Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
445
Like
372
Πόντοι
21
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί ορισμένοι ξοδεύετε χρήμα και χρόνο σε γραφεία όπως το Deluxe,yourmassage και τα συναφή παίζοντας "τζόκερ" με το αν κάποια κοπέλα θα προχωρήσει σε κάτι παραπάνω ή όχι.Υπάρχουν αρκετές λαδοκόρες κατ'οίκον ή σπιτωμένες που ξέρουμε ότι σίγουρα προσφέρουν το κάτι παραπάνω που θέλουμε.Τώρα αν κάποιος ενδιαφέρεται για κανονικό μασάζ μπορεί να απευθυνθεί σε κάποιον φυσικοθεραπευτή.Τα γραφεία αυτά στην πραγματικότητα εμπορεύονται ελπίδες που στις πλείστες των περιπτώσεων είναι φρούδες...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Δίκιο έχεις... αλλά αυτή η Χαφιζέ είναι μεγάλος πειρασμός!
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
445
Like
372
Πόντοι
21
Δεν αντιλέγω για την Χαφιζέ αλλά και να αξιοποιείς σωστά τα ευρώπουλα στις μέρες μας είναι αξία ανεκτίμητη...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.295
Πόντοι
1.720

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Στο deluxe πάντως ενα φραπεδακι μπορεί να το πάρει κανεις απο κάποιες κοπέλες. Εγω δεν έφυγα παραπονεμενος... :hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
παντως οι τιμες νορμαλ φαινονται
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
δε καταλαβα γιατι να κανω πλακα
Γιατί το link που ζητούσες το εχω γραψει στην προηγούμενη σελίδα από αυτή που πόσταρες, αλλά κατα τα άλλα δεν το βρίσκεις.
Μν βαριέστε τόσο πολύ ρε παδιά. Διαβάστε και λίγο.
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
168
Like
254
Πόντοι
21
Γιατί το link που ζητούσες το εχω γραψει στην προηγούμενη σελίδα από αυτή που πόσταρες, αλλά κατα τα άλλα δεν το βρίσκεις.
Μν βαριέστε τόσο πολύ ρε παδιά. Διαβάστε και λίγο.
φιλε εσυ εχεις ποσταρει για δρακουμελ εγω ζητησα τηλ για κυρια εφη
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί ορισμένοι ξοδεύετε χρήμα και χρόνο σε γραφεία όπως το Deluxe,yourmassage και τα συναφή παίζοντας "τζόκερ" με το αν κάποια κοπέλα θα προχωρήσει σε κάτι παραπάνω ή όχι.Υπάρχουν αρκετές λαδοκόρες κατ'οίκον ή σπιτωμένες που ξέρουμε ότι σίγουρα προσφέρουν το κάτι παραπάνω που θέλουμε.Τώρα αν κάποιος ενδιαφέρεται για κανονικό μασάζ μπορεί να απευθυνθεί σε κάποιον φυσικοθεραπευτή.Τα γραφεία αυτά στην πραγματικότητα εμπορεύονται ελπίδες που στις πλείστες των περιπτώσεων είναι φρούδες...
"Περί αισθητικής (και γούστων στο σεξ και τα παρελκόμενα, θα προσέθετα εγώ) ουδείς λόγος!" έλεγαν οι Ρωμαίοι...
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Τι να πω ρε παιδια για κα Εφη, οι παλιοι την ξερουν καλυτερα.
Η κατασταση ειναι καθαρα γκιλφ..οποτε κ περιτευουν τα σχολια για εμφανιση,δεν ειναι χοντρη, κοντουλα με ξανθο μαλλι κ οχι περουκα οπως μου τονισε, συνεννοηση αψογη,καθαρη γενικως μου φανηκε κ ντυσιμο καθημερινο.
Στα αλλα τωρα, καλη πιπα, βεντουζωνει γερα, γλυφει ολη την περιοχη, κανει καλο πηδημα με συμμετοχη,ειναι στενη κ το ευχαριστιεσαι, 2-3 κανονικες στασεις καναμε τιποτα extreme, χυνει κ φωναζει κ μετα το τελος ηρθε στο στομα της που τα ρουφηξε ολα με δυναμη κ επιμονη (εκει φωναζα εγω).
Μετα ακολουθησε χαλαρωτικο μασαζακι,καλο οχι χαιδεμα.
Θυμηθηκα κατι που διαβασα εδω .."για μερακληδες". Αυτα

Συγνώμη τύπε μου........
Αλλά....

:vomit:  :vomit:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημέρα σε όλους,

κάτι ΑΣΧΕΤΑ μηνύματα του στυλ "μου έδωσε μια κάρτα και γι αυτό δεν κοιμήθηκα το βράδυ" μεταφέρθηκαν στο spam.

Κάποιοι να προσέχετε τι δημοσιεύετε και που.

 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.385
Πόντοι
1.706
Τελος αυτη λενε...

Τότε τελος και η παρεχόμενη υπηρεσία της χειρομαλαξης....ισως την πήρανε χαμπάρι και την σουταρανε.....εχει επίπεδο το μαγαζί.. ...ισως παλι το εκανε πιο καλα απο τις άλλες και τους έπαιρνε την δουλειά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom