Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
204
Like
131
Πόντοι
1
Η πρώτη δέχεται σε χώρο δικό της  Καλλιθέα από 40-60.Η δεύτερη η Χριστίνα η ειτζιάρα που έχει αναφερθεί πολλές φορές παλαιότερα με πολλές αγγελίες και αλλάζει και ονόματα μακρυά
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
Η πρώτη δέχεται σε χώρο δικό της  Καλλιθέα από 40-60.Η δεύτερη η Χριστίνα η ειτζιάρα που έχει αναφερθεί πολλές φορές παλαιότερα με πολλές αγγελίες και αλλάζει και ονόματα μακρυά

κυριολεξία ή σχήμα λόγου ?.....(η Χριστίνα η ειτζιάρα)
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
405
Πόντοι
21
Παίζει καμιά φοτο τις Κατερίνας πουθενά?
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
405
Πόντοι
21
Να σας πω και εγώ πως έχω περάσει με τις Βίκη και Ναταλία η Βίκη κάνει πολύ καλό μασάζ και ωραία φραπεδια ... Η Ναταλία δεν είναι κάτι σπουδαίο στο μασάζ και στο φραπέ κοιτάζει το ταβάνι άσε που το παίζει και ότι κάποια είναι
 

sotostop

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2015
Μηνύματα
75
Like
8
Πόντοι
0
Να σας πω και εγώ πως έχω περάσει με τις Βίκη και Ναταλία η Βίκη κάνει πολύ καλό μασάζ και ωραία φραπεδια ... Η Ναταλία δεν είναι κάτι σπουδαίο στο μασάζ και στο φραπέ κοιτάζει το ταβάνι άσε που το παίζει και ότι κάποια είναι
Θα σας  πω εγώ και για την Βίκυ - Στεφανια είναι  στο μασάζ  τελείως άχρηστη σε χαϊδεύει και καυλωνεις από αυτά και μετά σου ρίχνει μια φραπεδια αυτό είναι.
Εγώ μιλάω μόνο για μασάζ η Ναταλία ειναι πρώτη. Και για αυτο είπα για μασαζ. Οχι για φραπεδιες..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
204
Like
131
Πόντοι
1
έχω εγώ φωτογραφίες από την κάμερα στην είσοδο του σπιτίου μου αλλά δεν ξέρω πως να τις αναιβάσω βέβαια θα κρύψω το πρόσωπο μην το εκθέσουμε το κορίτσι είναι και Ρωμά και μας κυνηγάει το ζεφύρι
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
405
Πόντοι
21
Θα σας  πω εγώ και για την Βίκυ - Στεφανια είναι  στο μασάζ  τελείως άχρηστη σε χαϊδεύει και καυλωνεις από αυτά και μετά σου ρίχνει μια φραπεδια αυτό είναι.
Εγώ μιλάω μόνο για μασάζ η Ναταλία ειναι πρώτη. Και για αυτο είπα για μασαζ. Οχι για φραπεδιες..... :headbang: :headbang: :headbang:
ωραίος τη σε κέρασε για να μας τα πεις
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1

Αυτό τώρα τι λέει?? ξέρει κανείς?


MΑΣΑΖ χαλαρωτικό - 50 λεπτών, αναλαμβάνεται από κοπελα με ιδιαίτερο ταλέντο στην μάλαξη ,για τέλειο αποτελεσμα, τιμή 12€ , 09:00-23:00
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.977
Like
927
Πόντοι
96
Θα σας  πω εγώ και για την Βίκυ - Στεφανια είναι  στο μασάζ  τελείως άχρηστη σε χαϊδεύει και καυλωνεις από αυτά και μετά σου ρίχνει μια φραπεδια αυτό είναι.
Εγώ μιλάω μόνο για μασάζ η Ναταλία ειναι πρώτη. Και για αυτο είπα για μασαζ. Οχι για φραπεδιες..... :headbang: :headbang: :headbang:
πολυ αντικειμενικος..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
Θα σας  πω εγώ και για την Βίκυ - Στεφανια είναι  στο μασάζ  τελείως άχρηστη σε χαϊδεύει και καυλωνεις από αυτά και μετά σου ρίχνει μια φραπεδια αυτό είναι.
Εγώ μιλάω μόνο για μασάζ η Ναταλία ειναι πρώτη. Και για αυτο είπα για μασαζ. Οχι για φραπεδιες..... :headbang: :headbang: :headbang:
ρε φιλε, αν κανει η βικυ καλο μασαζ εχουν σαφη γνωμη αυτοι που εχουν δοκιμασει, και την εχουν εκφρασει εδω κατα καιρους, δεν περιμεναμε εσενα, ελεος πια  :rockon:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Θα σας  πω εγώ και για την Βίκυ - Στεφανια είναι  στο μασάζ  τελείως άχρηστη σε χαϊδεύει και καυλωνεις από αυτά και μετά σου ρίχνει μια φραπεδια αυτό είναι.
Εγώ μιλάω μόνο για μασάζ η Ναταλία ειναι πρώτη. Και για αυτο είπα για μασαζ. Οχι για φραπεδιες.....
Μαλλον πέσαμε σε προμοτοράκο της Ναταλίας. Σου κάνει και μανουαλικό μασάζ η κορασίδα, αδερφέ?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Η πρώτη δέχεται σε χώρο δικό της  Καλλιθέα από 40-60.Η δεύτερη η Χριστίνα η ειτζιάρα που έχει αναφερθεί πολλές φορές παλαιότερα με πολλές αγγελίες και αλλάζει και ονόματα μακρυά


Πηρα χτες την πρωτη,μου ειπε 50 και οτι τα κανει ολα. Περιγραφη εδωσε αυτην της αγγελιας της.Ομως ειπε οτι δεν εχει χωρο δικο της. Ακουστηκε ευγενεστατη.
Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι εχει πολλες αγγελιες με 2 τηλεφωνα. Την εχει παρει κανεις;
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1

Επειδη λεει σοβαρη ξερει κανεις κατι ?
Τώρα τελευταία που τη πήρα τηλέφωνο μου είπε πως η αγγελία δεν ισχύει!
Εμενα μου ζητησε 70 για μασαζ χωρις να ρωτησω κατι αλλο το θεωρησα πολυ ακριβο για την εποχη μας
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.836
Κριτικές
19
Like
2.996
Πόντοι
7.195
Πηρα χτες την πρωτη,μου ειπε 50 και οτι τα κανει ολα. Περιγραφη εδωσε αυτην της αγγελιας της.Ομως ειπε οτι δεν εχει χωρο δικο της. Ακουστηκε ευγενεστατη.
Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι εχει πολλες αγγελιες με 2 τηλεφωνα. Την εχει παρει κανεις;
εχει 2 προγραμματα
αληθινες φωτο , ποιο κοντινες στην πραγματικοτητα αυτες με τα μπλε εσωρουχα.
καθαροτατη και ευγενεστατη.
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
έχω εγώ φωτογραφίες από την κάμερα στην είσοδο του σπιτίου μου αλλά δεν ξέρω πως να τις αναιβάσω βέβαια θα κρύψω το πρόσωπο μην το εκθέσουμε το κορίτσι είναι και Ρωμά και μας κυνηγάει το ζεφύρι

Για την Κατερίνα λες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom