Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (10 μέλη και 51 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αν θελετε να το σηκωσει 100ρικο απο δω και μπρος... και ο κωλος +50
εμ τι κοροιδα ειμαστε?
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Φιλος  που ειχε  κλεισει  ραντεβου  απο  χτες  με το  ουκρανεζακι  για  σημερα  το πρωι  μολις

την  πηρε  τηλ  για  επιβεβαιωση  του  ειπε  οτι σημερα  δε  θα  δουλεψει  γιατι  ειναι  αδιαθετη.....

Μαλλον  το  μικρο  δεν  ειναι σκυλι  του  πολεμου  για  να  αντεχει  τις  πολλες  και  συνεχομενες 

ψωλες...........
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
υποσημείωση....
αν σας ρωτήσει ηλικία (για τους μεγαλούτσικους λέω) απαντήστε 29 μα΄ξιμουμ.

είναι ΚΑΙ εκλεκτική

εγώ βεβαίως...πουτάνα που να με περνάει από ανάκριση δεν το δέχομαι.

αλλιώς, άμα είναι να με διαλέγει αυτή, να με πληρώνει κιόλας
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
καλησπερα ...θα αναφερθω καταρχην σε αυτους που ειναι προτιστως λατρεις του καλου μασσαζ και μετα δεχονται ευχαριστως και τα παρελκομενα ...στην προκειμενη περιπτωση αν δεν θελεις δεν εχει παρελκομενα ...τι εννοω μονο μασσαζ 30 ευρω με παρελκομενα 70
δεν θα διαφερω απο αυτα που εχει αναφερει ο seminole...καταρχην αναφερομαι στο κινεζακι που εχει γραψει μερικες σελιδες πιο πισω....
οντως το μασσαζ του ειναι τελειο...και κανει το μασσαζ της μαγιας να μοιαζει σκετο τριψιμο...για οσους εχουν δοκιμασει
απλα τονιζω ενα πραγμα ...οσοι ενδιαφερονται για καλο μασσαζ να τρεξουν.... :rockon: :rockon: :rockon:
τωρα η μονη διαφορα ειναι οτι σε εμενα αναφερθηκε σαν μαρια και οχι σαν νανα οπως γραφει ο seminole....
επισης δεν προσεξα μαυρα δοντια που αναφερθηκε...τωρα τα ραντεβου τα κανει μεχρι τις 8.00-8.30  
δεν παει σε σπιτια εκτος αν σε ξερει καλα ...αυτα ειναι τα λεγομενα της...
για οσους εχουν παει ταυλανδη ..οπως και εγω.. να σας αναφερω οτι θυμιζει αρκετα oil μασσαζ το ολο θεμα
κανει μασσαζ και απο τις 2 μεριες ανασκελα και μπρουμητα εννοω....
και ξερει να σε κανει τουρμπο με εχτρα περιποιηση απο μπαλλες μεχρι κωλοτρυπιδα για να περασεις μετα στο στιβο μαχης σε πληρη κατασταση
σε κανει μπανιο για σε καθαρισει καλα σε πλατη κωλο και ποδια για τα γλυψιματα μετα το μασσαζ

και αυτο που μου αρεσε μετα την μαχη στο τελος και μετα τα αλληλογλυψιματα εβγαλε απο την τσαντα της λιστερινγκ και μου εδωσε οπως και αυτη πηρε για καθαρισμο στοματος απο μικροβια :rockon: :rockon:
αυτα ελπιζω να βοηθησα ...παω τωρα για αραγμα διοτι ειμαι πολυ χαλαρος μετα τα απογευματινα
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
Thanks
Το ακριβές ποστ είναι το #3500
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
καλησπερα ...θα αναφερθω καταρχην σε αυτους που ειναι προτιστως λατρεις του καλου μασσαζ και μετα δεχονται ευχαριστως και τα παρελκομενα ...στην προκειμενη περιπτωση αν δεν θελεις δεν εχει παρελκομενα ...τι εννοω μονο μασσαζ 30 ευρω με παρελκομενα 70
δεν θα διαφερω απο αυτα που εχει αναφερει ο seminole...καταρχην αναφερομαι στο κινεζακι που εχει γραψει μερικες σελιδες πιο πισω....
οντως το μασσαζ του ειναι τελειο...και κανει το μασσαζ της μαγιας να μοιαζει σκετο τριψιμο...για οσους εχουν δοκιμασει
απλα τονιζω ενα πραγμα ...οσοι ενδιαφερονται για καλο μασσαζ να τρεξουν.... :rockon: :rockon: :rockon:
τωρα η μονη διαφορα ειναι οτι σε εμενα αναφερθηκε σαν μαρια και οχι σαν νανα οπως γραφει ο seminole....
επισης δεν προσεξα μαυρα δοντια που αναφερθηκε...τωρα τα ραντεβου τα κανει μεχρι τις 8.00-8.30  
δεν παει σε σπιτια εκτος αν σε ξερει καλα ...αυτα ειναι τα λεγομενα της...
για οσους εχουν παει ταυλανδη ..οπως και εγω.. να σας αναφερω οτι θυμιζει αρκετα oil μασσαζ το ολο θεμα
κανει μασσαζ και απο τις 2 μεριες ανασκελα και μπρουμητα εννοω....
και ξερει να σε κανει τουρμπο με εχτρα περιποιηση απο μπαλλες μεχρι κωλοτρυπιδα για να περασεις μετα στο στιβο μαχης σε πληρη κατασταση
σε κανει μπανιο για σε καθαρισει καλα σε πλατη κωλο και ποδια για τα γλυψιματα μετα το μασσαζ

και αυτο που μου αρεσε μετα την μαχη στο τελος και μετα τα αλληλογλυψιματα εβγαλε απο την τσαντα της λιστερινγκ και μου εδωσε οπως και αυτη πηρε για καθαρισμο στοματος απο μικροβια :rockon: :rockon:
αυτα ελπιζω να βοηθησα ...παω τωρα για αραγμα διοτι ειμαι πολυ χαλαρος μετα τα απογευματινα

Agree με όλα τα παραπάνω. Ήρθε στο κοντινότερο σταθμό μετρό και πήγα και την πήρα για να πάμε σπίτι μου. Δεν κάναμε sex γιατί δεν ήθελα, πήρε 50 για μασαζ με φραπε καλαμωτό. Επίσης, μπρούμητα έκανε πιέσεις με γόνατα και πόδια. Πολύ καλή αλλά δεν μου κάνει εμφανισιακά (προσωπικά σε εμένα) οπότε δεν θα την ξαναπάρω. Τα 50 πάντως δεν τα έκλαψα, απεναντίας...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
γιατι δεν σου κανει εμφανισιακα?
το μασαζ παντως καλο?
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
312
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
γιατι δεν σου κανει εμφανισιακα?
το μασαζ παντως καλο?

Δεν μου άρεσε σε πρόσωπο και σώμα εκτός από βυζάκι που είναι καλό. Για το μασάζ έχουν μιλήσει οι προηγούμενοι και όπως έγραψα I agree!
 

JIMAROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
530
Κριτικές
23
Like
3
Πόντοι
16
Συνεύρεση με το εν λόγω Ουκρανάκι (εκ Μαριούπολης - που πέφτει δεν ξέρω αλλά έχω φίλο που έχει επισκεφτεί πολλές φορές την Ουκρανία και πρέπει να ξέρει) ετών 21 (κατά δήλωση) σε χώρο μου. Ξανθό, γαλανομάτικο, κοντό, χοντρούλικο (ΟΧΙ αδύνατο) με πιασίματα και 2 τορπίλες άνω του 3 (ας πούμε 3.5) φυσικά. Φόραγε καφέ γυαλιά ηλίου (καφέ πράσινο σκελετό στο πλάι - μια και ετέθει θέμα). Χαρούμενο και ευδιάθετο.Κουβεντούλα. Όταν περάσαμε στο κυρίως μέρος και μετά τα σχετικά χαϊδέματα, είπα νε περιποιηθώ την κάτω καθαρή και μοσχοβολιστή περιοχή της. Θέλεις το γούσταρε σαν τρελή, θέλεις είχα κέφια και επέμεινα, μετά από ένα κεφαλοκλείδωμα με τα πόδια της και σφίξιμο του νινιού της πάνω μου αρχίζει να τελειώνει συνεχώς και να βρέχει τα σεντόνια. Πίπα άκα με φτυσίματα και περιποίηση στις μπάλλες. Στο κυρίως μέρος εναλλαγή στάσεων με αυτή από πάνω , εγώ από πάνω και το τέλος ήρθε με πισωκολλητό. Συνολικός χρόνος πόρτα μπαίνω - πόρτα βγαίνω  1,5 ώρα (συμπεριλαμβάνονται και ντουζάκια πρίν και μετά)Κόστος 50 ευρώ που το ανάγει σε συνεύρεση vfm.
Σημείωση , έγινε και ψευτομασαζάκι 5λεπτου διάρκειας χωρίς τίποτα το αξιόλογο.
Θα εργαστεί άλλες 10 μέρες και μετά σταματάει.Δεν ασχολείται επαγγελματικά με το άθλημα απλά για μιά αρπαχτή. Πρέπει όμως να έχει φίλες του χώρου. Όποιος προλάβει.
Ευχαριστίες στον psolaras78 για τις πληροφορίες τις οποίες και επαλήθευσα.

ένα ευχαριστώ σε εμένα που το πρωτοανακάλυψα δεν είδα...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
ένα ευχαριστώ σε εμένα που το πρωτοανακάλυψα δεν είδα...
πήρες τα εύσημα ανήμερα όταν το δημοσίευσες και κάλεσα για ραντεβού @home με το thumbs up man!
οι φίλες της που πάνε πακέτο να δούμε..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Φιλος  που ειχε  κλεισει  ραντεβου  απο  χτες  με το  ουκρανεζακι  για  σημερα  το πρωι  μολις

την  πηρε  τηλ  για  επιβεβαιωση  του  ειπε  οτι σημερα  δε  θα  δουλεψει  γιατι  ειναι  αδιαθετη.....

Μαλλον  το  μικρο  δεν  ειναι σκυλι  του  πολεμου  για  να  αντεχει  τις  πολλες  και  συνεχομενες 

ψωλες...........
τι σκυλί του πολέμου ρε μαν..δεν είχε πηδηχτεί με Έλληνες παρά μόνο με Ουκρανούς..εδώ σε σχολή είναι,ξέμεινε απο γκομενιλίκι και τσαπού και είπε να βγάλει κανά φράγκο..δεν θέλει να μπλέξει με ''αυτό τον κόσμο της βίζιτας...'' μου έλεγε..το γαμήσι πολλές εμίσησαν,το χρήμα καμία..
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Δεν ξέρω εάν έχει κανασυζητηθεί το θέμα (αν ναι ...να με συμπαθάτε)


Ξέρει κανείς τι παίζει ή είναι καθαρή η κατάσταση ???
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Δηλαδη, μονο μασαζ, καποιες κανουν χωρις πετσετα, καποιες κανουν καποια τυχαια? ψωλακουμπισματα κανα χαδι στα αρχιδια ή στο πουτσο τυχαιο? αλλα δεν προχωρουν και οταν το ζητησεις, σου λενε: "δεν ειναι η δουλεια μου αυτη..." οσα φραγκα και αν επιχειρησα να σπρωξω δεν... ασυγκινητες.
Αυτα τωρα που ακομη κανουν 3-5 ραντεβου ημερησιως οι καλες, μολις ξεφουσκωσει το πραμα, αργα ή γρηγορα δηλαδη βλεπουμε παλι.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
14
Like
3.381
Πόντοι
4.895
Μάπα το καρπούζι. Πήρα και εγώ μια φορά. Δεν έκατσε.. Άντε γειά. Έχω και αλλού να τα χώσω που είναι καλύτερες και καθονται με λιγοτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom