Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Πανικος θα χει γινει στο γραφειο
Ολοι βυζαρου θα ζηταν
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.614
Πόντοι
266
Λοιπον...για τη μαυρουλα που γραψανε πολλοι. Μετα απο συνεννοηση, γνωστος μου πηγε στο σταθμο Ηρακλειου κ απο κει την επαιρνε τηλ για να του υποδειξει πώς θα παει σπιτι της για το ραντεβου. Επι πολλη ωρα η κυρια δεν απαντουσε- ουτε και σε μετεπειτα τηλ. Ενημερωνω προς γνωση κ συμμορφωση
 

Giteftis1976

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Μια και νέος στο bou, είπα να γράψω τις εντυπώσεις μου από ένα νέο χώρο που άνοιξε στη Δάφνη,Τριπόλεως 10. Πήγα την προηγούμενη βδομάδα αφού λόγω επίσκεψης Ερντογάν έφαγα μεγάλη ήττα με το ραντεβού που είχα κανονίσει στο bill. Ο χώρος μικρός, σχετικά καθαρός. Οι κοπέλες είναι μονο 2. Η Μαργαρίτα και η Κατερίνα. Στην είσοδο η Μαργαρίτα.Μίλφ γύρω στα 40. Καλό κορμί,όσο μπόρεσα να καταλάβω με τα ρούχα,μέτριο πρόσωπο αλλά σε προδιαθέτει για εκφυλες καταστασεις. Ήμουν σίγουρος ότι θα μπω μαζί της καθότι ήταν και καλή στο social και είμαι και milfakias.
Τότε όμως έκανε το λάθος να μου προτείνει να δω και το Κατερινάκι.
Το Κατερινάκι δηλώνει και πρέπει όντως να είναι 25. Πρόσωπο Καλό, όχι φοβερό, αλλά σώμα κάτσε Καλά!! Κωλαράκι ολοστρογγυλο που διαγραφόταν στο κολλητό τζιν και στήθη έτοιμα να εκραγούν. Εννοείται ότι ξέχασα τη Μαργαρίτα και πήγα με την Κατερίνα.
Να ενημερώσω εδώ για τα Προγράμματα του 'μαγαζιού'
Μασαζ απλό μισή ώρα 50 ΕΥΡΩ με φραπέ
Μασαζ body to body μισή ωρα 60 ΕΥΡΩ και φραπέ
Μασαζ body to body μισή ώρα 70 ΕΥΡΩ  με φραπέ και καλαμάκι
Μασαζ 80 ΕΥΡΩ μισή ώρα με ερωτική επαφή
120 η μία ώρα.
Πήρα το πρόγραμμα των 70, γιατί λόγω σύγχυσης ήθελα χαλαρά πράγματα.
Η Κατερίνα από μασαζ φάνηκε να μη το πολυγουστάρει! Το πάλεψε λίγο, εγώ έβλεπα τα τέλεια φυσικά στήθη της στον καθρέφτη, και μετά το κωλαράκι της καθώς με έτριβε και φτιαχνόμουνα. Αφού της είπα ότι έχει τέλειο στηθος, μου λέει μου αρεσει να το χαιδευουν! Οπότε γυρνάω ανάσκελα, καθότι βυζολάτρης, και αφού τις εγλειψα λίγο τις βυζάρες μου βάζει προφυλακτικό και μου παιρνει μια πολύ καλή πίπα ενώ με άφησε να παίζω με το μουνάκι της που σε λίγο άρχισε να υγραίνεται. Εκει λέω μαλακία έκανα, επρεπε να παω για το πρόγραμμα των 80!! Ήταν αργά όμως!!

Εν κατακλείδι πέρασα καλά με το Κατερινάκι αν και στράβωσε το αρχικό μου πρόγραμμα.
Το κακό ήταν ότι μασάζ δεν έκανα ουσιαστικά, και το 30λεπτο πρόγραμμα έγινε 20λεπτο, με ευθύνη μου βέβαια γιατί βιάστηκα να γυρίσω ανάσκελα. :)
Από ότι κατάλαβα μετά, στο μασάζ η Μαργαρίτα το κατέχει, και η Κατερίνα μαθαίνει...
Αυτά και ελπίζω να βοήθησα λίγο όποιον ενδιαφέρεται για μια επίσκεψη.
Κατι μου θυμίζει αυτη η τιμολογιακη πολιτική .Λες;Η μηπως ολα τα μαγαζακια εκει κατω στα νοτια εχουν ίδια πολιτική.
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
Λοιπον...για τη μαυρουλα που γραψανε πολλοι. Μετα απο συνεννοηση, γνωστος μου πηγε στο σταθμο Ηρακλειου κ απο κει την επαιρνε τηλ για να του υποδειξει πώς θα παει σπιτι της για το ραντεβου. Επι πολλη ωρα η κυρια δεν απαντουσε- ουτε και σε μετεπειτα τηλ. Ενημερωνω προς γνωση κ συμμορφωση
μπορει κατι να προεκυψε ανθρωπινα μην βγαζουμε συμπερασματα αυθόρμητα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Λοιπον...για τη μαυρουλα που γραψανε πολλοι. Μετα απο συνεννοηση, γνωστος μου πηγε στο σταθμο Ηρακλειου κ απο κει την επαιρνε τηλ για να του υποδειξει πώς θα παει σπιτι της για το ραντεβου. Επι πολλη ωρα η κυρια δεν απαντουσε- ουτε και σε μετεπειτα τηλ. Ενημερωνω προς γνωση κ συμμορφωση

Μετά την ανάρτηση εδω θα πήρε φωτιά το τηλέφωνο!!
Ασε που θα ανέβηκαν οι δουλειές και ίσως και οι τιμές!  :uglystupid: :uglystupid:
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
Μετά την ανάρτηση εδω θα πήρε φωτιά το τηλέφωνο!!
Ασε που θα ανέβηκαν οι δουλειές και ίσως και οι τιμές!  :uglystupid: :uglystupid:
εγω παντως εναν φιλο μου που εβαλα επιτιδες να την παρει τηλ χθες την ιδια τιμη του ειπε.
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους.ρε παιδες να συνοψισουμε λιγο τα πραγματα για τη μαυρουλα...
δλδ,μασαζ χωρις ρουχα?γυμνος?
αυτη με τι ειναι,ρουχα,εσωρουχα,τιποτα?
το μασαζακι καλο,αξιζη?ποση ωρα?30ε μια ωρα?
στο δευτερο προγραμμα,τι εξτρα εχουμε?φραπε,καλαμακι,μπριζολα?
αλαζει το κοστος?εμφανισιακα λετε χοντρουλα..και η στεφανια μπαμπατσικια ειναι..
τοσοι λετε οτι εχετε παει,για βαλτε τα σε μια σειρα!
ξερουμε αν την ζητησε κανενας για αουτκολ και πηγε? :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
καλησπερα σε ολους.ρε παιδες να συνοψισουμε λιγο τα πραγματα για τη μαυρουλα...
δλδ,μασαζ χωρις ρουχα?γυμνος?
αυτη με τι ειναι,ρουχα,εσωρουχα,τιποτα?
το μασαζακι καλο,αξιζη?ποση ωρα?30ε μια ωρα?
στο δευτερο προγραμμα,τι εξτρα εχουμε?φραπε,καλαμακι,μπριζολα?
αλαζει το κοστος?εμφανισιακα λετε χοντρουλα..και η στεφανια μπαμπατσικια ειναι..
τοσοι λετε οτι εχετε παει,για βαλτε τα σε μια σειρα!
ξερουμε αν την ζητησε κανενας για αουτκολ και πηγε? :hi:

Σωστος
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολους.ρε παιδες να συνοψισουμε λιγο τα πραγματα για τη μαυρουλα...
δλδ,μασαζ χωρις ρουχα?γυμνος?
αυτη με τι ειναι,ρουχα,εσωρουχα,τιποτα?
το μασαζακι καλο,αξιζη?ποση ωρα?30ε μια ωρα?
στο δευτερο προγραμμα,τι εξτρα εχουμε?φραπε,καλαμακι,μπριζολα?
αλαζει το κοστος?εμφανισιακα λετε χοντρουλα..και η στεφανια μπαμπατσικια ειναι..
τοσοι λετε οτι εχετε παει,για βαλτε τα σε μια σειρα!
ξερουμε αν την ζητησε κανενας για αουτκολ και πηγε? :hi:
το μασαζ ειναι μετριο προς το καλο κακο δεν το λες φραπε καλαμακι κααι ελευθερα πιασιματα χωρις μπλουζα.εγω προσωπικα δεν ζητησα κατι παραπανω γιατι ειμαι καλυμμενος με αυτα οποτε δεν μπορω να ξερω εαν το κανει.χρηματα 30 γιαυτο που λεω.οσο για το χοντρουλα δεν την λες και τερας αλλα εχει κολο μεγαλο νεγρικο.....προσωπικα δεν με χαλαει
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.027
Πόντοι
86
Λοιπον...για τη μαυρουλα που γραψανε πολλοι. Μετα απο συνεννοηση, γνωστος μου πηγε στο σταθμο Ηρακλειου κ απο κει την επαιρνε τηλ για να του υποδειξει πώς θα παει σπιτι της για το ραντεβου. Επι πολλη ωρα η κυρια δεν απαντουσε- ουτε και σε μετεπειτα τηλ. Ενημερωνω προς γνωση κ συμμορφωση
Μια από τα ίδια. Την ίδια τύχη είχα και εγώ.
Την άλλη μέρα τη πήρα τηλέφωνο αλλά καμιά απάντηση. Τη πέτυχα μετα από ένα 3ημερο και η απάντηση ήταν ήμουν με πελάτη και δεν απαντούσα. Προφανώς η κοπέλα φτιάχνει πολλούς φραπέδες και δεν προλαβαίνει :pipa1: :pipa1: :pipa1: :2funny: :2funny: :2funny:
Της έριξα άκυρο. Πάμε για άλλα.
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
κατι σε λατινικό βυζοϊδες έχουμε αραγες...αφεντικος;
yes!....viva garcia del la penia...viva ariba!!..
Υ.Γ.εχω μια,αλλα ζηταει 426 ευρω/ωρα..αν σε ενδιαφερει στειλε πμ.
Υ.Γ 2.Kαλες αποκριες.
 

TLKPro

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Να ρωτήσω, για massage2u που είναι υπό νέα διεύθυνση ξέρουμε τίποτα;
 

G7s

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
23
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
προτείνετε την ζωη ή την βικυ-στεφανια ? ή καποια αλλη ανεξαρτητη ?
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Να ρωτήσω, για massage2u που είναι υπό νέα διεύθυνση ξέρουμε τίποτα;
[/quot

τα χουμε ολα εχουμε κ τον μασαζ του γιου να ψαρευει κανα πελατακι με τα πατσαβουρια του!!!! εεεε οχι δν ειμεθα κ χαζοι!
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
Καλημέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Να ρωτήσω, για massage2u που είναι υπό νέα διεύθυνση ξέρουμε τίποτα;
[/quot

τα χουμε ολα εχουμε κ τον μασαζ του γιου να ψαρευει κανα πελατακι με τα πατσαβουρια του!!!! εεεε οχι δν ειμεθα κ χαζοι!

Μιλάμε για τρομακτικό μασάζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom