Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (9 μέλη και 52 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Συναγωνιστες καλησπερα, μετα απο καιρο απουσιας ειπα να κανω και γω τις απαραιτητες κριτικες.

1) Συναντηση με Χρυσαννα απο massagedeluxe.gr, ενδιαφερουσα παρουσια βεβαια καμια σχεση με τη φωτο. Αρκετα καλο μασαζ μπορω να πω.

2)Δεν θυμαμαι ποια αγγελια ηταν αλλα ειχει ειπωθει για μια μαυρη σε διαμερισμα στην αχαρνων. Λοιπον τραγικο τελειως, ανοιγει την πορτα μια κακομουτσουνη και λεω ωπα τον ηπιαμε. πανω που νομιζα οτι αυτη ηταν η "μασατζου" ερχετε μια μαυρη με μεγαλα βυζια. Οχι οτι ηταν καλυτερη απλα δεν ηταν τοσο πεταμενη. περναω στο δωματιο μιας και ειχα καυλες και δε μου πηγαινε να φυγω γιατι βαριομουν να ψαξω κατι αλλο και μου λεει πως ειναι 20 ευρω για μασαζ η 20 για σεξ η 40 και τα δυο. παιρνω μονο μασαζ το οποιο κρατησε 10 λεπτα. με γυριζει και αφου βαζει σκουφακι ξεκιναει μια βαρετη πιπα οπου και μετα απο αρκετη ωρα κατεθεσα. απλα μακρια

3)Συναντηση με την καινουρια κοπελα τη Δημητρα απο massagedeluxe.gr, ωραιο μιλφακι πολυ συζητησημη αλλα δυστυχως μονο μασαζ.

4)Συναντηση με κοπελα που βρηκα για μασαζ μεσω του γνωστου σαιτ κοινωνικης δικτιωσης. με το ονομα Aggelikh Masakh θα τη βρειτε. κοντουλα κοπελα με γλυκο προσωπακι και ωραιο σωματακι, ελληνιδα γυρω στα 30. Στα του αγωνα, καλο μασαζ στα 30 ευρω με συν 10 περιτεχνη εκτονωση. δυστυχως γτανει μεχρι εκει!

Αυτα προς το παρων θα επανελθω συντομα.
  οταν λες χρυσανα καμια σχεση με φωτο??
Προς το χειροτερο??
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Συναγωνιστες καλησπερα, μετα απο καιρο απουσιας ειπα να κανω και γω τις απαραιτητες κριτικες.

1) Συναντηση με Χρυσαννα απο massagedeluxe.gr, ενδιαφερουσα παρουσια βεβαια καμια σχεση με τη φωτο. Αρκετα καλο μασαζ μπορω να πω.

2)Δεν θυμαμαι ποια αγγελια ηταν αλλα ειχει ειπωθει για μια μαυρη σε διαμερισμα στην αχαρνων. Λοιπον τραγικο τελειως, ανοιγει την πορτα μια κακομουτσουνη και λεω ωπα τον ηπιαμε. πανω που νομιζα οτι αυτη ηταν η "μασατζου" ερχετε μια μαυρη με μεγαλα βυζια. Οχι οτι ηταν καλυτερη απλα δεν ηταν τοσο πεταμενη. περναω στο δωματιο μιας και ειχα καυλες και δε μου πηγαινε να φυγω γιατι βαριομουν να ψαξω κατι αλλο και μου λεει πως ειναι 20 ευρω για μασαζ η 20 για σεξ η 40 και τα δυο. παιρνω μονο μασαζ το οποιο κρατησε 10 λεπτα. με γυριζει και αφου βαζει σκουφακι ξεκιναει μια βαρετη πιπα οπου και μετα απο αρκετη ωρα κατεθεσα. απλα μακρια

3)Συναντηση με την καινουρια κοπελα τη Δημητρα απο massagedeluxe.gr, ωραιο μιλφακι πολυ συζητησημη αλλα δυστυχως μονο μασαζ.

4)Συναντηση με κοπελα που βρηκα για μασαζ μεσω του γνωστου σαιτ κοινωνικης δικτιωσης. με το ονομα Aggelikh Masakh θα τη βρειτε. κοντουλα κοπελα με γλυκο προσωπακι και ωραιο σωματακι, ελληνιδα γυρω στα 30. Στα του αγωνα, καλο μασαζ στα 30 ευρω με συν 10 περιτεχνη εκτονωση. δυστυχως γτανει μεχρι εκει!

Αυτα προς το παρων θα επανελθω συντομα.

Αυτή η Aggelikh Masakh έχει καμία αγγελία; κανα τηλ;;
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
τηλεφωνο μονο το οποιο μου εδωσε μετα απο συνεννοηση στο fb
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.296
Πόντοι
1.720
Συναγωνιστες καλησπερα, μετα απο καιρο απουσιας ειπα να κανω και γω τις απαραιτητες κριτικες.

1) Συναντηση με Χρυσαννα απο massagedeluxe.gr, ενδιαφερουσα παρουσια βεβαια καμια σχεση με τη φωτο. Αρκετα καλο μασαζ μπορω να πω.

2)Δεν θυμαμαι ποια αγγελια ηταν αλλα ειχει ειπωθει για μια μαυρη σε διαμερισμα στην αχαρνων. Λοιπον τραγικο τελειως, ανοιγει την πορτα μια κακομουτσουνη και λεω ωπα τον ηπιαμε. πανω που νομιζα οτι αυτη ηταν η "μασατζου" ερχετε μια μαυρη με μεγαλα βυζια. Οχι οτι ηταν καλυτερη απλα δεν ηταν τοσο πεταμενη. περναω στο δωματιο μιας και ειχα καυλες και δε μου πηγαινε να φυγω γιατι βαριομουν να ψαξω κατι αλλο και μου λεει πως ειναι 20 ευρω για μασαζ η 20 για σεξ η 40 και τα δυο. παιρνω μονο μασαζ το οποιο κρατησε 10 λεπτα. με γυριζει και αφου βαζει σκουφακι ξεκιναει μια βαρετη πιπα οπου και μετα απο αρκετη ωρα κατεθεσα. απλα μακρια

3)Συναντηση με την καινουρια κοπελα τη Δημητρα απο massagedeluxe.gr, ωραιο μιλφακι πολυ συζητησημη αλλα δυστυχως μονο μασαζ.

4)Συναντηση με κοπελα που βρηκα για μασαζ μεσω του γνωστου σαιτ κοινωνικης δικτιωσης. με το ονομα Aggelikh Masakh θα τη βρειτε. κοντουλα κοπελα με γλυκο προσωπακι και ωραιο σωματακι, ελληνιδα γυρω στα 30. Στα του αγωνα, καλο μασαζ στα 30 ευρω με συν 10 περιτεχνη εκτονωση. δυστυχως γτανει μεχρι εκει!

Αυτα προς το παρων θα επανελθω συντομα.
οι περιπτώσεις που αναφέρεις είναι κατ'οίκον?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.296
Πόντοι
1.720
δηλαδή αδερφέ  πιστεύεις  ότι τα  ''κορίτσια αυτά '' πήγαν εκεί για να βγάζουν 10 η 20 ευρώ  ανά μασσάζ- συνεδρία;
εγώ πιστεύω ότι ολα αυτά τα massaze athens-home-spa κ.λ.π είναι καθαρά προ(παρα)κατασκευαστική διαδικασία
αυτά τα όμορφα και γλυκά κοριτσάκια που τρίβουν τα ανδρικά βασανισμένα κορμιά μας και βλέπουν πόσο μας ΦΟΥΝΤΩΝΟΥΝ!!
σε κάμποσες- λίγες εβδομάδες-  θα ανοίξουν τα φτερά τους και θα βρούν ΕΤΟΙΜΟ πελατολόγιο  γιατί ξέρουν  καλά οτι δεν υπάρχει λόγος  να τους πέφτουν τα χέρια για μασάζ η φραπέδες η καλαμάκια για 20ευρα ...όταν ξέρουν οτι με 4-5 ραντεβού εχουν 250αρι μεροκάματο και παραπάνω στα σίγουρα !
Με την ίδια λογική κοπέλες που βάζουν αγγελία ότι καθαρίζουν σκάλες και γραφεία, ξεσκατίζουν ηλικιωμένους ή προσέχουν μωρά ενδέχεται αργά ή γρήγορα να καταλάβουν ότι δεν αξίζει τον κόπο να κάνουν τη δουλειά που κάνουν και θα αποφασίσουν να το γυρίσουν στη βίζιτα. Άρα έχουμε το ελεύθερο και είναι σχετικό με το νήμα να δημοσιεύουμε τις αγγελίες τους εδώ και να ρωτάμε αν παράλληλα με το ξεσκάτισμα του παππού ή το ντάντεμα του μωρού ρουφάνε κανά καυλί ή όχι.



 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.296
Πόντοι
1.720
Μετά λύπης διαπιστώνω ότι το νήμα χάνει τον προσανατολισμό του από την στιγμή που γίνονται άσχετες δημοσιεύσεις για γραφεία με μασάζ στο δικό τους χώρο, αλλά και αναρτήσεις για μασέζ που αφήνουν υπονοούμενα -αν και εφόσον-to know us better-εις υγείαν του κορόϊδου.
Αυτό το νήμα έχει να κάνει αυστηρά με γυναίκες ενήλικες που προσφέρουν μασάζ κατ'οίκον με γαμήσι συνειδητό και εξακριβωμένο.

Ο όποιος κιλοτοφύλακας μπορεί κάλλιστα να ανοίξει ένα νήμα με τίτλο " γαμιούνται δεν γαμιούνται-μπορεί ναι μπορεί όχι" και να μαζέψει και άλλους του ιδίου φυράματος ώστε να λένε τους καημούς τους και να συμπάσχουν παρέα.

Δεν είμαι αναμάρτητος. Έχω κάνει off topic αναρτήσεις όμως αυτό που συμβαίνει το τελευταίο καιρό είναι ενοχλητικό.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Με την ίδια λογική κοπέλες που βάζουν αγγελία ότι καθαρίζουν σκάλες και γραφεία, ξεσκατίζουν ηλικιωμένους ή προσέχουν μωρά ενδέχεται αργά ή γρήγορα να καταλάβουν ότι δεν αξίζει τον κόπο να κάνουν τη δουλειά που κάνουν και θα αποφασίσουν να το γυρίσουν στη βίζιτα. Άρα έχουμε το ελεύθερο και είναι σχετικό με το νήμα να δημοσιεύουμε τις αγγελίες τους εδώ και να ρωτάμε αν παράλληλα με το ξεσκάτισμα του παππού ή το ντάντεμα του μωρού ρουφάνε κανά καυλί ή όχι.

:happy:
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
9
Like
1.640
Πόντοι
3.145
Με την ίδια λογική κοπέλες που βάζουν αγγελία ότι καθαρίζουν σκάλες και γραφεία, ξεσκατίζουν ηλικιωμένους ή προσέχουν μωρά ενδέχεται αργά ή γρήγορα να καταλάβουν ότι δεν αξίζει τον κόπο να κάνουν τη δουλειά που κάνουν και θα αποφασίσουν να το γυρίσουν στη βίζιτα. Άρα έχουμε το ελεύθερο και είναι σχετικό με το νήμα να δημοσιεύουμε τις αγγελίες τους εδώ και να ρωτάμε αν παράλληλα με το ξεσκάτισμα του παππού ή το ντάντεμα του μωρού ρουφάνε κανά καυλί ή όχι.

δεν είναι το ίδιο αδερφέ, καταλαβαίνετε τι εννοώ και εσύ  και ο συναγωνιστής  που είπε για κοπέλλες στα everest
δηλαδή δεν εχουν καμία σχέση τα μασαζοκόριτσα με τις καθαρίστριες και τις πωλήτριες
αυτές ΕΠΕΛΕΞΑΝ!!  να τρίψουν -χαιδέψουν αντρικά κορμιά και νατα καυλώσουν παράλληλα
ενώ  ΣΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ παμπόνηρα  ότι δεν προσφέρουν τίποτε άλλο  και ΣΙΓΟΥΡΑ  ελάχιστοι  η  κανένας δεν τις πιστεύει!!
μιας και βάζουν ΥΠΟΣΧΕΤΙΚΗ την επόμενη φορά , να γνωριστούμε πρώτα  και διάφορες αρχιδιές που έχουμε ακούσει  όλοι.
για να μην μηδενίσω τα πάντα  αδερφέ ίσως λοιπόν και κάποια  να μην το θέλει αυτό  να νομιζε σκέτο μασάζ
αλλά θα πρόκειται για την εξαίρεση
εγω μιλάω  για τον κανόνα
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Like
668
Πόντοι
81
Πιο πισω το εγραψε ενας συναδελφος... αλλα η αγγελια κατεβηκε.. υπαρχει τηλ;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Μετά λύπης διαπιστώνω ότι το νήμα χάνει τον προσανατολισμό του από την στιγμή που γίνονται άσχετες δημοσιεύσεις για γραφεία με μασάζ στο δικό τους χώρο, αλλά και αναρτήσεις για μασέζ που αφήνουν υπονοούμενα -αν και εφόσον-to know us better-εις υγείαν του κορόϊδου.
Αυτό το νήμα έχει να κάνει αυστηρά με γυναίκες ενήλικες που προσφέρουν μασάζ κατ'οίκον με γαμήσι συνειδητό και εξακριβωμένο.

Ο όποιος κιλοτοφύλακας μπορεί κάλλιστα να ανοίξει ένα νήμα με τίτλο " γαμιούνται δεν γαμιούνται-μπορεί ναι μπορεί όχι" και να μαζέψει και άλλους του ιδίου φυράματος ώστε να λένε τους καημούς τους και να συμπάσχουν παρέα.

Δεν είμαι αναμάρτητος. Έχω κάνει off topic αναρτήσεις όμως αυτό που συμβαίνει το τελευταίο καιρό είναι ενοχλητικό.
Ακριβώς Γκάρυ, γράφουμε στο "μασάζ κατ'οικον" του μπου, όχι στο υγεία και πρόνοια.. :S :S  :S
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
επικοινωνησα και γω μαζι της δεν ισχυει ηαγγελια μου πε
και μενα που πηρα μου ειπε οτι δεν ισχυει η αγγελια....κριμα γιατι ειναι ενδιαφερον προκλητικο μιλφακι....αυτο δειχνουν οι φωτο της στα διαφορα σιτες κοινωνικης δικτυωσης....φαινεται οτι της αρεσει πολυυυυ η πουτσα....κριμα....σεξυ μιλφακι...αν καποιος εχει πληροφορηση καλυτερη ας μας το αναφερει εδω....
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Like
668
Πόντοι
81
και μενα που πηρα μου ειπε οτι δεν ισχυει η αγγελια....κριμα γιατι ειναι ενδιαφερον προκλητικο μιλφακι....αυτο δειχνουν οι φωτο της στα διαφορα σιτες κοινωνικης δικτυωσης....φαινεται οτι της αρεσει πολυυυυ η πουτσα....κριμα....σεξυ μιλφακι...αν καποιος εχει πληροφορηση καλυτερη ας μας το αναφερει εδω....

Μπορείς να μου στειλεις το τηλεφωνο σε Pm
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Και σε μένα ένα pm το τηλέφωνο αυτής στο Χαλάνδρι σας παρακαλώ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom