Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36

Η ΝΑΤΑΛΙΑ είναι απόφοιτη των ΤΕΙ στον τομέα της φυσικοθεραπείας. Στο παρελθόν έχει εργαστεί σε φυσικοθεραπευτ ήρια καθώς και σε πολυτελή ξενοδοχεία-spa της Αθήνας.
:headbang: :headbang: :headbang:
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
εχει 2 προγραμματα
αληθινες φωτο , ποιο κοντινες στην πραγματικοτητα αυτες με τα μπλε εσωρουχα.
καθαροτατη και ευγενεστατη.

SPL απο βλακεια μου δεν εβαλα το λινκ και εχει δημιουργηθει μπερδεμα : Ρωταω για αυτην

μαζι της μιλησα στο τηλεφωνο χτες, μου φανηκε πολυ ευγενικη, περιγραφη 1,67 50 κιλα και τα παντα ολα ειπε στο τηλεφωνο. Ξερουμε κατι;
Ειναι στην danger zone?
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
SPL απο βλακεια μου δεν εβαλα το λινκ και εχει δημιουργηθει μπερδεμα : Ρωταω για αυτην

μαζι της μιλησα στο τηλεφωνο χτες, μου φανηκε πολυ ευγενικη, περιγραφη 1,67 50 κιλα και τα παντα ολα ειπε στο τηλεφωνο. Ξερουμε κατι;
Ειναι στην danger zone?


ολες οι αγγελίες και τα τηλεφωνα. δεν έχει καλές κριτικές.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
SPL απο βλακεια μου δεν εβαλα το λινκ και εχει δημιουργηθει μπερδεμα : Ρωταω για αυτην

μαζι της μιλησα στο τηλεφωνο χτες, μου φανηκε πολυ ευγενικη, περιγραφη 1,67 50 κιλα και τα παντα ολα ειπε στο τηλεφωνο. Ξερουμε κατι;
Ειναι στην danger zone?

φιλε πραγματι μπερδευτηκαμε
μιλαω γι αυτην


για την δικη σου οταν εχεις πληροφοριες θελω και εγω .
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
602
Like
1.194
Πόντοι
206
Δεν έχει καλές κριτικές στο μπου;
Για δώσε κανένα λίνκ
Οι φωτό είναι αληθινές δικές της ή ψεύτικες;

Η πιο αντιπροσωπευτική και κατατοπιστικη κριτική που βρήκα στην βαση δεδομενων μου για την παραπανω, συμπερασματα δικα σου (δεν εχω κανει δοκιμη):

Στο τηλεφωνο ευγενεστατη,ακουστηκε σαν κελεπουρι : 50 ευρω για μια ωρα με φουλ προγραμμα(και κωλο δηλαδη,το τονισε 2 φορες!) μασαζ και οσες εκτονωσεις προλαβω!
Ανοιγοντας την πορτα του ξενοδοχειου.......μικροκαμωμενη και λεπτη με χαλια ντυσιμο και εντονο βαψιμο σε μαυρο χρωμα στα ματια! Συμπεριφορα σαν μαστουρωμενη(δεν ηταν ομως σε καμια περιπτωση,ειναι το υφος της μαλλον)
Αρχιζει τα παλαβα για +20 για κωλο,λεγοντας "τετοιο κωλαρακι δεν αξιζει κατι παραπανω?" !!! Της το ξεκοβω και αρχιζει μασαζ,τι μασαζ δηλαδη,σκετο χαδι ηταν!! Μεγαλο ξενερωμα!
Πιπα για ενα λεπτο και ξεκιναμε σεξ,εκει δεν ηταν κακη αλλα οχι και τιποτα σπουδαιο.οτι της ελεγες εκανε! Τελειωνω,μπαινω για ντουζ και βγαινοντας την βλεπω να ντυνεται!! Ειχα ξενερωσει πολυ ομως οποτε δεν αξιζε να κανω θεμα,ουτε για το γαμωτο!! Συναντηση συνολο 25-30'!!!
Τα μονα θετικα οτι ηρθε και νωριτερα απο την ωρα της και ηταν καθαρη!! Μην πεταξει αλλος ομως τα λεφτα του σ αυτην,δεν αξιζει τιποτα!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
966
Like
834
Πόντοι
86

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
966
Like
834
Πόντοι
86
Για δωστε καμια παραπανω πληροφορια γιατι μου συστηθηκε μια ετσι μη την πατησουμε

Η πρώτη δέχεται σε χώρο δικό της  Καλλιθέα από 40-60.Η δεύτερη η Χριστίνα η ειτζιάρα που έχει αναφερθεί πολλές φορές παλαιότερα με πολλές αγγελίες και αλλάζει και ονόματα μακρυά

κι εγώ αυτό ρώτησα αλλά ....καμια απάντηση ....
 

black11

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2011
Μηνύματα
142
Like
2
Πόντοι
1
Για δωστε καμια παραπανω πληροφορια γιατι μου συστηθηκε μια ετσι μη την πατησουμε

Κύριε ελέησον!
Καλά είναι ποτέ δυνατόν να σου συστήνεται επαγγελματίας του χώρου "Γειά σας είμαι η Χριστίνα η ετζιάρα";
Και δεν την ρώτησες τι σημαίνει αυτό το επίθετο;
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
694
Like
734
Πόντοι
86
Κύριε ελέησον!
Καλά είναι ποτέ δυνατόν να σου συστήνεται επαγγελματίας του χώρου "Γειά σας είμαι η Χριστίνα η ετζιάρα";
Και δεν την ρώτησες τι σημαίνει αυτό το επίθετο;



σημαινει οτι εχει εητζ  :orchestra:
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
:hi:
Σας ενημερωνω ότι για προσωπικούς λογους θα αποχωρησω από το ''ρεπορταζ''γενικως.Ευχομαι ολοψυχα να ειστε ολοι καλα.


                                    :hi: :'(
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Όταν λέμε η Χριστίνα η ειτζιάρα τι μπορεί να σημαίνει πως αλλιώς να το πούμε μακρυά
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
966
Like
834
Πόντοι
86
Όταν λέμε η Χριστίνα η ειτζιάρα τι μπορεί να σημαίνει πως αλλιώς να το πούμε μακρυά

επειδή το θέμα φαίνεται σοβαρό, θα ήθελα να ρωτήσω..


α. αν αλλάζει ονόματα (και πιθανόν και τηλέφωνα), πώς την εντοπίζεις ?
β. γιατί αυτοπαρουσιάζεται σαν "εΐτζιάρα ? δεν είναι λογικό ...
γ. δεχεται σε δικό της χώρο? και αν ναι,  σε ποιά περιοχή ?
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
επειδή το θέμα φαίνεται σοβαρό, θα ήθελα να ρωτήσω..


α. αν αλλάζει ονόματα (και πιθανόν και τηλέφωνα), πώς την εντοπίζεις ?
β. γιατί αυτοπαρουσιάζεται σαν "εΐτζιάρα ? δεν είναι λογικό ...
γ. δεχεται σε δικό της χώρο? και αν ναι,  σε ποιά περιοχή ?
:2funny: :2funny: :2funny: πολύ σοβαρό το θέμα δεν έχω λόγια να σου πώ.  :headbang: :headbang: :headbang:
;)
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Κοιτάξτε η συμπεριφορά τις είναι άψογη, ήρθε ακριβώς στην ώρα τις πριν ξεκινήσει το μασαζ, μπήκε  στο μπάνιο  άλλαξε και άλλαξε  ρούχα.(μεγάλο +)  πρώτου  ξεκίνησε το μασαζ ρώτησε αν έχω ξανά κάνει μασαζ με τι προτιμώ  να κάνω  μασάζ με Λάδι η με τζελ. Το μασαζ κράτησε 1.30 λεπτά έμεινα ευχαριστημενος. Οποίο θέλουν πραγματικά επαγγελματικο μασάζ αξίζει.  :dancing:

η φραπεδια ειναι στανταρ εδω!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
SPL απο βλακεια μου δεν εβαλα το λινκ και εχει δημιουργηθει μπερδεμα : Ρωταω για αυτην

μαζι της μιλησα στο τηλεφωνο χτες, μου φανηκε πολυ ευγενικη, περιγραφη 1,67 50 κιλα και τα παντα ολα ειπε στο τηλεφωνο. Ξερουμε κατι;
Ειναι στην danger zone?
...λοιπον,για να ξεκαθαρισουμε την κατασταση.αν ειναι μια μελαχρινη,με μακρυ μαλλι,πολυ αδυνατη,εχει δικο της χωρο.θα ελεγα να μεινεται μακρια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom