Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

mr kavlon

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα εσυ η πλακα μας κανεις η σου ετυχαν...Εκτος κι αν εχεις κατά νου να σου ερθει καμια τελεπερσονα...που αμα γδυθεί θα την διωξεις...Ο καθενας με τα λογικα γουστα του, μην κριτικάρεις κανεναν... Εμενα παντως οι περισσοτερες ηταν από καλες εως αρκετα καλες...Οσο για 40αρες...Δες  καμια 10αρια (οι 8 θα σε ικανοποιησουν)...Αλλωστε, δεν θα τις παντρευτείς...Από το joker Προτιμω να παιζω ετσι...Αααααλλα κερδη (οποιος γνωριζει καταλαβενει)...
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Καλημερα..... αν καποιος συναγωνιστης εχει δοκιμασει τη Μαγια απο harmonyhomme massage  ας μου πει μια γνωμη εδω η πβ , μηπως και κανω μια δοκιμη
Καλημέρα φίλε, την έχω πάρει αρκετές φορές τη Μάγια. κάνει καλό μασάζ αλλά τίποτε άλλο! Είναι από Βουλγαρία, normal face, Extra κιλά, γύρω στα 30.
Αν ψάχνεις φραπέ κτλ, δεν παίζει.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1

Ικανοποιητικος χωρος, καλη τιμη, μετριο μασαζ, γυμνος μονο με πετσετα αλλα τιποτα παραπανω απο μασαζ. Δεν το απαιτησα αλλα δεν ενιωσα και καποια στιγμη οτι με παιρνει. Καποιος αλλος εμπειρια απο εδω;
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1

Ικανοποιητικος χωρος, καλη τιμη, μετριο μασαζ, γυμνος μονο με πετσετα αλλα τιποτα παραπανω απο μασαζ. Δεν το απαιτησα αλλα δεν ενιωσα και καποια στιγμη οτι με παιρνει. Καποιος αλλος εμπειρια απο εδω;
Η μασέζ πως ηταν εμφανισιακα? ηλικια κιλά?
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Περιοχη Παναθηναϊκο σταδιο.

Η κανονικη μασεζ ειναι ξανθια εμφανισιμη 45αρα αλλα στα pits λογω προβληματος ποδιου. Στη θεση της εκανε μασαζ μια κοπελιτσα αρκετα εμφανισιμη, αδυνατη αλλα περισσοτερο χαδι παρα μασαζ. Απο το τηλεφωνο παντως μου ξεκαθαρισε οτι παιζει μονο μασαζ και τιποτα παραπανω.
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Περιοχη Παναθηναϊκο σταδιο.

Η κανονικη μασεζ ειναι ξανθια εμφανισιμη 45αρα αλλα στα pits λογω προβληματος ποδιου. Στη θεση της εκανε μασαζ μια κοπελιτσα αρκετα εμφανισιμη, αδυνατη αλλα περισσοτερο χαδι παρα μασαζ. Απο το τηλεφωνο παντως μου ξεκαθαρισε οτι παιζει μονο μασαζ και τιποτα παραπανω.
:thumbsup: ΤΗΧ
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Περιοχη Παναθηναϊκο σταδιο.

Η κανονικη μασεζ ειναι ξανθια εμφανισιμη 45αρα αλλα στα pits λογω προβληματος ποδιου. Στη θεση της εκανε μασαζ μια κοπελιτσα αρκετα εμφανισιμη, αδυνατη αλλα περισσοτερο χαδι παρα μασαζ. Απο το τηλεφωνο παντως μου ξεκαθαρισε οτι παιζει μονο μασαζ και τιποτα παραπανω.
..μήπως είναι επί της Χρ. Βουρνάζου;; 4ος;; εκεί πολύ παλιά ήταν μπριζολάδικο σε πολυτελή χώρο..
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ναι αλλα μόνο μασαζ.. χωρίς τίποτα άλλο...
Μήπως να μεταφερθούν στα ΔΕΝ τα σχετικά μηνύματα;
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ο ρεπόρτερ που χαθηκε;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.087
Κριτικές
8
Like
2.886
Πόντοι
736
αστα,  ειπε οτι δε θα ξαναασχοληθει με ρεπορταζ. κατι του προεκυψε λεει  :rockon:
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Θέλω να ενημερώσω τους φίλους της σελίδας. Επειδή ειπωθηκε κάτι για τις Κατερίνα και Βίκυ , έκλεισα ραντεβού με την Κατερίνα με την οποία είχα μία πιο "στενή επαφή" σε σχέση με τον φραπέ της Βίκυς. Την ρώτησα ευθέως και με αυστηρό ύφος αν παίζει κάτι γιατί δεν παίζουμε ποτέ με την υγεία μας. Αυτή αρνήθηκε τα πάντα και είπε ότι προσέχει και τα κάνει όλα με προφύλαξη. Επίσης μου είπε ότι είναι Ελληνίδα και τίποτα από αυτά που ειπώθηκαν. Εγώ θέλω να την πιστέψω. Ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια σε όλους.
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
204
Like
131
Πόντοι
1
Καλά ρε φίλε περιμένεις να σου πεί την αλήθεια σου χει πεί ποτέ καμία Αλβανίδα ότι είναι από την αλβανία σιγά μη σου δώσει αναφορά από που είναι ποιο είναι το πραγματικό της όνομα και αν είναι καλά στην υγεία της οι πληροφορίες που έχουμε ειναι από σεκιούριτη συνάδελφο μασαζολάχνο που την έβλεπε στον ευαγγελισμό και το ψάξε και η συγκεκριμένη κοπέλα  ειναι Ρωμά παλαιότερα έκανε φουλ ακάποτα και είχε αγγελίες με άλλα νούμερα
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
μηπως μπερδευετε τις κοπελες;μηπως λετε για καποια με 50 ευρω μασαζ κ φουλ που ειναι πρεζακι;
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Θέλω να ενημερώσω τους φίλους της σελίδας. Επειδή ειπωθηκε κάτι για τις Κατερίνα και Βίκυ , έκλεισα ραντεβού με την Κατερίνα με την οποία είχα μία πιο "στενή επαφή" σε σχέση με τον φραπέ της Βίκυς. Την ρώτησα ευθέως και με αυστηρό ύφος αν παίζει κάτι γιατί δεν παίζουμε ποτέ με την υγεία μας. Αυτή αρνήθηκε τα πάντα και είπε ότι προσέχει και τα κάνει όλα με προφύλαξη. Επίσης μου είπε ότι είναι Ελληνίδα και τίποτα από αυτά που ειπώθηκαν. Εγώ θέλω να την πιστέψω. Ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια σε όλους.
αν θες κάνε μας ενημέρωση και για τα υπόλοιπα ...εμφάνιση (σωματότυπος κλπ) συμμετοχή , τιμή κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom