Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
412
Πόντοι
301
Κωνσταντινα τελος απο gm,ευα τελος απο massaua.Βικτωρια ενδιαφερουσα προσθηκη στο massaua, δημητρα στο gm.Κωνσταντινα να ξερετε την καναν να φυγει οι κλωνοι που γραφαν οτι τη γαμουσαν απο κωλο, ειναι τραβελι κλπ.Η τυπισα ΔΕ γαμιοταν, πουτσο δεν ειδα να χει(δεν επιασα), εκανε καλο ως αρκετο καλο μασαζ και τα κλασικα φραπες καλαμακι.Εχω νευρα τωρα γιατι ηταν μολις η 3η που χω βρει τοσα χρονια να κανει τιμιο μασαζ, τη φαγαν τα κωλο προμο σας μαλακες
Συμφωνώ απόλυτα και επιβεβαιώνω ότι λές.
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
Λεβέντες από massageone έκανε κάποιος ραντεβού η όχι;υπάρχουν πληροφορίες καθόλου;
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
πηρα τηλεψωνο κανα δυο φορες,αλλα δε εχουν απαντησει.αν μιλησω θα σε ενημερωσω
Εγω είχα στείλει στο βαιμπερ.μου είχε στείλει φωτό κανόνισα κοπέλα κ στο τέλος λεω «ελπιζω να έρθει αυτή η κοπέλα γιατί αν έρθει άλλη δε θα τη κρατήσω» και με μπλόκαρε.
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
468
Like
704
Πόντοι
81
Εγω είχα στείλει στο βαιμπερ.μου είχε στείλει φωτό κανόνισα κοπέλα κ στο τέλος λεω «ελπιζω να έρθει αυτή η κοπέλα γιατί αν έρθει άλλη δε θα τη κρατήσω» και με μπλόκαρε.
α τοσο ωραια.μη κολλας προχωρα παρακατω.κοιτα λιγο π.μ
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
14
Like
2.057
Πόντοι
2.487
Συμφωνώ απόλυτα και επιβεβαιώνω ότι λές.
ο αλητης που γραφει απο κατω σου και ξεκατανιαζομαι 2-3 μερες σερι και απο τα 2 προφιλ του ειναι το ενα σκουπιδι που φταιει γιαυτο(και δεν εχει την τσιπα να εξαφανιστει μετα το ξεφτιλικι του συνεχιζει και γραφει) και ο gravity με τα πολλα προφιλ του το αλλο
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
ο αλητης που γραφει απο κατω σου και ξεκατανιαζομαι 2-3 μερες σερι και απο τα 2 προφιλ του ειναι το ενα σκουπιδι που φταιει γιαυτο(και δεν εχει την τσιπα να εξαφανιστει μετα το ξεφτιλικι του συνεχιζει και γραφει) και ο gravity με τα πολλα προφιλ του το αλλο
Ρε παιδιά ένας admin δε μπορεί να παρέμβει με το μαλακα;;
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
131
Like
192
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες,
Ερωτηση κρισεως, απο Deluxe, μεταξυ Ζετας και Χριστιαννας, ποια προτεινετε;
Χριστιανα που πήρα μέτριο μασάζ και το κυριότερο πολύ καχυποψία από μέρους, της είδε τα δύο ξυπνητήρια που έχω και νόμιζε ότι είναι κάποιο με κάμερα και μου έκανε έναν πολύ μέτριο φραπέ από την άκρη για να μην (φαίνεται) στην κάμερα.

:cheesy::cheesy:
 

darkelknight

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω όσα έχουν γραφτεί για Όλγα από Deluxe, αρκετά καλό μασάζ (φέρνει και δικό της κρεββάτι αν το ζητήσετε) και φτάνει μέχρι καλαμάκι, με ελεύθερα πιασίματα όλη τη διάρκεια του μασάζ. Αρκετά άνετη, έχω κάνει αρκετά ραντεβού (4-5) αλλά δεν φαίνεται να δίνει κάτι παραπάνω.

Έχει κάποιος εμπειρία με την Δανάη ή τη Χριστίνα που στέλνει το Deluxe?
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
74
Like
166
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω όσα έχουν γραφτεί για Όλγα από Deluxe, αρκετά καλό μασάζ (φέρνει και δικό της κρεββάτι αν το ζητήσετε) και φτάνει μέχρι καλαμάκι, με ελεύθερα πιασίματα όλη τη διάρκεια του μασάζ. Αρκετά άνετη, έχω κάνει αρκετά ραντεβού (4-5) αλλά δεν φαίνεται να δίνει κάτι παραπάνω.

Έχει κάποιος εμπειρία με την Δανάη ή τη Χριστίνα που στέλνει το Deluxe?
μια απο τα ιδια φίλος ..
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
74
Like
166
Πόντοι
0
παιδια εχουμε καποια εμπειρια απο DM massage kai rose massage μου εστειλαν μικρό ρόστερ
αλλα πολυ ενδιαφέρον επισης massaua καποια πρόταση ( εκτός νικολετας ) που εχω πάει
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
Πήρα 3 φορές Κωνσταντίνα από gmassage. Ακόμα εκεί είναι

Αλλά σεξ δεν κάνει όντως

Μέχρι καλαμάκι φτάνει

Και δεν είναι τραβεστί η κοπέλα είναι ελληνίδα γυναίκα κ καλό παιδί ευγενική
IMG_2836.jpeg
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
Όπως είναι ακόμα εκει αδερφέ…
Έτσι φτάνει μόνο καλαμάκι…
Αχαχαχαχαχαχ
δημοκρατία έχουμε ο καθένας γράφει τη γνώμη κ την εμπειρία του..δε σημαίνει ότι δεν ισχύει κ ότι λέμε ψέματα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom