο κάτω κατω της γραφης σκασε κι εσυ κανα φραγκο να μαθεις και να ενημερωσεις τους αλλους. Όλοι εχουμε μαθει πειραματιζομενοι.
 

city7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Ναι κανονικά αλλά δεν λέει, η φωτογραφία της είναι παραποιημένη και την έχουν βγάλει όμορφη!

καμια σχεση συτο που ερχεται με την φωτο....μασαζ μηδεν συμπεριφορα μπουρδελου και ξεπετας...το μονο καλο στην  ολη φαση ειναι το βυζι της...που και παλι ομως με τις φωτο και αυτο καμια σχεση....
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Καλημέρα ανέλπιστα καλή κατ έμε η Ελένη από yourmassage και η Αμαλία. Value for money επίσης νανσυ νεφέλη από Βελβετ . Και μετά από πολλές συνεδρίες τελευταία καλή συνάντηση με νικη από joy
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Μεχρι τωρα ειχαμε δει αγαπουληδες να παρακαλανε κορασιδες για ραντεβου επι πληρωμη
Δεν ειχαμε δει να εκλιπαρουνε μελος
Το bou ειναι μαγικο  :S
Καλησπέρα φίλε.Οκ ήμουν λάθος για το πέσιμο στον gravity και όφειλα συγνώμη.Ειχα καιρό να κάνω μπαίνω διαβάζω και λέω θα πάρω από κει.Παω πληρώνω ξενοδοχείο περιμένω έρχεται η τυπισσα και το μόνο που ήθελε ήταν  να πάρει τα εξτραδακια της και να φύγει.Ξενερωσα άσχημα γιατί διάβαζα και ξαναδιαβαζα και περίμενα κάτι τουλάχιστον μέτριο προς το καλο.Οχι αυτό το σκηνικό.Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες γιατί έχουν γραφτεί πιο πάνω από άλλους.Με το ξενέρωμα στέλνω κατευθείαν στο στανταρακι μου το ντελουξ.Βλεπω καινούργια λέω αυτή.Περίμενα άλλη μια ώρα που ο χρόνος μου τον τελευταίο καιρό είναι περιορισμένος έρχεται και μασαζ  μέχρι τις γάμπες.Δεν την κράτησα ούτε 1 ώρα.2 στα 2 με το Καλημερα σας.Την επόμενη έκανα με την Τεα από λουξ καινουργιο.Η μοναδική που άξιζε τα λεφτά που έδωσα.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Επιπλέον.Δοκιμασα χτες 4 χέρια Αγγελική-Μαρια από joy.Τα σπάνε.
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Παίδες καλημέρα
Οποίος έχει κάνει με Αλεξάνδρα από daydream ας μου στείλει πμ ν ρωτήσω κάτι που θέλω ..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.646
Like
8.393
Πόντοι
1.056
[quote author=Stambal1986 notid=194644 link=topic=812.msg9635749#msg9635749]

Την επόμενη έκανα με την Τεα από λουξ καινουργιο.Η μοναδική που άξιζε τα λεφτά που έδωσα.
[/quote]
Τι έπαιξε με την Τέα και με πόσα λεφτα;
 

Koukouloforos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
179
Like
31
Πόντοι
1
Ερωτησεις μαζεμενες για οποιον εχει διαθεση να στειλει εστω και ενα hint (δεκτο και σε pm):

Joy: Αγγελικη λεει?  Μαριαντελα ή Ντεριανα ειναι καλυτερη?
lux: Aντζελα?
yourmassage: Λολα?
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
Λολα είναι μεταγραφή από osmose με ότι αυτό συνεπάγεται .
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
kalhspera συνμασαζιουχοι. η μπελα απο λουξ η μελαμψη και η λολα προχωρανε σε κατι ?? εχω 2 καλα κομματια αν καποιος εχει υπευθυνη απαντηση δινω πληροφοριες πριβε.
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Λολα είναι μεταγραφή από osmose με ότι αυτό συνεπάγεται .

Για την συγκεκριμμένη μάλιστα μακριά! Επίσης η φωτογραφία δεν λέει όλη την αλήθεια καθώς η κοπέλα είναι αρκετά κοντή.
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Καλημέρα ανέλπιστα καλή κατ έμε η Ελένη από yourmassage και η Αμαλία. Value for money επίσης νανσυ νεφέλη από Βελβετ . Και μετά από πολλές συνεδρίες τελευταία καλή συνάντηση με νικη από joy

Όταν λες καλη συνάντηση με Νίκη τι εννοείς? Η συγκεκριμμένη έχει ειπωθεί και εδώ μέσα ότι είναι κάθετη στο ΔΕΝ (μάλιστα όσα λεφτά έξτρα και να της δώσεις).
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Αν καποιος ξέρει ποια προσφέρει φραπέ απο μασαζο στο σπίτι θα εκτιμούσα ενα pm
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε όλους
Συνάντηση με Βερόνικα από vip massage
Πρόκειται για για ένα μιλφ ρωσική καταγωγή με όμορφο σώμα για την ηλικία της γύρω στα 40 την έκοψα με καλό μασαζ αλλά πολύ καλύτερο δεύτερο γύρο
Είναι πολύ δοτική αξίζει τα λεφτά και την δοκιμη
Πιστεύω θα περάσετε πολύ καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom