Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
180
Κριτικές
2
Like
219
Πόντοι
1
Αν ηταν να ανταλλασουμε πληροφοριες ανοιχτα θα ειχες πει ποια σου εκανε πιπα και της εχωσες το δωρο σου σε τρεις συνεχομενες συνεδριες...
Αλλα καταλαβαινεις και εσυ οτι αυτο δε λεγεται ανοιχτα αλλα με ΠΜ και γιαυτο και σωστα δεν το ειπες ανοιχτα εδω.
Φιλικα και ειλικρινα παντα και ας μη μου απαντησες στα ΠΜ που σε ρωτουσα με ποια συνεβη αυτο


Είχα ήδη γράψει

Καταλαβαίνω την ανάγκη επικοινωνίας με PM σε κάποιες περιπτώσεις

Όσο για το PM, μια μεγάλη συγνώμη και σε σένα και στα άλλα παιδιά που ξέχασα, πήρα τόσα PM που χάθηκα. Σου απάντησα μόλις τώρα.
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Δοκίμασα τελικά την Ιουλία στον χώρο της στο Περιστέρι.
Η κατάσταση ήταν όπως ακριβώς τα περίμενα ύστερα από τις πληροφορίες που γράψατε οι συναγωνιστές:
Από εμφάνιση δεν τη λες όμορφη αλλά απλά συμπαθητική για τα γούστα μου,με καλό σώμα,γενικά σε καμμία περίπτωση δεν είναι αυτό λέμε "δεν βλέπεται".
Στο μασάζ το παλεύει,προσαρμόζεται σε αυτό που θέλεις δίχως να είναι το τέλεια επαγγελματικό και η κατάληξή του είναι μία αρκετά καλή και ανακουφιστικη εκτόνωση,φραπεδια που λένε και στο μασαζοχωριό μου!!!
Χώρος μέτριος,γενικά ψιλοστριμωγμενος (όπως παραδέχτηκε και η ίδια) αλλά τη δουλειά της την κάνει.Κόστος στα 30 ευρώ.


Οσον αφορα την εν λογο κυρια, κι εμένα με έστησε και απο τοτε της εχω βάλει Χ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.161
Κριτικές
4
Like
1.611
Πόντοι
266

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Συναγωνιστες θα ηθελα πληροφοριες για city massage....Οποιος εχει τν καλοσυνη ας απαντησει η να στηλει 1ΠΜ...Δεν μπορω να απαντησω ομως
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.592
Κριτικές
190
Like
48.451
Πόντοι
41.443
Συναγωνιστες θα ηθελα πληροφοριες για city massage....Οποιος εχει τν καλοσυνη ας απαντησει η να στηλει 1ΠΜ...Δεν μπορω να απαντησω ομως


καλα γραψε πρωτα καμμια δικη σου εμπειρια για να μπορεις να απαντησεις. ;)  10 ποστ θες μονο  :grin:
μετα βλεπουμε αν κι εφοσον...


θεμιτο ειναι πιστευω για ολα τα νεα νικ (οχι μονο για σενα - τυχαια ειναι η παραθεση) που μας εχουν κατακλυσει τελευταια κι ολο ζητανε.  γραφτε κατι κι εσεις
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Καλησπέρα φίλοι
Καλή χρόνια σε όλους!!
Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε την Γιούλη
Έχεις κανείς καμία πληροφορία
Απάντηση με π.μ.
Παρακαλώ
Ευχαριστώ
τι μου θύμησες ...!
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
καλα γραψε πρωτα καμμια δικη σου εμπειρια για να μπορεις να απαντησεις. ;)  10 ποστ θες μονο  :grin:
μετα βλεπουμε αν κι εφοσον...


θεμιτο ειναι πιστευω για ολα τα νεα νικ (οχι μονο για σενα - τυχαια ειναι η παραθεση) που μας εχουν κατακλυσει τελευταια κι ολο ζητανε.  γραφτε κατι κι εσεις
Φιλε μου απο γραφεια μασαζ δν εχω καλεσει ΠΟΤΕ μονο βυζιτακια.Και αυτο γιατι δν ειναι σιγουρο το κοκο!!!
 

ace_ventura6

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Δοκιμή με athens massage χωρις ευτυχη κατάληξη τελικά. Εκτος από osmose & deluxe υπάρχει τελικά καποιο κατ 'οικον ή καποιες από άλλα site που να φτανει μέχρι το φραπέ?? Όποιος θέλει ή έχει άποψη pm
 

Gourounos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παρακολουθώ αρκετό καιρό την σελίδα αλλά δεν έχω καμία εμπειρία με το θέμα.Δεν έχω ποτέ δοκιμάσει μασάζ και η μοναδική μου εμπειρία είναι σε bachelor μέχρι απλό χορό.

Σκεφτόμουν να δοκιμάσω μασάζ, σε χώρο ξενοδοχείου προς το Πειραιά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι, είτε από επαγγελματιες, είτε από ερασιτέχνες ? Νομίζω ότι 2 ωρες είναι ένα λογικό διάστημα

Δεν έχω διάθεση να προσβάλλω κανέναν, οπότε αν έχω γράψει κάτι λανθασμένα στο 1ο μου pos, δεν έχει γίνει με δόλο

Ευχαριστω
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
6
Like
6.719
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα, παρακολουθώ αρκετό καιρό την σελίδα αλλά δεν έχω καμία εμπειρία με το θέμα.Δεν έχω ποτέ δοκιμάσει μασάζ και η μοναδική μου εμπειρία είναι σε bachelor μέχρι απλό χορό.

Σκεφτόμουν να δοκιμάσω μασάζ, σε χώρο ξενοδοχείου προς το Πειραιά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι, είτε από επαγγελματιες, είτε από ερασιτέχνες ? Νομίζω ότι 2 ωρες είναι ένα λογικό διάστημα

Δεν έχω διάθεση να προσβάλλω κανέναν, οπότε αν έχω γράψει κάτι λανθασμένα στο 1ο μου pos, δεν έχει γίνει με δόλο

Ευχαριστω

φίλε στον Πειραια, ούτε που κατεβαίνουν οι περισσότερες! Αν δε μπορείς να ανέβεις Φιλοθέη στη Βίκυ-Στεφανία, πάρε την Αγνή! Κάνει δυνατό μασάζ, αλλά πάει μόνο Μεταξουργείο! Για 2ο μέρος αν ψάχνεις, είναι και οι δύο με παραπάνω κιλά και μπορεί να σε χαλάσει. Εγώ πάντως πέρασα συνολικά καλύτερα σε όλα με τη Στεφανία!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.084
Κριτικές
2
Like
8.797
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα, παρακολουθώ αρκετό καιρό την σελίδα αλλά δεν έχω καμία εμπειρία με το θέμα.Δεν έχω ποτέ δοκιμάσει μασάζ και η μοναδική μου εμπειρία είναι σε bachelor μέχρι απλό χορό.

Σκεφτόμουν να δοκιμάσω μασάζ, σε χώρο ξενοδοχείου προς το Πειραιά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι, είτε από επαγγελματιες, είτε από ερασιτέχνες ? Νομίζω ότι 2 ωρες είναι ένα λογικό διάστημα

Δεν έχω διάθεση να προσβάλλω κανέναν, οπότε αν έχω γράψει κάτι λανθασμένα στο 1ο μου pos, δεν έχει γίνει με δόλο

Ευχαριστω
Τυπε αν θες μόνο μασάζ, σε χοτελ στον Πειραιά πήγαινε μια Ελένη 25χρονων, ψηλή αδύνατη με τορπιλες, είχε αγγελία στον xο
Δεν ξέρω καν αν δουλευει ακόμα..
Ίσως βοηθησει κάποιος συναγωνιστής που γνωρίσει περισσότερα..
 

JAY-M21

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια αν μπορειτε καμια πληροφορια για Αριαδνη..link ή Pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom