Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Εχει κανει κανεις μασαζ στα κοριτσια του YaBanaki? ;)
Απο εμφανιση τι λενε?

Αν θυμάμαι καλά το μασάζ γίνεται σχεδον σε κοινή θέα.Μπορεί βέβαια και να το μπερδεύω με άλλο γιατί όπως καταλαβαίνετε έχω μήνες να πάω, αλλά έχω την εντύπωση ότι γύρω γύρω έχει μόνο κάτι υφάσματα ημιδιάφανα οπότε σε παίρνει μάτι όλη η παραλία.
Από εμφάνιση δεν ήταν και τίποτα σούπερ
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Αν θυμάμαι καλά το μασάζ γίνεται σχεδον σε κοινή θέα.Μπορεί βέβαια και να το μπερδεύω με άλλο γιατί όπως καταλαβαίνετε έχω μήνες να πάω, αλλά έχω την εντύπωση ότι γύρω γύρω έχει μόνο κάτι υφάσματα ημιδιάφανα οπότε σε παίρνει μάτι όλη η παραλία.
Από εμφάνιση δεν ήταν και τίποτα σούπερ
:hi: taz7
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
οποιος εχει κανενα στανταρ ας στειλει με πμ βαρεθηκα να δοκιμαζω στον αερα επισης με κουρασαν οι υποσχετικες
 

Skept.omenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Like
8
Πόντοι
0
Αν θυμάμαι καλά το μασάζ γίνεται σχεδον σε κοινή θέα.Μπορεί βέβαια και να το μπερδεύω με άλλο γιατί όπως καταλαβαίνετε έχω μήνες να πάω, αλλά έχω την εντύπωση ότι γύρω γύρω έχει μόνο κάτι υφάσματα ημιδιάφανα οπότε σε παίρνει μάτι όλη η παραλία.
Από εμφάνιση δεν ήταν και τίποτα σούπερ

Σωστός ο Taz! Δείτε εδώ τις φωτό: Δεν έχω πάει, αλλα δεν παίζει αυτό που λέτε!
 

djangooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες!!!
εχει κανεις αποψη/εμπειρια με το παρακατω?
εχει μερικα πολυ δυνατα τεμαχια και αναρωτιεμαι αν παιζει τιποτα παραπανω απο μασαζ  :think:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Σε βλεπω να μενεις με το πουλι στο χερι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες!!!
εχει κανεις αποψη/εμπειρια με το παρακατω?
εχει μερικα πολυ δυνατα τεμαχια και αναρωτιεμαι αν παιζει τιποτα παραπανω απο μασαζ  :think:

μπα...αφηνουν υπονοουμενα για κατι της αλλες φορες,αλλα δε παιζει τιποτα,εχω παρει οταν ειχα αναγκη απο πραγματικο μασαζ.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
μπα...αφηνουν υπονοουμενα για κατι της αλλες φορες,αλλα δε παιζει τιποτα,εχω παρει οταν ειχα αναγκη απο πραγματικο μασαζ.
Γιατι το πραγματικο μασαζ το κατεχουν? :think:
 

djangooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
0
μπα...αφηνουν υπονοουμενα για κατι της αλλες φορες,αλλα δε παιζει τιποτα,εχω παρει οταν ειχα αναγκη απο πραγματικο μασαζ.

ποιές δοκίμασες? κάνουν καλό μασάζ τουλάχιστον?
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
εγω την ελενα ειχα παρει..ειχα θεμα με τη μεση μου,και με ισιωσε!απο μασαζ εμεινα πολυ ευχαριστημενος,το εχει η συγκεκριμενη..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446

soustas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
229
Κριτικές
5
Like
76
Πόντοι
1
Γιουλη ... κοτνοπουτανο με κωλαρα βραζιλιανικη , υπεροχο προσωπο , μουναρα... και καυλωνει αν εχεις και εσυ παθος να συνοδηγησεις.. παει εκει που το κατευθυνεις. εχει τα θεματακια της,ενα μόνιμο αγχος θα ελεγα , μια τσιτα..... Καθαρη ολα καλα. τα την κανω στανταρακι . σιγουρα θελει ειδικους χειρισμους για να ξεκλειδωσει ή πολυ καλο γαμησι..
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Γιουλη ... κοτνοπουτανο με κωλαρα βραζιλιανικη , υπεροχο προσωπο , μουναρα... και καυλωνει αν εχεις και εσυ παθος να συνοδηγησεις.. παει εκει που το κατευθυνεις. εχει τα θεματακια της,ενα μόνιμο αγχος θα ελεγα , μια τσιτα..... Καθαρη ολα καλα. τα την κανω στανταρακι . σιγουρα θελει ειδικους χειρισμους για να ξεκλειδωσει ή πολυ καλο γαμησι..


Παιζουν καπου φωτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom