Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Καλησπέρα και από μένα,
έχει κανένας κανένα νέο από Αναστασία από starmassage???
Η κοπέλα δεν υπάρχει, Η κωλάρα και φοβερή σε όλα!!
Όποιος έχει καμιά πληροφορία pm παρακαλώ!!
Αναστασία στη σελίδα του starmassage δεν υπάρχει.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.089
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Από artmassage μόνο μασάζ έχω πάρει και εγώ από Βάσια και Χριστίνα και δεν ξανάδοκιμάζω. Ήταν και μέτριο..
εμενα μου ακυρωσαν ραντεβου μια ωρα πριν. Μαυρο απο δω και στο εξης
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Λοιπον παιδια 50 εβρο την ωρα για μια μαλακια μασαζ εστω και αν περιλαμβανει παιξιμο ειναι πολλα χρηματα. Και υπαρχο6ν και γραφεια θρασυτατα και πολυ προκλητικα που ζητανε 60 εβρο την ωρα.
Τα λεφτα αυτα ειναι παρα πολλα. 60 3βρο την ωρα παιρνουν πυρηνικοι φυσικοι στην Αμερικη.
Κατι πρεπει να κανουμε γι αυτο.
Να οτγανωθουμε και να αποσχουμε απο το μασαζ κατ οικον μεχρι να αλλαξουν την τιμη. 30 εβρο την ωρα ειναι καλα για να μην πω οτι κι αυτο ακριβο ειναι.
Ειπαμε να ειμαστε χαλαροι αλλα οχι και τοσο ωστε να μας κοροιδευουν.
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
463
Πόντοι
301
Λοιπον παιδια 50 εβρο την ωρα για μια μαλακια μασαζ εστω και αν περιλαμβανει παιξιμο ειναι πολλα χρηματα. Και υπαρχο6ν και γραφεια θρασυτατα και πολυ προκλητικα που ζητανε 60 εβρο την ωρα.
Τα λεφτα αυτα ειναι παρα πολλα. 60 3βρο την ωρα παιρνουν πυρηνικοι φυσικοι στην Αμερικη.
Κατι πρεπει να κανουμε γι αυτο.
Να οτγανωθουμε και να αποσχουμε απο το μασαζ κατ οικον μεχρι να αλλαξουν την τιμη. 30 εβρο την ωρα ειναι καλα για να μην πω οτι κι αυτο ακριβο ειναι.
Ειπαμε να ειμαστε χαλαροι αλλα οχι και τοσο ωστε να μας κοροιδευουν.

Αν σκεφτείς όμως ότι το γραφείο κρατά τα μισά τότε οι κοπέλες δεν βγάζουν και πολλά, 25€ δηλαδή τρώνε στο κεφάλι λεωφορεία ή ταξί και 2 ώρες χάσιμο με τα πήγαινε-έλα. Νομίζω τα γραφεία τα οποία το μόνο που κάνουν είναι να συντηρούν ένα site/fb και να προγραμματίζουν τα ραντεβού θα έπρεπε στην καλύτερη να κρατούν ένα 20%. Μόνο τότε θα άνοιγε ο δρόμος για καλύτερες τιμές.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Λοιπον παιδια 50 εβρο την ωρα για μια μαλακια μασαζ εστω και αν περιλαμβανει παιξιμο ειναι πολλα χρηματα. Και υπαρχο6ν και γραφεια θρασυτατα και πολυ προκλητικα που ζητανε 60 εβρο την ωρα.
Τα λεφτα αυτα ειναι παρα πολλα. 60 3βρο την ωρα παιρνουν πυρηνικοι φυσικοι στην Αμερικη.
Κατι πρεπει να κανουμε γι αυτο.
Να οτγανωθουμε και να αποσχουμε απο το μασαζ κατ οικον μεχρι να αλλαξουν την τιμη. 30 εβρο την ωρα ειναι καλα για να μην πω οτι κι αυτο ακριβο ειναι.
Ειπαμε να ειμαστε χαλαροι αλλα οχι και τοσο ωστε να μας κοροιδευουν.
Συμφωνώ ότι είναι πολλά τα λεφτά για τη σημερινή εποχή.Αλλά και τα 50 για ένα πήδημα σε στουντιο δεν είναι επίσης πολλά?150 για μια ώρα call-girl?50 ή 100 πριβεδάκι?Γενικά το σεξ είναι ακριβό σπόρ.Είναι στο χερι του καθενός πόσο θα του φθείρει την τσέπη.Εκτος αν είσαι ο λάτσης και δε σε νοιάζει τίποτα και τα βλέπεις σα στραγάλια..
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.332
Πόντοι
6.305
Λοιπον παιδια 50 εβρο την ωρα για μια μαλακια μασαζ εστω και αν περιλαμβανει παιξιμο ειναι πολλα χρηματα. Και υπαρχο6ν και γραφεια θρασυτατα και πολυ προκλητικα που ζητανε 60 εβρο την ωρα.
Τα λεφτα αυτα ειναι παρα πολλα. 60 3βρο την ωρα παιρνουν πυρηνικοι φυσικοι στην Αμερικη.
Κατι πρεπει να κανουμε γι αυτο.
Να οτγανωθουμε και να αποσχουμε απο το μασαζ κατ οικον μεχρι να αλλαξουν την τιμη. 30 εβρο την ωρα ειναι καλα για να μην πω οτι κι αυτο ακριβο ειναι.
Ειπαμε να ειμαστε χαλαροι αλλα οχι και τοσο ωστε να μας κοροιδευουν.
Ο κλασικός νεοέλληνας.. αντί να ζητά οργάνωση για σοβαρά ζητήματα- που πρέπει να εργάζεται 160-180 μέρες το χρόνο μόνο για να μπορεί να πληρώσει φόρους, που το ρεύμα κοστολογείται στην τιμή που κοστολογείται κτλ, κλαψουρίζει για την τιμή του handjob! Παίξτην μόνος σου . Και καλύτερα θα το κάνεις ,και τζάμπα είναι!!
 

stok7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ PM ΑΠΟ DELUXE ΚΑΙ OSMOSE ΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΦΡΑΠΕΔΙΑ Ή ΜΠΡΙΖΟΛΑ?? ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΟ EXTRADAKI ΟΜΩΣ...


Γιατί μόνο από αυτά τα δύο; Να σου στείλουμε από όλα να έχεις επιλογές;  Γιατί επίσης εξτραδάκι;  Να στείλουμε και ποιες το δίνουν δωρεάν;
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΕ PM ΑΠΟ DELUXE ΚΑΙ OSMOSE ΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΦΡΑΠΕΔΙΑ Ή ΜΠΡΙΖΟΛΑ?? ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΟ EXTRADAKI ΟΜΩΣ...


Γιατί μόνο από αυτά τα δύο; Να σου στείλουμε από όλα να έχεις επιλογές;  Γιατί επίσης εξτραδάκι;  Να στείλουμε και ποιες το δίνουν δωρεάν;

Στειλε νικολα αν υπαρχει κατι αλλο καλο απλα νομιζα πως μονο σε αυτα τα δυο μαγαζια παιζει... Στειλε μου pm αμα θελεις
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Στειλε νικολα αν υπαρχει κατι αλλο καλο απλα νομιζα πως μονο σε αυτα τα δυο μαγαζια παιζει... Στειλε μου pm αμα θελεις.
Βρε βλακα, το σχολιο ηταν πολυ απλο. Δεν χρειαζοταν αναλυση. Ουτε εχει να κανει με τη ζωη των νεοελληνων. Ουτε συγκρινεται με τις αλλες δραστηριοτητες της ζωης. Ουτε κλαψουρισε κανενας. Τοσο βλακας εισαι που δεν μπορεις να κανεις διακριση μεταξυ τυριου και αχλαδιου; δεν χρειαζεται αναλυση της σεξουαλικης βιομηχανιας και ποσο ακριβο ειναι το σεξ. Το θεμα ειναι απλο. 50 εβρο μασαζ ειναι πολλα. Με φραπε ή χωρις φραπε. Εξ ου και κατι μασαζαφικα το πουλανε 10 εβρο. Απλως αυτα τα γραφεια πονταρουν στην ελπιδα σου οτι θα χυσεις και γι αυτο ζητανε 50 και 60.Εσυ βεβαιως μπορεις να δωσεις και 100.καλο ειναι αυτο.
 

happyending

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
80
Like
240
Πόντοι
20
Stock δεν ηταν για σενα το ανωτερω ποστ. Αλλα αντι αλλον βγηκε. Για τον προηγουμενο ηταν που εκανε χρηματοοικονομικη αναλυση και ψυχολογικη προσεγγιση  του σχολθου μου περι ακριβου μασαζ. Συγγνωμη εαν εγινε λαθος στην παραθεση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stok7

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Στο αθενς μασαζ προχωρανε σε εκτονωση ή δεν?
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Σε διορθώνω: Αυστηρά μόνο καλό μασάζ με πετσέτα. Το συμπέρασμα πάντως είναι το ίδιο: Προσπερνάμε...
Δηλαδη επαγγελματιες στο μασαζ χωρις δηλαδη το στοιχειο που αναζηταμε...Το γαμησι...!Παμε παρακατω...
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Εμ ναι.με 15 την ωρα εχει.γιατι να πληρωσουμε ενα καρο φραγκα και να φαμε ακυρο...;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Τι το κουράζετε πάρτε ένα call girl. Ίδιες τιμές με εγγυημένο αποτέλεσμα. Και αν δεν ξεπιαστειτε πάτε city για ένα φθηνό καλό αθλητικό μασάζ με 15,00€.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom