Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240

ασχημος για τα γουστα της
δεν της πληρωνουμε για να μας περνανε face control
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
19
Like
2.998
Πόντοι
7.195

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
4
Like
1.648
Πόντοι
266
η ρωσιδα,που ξεκιναει απο 50 ευρω και για να την πηδηξεις θελεις 80αρια,και ειναι και φολα...τον πουλο ανατολ...χτυπα τηλ,και δες τις παλιοτερες αγγελιες..θα καταλαβεις.

Στο διάολο κι ακόμα παραπέρα να πάει...βρήκαν το κόλπο...οι πεινασμένες...
 

greta15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
435
Κριτικές
20
Like
1.237
Πόντοι
991
απο τα ποδια....παντως πρεπει να ειναι το μασατζιδικο στον αγιο ιωαννη,βουλιαγμενης... 130

:thumbsup: :thumbsup:
ναι αυτη ειναι
μακρια απο την πουτανα
κλεισαμε απο το τηλ για να παω και μου λεει μολις φτασω να την παρω να μου πει κουδουνι και οροφο
φτανω την παιρνω και αυτη δεν το σηκωνε 1... 2....3.... τιποτα (καλα που ειμουν και στο κεντρο)
την πηρα το βραδυ απο αλλο  αριθμο και  τα ακουσε η πουτανα
στα κουδουνια δεν εγραφε κατι να σε παραπεμπει σε μασαζ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
:thumbsup: :thumbsup:
ναι αυτη ειναι
μακρια απο την πουτανα
κλεισαμε απο το τηλ για να παω και μου λεει μολις φτασω να την παρω να μου πει κουδουνι και οροφο
φτανω την παιρνω και αυτη δεν το σηκωνε 1... 2....3.... τιποτα (καλα που ειμουν και στο κεντρο)
την πηρα το βραδυ απο αλλο  αριθμο και  τα ακουσε η πουτανα
στα κουδουνια δεν εγραφε κατι να σε παραπεμπει σε μασαζ
....και καλα κρυφο...
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
194
Πόντοι
1
....και καλα κρυφο...


μίλησα χτες μαζί της  κ ζητάει 40 για μισή ώρα και 70 για μια ωρα,  μια εκτόνωση και στις 2 περιπτώσεις, για μια ώρα και 2 φορές θέλει 100...

της είπα οτι είναι πολλά κ άρχισε τις παπαριές οτι δεν είναι επαγγελματίας,  τελικα την γείωσα.....

μετά σκεφτόμουν να δοκίμαζα το μισάωρο αλλά μετά το στήσιμο που έριξε στον greta15 άλλαξα γνώμη


 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
40 και 70 ? οποτε φανταζομαι η εκτονωση ειναι  χειρωνακτικη. μηπως σου διευκρινισε αν παρεχεται full service και αν οι τιμαι ειναι διαφορετικες σε αυτη τη περιπτωση? εχουν βαλει παντως κατι φωτο αρκετα δελεαστικες αλλα μεχρι να αναφερει καποιος φιλος απο το φορουμ θα κρατησω μικρο καλαθι....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
:thumbsup: :thumbsup:
ναι αυτη ειναι
μακρια απο την πουτανα
κλεισαμε απο το τηλ για να παω και μου λεει μολις φτασω να την παρω να μου πει κουδουνι και οροφο
φτανω την παιρνω και αυτη δεν το σηκωνε 1... 2....3.... τιποτα (καλα που ειμουν και στο κεντρο)
την πηρα το βραδυ απο αλλο  αριθμο και  τα ακουσε η πουτανα
στα κουδουνια δεν εγραφε κατι να σε παραπεμπει σε μασαζ
  λιγα λογια και σταρατα.... Σπανια λεω ασχημη κουβεντα για κοπελες του συναφιου της... Η συγκεκριμμενη ειναι η μεγαλυτερη καριολα που υπαρχει... Το μαυρο και το ακυρο ειναι λιγο για αυτην....!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
την έχεις πάρει ή σε εστησε και σενα...?
ο ντινος λεει τουμπανο...?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
   λιγα λογια και σταρατα.... Σπανια λεω ασχημη κουβεντα για κοπελες του συναφιου της... Η συγκεκριμμενη ειναι η μεγαλυτερη καριολα που υπαρχει... Το μαυρο και το ακυρο ειναι λιγο για αυτην....!!!
Γιατι ρε φιλε? Εγω εχω περασει επανειλημενα καλα μαζι της... Τι εγινε?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Γιατι ρε φιλε? Εγω εχω περασει επανειλημενα καλα μαζι της... Τι εγινε?
 κλεινω ραντεβου μαζι της για δευτερη φορα μεσω φβ... Την 1η ολα κομπλε και ολα ωραια... Στο φβ της λεω να ερθω στις 6?? Πες μου σιγουρα της λεω γιατι ερχομαι απο μαρουσι και ειναι λιγο μακρυα.... Μου λεει ελα εχω κενο.... Της λε ποσο θες γα φουλ για 1 ωρα?? Μου λεει 70 + 10 ( την προηγουμενη ειχα πληρωσει 90 για φραπε) της απανταω οκ ερχομαι.... Παω χτυπαω το κουδουνι και. Με περναει στο σαλονι.... Μου λεει περιμενε λιγο... Εκεινη την ωρα χτυπαει το κουδουνι ανοιγει και διακρινω απο το τζαμι της πορτας πελατη... Σκεφτομαι εσκασε πιπα.... Τον παει μεσα... Ξαναερχεται σε μενα λοιπον να σου πω τα προγραμματακια μου λεει... Για μιση ωρα ειναι 80 ευρωτο φουλ και για μια ωρα 150. Της λεω ρε συ αλλα ειπαμε στο φβ... Μου λεει δεν καταλαβες καλα.... Της ξαναλεω να σου βαλω απο το κινητο να δεις το δδιαλογο??? Μου λειι τι θες να μου πεις οτι δεν ξερω ποσο δουλευω???   Τελος παντων γκαρυ επειδη εισαι χρονια στα μασαζ ο τροπος που λειτουργει το μαγαζι ειναι αντιεπαγγελματικος..... Υ.γ. εννοειται οτι εφυγα !!!!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
 κλεινω ραντεβου μαζι της για δευτερη φορα μεσω φβ... Την 1η ολα κομπλε και ολα ωραια... Στο φβ της λεω να ερθω στις 6?? Πες μου σιγουρα της λεω γιατι ερχομαι απο μαρουσι και ειναι λιγο μακρυα.... Μου λεει ελα εχω κενο.... Της λε ποσο θες γα φουλ για 1 ωρα?? Μου λεει 70 + 10 ( την προηγουμενη ειχα πληρωσει 90 για φραπε) της απανταω οκ ερχομαι.... Παω χτυπαω το κουδουνι και. Με περναει στο σαλονι.... Μου λεει περιμενε λιγο... Εκεινη την ωρα χτυπαει το κουδουνι ανοιγει και διακρινω απο το τζαμι της πορτας πελατη... Σκεφτομαι εσκασε πιπα.... Τον παει μεσα... Ξαναερχεται σε μενα λοιπον να σου πω τα προγραμματακια μου λεει... Για μιση ωρα ειναι 80 ευρωτο φουλ και για μια ωρα 150. Της λεω ρε συ αλλα ειπαμε στο φβ... Μου λεει δεν καταλαβες καλα.... Της ξαναλεω να σου βαλω απο το κινητο να δεις το δδιαλογο??? Μου λειι τι θες να μου πεις οτι δεν ξερω ποσο δουλευω???   Τελος παντων γκαρυ επειδη εισαι χρονια στα μασαζ ο τροπος που λειτουργει το μαγαζι ειναι αντιεπαγγελματικος..... Υ.γ. εννοειται οτι εφυγα !!!!
Εγω παιζω 80 φουλ το μισαωρο και 120 η ωρα και περναω αρκετα καλα...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εγω παιζω 80 φουλ το μισαωρο και 120 η ωρα και περναω αρκετα καλα...
τοσο περνει...τωρα το 150αρι,γιατι το λεει μερικες φορες δεν ξερω....ετσι μου ειχε πει και εμενα οταν μιλησα πρωτη φορα...μετα μου το ειπε μονη της οτι 120 ειναι στην ωρα..και μειναμε σαυτο...ειναι λιγο προβληματικη με την συννενοηση... :s&m_1: :s&m_1:....
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
232
Like
405
Πόντοι
21
Υπάρχει καμία πληροφορία για την Ελίνα από το sexgr.net αυτή που τελειώνει το Τηλ σε726
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom