Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.290
Κριτικές
19
Like
9.245
Πόντοι
9.095
Ρε μάγκες,άσχετο οπως είπε κ ο τζιμαρας αλλα αν σας ζητήσω να διαλέξετε να μάθετε γιατι πρασινηστηκε ενας παίκτης ή μια καλη πληροφορία για σπιτικό μασάζ τι θα διαλέξετε,ειμαι περίεργος να δω τελικα τι γαμημενη γλώσσα μιλαμε εδω μεσα! Ήμαστε για το καφεδάκι κ το χαβαλέ ή για ενημέρωση κ ανταλλαγη πληροφοριών...
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Σε κάποιον  πάτησε το καλλο του και πρασίνησε.
:referee: :referee: :referee:
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Ρε μάγκες,άσχετο οπως είπε κ ο τζιμαρας αλλα αν σας ζητήσω να διαλέξετε να μάθετε γιατι πρασινηστηκε ενας παίκτης ή μια καλη πληροφορία για σπιτικό μασάζ τι θα διαλέξετε,ειμαι περίεργος να δω τελικα τι γαμημενη γλώσσα μιλαμε εδω μεσα! Ήμαστε για το καφεδάκι κ το χαβαλέ ή για ενημέρωση κ ανταλλαγη πληροφοριών...
Πρόσεχε τι λες για τήν γλώσσα γιατί θα πρασίνησεις και εσύ σε λίγο.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Την εθνικότητα σου δώσανε. Να είσαι περήφανος για την χώρα σου.
Καλημέρα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Πρόσεχε τι λες για τήν γλώσσα γιατί θα πρασίνησεις και εσύ σε λίγο.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Την εθνικότητα σου δώσανε. Να είσαι περήφανος για την χώρα σου.
Καλημέρα
Δηλαδη νομος4000,εκδιωχθει για τεντυμποΐσμο;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Ρε μάγκες,άσχετο οπως είπε κ ο τζιμαρας αλλα αν σας ζητήσω να διαλέξετε να μάθετε γιατι πρασινηστηκε ενας παίκτης ή μια καλη πληροφορία για σπιτικό μασάζ τι θα διαλέξετε,ειμαι περίεργος να δω τελικα τι γαμημενη γλώσσα μιλαμε εδω μεσα! Ήμαστε για το καφεδάκι κ το χαβαλέ ή για ενημέρωση κ ανταλλαγη πληροφοριών...

Θα διαλεξωτο πρασινο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom