Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

emporas30

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

ΝΤΑΡΙΑ=παλαια εργαζομενη στο σκουφα 10 (υποσχεθηκε φραπε την επομενη φορα - τωρα απλα με επερνε ματι την ωρα που με μαλαζε αφουμου εσπασε τα @@ να μην πω τιποτα στην εταιρια γιατι θα την εδιωχναν.

ΣΟΦΙΑ=ΛΥΔΙΑ απο σκουφα 10 ξανθο καυλακι με τελειο κορμι τα ιδια με τη κολητη της νταρια. Η σοφια δν εχει φωτος γιατι φοβαται μη τη δει κανας γνωστος. Ααμα υπαρχει χρημα και.καλος τροπος οοοοολαααα γινονται!
 

emporas30

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2015
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επισης παιχτη αυτη η γιολαντα μπεκου που εβαλες το fb της ειναι η γιολαντα απο yourmassage. ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΟΝ ΦΡΑΠΕ ΑΠΛΑ!
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
παρακατω η ζωη στο my massage, απο τις φωτο δειχνει πολλυ καυλιαρικο πιπινι κ πολλα υποσχομενο για κατι παραπανω απο μασαζ αλλα μονον κατ οικον νομιζω ...θα μας πει ο ρεπορτερ !!!



Εδω η Αμαλια γαμω πιπινι στο kolonaki massage που εχει ιδια διευθυνση με το my massage τυχαιο ρεπορτερ ?


και εδω ανεξαρτητο πιπινι


οποιος συναγωνιστης ξερει κατι παραπανω αναμενουμε !!!!  αποστολη νατις σκισουμε στο σπιτι !!!!
Το πρώτο είναι και γαμώ.......
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
η ζωη οντως φαινεται αξιολογο καβλακι  :erection:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.818
Like
404
Πόντοι
36

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
παρακατω η ζωη στο my massage, απο τις φωτο δειχνει πολλυ καυλιαρικο πιπινι κ πολλα υποσχομενο για κατι παραπανω απο μασαζ αλλα μονον κατ οικον νομιζω ...θα μας πει ο ρεπορτερ !!!



Εδω η Αμαλια γαμω πιπινι στο kolonaki massage που εχει ιδια διευθυνση με το my massage τυχαιο ρεπορτερ ?


και εδω ανεξαρτητο πιπινι


οποιος συναγωνιστης ξερει κατι παραπανω αναμενουμε !!!!  αποστολη νατις σκισουμε στο σπιτι !!!!



Καλησπερα φιλε.Λοιπον η αμαλια δουλευει και στο my massage και στο spa massage μαζι με την ζωη και κατι αλλες.Το μαγαζι ειναι της ζωης το αλλο ειναι του mike.H Ζωη ΔΕΝ πηγαινει κατ οικον εχει τις αλλες κοπελες που πηγαινουν,εκεινη κανει μονο στον χωρο της στο ιλιον.
Σε πολυ λιγο ''ρεπορταζ''εκ των εσω και απο τα δυο my massage και spa massage... :orchestra:
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα μαλλον δεν θα παρεις τπτ. Οσες φορες εχω παει ποτε δεν εγινε κατι. Νομιζω οτι οταν πρωτοανοιξαν προσεφεραν κατι παραπανω αλλα απο οτι ξερω αλλαξαν πολιτικη οπως και αλλαξαν ολες τις κοπελες. Anyway  θα περιμενουμε την ενημερωση σου. Καλο βολι

Συναγωνιστη φιλε πετρο ο ''ρεπορτερ''δεν απογοητευεται ΠΟΤΕ.Σ ευχαριστω για την ενημερωση,και ετσι πρεπει να κανουμε ολοι μας,αλλα η γιαγια μου ελεγε το εξης:κωλος που εχει μαθει να κ...δεν σταματαει :kissass:
Αυτες οι ''αλλαγες''στην πολιτικη που κανουνε μερικες,τις παρομοιαζω σαν ενα γαιδαρο που νομιζε πως ητανε αλογο κουρσας,αλλαξε ο μανωλιος και εβαλε τα ρουχα του αλλιως,οταν εχεις μελι στο δαχτυλο θα το γλυψεις,και γι αυτες το μελι βεβαια ειναι το χρημα.-
Αλλαγη στην υποτιθεμενη πολιτικη αυτες,αλλαγη τακτικης και εμεις εως το επιθυμητο αποτελεσμα.Ολοι οι χωροι απο Ε Μ Α Σ  ζουνε αυτο πρεπει να το καταλαβουμε.Εαν καπου δεν πετυχουμε το επιθυμητο ενημερωνουμε με ''εκτακτο''τους συναγωνιστες και ΜΑΥΡΟ-ΠΙΣΣΑ και θα σου πω εγω μετα οταν το στομαχι τους παιζει :orchestra: κοντρα μπασο,για αλλαγη στην πολιτικη. ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ''ΑΡΡΩΣΤΟΙ'' ΟΧΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.  :hi:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καλημερα παιδια..

Ψαχννω για μασαζακι σπιτι απο μικρο κατα προτιμηση πιπινι amature εχουμε κατι υποψιν? :think:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε συ roninanka, τόσο καιρό ζητούσες πληροφορίες για μασαζάκι και τώρα που έχεις κάτι να πεις το μοιράζεσαι μέσω π.μ. μόνο? Γιατί δεν το γράφεις δημόσια, αν ξέρεις κάτι?
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Ειναι και αχαριστος  :s&m_3:
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Ρε συ roninanka, τόσο καιρό ζητούσες πληροφορίες για μασαζάκι και τώρα που έχεις κάτι να πεις το μοιράζεσαι μέσω π.μ. μόνο? Γιατί δεν το γράφεις δημόσια, αν ξέρεις κάτι?

Σόρρυ ρε παιδιά, απλώς θα έλεγα αυτά τα οποία έχουν γραφτεί πιο πριν σρο θρεντ. Απλώς δεν θέλω να γίνεται ανακύκλωση. Αν ανακαλύψω κάτι καλό πρώτος θα το σηκώσω!!
 

roninanka

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Ειναι και αχαριστος  :s&m_3:

Σόρρυ ρε παιδιά, απλώς θα έλεγα αυτά τα οποία έχουν γραφτεί πιο πριν στο θρεντ. Απλώς δεν θέλω να γίνεται ανακύκλωση. Αν ανακαλύψω κάτι καλό πρώτος θα το σηκώσω!!
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Συνάντηση με Χρυσαυγη.

Τηλέφωνο κατά τις 12 το μεσημέρι και μετά την απαραίτητη "ανακρισούλα" (πως με βρήκες κλπ) ραντεβού κάποιες ώρες αργότερα σε ξενοδοχείο στο κέντρο.

Από την σελίδα της στο FB ήξερα περίπου τι θα έρθει αλλά οι περιγραφές των φίλων εδώ με είχαν προϊδεάσει για το χειρότερο "μνημόνιο". :2funny:

Σκάω μύτη στο χοτέλι παίρνω δωμάτιο ενημερώνω την κορασίδα κανω το μπανάκι μου και αναμένω.

Πρώτη εντύπωση, μέτρια. Σίγουρα πάντως (και για τα γούστα μου) δεν είναι και δράκουλας. Έχω γνωρίσει και σίγουρα έχω  :fuck1: (αν θυμάμαι καλά γιατί είμαι λίγο επιρρεπής στο ποτό  :vomit:) πολύ χειρότερα. :rockon: Σχετικά κοντή, ξανθιά, μπαμπάτσικη με βυζάρες και πολύ ευγενική.

Κουβαλάει και αυτό το κασετόφωνο (το οποίο by the way τραβάει και κάποια κολλήματα κατά τη διάρκεια της "συνεδρίας").  :2funny: Έψαξε μόνη της και χωρίς πολλά πολλά για τσόντα στην τηλεόραση δίνοντας το στίγμα της.

Στα του μασάζ. Λέει ότι είναι μάστερ ρεΐκι αλλά διατηρώ σοβαρές επιφυλάξεις  :2funny:. Όχι ότι εγώ είμαι μάστερ για να κρίνω αλλά κρίνοντας από αυτό που κάνει θα μπορούσα στην τελική και να είμαι και να μην το γνωρίζω. :dancing:

Χαϊδολογήματα και τζουτζουμουτζουνιές (άγνωστη λέξη) για την θάλασσα και τα ψαρικά της. uglystupid: :uglystupid:

Θετικό όμως ότι σε χαϊδεύει παντού και σε κρατάει σε "εγρήγορση". Μετά από περίπου 30-35 λεπτά (ίσως και λίγο παραπάνω) αερομασάζ και πασαλείμματος με αιθέρια έλαια με γύρισε από μπροστά όπου βλέποντας ότι  :erection: ξεκινάει τρομπόνι γυρνώντας σε στάση 69 επιθυμώντας εμφανώς να ασχοληθώ με τη φραουλίτσα της  :2funny:.

Ασχολήθηκα και εγώ ο κακομοίρης μιας και η πίπα της ήταν κομματάκι αέρας. Η χαλάρωση όμως μετά από 8ωρο στο γραφείο και οι βυζάρες με είχαν καβλώσει και αποφάσισα να πάω all the way το κασκαντερηλίκι.

Την γυρνάω και της λέω ότι είναι ώρα να της στίψω την φράουλα  :2funny: και μου απαντάει μόνο αν έχεις προφυλακτικό. Δεν μου άρεσε αυτό για να είμαι ειλικρινής (δεν είναι δυνατόν να έρχεσαι κυρά μου χωρίς πυρομαχικά) αλλά έκανα την καρδιά μου πέτρα και έβγαλα ένα από την τσάντα μου :2funny:.

Στα του "αγώνα". Προφανής η προσπάθεια να αποφύγει την βαθιά διείσδυση σπρώχνοντας με τα πόδια της αλλά δεν τα κατάφερε. Κραυγές αρκετές και μικρή εναλλαγή στάσεων. Κατάθεση, προς απογοήτευση της νομίζω, στις βυζάρες της που είναι και το πιο δυνατό της σημείο.

Overall...

Μασάζ, εντάξει όλοι ξέρουμε ότι δεν την καλούμε για το μασάζ. Μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας.

Λοιπά, μέτρια αλλά πρόθυμη αερόπιπα, καθαρή και αν μπορέσει θα αποφύγει το σεξ.

Πάντα όμως ευγενική ακόμα και αν κάνει κάτι που δεν θέλει.

Προτείνεται όπως είπαν οι προηγούμενοι για την καλτίλα και μόνο.

Κόστος 45€.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
παρακατω η ζωη στο my massage, απο τις φωτο δειχνει πολλυ καυλιαρικο πιπινι κ πολλα υποσχομενο για κατι παραπανω απο μασαζ αλλα μονον κατ οικον νομιζω ...θα μας πει ο ρεπορτερ !!!



Εδω η Αμαλια γαμω πιπινι στο kolonaki massage που εχει ιδια διευθυνση με το my massage τυχαιο ρεπορτερ ?


και εδω ανεξαρτητο πιπινι


οποιος συναγωνιστης ξερει κατι παραπανω αναμενουμε !!!!  αποστολη νατις σκισουμε στο σπιτι !!!!

Στο πρωτο δεν μου βγαζει ολοκληρο το URL. Μπορω να το εχω σε ΠΜ παρακαλω?
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Καλημερα συναγωνιστες

Λοιπόν είμαι μερακλής ή ανώμαλος. Δεύτερη συνεδρία με δράκουλα Χρυσαυγή, αυτή την φορά για να δοκιμάσω το τετράχερο μασάζ…
Ραντεβού σε ξενοδοχείο στο κέντρο. Μου λέει θα έρθει πρώτα αυτή και μετά από δέκα λεπτά η φιλη της. Για να ταιριάζει με το παραμύθι σκεφτομαι από μεσα μου.

Τελος παντων αρχιζουμε με την ιδια ακριβως διήγηση και μετα από κανενα τεταρτο χτυπαει η πορτα. Εγω ειμαι μπρουμητα και δεν βλεπω, ευτυχως, και μπαινει η «νεραιδα» νουμερο δυο. Γδυνεται και αρχιζει και αυτή τα χαδια σε ολο το κορμι. Χωρις να ξερει και αυτή καλο μασαζ, τουλαχιστον κανει λιγο καλυτερο από την Χρυσαυγη.

Καποια στιγμη μου λενε να γυρισω. Τι το ηθελα! Η δευτερη νεαριδα είναι εξ ισου ή και πιο κοντη από την Χρυσαυγη, με μεγαλο βυζι αλλα και μεγαλη κοιλια. Γυρω στα 45+, μετριοτατη φατσα αλλα μαλλον πιο πολύ ορεξη για σεξ.

Ευτυχως που με ειχαν καραχαιδεψει από πριν και ημουν ορθος κι ετοιμος γι αγωνα γιατι αλλιως δεν θα γινοταν τιποτε αφου ειχα δει το φως το αληθινο. Με εγλυψαν και οι δυο, προς απογοητευση μου δεν επαιξαν μεταξυ του και στο τελος με καβαλησε η Χρυσαυγη ενώ η νεραιδα Β μου χαιδευε τα αρχιδια.
Παρολα το 50 ετη που κουβαλω στην πλατη καταφερα και κρατησα και στύση και τελειωσα. Ομολογω πως ειχα κλειστα τα ματια…

Τελικο συμπερασμα: Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρος σοφου.  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom