Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ασε φίλε οι τορπίλλλλες κάηκαν... πήγαν στο 50ρικο... να φάμε και μεις οι αγαλπούληδες το 10ρικακι μας...
 

Αν  ειναι  οι  τορπιλες  σαν  και  αυτες  που  ειδα  σημερα  χαλαλι  το  50αρι.........
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
Το 21χρονο κοντοπούτανο με τις ρουκέτες που ήρθε σε μένα για έξοδα της σχολής τα ήθελε τα χρήματα και δεν θέλει να μπλέξει με βίζιτες μου είπε..άβυσσος..έχει δύο φίλες που πάνε πακέτο με κατοστάρα όμως ακόμα κάποια ενημέρωση..από φάτσα βλεπόταν και γαμιόταν στο χαλαρό..οι πατσαβουριές ορισμένων αλλού..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295
To πρωι  κατα  τις  12  επινα  καφε  με  φιλο  στη  φωκιωνος  και  ξαφνικα  περναει  ενα  κοντο

ξανθοκαστανο  αδυνατο  με  κατι  βυζαρες  πραγματικες  τορπιλες..........και  μιλαγε  ελληνικα  στο  

τηλ  αλλα  σιγουρα  ηταν  ρωσφατσα...........αν  καποιος  το  εχει  γαμησει  το  ουκρανακι  ας  πει

αν  η  περιγραφη  ταιριαζει  με  το  καυλακι  που  ειδα.........αν  -λεμε  τωρα-  ειναι  αυτο  η  σαν

αυτο  αξιζει  πραγματικα.........το  κυνηγι  για ενα   :fuck2: :fuck2:
φόραγε κόκκινα γυαλιά ηλίου με πράσινο χρώμα στα πλάγια μήπως?
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.825
Πόντοι
9.295

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Συνεύρεση με το εν λόγω Ουκρανάκι (εκ Μαριούπολης - που πέφτει δεν ξέρω αλλά έχω φίλο που έχει επισκεφτεί πολλές φορές την Ουκρανία και πρέπει να ξέρει) ετών 21 (κατά δήλωση) σε χώρο μου. Ξανθό, γαλανομάτικο, κοντό, χοντρούλικο (ΟΧΙ αδύνατο) με πιασίματα και 2 τορπίλες άνω του 3 (ας πούμε 3.5) φυσικά. Φόραγε καφέ γυαλιά ηλίου (καφέ πράσινο σκελετό στο πλάι - μια και ετέθει θέμα). Χαρούμενο και ευδιάθετο.Κουβεντούλα. Όταν περάσαμε στο κυρίως μέρος και μετά τα σχετικά χαϊδέματα, είπα νε περιποιηθώ την κάτω καθαρή και μοσχοβολιστή περιοχή της. Θέλεις το γούσταρε σαν τρελή, θέλεις είχα κέφια και επέμεινα, μετά από ένα κεφαλοκλείδωμα με τα πόδια της και σφίξιμο του νινιού της πάνω μου αρχίζει να τελειώνει συνεχώς και να βρέχει τα σεντόνια. Πίπα άκα με φτυσίματα και περιποίηση στις μπάλλες. Στο κυρίως μέρος εναλλαγή στάσεων με αυτή από πάνω , εγώ από πάνω και το τέλος ήρθε με πισωκολλητό. Συνολικός χρόνος πόρτα μπαίνω - πόρτα βγαίνω  1,5 ώρα (συμπεριλαμβάνονται και ντουζάκια πρίν και μετά)Κόστος 50 ευρώ που το ανάγει σε συνεύρεση vfm.
Σημείωση , έγινε και ψευτομασαζάκι 5λεπτου διάρκειας χωρίς τίποτα το αξιόλογο.
Θα εργαστεί άλλες 10 μέρες και μετά σταματάει.Δεν ασχολείται επαγγελματικά με το άθλημα απλά για μιά αρπαχτή. Πρέπει όμως να έχει φίλες του χώρου. Όποιος προλάβει.
Ευχαριστίες στον psolaras78 για τις πληροφορίες τις οποίες και επαλήθευσα.
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Που την βρισκουμε....
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Παιδιά η κοπέλα είναι για την αρπακτή και όποιος προλάβει.... μόνο που οι τιμές παίζουν συνεχώς.
Το 40 της αγγελίας ξεχάστε το και το 60 που είπε κάποιος φίλος.
Το menu αρχίζει με 70 και πάει....
Όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω για την σωστή τιμή ένα πράγμα...
Καλό βόλι ;-)
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
80 ρεεε !!! τι 70 λες, πρεπει να ζησουμε κι εμεις!!!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Εγώ πάντως - όπως προανάφερα - έδωσα 50. Τώρα αν ανεβαίνει μέρα με τη μέρα... Πάντως καλό θα είναι να ξεκαθαρίζει πρώτα το θέμα τιμής και μετά το ραντεβού. Επίσης του θέμα της πίσω πόρτας - που δεν ανέφερα γιατί δεν την ρώτησα - πόσο είναι το extra?
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
τελικα σε οποιον την παιρνει τηλ λεει αλλα στον εναν και αλλα στον αλλο...
εμενα μου ειπε 60 αλλα δεν μπορει σημερα η αυριο ειναι κομπλε :2funny: :2funny: :2funny:
κριση ποια κριση :2funny: :2funny:
παντως αφου τελικα ειναι βιζιτα γιατι γραφουμε στο μασσαζ κατ'οικον....??
επειδη η αγγελια ηταν στο μασσαζ???
:2funny: :2funny: :2funny:
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Δεν βαριέσαι, Έτσι και αλλιώς την άλλη εβδομάδα το πολύ θα σταματήσει. Το θέμα είναι αν την πάρεις δεύτερη φορά θα θυμάται τι ποσό ζήτησε την πρώτη? Μάλλον όχι.
Επίσης έχει και φίλες του χώρου , πιθανότατα, για τις οποίες θα ζητήσω τηλ. 
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Δεν βαριέσαι, Έτσι και αλλιώς την άλλη εβδομάδα το πολύ θα σταματήσει. Το θέμα είναι αν την πάρεις δεύτερη φορά θα θυμάται τι ποσό ζήτησε την πρώτη? Μάλλον όχι.
Επίσης έχει και φίλες του χώρου , πιθανότατα, για τις οποίες θα ζητήσω τηλ. 
Θα σταματησει ή πουλαει παραμυθι για να μαζεψει γρηγορα χαρτι.
Ασε που μπορει να παει διακοπες και να επιστρεψει, το χρηματακι ειναι γλυκο...!
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Το τρομάξατε το Ουκρανάκι και δεν σηκώνει τηλέφωνο. Ευχαριστηθήκατε τώρα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom