Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Τελικά από joy παίρνεις κάτι παραπάνω από Έλενα η ρομιλντα?
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Ρε παιδια στην Καλλιθεα ποια ηταν αυτη που εκανε πολυ καλο μασαζ με φραπε στα 40€; Αν παιζει ακομα μπορει καποιος να μου στειλει την αγγελια της ή τηλ με pm? Ευχαριστω πολυ

ΥΓ. Δε μιλαω για μασατζιδικο, μιλαω για μια 50αρα ξανθια που ηταν στο χωρο της
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Για barefoot μου έχει πει φίλος καλά λόγια για την Νεκταρία από beverly. Σε δική μου δοκιμή σε χαλαρωτικό, θα έβαζα ένα 7,5/10. Δεν προχωράει παρακάτω, έιναι fan της πετσέτας και είναι "γατόνι" στο να κάνει τον πελάτη να πιστέψει ότι την επόμενη φορά θα πάρει κάτι περισσότερο.

Επίσης πρώην Lotus η Αναστασία. Δεν απαιτεί πετσέτα, μασάζ 6,5/10 και αρκετά παιχνιδιάρα γύρω από τα επίμαχα σημεία στο ανάσκελα.

Τέλος, αν δεν κάνω λάθος η Σπυριδούλα είναι πρώην Athens Massage. Πολύ καλό μασάζ, 8,5/10. Τυπική στο θέμα πετσέτας, όπως και όλες του Athens άλλωστε, δεν ξέρω αν παραμένει το ίδιο στο νέο γραφείο
Ευχαριστώ για την ενημέρωση!
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Στο πλαίσιο διάσωσης συναγωνιστών.
Επίσκεψη με Δήμητρα απο yoursmassage. Φωτο από βαιμπερ, κομπλέ και από κοντά.μπαινει μέσα γεμάτη νεύρα μιλώντας μόνη της.
Με το που ξεκινάει η κουβέντα καταλαβαίνω πως εχω να κάνω με κακομαθημενο, χρησιμοποιούσε έναν υποτιμητικό ψεύτικο  πληθυντικό που δεν περιγράφεται . Ξεκινάει άθλιο μασάζ με babyoil (9/10 που χρησιμοποιούν babyoil δεν ξέρουν καθόλου μασάζ). Αρχίζει να μου κατεβάζει ασταμάτητα  κάτι μαλακιες και ειρωνείες. Λέω ντάξει αυτή δεν ήρθε για μασάζ. Το τερματίζω το μασαζ νωρίτερα και γεια σας. Τέτοιες συμπεριφορές δεν ανεχόμαστε λες και έχουμε 50ρικα για πέταμα.
μου κανει και εμενα εντυπωση οπως και του φιλου αυτο που λκες καθως η συγκεκριμενη προχωραει και παρακατω....πιθανο να επεσες σε κακη ημερα η τι αλλο να πω....
 
  • Like
Αντιδράσεις: miked1

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά έχει δοκιμάσει κάποιος από osmose Μαριάννα η την Ελένη?
 

miked1

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Έλενα ήθελα να πω γιατί είμαι ανάμεσα σ'αυτες.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Στο πλαίσιο διάσωσης συναγωνιστών.
Επίσκεψη με Δήμητρα απο yoursmassage. Φωτο από βαιμπερ, κομπλέ και από κοντά.μπαινει μέσα γεμάτη νεύρα μιλώντας μόνη της.
Με το που ξεκινάει η κουβέντα καταλαβαίνω πως εχω να κάνω με κακομαθημενο, χρησιμοποιούσε έναν υποτιμητικό ψεύτικο  πληθυντικό που δεν περιγράφεται . Ξεκινάει άθλιο μασάζ με babyoil (9/10 που χρησιμοποιούν babyoil δεν ξέρουν καθόλου μασάζ). Αρχίζει να μου κατεβάζει ασταμάτητα  κάτι μαλακιες και ειρωνείες. Λέω ντάξει αυτή δεν ήρθε για μασάζ. Το τερματίζω το μασαζ νωρίτερα και γεια σας. Τέτοιες συμπεριφορές δεν ανεχόμαστε λες και έχουμε 50ρικα για πέταμα.

Πρωην οσμοσε, μη μασατε από τα φεμινιστικά π λέει
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Ρε φίλε, είχα πάει και εγώ εκεί και αρνήθηκαν κατηγορηματικά ότι κάνουν κάτι τέτοιο

Μήπως λέμε κάτι συνθηματικό να το καταλάβουν;
Εννοείτε πως κανουν αλλα οχι όλες, πας κάνα-δυο φορές χωρισ κουπόνι σε αρμεγουν κ μετα σε βαζουν στο παιχνίδι
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Αν λέμε την ίδια Δήμητρα, που μάλλον την ίδια λέμε (viber φώτο με φουστανάκι και λευκό τοίχο για μπακγκράουντ), επέτρεψε μου να διαφωνήσω.

Όντως το μασάζ της είναι αδιάφορο, αλλά συγκριτικά με τα υπόλοιπα της αγοράς (μέσω κατ οίκον γραφείων) κινείται στον μέσο όρο.
Αρκετά συμπαθητική, περνά τον προθάλαμο για τον Β γύρο του φραπέ και μου έχει δώσει την εντύπωση πως με τακτ πας και παραπέρα.
Επίσης είναι σωστή με την ώρα...για την ακρίβεια αν δεν έχει άλλα ραντεβού κάθεται και παραπάνω.

Τώρα δεν ξέρω τι κέντα τράβηξες εσύ, αλλά έχει δοκιμαστεί 3 φορές με τις ίδιες εντυπώσεις.

ΥΓ: Αγγελική...άγγελος, αλλά είναι στα ΔΕΝ. Μακάρι να προχωρούσε αλλά...ΔΕΝ.

Την ιδια λεμε συναγωνιστη, τι να σου πω δεν θα ξαναδοκιμασω. τετοια φολα δεν εχω ξαναφαει και ουτε ειμαι προθυμος να πληρωνω παραπανω για τετοιες τυπισσες.
επισης η Αναστασια απο λοτους απλα κανει στα επιμαχα σημεια περιφερειακα, δεν κανει κατι παραπανω,απο κοντα δεν λεει πολλα. εκτος κι αν τα σκασετε μαλλον, αλλα δεν σκαω ποτε +20 για να μην δινω δικαιωματα (οπως καποιοι αλλοι εδω που μονο συναγωνιστες δεν ειναι που σκανε +50).
αντι να τα σκατε απλα παρτε την κοπελα και στηριξτε την χωρις την εταιρεια για να παιρνει αυτη ολα τα λεφτα και win win.
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Πρόσφατα ραντεβού με την Λόλα από osmose. Είναι κοντουλα και σχετικά κανονικος σωματοτυπος, αλλά όχι αδύνατη.

Μασάζ βαριόταν να κάνει, χαιδεμα θα το έλεγα. Όταν με γύρισε με ρώτησε αν θέλω και στο κέντρο που είναι έξτρα, την ρώτησα πόσο έξτρα μου είπε 20 και είπα οκ. Οπότε άρχισε παιχνίδι αλλά πάλι βαριεστημένα. Την ρώτησα αν βγάζει ρούχα, μπλούζα πχ και είπε αλλά 10. Μιλαγαμε για τα έξτρα γενικά και μου είπε ότι φτάνει φουλ στα 120. Όταν με τελείωσε της είπα να μου κάνει και άλλο μασάζ γιατί είχαμε ώρα και μου έκανε.

(Τέλος φοβάμαι ότι ψειρισε αξεσουάρ από το μπάνιο μου...οπότε προσοχή μάγκες)
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Πρόσφατα ραντεβού με την Λόλα από osmose. Είναι κοντουλα και σχετικά κανονικος σωματοτυπος, αλλά όχι αδύνατη.

Μασάζ βαριόταν να κάνει, χαιδεμα θα το έλεγα. Όταν με γύρισε με ρώτησε αν θέλω και στο κέντρο που είναι έξτρα, την ρώτησα πόσο έξτρα μου είπε 20 και είπα οκ. Οπότε άρχισε παιχνίδι αλλά πάλι βαριεστημένα. Την ρώτησα αν βγάζει ρούχα, μπλούζα πχ και είπε αλλά 10. Μιλαγαμε για τα έξτρα γενικά και μου είπε ότι φτάνει φουλ στα 120. Όταν με τελείωσε της είπα να μου κάνει και άλλο μασάζ γιατί είχαμε ώρα και μου έκανε.

(Τέλος φοβάμαι ότι ψειρισε αξεσουάρ από το μπάνιο μου...οπότε προσοχή μάγκες)

Πολύ σαπίλα το osmose και έχει παιχτεί επανειλημμένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί στηρίζετε ακόμη. Φιλικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
μάγκες δν ξέρω αλλά γνώμη μου είναι ότι είναι ειναι πολλά τα λεφτά για ένα μασάζ και για φραπε!! δλδ με αυτά τα λεφτά παίρνεις call-girl πολυ καλη κιολας και γαμας και σου κανει κ μασαζ πριν η μετα την γαμησεις αναλογα τι γουσταρει ο καθενας! δν λεω ειχα κ  ακομα εχω τα τυχερα μου με το μασαζ αλλα τωρα για 2ωρο μασαζ και για μια μαλακια  120-130 ευρω εεε τοσα παιρνει μια call-girl για 1 ωρα και θα μαμησεις κιολας! δεν ξερω παντως οπως το βλεπει ο καθενας!
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Πολύ σαπίλα το osmose και έχει παιχτεί επανειλημμένα. Δεν καταλαβαίνω γιατί στηρίζετε ακόμη. Φιλικά.

Άμα δεν πάθεις δεν θα μάθεις λέει ο λαός... Εννοείται ότι μόνο +20 έδωσα για το φραπέ και τίποτα άλλο.
 

Wrt

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σε ευχαριστουμε τυπε. Μαυρο λοιπον, αν και το μαγαζι ουτως ή αλλως ειναι στα "δεν". 
Φιλος επειδη γνωριζω απ την ιδια τη κοπελα το σκηνικο... αν εισαι αυτος που πεταχτηκε ορθιος ουρλιαζοντας και βριζοντας πηγαινοερχομενος πανω κατω καλα σου εκανε βασικα... σοβαρα τωρα της ειπες οτι δεν κανουν πλακα με πτωματα επειδη σου ειπε οτι τρωει κρεας και της αρεσουν τα σκυλια ενω εσυ εισαι πορωμενος χρονιος βιγκαν και εχεις τρελα μς τη γαταλ πουκυκλοφορει σπιτι σου?? Και οντως της ειπες παρε το πουλο εξαφανισου ενω αυτη σε κοιταζε χαμογελωμτας γιατι δε πιστευε ποσο ψυχακι εισαι?? Το μασα ηταβ του κωλου γιατι εσυ ησουν του κωλου ( λογια της ιδιας)... ειναι πολυ κουλ ατομο γενικα μα αν δε καταλαβαινεις το χιουμορ της τοτε μάλλον δεμ ειναι η ιδια το προβλημα φιλε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom