Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Εχει φουλ εξτρα που τα κανονιζεις απο κοντα
να δειξει τι το σαιτ ρε φιλαρακι οτι η ταδε κοπελα πηδιεται ενω το γραφειο παρεχει υπηρεσιες μασαζ?θα μας τρελανετε τελειως μου φαινεται...
ειπε ο φιλος κι εχουμε πει οτι το πραγμα προχωραει στο εν λογω σαιτ..σηκωστε κανα τηλ παρτε κοπελα και μιληστε μαζι της για τα περαιτερω...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
να δειξει τι το σαιτ ρε φιλαρακι οτι η ταδε κοπελα πηδιεται ενω το γραφειο παρεχει υπηρεσιες μασαζ?θα μας τρελανετε τελειως μου φαινεται...
ειπε ο φιλος κι εχουμε πει οτι το πραγμα προχωραει στο εν λογω σαιτ..σηκωστε κανα τηλ παρτε κοπελα και μιληστε μαζι της για τα περαιτερω...
Ναι ρε παιδια δοκιμαστε και λιγο! Χαλαστε λιγο χρημα και χρονο οπως εχουμε κανει μερικοι και θα βρειτε καποια ακρη. Αν δεν συνανρησεις καποια κοπελα να τα πειτε απο κοντα οτι και να σου πουν απο εδω δεν εχει νοημα...
 

sexxxxboy

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
45
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
0
Εντάξει ρε παιδιά θα δοκιμάζουμε και δεν θα ρωτάμε. Και αν ρωτάει κάνεις θα του λέμε ενώ εμείς έχουμε πάει πήγαινε δες ρε φίλε. Γιατί να σου πω εγώ... Να χαλάσεις και εσύ λεφτά... Επεισης δεν θα ξαναγράψουμε κριτική γιατί εμείς πληρώσαμε ενώ ο άλλος όχι...  :walkingpenis: ευχαριστώ  για την βοήθεια!!!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε μαγγες δεν καταλαβατε?ο παικτης ειπε,νταξει ειπε τωρα,οτι ντε και καλα υπαρχουν τα εξτρα και οτι τα κανονιζεις με την κοπελα.και απαντησα οπως επρεπε.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Εντάξει ρε παιδιά θα δοκιμάζουμε και δεν θα ρωτάμε. Και αν ρωτάει κάνεις θα του λέμε ενώ εμείς έχουμε πάει πήγαινε δες ρε φίλε. Γιατί να σου πω εγώ... Να χαλάσεις και εσύ λεφτά... Επεισης δεν θα ξαναγράψουμε κριτική γιατί εμείς πληρώσαμε ενώ ο άλλος όχι...  :walkingpenis: ευχαριστώ  για την βοήθεια!!!
ρε φιλε τι πιο μασημενο θελεις δηλ για να εισαι ικανοποιημενος?λεει ο φιλος απο πανω οτι ειναι φουλ το μαγαζι,πριν λιγες σελιδες κι εγω λεω τα ιδια και με ποια κοπελα εκανα οπως κι οτι υπαρχουν κι αλλα ποστ αν καθησεις φυσικα να διαβασεις απο αλλους συναγωνιστες  που λενε το ιδιο ...ποσο πιο βοηθεια θελεις δηλ?
θιχτηκες κιολας...αντε καλη συνεχεια..
 

sexxxxboy

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
45
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
0
Σιγά μην θιχθω απλά επειδή διάβασα κάποιοι ανέφερα ότι το osmose έκλεισε και μπήκα στο σιτε και μου φάνηκε πολύ κυριλέ για έξτρα και ήθελα να το διευκρίνησω όσον αφορά την απάντηση έκανα μια ερώτηση και πήρα απάντηση χάλασε λεφτά να δεις σιγά μην κάτσω να τσακωθω στο φόρουμ. Εγώ βοήθεια ζήτησα μου την έδωσε κάποιος inbox και να είναι καλά. Δεν ασχολούμαι άλλο με το θέμα
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
1.298
Πόντοι
216
Σιγά μην θιχθω απλά επειδή διάβασα κάποιοι ανέφερα ότι το osmose έκλεισε και μπήκα στο σιτε και μου φάνηκε πολύ κυριλέ για έξτρα και ήθελα να το διευκρίνησω όσον αφορά την απάντηση έκανα μια ερώτηση και πήρα απάντηση χάλασε λεφτά να δεις σιγά μην κάτσω να τσακωθω στο φόρουμ. Εγώ βοήθεια ζήτησα μου την έδωσε κάποιος inbox και να είναι καλά. Δεν ασχολούμαι άλλο με το θέμα
αν ειχες μπει στο κοπο να διαβασεις μερικες σελιδες πριν θα χες παρει απαντησεις....απλο ειναι...ολα γραμμενα ειναι...καθε λεπτομερεια...
 

samcrosoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας.

Έχει κανένας, πρόσφατη όμως , εμπειρία με Αγνή Masaz?

Ευχαριστώ φίλοι μου
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Εντάξει ρε παιδιά θα δοκιμάζουμε και δεν θα ρωτάμε. Και αν ρωτάει κάνεις θα του λέμε ενώ εμείς έχουμε πάει πήγαινε δες ρε φίλε. Γιατί να σου πω εγώ... Να χαλάσεις και εσύ λεφτά... Επεισης δεν θα ξαναγράψουμε κριτική γιατί εμείς πληρώσαμε ενώ ο άλλος όχι...  :walkingpenis: ευχαριστώ  για την βοήθεια!!!
Για να μην παρεξηγηθω: εννοειτε μπορει οποιος θελει να ρωταει απλα για το osmose τα εχουμε πει, δεν θα παρεις εδω καθαρη απαντηση! Και απο την εμεπιρια μου σου λεω οτι και να σου πει καποιος για μια κοπελα οτι προχωραει και κανει και αλλες υπηρεσιες μπορει να μην ισχυει παντα ή μπορει να τα κανει τελειως διεκπαιρεωτικα!!!
 

sexxxxboy

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
45
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
0
Συναγωνιστές  όλα Οκ Χαλαρώστε διάβασα ποιο πίσω και δεν έβγαλα άκρη αλλά με καλύψατε με τις τελευταίες  απαντήσεις όσο νανε ρε μάγκες είναι δύσκολο να διαβάσω 1350 σελίδες και ότι είδα ήταν αυτό... Ότι δεν είναι σίγουρα κι.. Οπότε δεν θα μπω σε ρίσκο θα πάω στο σίγουρο... Γιατι αν δεν μου κάτσει το λινακι  θα βιάσω την τοστιέρα  :wanker:
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Καλησπέρα σας.

Έχει κανένας, πρόσφατη όμως , εμπειρία με Αγνή Masaz?

Ευχαριστώ φίλοι μου

Πολύ καλή. Petite, γλυκιά σαν παρουσία, καθαρή, με πολύ καλή γνώση του μασάζ. Χρησιμοποιεί σωστά τα σημεία πίεσης, είναι αρκετά επικοινωνιακή, καταλαβαίνει πότε αυτό που κάνει είναι ευχάριστο και πότε ενοχλητικό και προσαρμόζεται αναλόγως. Στο υπόλοιπο μενού όταν θέλει είναι turbo. Εμπειρία τέλη Ιουνίου.
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Πολύ καλή. Petite, γλυκιά σαν παρουσία, καθαρή, με πολύ καλή γνώση του μασάζ. Χρησιμοποιεί σωστά τα σημεία πίεσης, είναι αρκετά επικοινωνιακή, καταλαβαίνει πότε αυτό που κάνει είναι ευχάριστο και πότε ενοχλητικό και προσαρμόζεται αναλόγως. Στο υπόλοιπο μενού όταν θέλει είναι turbo. Εμπειρία τέλη Ιουνίου.
η Αγνη φιλε petite?
εισαι sure?
Μηπως μπερδευεσαι?
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Κοντούλα είναι φίλε. Πολύ θα έλεγα. Οπότε petite.
 

samcrosoa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
20
Πόντοι
0
Κανένας φίλος με πρόσφατη εμπειρία από Αγνή massage?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom