Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.305
Like
5.104
Πόντοι
1.406
καλησπερα παιδια! δεν ξερω αν γραφω στο σωστο θεμα αλλα ψαχνω κοπελα που να κανει μασαζ σαν αυτο στο link. ξερει κανεις τιποτα ?

οποις γνωριζει ας μου στειλει πμ 

ευχαριστω!
Πω πω τι ΕΠΟΣ ειναι αυτο  :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

rearendview

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0

Δεν σηκώνει τηλέφωνο, ούτε απάντησε σε sms. Αν την έχει πάρει κάποιος ας διαφωτίσει και τους υπόλοιπους ...
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
επι μια ωρα τηλεφωνω συνεχεια δεν το σηκωνει το γαμημενο. σμσ δεν δεχεται . αν ξερει καποιος κατι  παρακαλω ας
μας διαφωτησει
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
αν μιλαμε για την μαλακω την Ελενα,μην ασχολεισαι καθολου,ειναι παντα στην κοσμαρα της και φερνει στανταρ μπαζα.. :S
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
267
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους.Λοιπόν,τη γκόμενα τη λένε Αθανασία ή Νάσια,μένει στο Γαλάτσι,το τηλ. 6984..920.Είχε κάποια στιγμή και αγγελία στη χε.Μεγάλο της ατού η φωνή της.Έχει μια γλύκα,μια τσαχπινιά που σε κάνει να θέλεις να βρεθείς μαζί της.
Έχω όμως μια ερώτηση.Φίλοι συναγωνιστές, έχει συναντηθεί κάποιος μαζί της;Και αν ναι τι εντυπώσεις έχει,γιατί η γκόμενα μου φαίνεται πως δε στέκει καλά!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
μπορείς να εξηγήσεις γιατί δεν στέκει καλά;

σου είπε κάτι ;

 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
267
Πόντοι
21
Να εξηγήσω.Προσπάθησα περίπου 4 φόρες παλιότερα να κανονίσω μαζί της.Και ενώ όλα έδειχναν ΟΚ,όταν έφτανε η ώρα του ραντεβού η δικιά σου εξαφανισμένη.Και το καλύτερο χωρίς καν να με ειδοποιήσει!!Όταν την έπερνα τηλέφωνο να τη ρωτήσω γιατί δεν ήρθε(πάντα ευγενικός και κύριος παρ’όλη τη τσαντίλα μου,τρομάρα μου) μου έβρισκε διάφορες δικαιολογίες του στυλ σοβαρό οικογενειακό πρόβλημα,δεν είχα μονάδες στο κινητό,κ.α.Βέβαια μου ζήταγε συγνώμη ενώ κανά 2 φορές μου είχε τονίσει ότι είναι λίγο επιφυλακτική με τα ραντεβού γιατί κάποιος είχε προσπαθήσει να τη βιάσει!Τότε,πολύ σωστά θα ρωτήσει κάποιος,γιατί κάνει αυτή τη δουλειά αφού φοβάται;’Ελα ντε!!Τελοσπάντων εγω τη θεωρώ μία ακόμα ¨καλή¨δικαιολογία.Το καλύτερο όμως έγινε το προηγούμενο Σάββατο.Της τηλεφωνώ τη Παρασκευή.Μου απαντά.Της λέω ποιος είμαι.Με θυμάται.Τη ρωτάω για ραντεβού την επόμενη,μου λέει εντάξει αλλα το μεσημέρι.Τι ώρα της λέω,στις 3.00 μου λέει.¨Θα έρθεις σίγουρα ή να κανονίσω κάτι άλλο εκείνη την ώρα¨τη ρωτάω.¨Αυτή τη φορά σίγουρα¨μου απαντάει.Κλείνω το τηλέφωνο χωρίς να τη πιστέψω.Την επόμενη μέρα της τηλεφωνώ γύρω 1.30 σχεδόν σίγουρος πως δεν θα απαντήσει.Με διαψεύδει.Της λέω πως πήρα για επιβεβαίωση του ραντεβού.Μου λέει πως είμαστε οκ απλά δεν ξέρει πώς να έρθει.¨Πάρε το μετρό και κατέβα σ’αυτήν τη στάση.Αλλα επειδή το σπίτι μου δεν είναι μακριά αλλα ούτε και δίπλα από τη στάση,θα χρειαστείς να πάρεις ή λεωφορείο ή ταξί ή να έρθω να σε πάρω εγώ με το αμάξι μου¨της λέω.¨Καλύτερα να έρθετε να με πάρετε¨μου απαντάει και το κλείνουμε.Είμαι που λες ο δικό σου στο αμάξι έξω από το μετρό και τη περιμένω.Μετά από 2 με 3 τηλεφωνήματα με συναντάει.Η Νάσια λοιπόν είναι μια κοπελίτσα,κοντούλα,αδυνατούλα γενικά μια γλυκειά παρουσία χωρίς βεβαίως να σου προκαλεί έντονα πάθη που να μπορούν να φτάσουν μέχρι και το βιασμό!Ξανά συστηνόμαστε και η πρώτη της ατάκα μπαίνοντας στο αμάξι μου ήταν¨πρώτη φορά μπαίνω σε αμάξι αγνώστου!¨.Της απαντάω ¨εγώ σου έδωσα τη δυνατότητα επιλογής αλλά εσύ προτίμησες να έρθω να σε πάρω εγώ!¨.Περίπου 300μ από το σημείο που τη πήρα υπάρχει ένα περίπτερο όπου μου ζήτησε να σταματήσω.Κατέβηκε από το αμάξι,αγοράζει κατι ξαναεπιστρέφει στο αμάξι και πριν μπει μέσα με ρωτάει¨είναι μακριά το σπίτι σας για να έρθω με τα πόδια;!!Την έχω τη διευθυνσή σας¨.Της λέω¨ευθεία στο κεντρικό που είμαστε,περνάς ένα φανάρι και στο τρίτο στενό στρίβεις δεξιά και στα 5μ είναι το σπίτι μου.Είναι περίπου 20-25 λεπτά περπάτημα,αλλά γιατί θέλεις να έρθεις με τα πόδια;¨.¨Ξέρετε είναι η πρώτη φορά που μπαίνω σε αμάξι αγνώστου και νιώθω άβολα!¨.Το δέχτηκα,δε μπορούσα άλλωστε να τη βάλω με το ζόρι στο αμάξι και ξεκίνησα.Αν και την έβλεπα από το καθρέπτη να έρχεται,ήμουν σίγουρος πως δεν θα εμφανιζόταν.Και οι σκέψεις μου βγήκαν σωστές. Χωρίς φυσικά να πάρει τηλέφωνο.Ούτε όμως και εγώ πήρα γιατί αυτή τη φορά θα άφηνα τα κυριλίκια και τις ευγένειες και ο στόμας μου θα έλεγε πολλά.Και επειδή πολύ θα ρωτήσουν και με το δίκιο τους,¨καλά ρε φίλε σε έκλασε μία,σε έκλασε δύο τι επέμενες και της έκλεινες ραντεβού¨τους απαντώ το ξερό μου το κεφάλι,ο εγωισμός μου,η μαλακία που μας δέρνει καμια φορά,όταν κάτι μου πάει κόντρα το θέλω πιο πολύ.Άνθρωποι είμαστε,λάθοι κάνουμε.Αυτά παίδες και συγνώμη αν κούρασα.Είμαι πρόθυμος επί του θέματος να δεχτώ συμβουλές,παρατηρήσεις μέχρι και καζούρα.Μετά από μια βδομάδα έχω ξεθυμάνει.Ευχαριστώ.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Εισαι ηρωαs.........Αλλοs δεν θα κρατιοταν 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καμία καζούρα

ευτυχώς που ενημέρωσες!

 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
επι μια ωρα τηλεφωνω συνεχεια δεν το σηκωνει το γαμημενο. σμσ δεν δεχεται . αν ξερει καποιος κατι  παρακαλω ας
μας διαφωτησει

Τα ίδια και σε μένα δε το σηκώνει η Αλίκη
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Να εξηγήσω.Προσπάθησα περίπου 4 φόρες παλιότερα να κανονίσω μαζί της.Και ενώ όλα έδειχναν ΟΚ,όταν

ενας εχει πει οτι εχει φαει
αλλος οτι το πολυ τα αρχιδια να σου ακουμπησει
παραλλος οτι δεν πηγαινει σε ξενοδοχειο
εσυ μαλλον ησουν ασχημουλης κ δεν γουσταρε να προχωρησει
εγω κανα δυο φορες που της εχω μιλισει ακουγεται κ ενας καριολης απο πισω
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
ενας εχει πει οτι εχει φαει
αλλος οτι το πολυ τα αρχιδια να σου ακουμπησει
παραλλος οτι δεν πηγαινει σε ξενοδοχειο
εσυ μαλλον ησουν ασχημουλης κ δεν γουσταρε να προχωρησει
εγω κανα δυο φορες που της εχω μιλισει ακουγεται κ ενας καριολης απο πισω
ΚΑΙ ΧΕΣΤΗΚΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕ ΝΤΙΝΑΡΑ ??????
η δαγκωσανε τα καβουρια παλι , και την εκανες με ελαφρα πηδηματακια ....
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
277
Like
267
Πόντοι
21
‘Ηρωας όχι.Μαλάκας ναι που άφησα τη κάθε τυχαία να με δουλεύει.
Άσχημο δε με λες φίλε ntino αν και η εμφάνιση είναι υποκειμενική. Δε θα έπρεπε όμως να τη νοιάζει.Για μασάζ ερχόταν όχι για να βρεί γαμπρό!Και απ’ότι ξέρω στο μασαζ (και όχι μόνο)face control δεν υπάρχει.Εκτός και αν το μασάζ είναι η ¨μόστρα¨και ήθελε πρώτα να κόψει φάτσα και μετά να συνεχίσει.Τι να πω δε ξέρω.Το ότι τη πάτησα έτσι εξακολουθεί και με ενοχλεί.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.976
Like
925
Πόντοι
96
‘Ηρωας όχι.Μαλάκας ναι που άφησα τη κάθε τυχαία να με δουλεύει.
Άσχημο δε με λες φίλε ntino αν και η εμφάνιση είναι υποκειμενική. Δε θα έπρεπε όμως να τη νοιάζει.Για μασάζ ερχόταν όχι για να βρεί γαμπρό!Και απ’ότι ξέρω στο μασαζ (και όχι μόνο)face control δεν υπάρχει.Εκτός και αν το μασάζ είναι η ¨μόστρα¨και ήθελε πρώτα να κόψει φάτσα και μετά να συνεχίσει.Τι να πω δε ξέρω.Το ότι τη πάτησα έτσι εξακολουθεί και με ενοχλεί.
μη το παιρνεις προσωπικα! οι περισσοτερες του χωρου αυτου ειναι ψιλοκουνημενες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom