Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16

MpourdeliarisMitsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
204
Like
0
Πόντοι
1
φαντάζομαι ναι. Πρέπει να την είχα συναντήσει πριν κανά χρόνο.
Δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο. Ούτε μασάζ ξέρει να κάνει. Άπλώς είχα περίέργεια για τα βυζιά.  :tits:
Πάνω από 50 δεν αξίζει κατά την γνώμη μου.
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
φαντάζομαι ναι. Πρέπει να την είχα συναντήσει πριν κανά χρόνο.
Δεν είναι και κάτι ιδιαίτερο. Ούτε μασάζ ξέρει να κάνει. Άπλώς είχα περίέργεια για τα βυζιά.  :tits:
Πάνω από 50 δεν αξίζει κατά την γνώμη μου.
οκ τυπε . θα το χω υποψην
 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
παιρνω εδω και 1 ωρα την ζωη τηλεφωνο για να κανω ''ρεπορταζ'' αλλα δεν το σηκωνει.Δεν μασαμε ρεπορταζ θα υπαρξει θελει δεν θελει :orchestra:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παντως τετοια τσαπατσουλικη ερασιτεχνικη δουλεια,στο site my massage δεν εχω δει.Α)Αλλο γραφει στην ταμπελα τησ επιχειρησεις,και αλλο ονομα στο site.Β)Εχει στον γραπτο λογο 3 τουλαχιστον διαφορετικες ωρες λειτουργειας Γ)Τωρα ειλικρινα ειναι ποιοτητα φωτογραφιων των κοριτσιων αυτες,η μια θολη,η αλλη το λογοτυπο στην μουρη της,η αλλη εν κινηση κτλ.Καμια ομοιομορφια.Δ)Ο mike και η ζωη μοιαζουν σαν γυμνοι και καλα η ζωη φοραει στραπλες,(λεμε τωρα) ο mike τι φοραει κολονια.Επισης ως''ρεπορτερ''διαβασα ολες της ερωτησεις των εν δυναμει πελατων και τις απαντησεις του my massage.MONO αντρας μασερ μπορει να κανει αισθησιακο σε γυναικα αυτο βγαζει ματι απο τις απαντησεις.Αρα συναδελφοι που μας παραπεμει αυτο?Απλο,αν δεν κανανε τιποτα δεν θα κανανε καθολου αισθησιακο,δεν μπορει να εισαι λιγο εγκυος.Η εισαι η δεν εισαι.Επισης μου μυριζει πολυ εντονα οτι ο mike με την ζωη μπορει να το εχουνε μαζι.Γιατι?Οι φωτο ειναι σχεδον ιδιες στο γυμνο,ο γραπτος γλυκος λογος παραπεμπει ομως σε γυναικα στις απαντησεις.Στοιχηματιζω οτι κανοουνε.Λογικα να το παρεις δεν μπορει σε ενα σουβλατζιδικο να δινουνε πιττα μονο σε γυναικες και στους αντρες σκετο καλαμακι,και οι κοπελες που ειναι μεσα να μην εχουνε παρει χαμπαρι.Ελα σε παρακαλω τα εχουμε ολοι μας χτιστει,μιλαμε για πολυ οικοδομη...Σε λιγο ρεπορταζ απο το my massage :)

συμβουλή προς όλους:

ποτέ δεν θα αναφέρετε πότε πήγατε ή θα πάτε κάπου. Να ξέρετε ότι όσα γράφουμε τα διαβάζουν

το nurumassage ήταν κάπου στο Κολωνάκι, σε δωμάτιο γραφείου εταιρίας που είχε διαμορφωθεί ειδικά για το μασάζ. Ο τύπος ζητούσε προκαταβολικά τα λεφτά, πράγμα απαράδεκτο. Επιπλέον επέμενε ότι δεν γίνεται τίποτα και ότι αυτό θα το κανονίσουμε με την κοπέλα κτλ. Τώρα βλέπω ότι ο Mike παίζει και αλλού.

Είναι ευγενέστατος, αλλά έτσι όπως έχει στήσει το πράγμα, δεν νομίζω ότι γουστάρει ο κόσμος. Βλέπω ότι στην καινούργια σελίδα χαμήλωσε και τις τιμές

τεσπά, περιμένουμε το ρεπορτάζ ;)

 

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
συμβουλή προς όλους:

ποτέ δεν θα αναφέρετε πότε πήγατε ή θα πάτε κάπου. Να ξέρετε ότι όσα γράφουμε τα διαβάζουν

το nurumassage ήταν κάπου στο Κολωνάκι, σε δωμάτιο γραφείου εταιρίας που είχε διαμορφωθεί ειδικά για το μασάζ. Ο τύπος ζητούσε προκαταβολικά τα λεφτά, πράγμα απαράδεκτο. Επιπλέον επέμενε ότι δεν γίνεται τίποτα και ότι αυτό θα το κανονίσουμε με την κοπέλα κτλ. Τώρα βλέπω ότι ο Mike παίζει και αλλού.

Είναι ευγενέστατος, αλλά έτσι όπως έχει στήσει το πράγμα, δεν νομίζω ότι γουστάρει ο κόσμος. Βλέπω ότι στην καινούργια σελίδα χαμήλωσε και τις τιμές

τεσπά, περιμένουμε το ρεπορτάζ ;)




εεεερχεται συντομα στους κινηματογραφους ''μπουρδελα.com'' :orchestra: :hi:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
παντως στο mymassage μαλακια αν δε παιζει τιποτα παραπανω....η ζωη φαινεται ξεκάθαρα ότι φοραει σουτιεν μοβ τι να πω οσι γνωριζουν κατι παραπανω και δε μιλανε μαλακιες....
 

rogue

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Like
36
Πόντοι
0
Συνάντηση με Χρυσαυγη.

Τηλέφωνο κατά τις 12 το μεσημέρι και μετά την απαραίτητη "ανακρισούλα" (πως με βρήκες κλπ) ραντεβού κάποιες ώρες αργότερα σε ξενοδοχείο στο κέντρο.

Από την σελίδα της στο FB ήξερα περίπου τι θα έρθει αλλά οι περιγραφές των φίλων εδώ με είχαν προϊδεάσει για το χειρότερο "μνημόνιο". :2funny:

Σκάω μύτη στο χοτέλι παίρνω δωμάτιο ενημερώνω την κορασίδα κανω το μπανάκι μου και αναμένω.

Πρώτη εντύπωση, μέτρια. Σίγουρα πάντως (και για τα γούστα μου) δεν είναι και δράκουλας. Έχω γνωρίσει και σίγουρα έχω  :fuck1: (αν θυμάμαι καλά γιατί είμαι λίγο επιρρεπής στο ποτό  :vomit:) πολύ χειρότερα. :rockon: Σχετικά κοντή, ξανθιά, μπαμπάτσικη με βυζάρες και πολύ ευγενική.

Κουβαλάει και αυτό το κασετόφωνο (το οποίο by the way τραβάει και κάποια κολλήματα κατά τη διάρκεια της "συνεδρίας").  :2funny: Έψαξε μόνη της και χωρίς πολλά πολλά για τσόντα στην τηλεόραση δίνοντας το στίγμα της.

Στα του μασάζ. Λέει ότι είναι μάστερ ρεΐκι αλλά διατηρώ σοβαρές επιφυλάξεις  :2funny:. Όχι ότι εγώ είμαι μάστερ για να κρίνω αλλά κρίνοντας από αυτό που κάνει θα μπορούσα στην τελική και να είμαι και να μην το γνωρίζω. :dancing:

Χαϊδολογήματα και τζουτζουμουτζουνιές (άγνωστη λέξη) για την θάλασσα και τα ψαρικά της. uglystupid: :uglystupid:

Θετικό όμως ότι σε χαϊδεύει παντού και σε κρατάει σε "εγρήγορση". Μετά από περίπου 30-35 λεπτά (ίσως και λίγο παραπάνω) αερομασάζ και πασαλείμματος με αιθέρια έλαια με γύρισε από μπροστά όπου βλέποντας ότι  :erection: ξεκινάει τρομπόνι γυρνώντας σε στάση 69 επιθυμώντας εμφανώς να ασχοληθώ με τη φραουλίτσα της  :2funny:.

Ασχολήθηκα και εγώ ο κακομοίρης μιας και η πίπα της ήταν κομματάκι αέρας. Η χαλάρωση όμως μετά από 8ωρο στο γραφείο και οι βυζάρες με είχαν καβλώσει και αποφάσισα να πάω all the way το κασκαντερηλίκι.

Την γυρνάω και της λέω ότι είναι ώρα να της στίψω την φράουλα  :2funny: και μου απαντάει μόνο αν έχεις προφυλακτικό. Δεν μου άρεσε αυτό για να είμαι ειλικρινής (δεν είναι δυνατόν να έρχεσαι κυρά μου χωρίς πυρομαχικά) αλλά έκανα την καρδιά μου πέτρα και έβγαλα ένα από την τσάντα μου :2funny:.

Στα του "αγώνα". Προφανής η προσπάθεια να αποφύγει την βαθιά διείσδυση σπρώχνοντας με τα πόδια της αλλά δεν τα κατάφερε. Κραυγές αρκετές και μικρή εναλλαγή στάσεων. Κατάθεση, προς απογοήτευση της νομίζω, στις βυζάρες της που είναι και το πιο δυνατό της σημείο.

Overall...

Μασάζ, εντάξει όλοι ξέρουμε ότι δεν την καλούμε για το μασάζ. Μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας.

Λοιπά, μέτρια αλλά πρόθυμη αερόπιπα, καθαρή και αν μπορέσει θα αποφύγει το σεξ.

Πάντα όμως ευγενική ακόμα και αν κάνει κάτι που δεν θέλει.

Προτείνεται όπως είπαν οι προηγούμενοι για την καλτίλα και μόνο.

Κόστος 45€.
 

thelwboutakia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

JS

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0

θα απολογηθω και θα πω οτι δεν το παρατηρησα οτι το εγραψα στα ελληνικα.
Αλλα και εσυ κυριε διαιτητα πολυ αυστηρος,στην χειροτερη θα μπορουσες μια κιτρινη,αλλα κοκκινη απευθειας? :'(
 

CatDiaz

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μαγκες μηπως ξερει κανεις καμια κοπελα για μασαζ κατοικον στο λουτρακι??  :helpplea:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
θα απολογηθω και θα πω οτι δεν το παρατηρησα οτι το εγραψα στα ελληνικα.
Αλλα και εσυ κυριε διαιτητα πολυ αυστηρος,στην χειροτερη θα μπορουσες μια κιτρινη,αλλα κοκκινη απευθειας? :'(
δεν εχει μπει ακομα κιτρινη στα εμοτικον.οποτε προς το παρων περνεις την αγουσα....
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
παιρνω εδω και 1 ωρα την ζωη τηλεφωνο για να κανω ''ρεπορταζ'' αλλα δεν το σηκωνει.Δεν μασαμε ρεπορταζ θα υπαρξει θελει δεν θελει :orchestra:

Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα μαλλον δεν θα παρεις τπτ. Οσες φορες εχω παει ποτε δεν εγινε κατι. Νομιζω οτι οταν πρωτοανοιξαν προσεφεραν κατι παραπανω αλλα απο οτι ξερω αλλαξαν πολιτικη οπως και αλλαξαν ολες τις κοπελες. Anyway  θα περιμενουμε την ενημερωση σου. Καλο βολι
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
καλα οτι οι φωτος ειναι fake,αυτο ειναι το πρωτο φαουλ.ειχε συζητηθει παλιοτερα,οτι ειναι γεματουλα,και απο υπηρεσιες δεν λεει και πολλα.νομιζω πως ειναι μεχρι φραπεδακι....
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
540
Πόντοι
96
Επίσης σε αγγελία του 2012 έλεγε 38 χρονών και σε αγγελία του 2015 πάλι 38 λέει.
Μήπως είναι Βαμπίρ και δεν μεγαλώνει?
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
παρακατω η ζωη στο my massage, απο τις φωτο δειχνει πολλυ καυλιαρικο πιπινι κ πολλα υποσχομενο για κατι παραπανω απο μασαζ αλλα μονον κατ οικον νομιζω ...θα μας πει ο ρεπορτερ !!!



Εδω η Αμαλια γαμω πιπινι στο kolonaki massage που εχει ιδια διευθυνση με το my massage τυχαιο ρεπορτερ ?


και εδω ανεξαρτητο πιπινι


οποιος συναγωνιστης ξερει κατι παραπανω αναμενουμε !!!!  αποστολη νατις σκισουμε στο σπιτι !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom