Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
Ναι δοκίμασε δεν θα χασεις
Η φωτο στην σελιδα τους τι επαληθευση εχει με την πραγματικοτητα  ??
  Επισης τι διαφορα εχει στην τιμη το φουλ με βασει τον τιμοκαταλογο στην σελιδα τους ..ρωταω διοτι λογικα εχεις δοκιμασει την λινα
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Κύριοι καλημέρα Μόλις Έπεσε στην αντίληψή μου ένα μαγαζί με το όνομα Oasis μασάζ έχει δύο καταπληκτικά τεμάχια ξέρουμε τι παίζει με αυτούς και αν προχωράνε
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.060
Like
2.930
Πόντοι
456
Κύριοι καλημέρα Μόλις Έπεσε στην αντίληψή μου ένα μαγαζί με το όνομα Oasis μασάζ έχει δύο καταπληκτικά τεμάχια ξέρουμε τι παίζει με αυτούς και αν προχωράνε
Το γνωστό ''μπουρδελάκι'' εδώ και χρόνια στη Στουρνάρη,ακούστηκε ότι θα εξυπηρετεί και κατ'οικον γιατί είναι της μοδός τελευταία,για βάλε λινκ.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
2
Like
3.407
Πόντοι
456
αυτη την καρολινα του osmose την εχει δοκιμασει καποιος ?
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21

andking94

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
27
Like
24
Πόντοι
0
Κύριοι καλημέρα Μόλις Έπεσε στην αντίληψή μου ένα μαγαζί με το όνομα Oasis μασάζ έχει δύο καταπληκτικά τεμάχια ξέρουμε τι παίζει με αυτούς και αν προχωράνε
φίλε μπορείς να στείλεις pm γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι για τον ενλογω γράφειο αν προχωράνε
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
23
Like
3.483
Πόντοι
4.060
Αξίζει?? Από εμφάνιση τι λέει????
krokalas τι άλλο θες να σου πει εμφάνιση  δεν βλέπεις στην φωτο.;Πάρε δοκίμασε και μας λες εντυπώσεις. Αλλά σιγά μην πεις. Μόνο να ρωτάτε ερχεσται
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
krokalas τι άλλο θες να σου πει εμφάνιση  δεν βλέπεις στην φωτο.;Πάρε δοκίμασε και μας λες εντυπώσεις. Αλλά σιγά μην πεις. Μόνο να ρωτάτε ερχεσται

Ποιος σε ρωτησε εσενα ρε αντρακο;;;;;;;
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Συνάντηση με Βερόνικα από vip massage
Πρόκειται για για ένα μιλφ ρωσική καταγωγή με όμορφο σώμα για την ηλικία της γύρω στα 40 την έκοψα με καλό μασαζ αλλά πολύ καλύτερο δεύτερο γύρο
Είναι πολύ δοτική αξίζει τα λεφτά και την δοκιμη
Πιστεύω θα περάσετε πολύ καλά

Καλο μασαζακι...

στο 2ο μερος πολυ δυνατη , ειχαμε και χημεια

με 100 ευρωπουλα σε κερναει μπριζολα η τυπισα απ το vip massage

γενικα εστιαζει πιο πολυ στο 2ο κομματι η συγκεκριμενη...

 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Αν ξερει καποιος συναγωνιστης να μου δωσει πληροφοριες για OASIS MASSAGE στο Σπιτι
νομιζω ειναι νεο γραφειο....

 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Ο σύντροφος gravity αποσύρθηκε βλέπω, κρίμα, δεν έτυχε να τον γνωρίσω, αλλά φαινόταν να έχει κάνει μια σοβαρή προσπάθεια. Η επιθετικότητα ορισμένων βλάπτει τελικά τους ίδιους μιας και αυτοί εν τέλει θα χάσουν την ενημέρωση.
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Ο σύντροφος gravity αποσύρθηκε βλέπω, κρίμα, δεν έτυχε να τον γνωρίσω, αλλά φαινόταν να έχει κάνει μια σοβαρή προσπάθεια. Η επιθετικότητα ορισμένων βλάπτει τελικά τους ίδιους μιας και αυτοί εν τέλει θα χάσουν την ενημέρωση.

Ετσι ακριβως ειναι φιλε μου...δυστυχως..

κ εγω προσπαθω να επικοινωνησω μαζι του...



 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Καλημερα θελω να ρωτησω το osmose massage λεει στο φβ οτι ειναι μασαζ για σπιτι η στο γραφειο κτλπ, τους εστηλα μυνημα στο φβ αν εχουν δικο τους χωρο για ραντεβου και μου στειλαν μνμ να τους καλεσω για πληροφοριες στο ταδε νουμερο , θελω να μου πει καποιος αν ξερει εχουν δικο τους χωρο ? η μονο σε σπιτια πανε οποιος ξερει ας πει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom