Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (4 μέλη και 40 επισκέπτες)

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
η κατερινα η μελαχροινη για να καταλαβουμε,αυτη που κανει 1 ωρα μασαζ και απ το 2ο ραντεβου σου καθεται κιολας οχι οτι δε παιζει στο πρωτο,ειναι ρωμα και τριγυρναγε σε ευαγγελισμο?παντως καποτα χρησιμοποιουσε,εγω μονο πιπα της ζητησα
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
την κατερινα την παιρνω πανω απο 2 χρονια... την εχω παρει αμετρητες φορες.... πιπα ακαποτη ολες αυτες τις φορς μου εκανε ΜΟΝΟ την τελευταια φορα και αυτο για 5 δευτερολεπτα και ολες τις φορες της το προτεινω... μετα καποτα... ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΗΣΙ !!! αυτα...!!! αν ειχε θεμα με την υγεια της δεν θα ηταν τοσο προσεχτικη... πιστευω οτι αξιζει για 45 γιουρο...!!!! τωρα για την προεέυση της το χερι μου στην φωτια δεν το βαζω... ελληνικα παντως μιλαει φαρσι!!!!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
την κατερινα την παιρνω πανω απο 2 χρονια... την εχω παρει αμετρητες φορες.... πιπα ακαποτη ολες αυτες τις φορς μου εκανε ΜΟΝΟ την τελευταια φορα και αυτο για 5 δευτερολεπτα και ολες τις φορες της το προτεινω... μετα καποτα... ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΑΜΗΣΙ !!! αυτα...!!! αν ειχε θεμα με την υγεια της δεν θα ηταν τοσο προσεχτικη... πιστευω οτι αξιζει για 45 γιουρο...!!!! τωρα για την προεέυση της το χερι μου στην φωτια δεν το βαζω... ελληνικα παντως μιλαει φαρσι!!!!
:thumbsup:
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Την Κατερίνα την έχω πάρει και εγώ αρκετές φορές και την είχα προτείνει και εδώ μέσα είναι στο κούρμπετι πάνω από 5 χρόνια ότι ειναι Ρωμά το ξέρω πολύ καλά  για την υγεία της μου το είπε συνάδελφος μασαζολάχνος  πολύ αξιόπιστος όπου εγώ οίδιος του είχα προτείνει την Κατερίνα εγώ όφειλα να ενημερώσω όπως με ενημέρωσε και εμένα ο συνάδελφος εσείς συνεχίστε να πηγαινεται μαζί της
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
αν θες κάνε μας ενημέρωση και για τα υπόλοιπα ...εμφάνιση (σωματότυπος κλπ) συμμετοχή , τιμή κλπ

Από παλαιότερη κριτική.

2)Κατερίνα: Πολύ ωραία γυναίκα, με χαλαρό στιλάκι. Καλό μασάζ αλλά καλύτερη στο 2ο κομμάτι της εκτόνωσης (και χειρονατικό αλλά και στοματικό). Δεν κοιτάει επίσης ρολόι. Επίσης vfm στα 50 ευρω η ώρα.

Θετικά: επικοινωνία, εκτόνωση, τιμή.

Αρνητικά: Όχι κάτι σημαντικό κατ' εμέ.
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Τελικά ρε παιδιά είναι αρρωστιαρα ή ούτε καν?
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
22
Like
238
Πόντοι
2.017
Τελικά ρε παιδιά είναι αρρωστιαρα ή ούτε καν?
Δύσκολο νά μάθουμε τήν αλήθεια.Ελπιζω νά μην τήν μάθουμε μέ άσχημο τρόπο.Εννοώ νά μην κολλήσει κάποιος συναγωνιστής κάτι.Δέν πρέπει νά γίνεται τέτοιος "πόλεμος".Οχι χτυπήματα κάτω από τήν μέση,όχι διασπορά ψευδών ειδήσεων.Χαλαρά καί όποια είναι καλύτερη άς μαζέψει τό χαρτί.
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Διαβάζω όσα γράφτηκαν για την Κατερίνα παραπάνω και για να είμαι ειλικρινής έχω θορυηθεί ιδιαιτέρως γιατί τη συνάντησα πρόσφατα. Σε περίπτωση όπου είναι λάσπη είναι τελείως φτηνό τέχνασμα για άλλη μια φορά ο πόλεμος προς οποιαδηποτε αγωνίστρια κορασίδα. Το σίγουρο είναι ότι μας βάζει το αρχηγόπουλο πάλι σε διαδικασία εξετάσεων.
Συνεχίζω με κριτική και εντυπώσεις για το εξαιρετικό Κατερινακι.
Επικοινωνία σχετικά εύκολη (απαντάει σε κλησεις) και κλείσιμο ραντεβού μετά από κάποιες ημέρες οταν βόλεψε και τους δύο ή προκαθορισμένη ώρα συνάντησης σε ξενοδοχείο παραλιακής.
Η κοπέλα από το τηλέφωνο ακουγόταν πολύ μαζεμένη και ειλικρινά δεν ηξερα τι να περιμένω μετά τις ποικίλες κριτικές των υπολοίπων συναγωνιστών.
Ανοίγω την πόρτα του δωματίου και υποδέχονται μια όμορφη κοπέλα, νορμάλ ύψος γύρω στο 165, με κανονικό κορμί επίσης χωρίς περιττά κιλά. Πρώτη εντύπωση καλή και μάλιστα με ιδιαίτερη θετική προδιάθεση από την πλευρά μου γιατί μύριζε υπεροχα.
Στα του μασαζ αρκετά καλή με διάθεση επικοινωνίας για τυχον προτιμήσεις και ερωτήσεις για την ορθή άσκηση πίεσης.
Τέλος μασαζ και εκκίνηση αγώνος. Όμορφο σφιχτό κορμί με απίστευτη οπίσθια όψη! Στήσιμο στα τέσσερα και απόλυτο χάσιμο αφού είχε προηγηθεί περιποιημενος πεοθηλασμος.
Συμμετοχική στον αγώνα, χωρίς υπερβολές και καλό social time μετα τη μάχη.
Τονίζω ότι η κοπέλα ήταν πεντακάθαρη και μου εξηγήθηκε ότι δεν κάνει απολύτως τίποτα χωρίς προφυλάξεις όπως και το είδα εμπράκτως. Μου φάνηκε ιδιαίτερα προσεκτική σε θέματα υγιεινής και έμεινα καθόλα ευχαριστημένος από τη συνεύρεση μας.
Δωράκι 45 ευρώ για μια ώρα απολαυστικου μασαζ και ερωτικής συνεύρεσης με μια όμορφη, καθαρή και περιποιητικη κοπέλα. Αν είναι πράγματι Ρομά πάω πάσο και μένω πράγματι μαλακας.
Ελπίζω να βοήθησα όσους σκέφτονται να τη συναντήσουν. Σκοπεύω ως φανατικός αναγνώστης των κριτικών σας να συμβάλω ενεργά από εδώ και στο εξής καταθέτοντας και άλλες εμπειρίες μου. Συνεχίστε να ξεζουμιζετε αγωνίστριες κορασίδες με πάθος και λαχτάρα.
 

emporas30

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια σας παρακαλωπολυ ενα ομ με τηλεφωνο κατερινας
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Καλά ρε φίλε περιμένεις να σου πεί την αλήθεια σου χει πεί ποτέ καμία Αλβανίδα ότι είναι από την αλβανία σιγά μη σου δώσει αναφορά από που είναι ποιο είναι το πραγματικό της όνομα και αν είναι καλά στην υγεία της οι πληροφορίες που έχουμε ειναι από σεκιούριτη συνάδελφο μασαζολάχνο που την έβλεπε στον ευαγγελισμό και το ψάξε και η συγκεκριμένη κοπέλα  ειναι Ρωμά παλαιότερα έκανε φουλ ακάποτα και είχε αγγελίες με άλλα νούμερα

Γιατί τόση εμπάθεια με την Κατερίνα?
Αν και πριν ενάμιση χρόνο ήσουν ο πρώτος που είχε αναφερθεί σε αυτή (όπου και την γνώρισα και γω) ωστόσο αισθάνομαι εκδικητικές αναφορές στο πρόσωπο της.

Πάνω – κάτω ισχύουν οι αναφορές των παρακάτω συναγωνιστών, δλδ προσέχει πολύ την υγεία της, δεν κάνει κάτι χωρίς προφύλαξη.

Μιλάει – γράφει τέλεια τα Ελληνικά, λογικά αυτό  σημαίνει ότι έχει Ελληνική παιδεία. Σε συνδυασμό ότι έχει γεννηθεί περίπου 1980 πλην και ότι οι πρώτοι Αλβανοί ήρθαν Ελλάδα αρχές δεκαετίας 90 δεν στέκει να είναι Αλβανίδα.
Για το Ρωμά δεν το συζητώ, ούτε μοιάζει, ούτε ντύνεται ανάλογα, χώρια που στα 30 κάτι που είναι, θα έπρεπε να είναι παντρεμένη με παιδιά.
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
130
Like
34
Πόντοι
1
Καλά ρε φίλε περιμένεις να σου πεί την αλήθεια σου χει πεί ποτέ καμία Αλβανίδα ότι είναι από την αλβανία σιγά μη σου δώσει αναφορά από που είναι ποιο είναι το πραγματικό της όνομα και αν είναι καλά στην υγεία της οι πληροφορίες που έχουμε ειναι από σεκιούριτη συνάδελφο μασαζολάχνο που την έβλεπε στον ευαγγελισμό και το ψάξε και η συγκεκριμένη κοπέλα  ειναι Ρωμά παλαιότερα έκανε φουλ ακάποτα και είχε αγγελίες με άλλα νούμερα
Σεκιουριτάς με μισθό 500-600 ζει και βγάζει και γούστα σε λαδοκόρες ως μασαζολάγνος. Εκτός από το επάγγελμα του γνωρίζει όλους τους ασθενείς του ευαγγελισμού και ξέρει ´οτι η κοπέλα ειναι Ρωμά γιατι πήγαινε για θεραπεία με όλο το Ζεφύρι. Λογικά ακούγονται όλα συναγωνιστές, οπότε ας τα ακουμπήσουμε αύριο όλοι μας για αιματολογικές εξετάσεις. Και αν τελικά τη γλιτώσουμε από όσα περιγράφει ο σοφός τότε θα πάμε στο σεκιουριτά να μας κάνει εξέταση σπέρματος με το στόμα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Σεκιουριτάς με μισθό 500-600 ζει και βγάζει και γούστα σε λαδοκόρες ως μασαζολάγνος. Εκτός από το επάγγελμα του γνωρίζει όλους τους ασθενείς του ευαγγελισμού και ξέρει ´οτι η κοπέλα ειναι Ρωμά γιατι πήγαινε για θεραπεία με όλο το Ζεφύρι. Λογικά ακούγονται όλα συναγωνιστές, οπότε ας τα ακουμπήσουμε αύριο όλοι μας για αιματολογικές εξετάσεις. Και αν τελικά τη γλιτώσουμε από όσα περιγράφει ο σοφός τότε θα πάμε στο σεκιουριτά να μας κάνει εξέταση σπέρματος με το στόμα.
:2funny: :2funny:...(αν και δεν είναι για γέλια)
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Διαβάζω όσα γράφτηκαν για την Κατερίνα παραπάνω και για να είμαι ειλικρινής έχω θορυηθεί ιδιαιτέρως γιατί τη συνάντησα πρόσφατα. Σε περίπτωση όπου είναι λάσπη είναι τελείως φτηνό τέχνασμα για άλλη μια φορά ο πόλεμος προς οποιαδηποτε αγωνίστρια κορασίδα. Το σίγουρο είναι ότι μας βάζει το αρχηγόπουλο πάλι σε διαδικασία εξετάσεων.
Συνεχίζω με κριτική και εντυπώσεις για το εξαιρετικό Κατερινακι.
Επικοινωνία σχετικά εύκολη (απαντάει σε κλησεις) και κλείσιμο ραντεβού μετά από κάποιες ημέρες οταν βόλεψε και τους δύο ή προκαθορισμένη ώρα συνάντησης σε ξενοδοχείο παραλιακής.
Η κοπέλα από το τηλέφωνο ακουγόταν πολύ μαζεμένη και ειλικρινά δεν ηξερα τι να περιμένω μετά τις ποικίλες κριτικές των υπολοίπων συναγωνιστών.
Ανοίγω την πόρτα του δωματίου και υποδέχονται μια όμορφη κοπέλα, νορμάλ ύψος γύρω στο 165, με κανονικό κορμί επίσης χωρίς περιττά κιλά. Πρώτη εντύπωση καλή και μάλιστα με ιδιαίτερη θετική προδιάθεση από την πλευρά μου γιατί μύριζε υπεροχα.
Στα του μασαζ αρκετά καλή με διάθεση επικοινωνίας για τυχον προτιμήσεις και ερωτήσεις για την ορθή άσκηση πίεσης.
Τέλος μασαζ και εκκίνηση αγώνος. Όμορφο σφιχτό κορμί με απίστευτη οπίσθια όψη! Στήσιμο στα τέσσερα και απόλυτο χάσιμο αφού είχε προηγηθεί περιποιημενος πεοθηλασμος.
Συμμετοχική στον αγώνα, χωρίς υπερβολές και καλό social time μετα τη μάχη.
Τονίζω ότι η κοπέλα ήταν πεντακάθαρη και μου εξηγήθηκε ότι δεν κάνει απολύτως τίποτα χωρίς προφυλάξεις όπως και το είδα εμπράκτως. Μου φάνηκε ιδιαίτερα προσεκτική σε θέματα υγιεινής και έμεινα καθόλα ευχαριστημένος από τη συνεύρεση μας.
Δωράκι 45 ευρώ για μια ώρα απολαυστικου μασαζ και ερωτικής συνεύρεσης με μια όμορφη, καθαρή και περιποιητικη κοπέλα. Αν είναι πράγματι Ρομά πάω πάσο και μένω πράγματι μαλακας.
Ελπίζω να βοήθησα όσους σκέφτονται να τη συναντήσουν. Σκοπεύω ως φανατικός αναγνώστης των κριτικών σας να συμβάλω ενεργά από εδώ και στο εξής καταθέτοντας και άλλες εμπειρίες μου. Συνεχίστε να ξεζουμιζετε αγωνίστριες κορασίδες με πάθος και λαχτάρα.

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Διαβάζω όσα γράφτηκαν για την Κατερίνα παραπάνω και για να είμαι ειλικρινής έχω θορυηθεί ιδιαιτέρως γιατί τη συνάντησα πρόσφατα. Σε περίπτωση όπου είναι λάσπη είναι τελείως φτηνό τέχνασμα για άλλη μια φορά ο πόλεμος προς οποιαδηποτε αγωνίστρια κορασίδα. Το σίγουρο είναι ότι μας βάζει το αρχηγόπουλο πάλι σε διαδικασία εξετάσεων.
Συνεχίζω με κριτική και εντυπώσεις για το εξαιρετικό Κατερινακι.
Επικοινωνία σχετικά εύκολη (απαντάει σε κλησεις) και κλείσιμο ραντεβού μετά από κάποιες ημέρες οταν βόλεψε και τους δύο ή προκαθορισμένη ώρα συνάντησης σε ξενοδοχείο παραλιακής.
Η κοπέλα από το τηλέφωνο ακουγόταν πολύ μαζεμένη και ειλικρινά δεν ηξερα τι να περιμένω μετά τις ποικίλες κριτικές των υπολοίπων συναγωνιστών.
Ανοίγω την πόρτα του δωματίου και υποδέχονται μια όμορφη κοπέλα, νορμάλ ύψος γύρω στο 165, με κανονικό κορμί επίσης χωρίς περιττά κιλά. Πρώτη εντύπωση καλή και μάλιστα με ιδιαίτερη θετική προδιάθεση από την πλευρά μου γιατί μύριζε υπεροχα.
Στα του μασαζ αρκετά καλή με διάθεση επικοινωνίας για τυχον προτιμήσεις και ερωτήσεις για την ορθή άσκηση πίεσης.
Τέλος μασαζ και εκκίνηση αγώνος. Όμορφο σφιχτό κορμί με απίστευτη οπίσθια όψη! Στήσιμο στα τέσσερα και απόλυτο χάσιμο αφού είχε προηγηθεί περιποιημενος πεοθηλασμος.
Συμμετοχική στον αγώνα, χωρίς υπερβολές και καλό social time μετα τη μάχη.
Τονίζω ότι η κοπέλα ήταν πεντακάθαρη και μου εξηγήθηκε ότι δεν κάνει απολύτως τίποτα χωρίς προφυλάξεις όπως και το είδα εμπράκτως. Μου φάνηκε ιδιαίτερα προσεκτική σε θέματα υγιεινής και έμεινα καθόλα ευχαριστημένος από τη συνεύρεση μας.
Δωράκι 45 ευρώ για μια ώρα απολαυστικου μασαζ και ερωτικής συνεύρεσης με μια όμορφη, καθαρή και περιποιητικη κοπέλα. Αν είναι πράγματι Ρομά πάω πάσο και μένω πράγματι μαλακας.
Ελπίζω να βοήθησα όσους σκέφτονται να τη συναντήσουν. Σκοπεύω ως φανατικός αναγνώστης των κριτικών σας να συμβάλω ενεργά από εδώ και στο εξής καταθέτοντας και άλλες εμπειρίες μου. Συνεχίστε να ξεζουμιζετε αγωνίστριες κορασίδες με πάθος και λαχτάρα.
:thumbsup: .....βοήθησες...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
žΑγίου Μελετίου & Δροσοπούλου ξέρεις κανείς τίποτα?
Δέχεται στο χώρο της λέει αλλά από τη φωνή έχω αμφιβολίες για εμφάνιση και ηλικία­
 

moxitos69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2011
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Στείλτε ένα pm με πληροφορίες για κατερίνα και βίκη δεν μπορώ να τις βρω thanks. :zfuck:
 

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
φιλε γεια σου κατερινα δεν ξερω αλλα βικυ θα διαβασεις πιο πανω λενε πολλα . λιγο χοντρουλα με μασσαζ και φραπε , αν κοιταξεις πιο πισω λενε πολλα για βικυ-στεφανια διπλο ονομα  , αν εχεις καποια να προτεινεις που εχεις δοκιαμσει πες μου
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Η Βικυ δέχεται χουφτωματα  κ γλύψιμο βυζιων?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom