Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Τότε τελος και η παρεχόμενη υπηρεσία της χειρομαλαξης....ισως την πήρανε χαμπάρι και την σουταρανε.....εχει επίπεδο το μαγαζί.. ...ισως παλι το εκανε πιο καλα απο τις άλλες και τους έπαιρνε την δουλειά
Ναι, λες και μόνο αυτή ήτανε (ή είναι, ακόμη..). δεν διώχνουν κάποια που τους φέρνει χρήμα - με όποιον τρόπο -, εκτός κι αν ήταν πολύ απροκάλυπτη. Συνήθως γνωρίζουν εκ των προτέρων ότι παίζει, καλό, εύκολο και πολύ χρήμα και βάζουν χρονοδιάγραμμα μόνες τους πότε θα αποχωρήσουν για να μην εκτεθούν επικίνδυνα. Αλλά έλα που τα φράγκα είναι γλυκά και ξαναγυρνάνε...
 

Sandberg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
7
Like
206
Πόντοι
280
Δηλαδή κλείνω ραντεβού με κάποια από τις κοπέλες του συγκεκριμένου μαγαζιού.Δίνω 50 ευρώ συν 20 ή 25 αν πάω σε ξενοδοχείο.
Είναι πολύ πιθανό το ενδεχόμενο να μην έχω ούτε καν φραπεδάκι;;;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.334
Πόντοι
2.306
Δηλαδή κλείνω ραντεβού με κάποια από τις κοπέλες του συγκεκριμένου μαγαζιού.Δίνω 50 ευρώ συν 20 ή 25 αν πάω σε ξενοδοχείο.
Είναι πολύ πιθανό το ενδεχόμενο να μην έχω ούτε καν φραπεδάκι;;;
Πολυ πιθανο!
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.032
Like
4.355
Πόντοι
1.706
Το πιθανότερο....αλλα πήγαινε να μας πεις.....εχει φραπεδοκαιρο πάντως
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Δηλαδή κλείνω ραντεβού με κάποια από τις κοπέλες του συγκεκριμένου μαγαζιού.Δίνω 50 ευρώ συν 20 ή 25 αν πάω σε ξενοδοχείο.
Είναι πολύ πιθανό το ενδεχόμενο να μην έχω ούτε καν φραπεδάκι;;;
τι φραπεδάκι?
ούτε νερό να ξεδιψάσεις δε θα σου δώσει
 

Mr.Quinlan

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
66
Like
4
Πόντοι
0
Δηλαδή κλείνω ραντεβού με κάποια από τις κοπέλες του συγκεκριμένου μαγαζιού.Δίνω 50 ευρώ συν 20 ή 25 αν πάω σε ξενοδοχείο.
Είναι πολύ πιθανό το ενδεχόμενο να μην έχω ούτε καν φραπεδάκι;;;


Το πιθανότερο....αλλα πήγαινε να μας πεις.....εχει φραπεδοκαιρο πάντως


Τραγούδα συνεχώς πριν την συνάντηση με την θεραπεύτρια το "είχε φραπεδόκαιρο τη μέρα που σε γνώρισα" και ίσως κάτι να γίνει!  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: jorhel

Sandberg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
7
Like
206
Πόντοι
280

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Τι να πω ρε παιδια για κα Εφη, οι παλιοι την ξερουν καλυτερα.
Η κατασταση ειναι καθαρα γκιλφ..οποτε κ περιτευουν τα σχολια για εμφανιση,δεν ειναι χοντρη, κοντουλα με ξανθο μαλλι κ οχι περουκα οπως μου τονισε, συνεννοηση αψογη,καθαρη γενικως μου φανηκε κ ντυσιμο καθημερινο.
Στα αλλα τωρα, καλη πιπα, βεντουζωνει γερα, γλυφει ολη την περιοχη, κανει καλο πηδημα με συμμετοχη,ειναι στενη κ το ευχαριστιεσαι, 2-3 κανονικες στασεις καναμε τιποτα extreme, χυνει κ φωναζει κ μετα το τελος ηρθε στο στομα της που τα ρουφηξε ολα με δυναμη κ επιμονη (εκει φωναζα εγω).
Μετα ακολουθησε χαλαρωτικο μασαζακι,καλο οχι χαιδεμα.
Θυμηθηκα κατι που διαβασα εδω .."για μερακληδες". Αυτα

υπαρχει καποιο λινκ????
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.334
Πόντοι
2.306
Μαγκες μπορει καποιος να βοηθησει? Υπαρχει μια καινουργια η Ιζαμπελα στο yourmassage. Εχει κανεις καμια πληροφορια αν προσφερει κατι παραπανω εκτος μασαζ?
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Δοκίμασε τη! πολύ καινούργια για να υπάρχουν ακόμα πληροφορίες νομίζω..
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Το τρίτο και το έκτο πρέπει να είναι η γνωστή σαυροφωλιά. Μακρυαααα!!!
Για τα υπόλοιπα πας δοκιμάζεις και έρχεσαι να ενημερώσεις τους φίλτατους συναγωνιστές
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.334
Πόντοι
2.306
Δοκίμασε τη! πολύ καινούργια για να υπάρχουν ακόμα πληροφορίες νομίζω..
Σωστα φιλε καινουργια για να ξερουμε αλλα δεν εχω και πολυ ορεξη να μεινω με το πουλι στο χερι και να λεει εγω δεν κανω τετοια. Αν παντως κανονισω θα ενημερωσω
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Σωστα φιλε καινουργια για να ξερουμε αλλα δεν εχω και πολυ ορεξη να μεινω με το πουλι στο χερι και να λεει εγω δεν κανω τετοια. Αν παντως κανονισω θα ενημερωσω
Σε όλα τα μαγαζιά αυτού του είδους  κατά 95% με το πουλί στο χέρι θα μένεις.. Εγώ έχω πάει και "διαβασμένος" σε κοπέλα για την οποία μου έχουν στείλει έγκυρες πληροφορίες ό,τι δίνει φραπέ, κι όμως έφυγα άπραγος.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
αυτο και αν ειναι τραγικο :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom