Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
14
Like
2.108
Πόντοι
2.487
Δε θέλει το κορίτσι..τι να σε κάνω;;αμα μπορέσω κρυφά θα στη βγάλω φωτό!
Αμα μπορεσεις την υποταγμενη καραπουταναρα που σου χει δωσει το νουμερο της,που γαμας απο κωλο και γουσταρει να της τραβας το μαλλι για να μην αφηνει σταγονα?
Ξεφτιλιστηκες γελοιο ΣΚΟΥΠΙΔΙ και δε μαζευεται τωρα αντε παλι στη μαυρη τρυπα σου, σε κανεναν δε θα λειψεις βρωμιαρη παπατζοπουστα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παντως αν θες μπορείς να στήσεις καρτέρι στο πάρκινγκ του bill 5-5:15 μπας κ τη δεις κ ηρεμήσεις!!5:30 έχω ραντεβού!
Για γελια εισαι ρε ξεφτιλα και μονο
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
14
Like
2.108
Πόντοι
2.487
Μη βιάζεσαι ολα στην ώρα τους γάμια!!
Εγω ειμαι αγαπουλης ειπαμε εσυ εισαι ο γαμιας.Περιμενουμε τη σελφι σου γαμηκουλα ΣΚΟΥΠΙΔΙ
και τωρα πουλο, ξεφτιλιστηκες δημοσια, αρκετα σου γαμησα το βρωμικο κωλο σου, σελφι δε θα δουμε γιατι εισαι παπατζοπουστρακι και η υποθεση σου ειναι θεμα των admin πλεον,αρκετες σελιδες γεμισαν για ενα κουραδοφιδο.
Καλη επιστροφη στην τρυπα σου
ΣΚΟΥΠΙΔΙ
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
Εγω ειμαι αγαπουλης ειπαμε εσυ εισαι ο γαμιας.Περιμενουμε τη σελφι σου γαμηκουλα ΣΚΟΥΠΙΔΙ
και τωρα πουλο, ξεφτιλιστηκες δημοσια, αρκετα σου γαμησα το βρωμικο κωλο σου, σελφι δε θα δουμε γιατι εισαι παπατζοπουστρακι και η υποθεση σου ειναι θεμα των admin πλεον,αρκετες σελιδες γεμισαν για ενα κουραδοφιδο.
Καλη επιστροφη στην τρυπα σου
ΣΚΟΥΠΙΔΙ
Πίσω από μια οθόνη κ από το πληκτρολόγιο δε γαμησε κανείς αγαπούλα!!!που να γαμησεις εσυ κωλο ρε;;κάτσε εδώ κ κλαίγε!!μπλα μπλα μπλα μπλα!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.603
Κριτικές
190
Like
48.560
Πόντοι
41.443
Justin Bieber Popcorn GIF
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Το ιδιο ατομο ειναι.main account ειναυτο και τ αλλο κλωνοπροφιλ.Τσεκαρε και τα 2 θα δεις δεν εχει γραψει ποτε τιποτα για τη συγκεκριμενη και γενικα.Φιδεμπορας σκουληκι ειναι και θα δεις οτι τιποτα δε θα ανεβασει γιατι ραντεβου δεν ειχε ποτε ουτε την εχει γαμησει.
Απατεωνας και σκουληκι
Ψηφίζεις ;;; Το ότι μερικοί άνθρωποι εδώ μέσα έχουμε δουλειές που χανόμαστε και απλά μπαίνουμε να ρίξουμε μία ματιά και να καύλα ντύσουμε δε σημαίνει ότι είμαστε όλα αυτά που λες που δεν ξέρω καν τι είναι ένα προφίλ έχω χρόνια τώρα γι’αυτό μάζεψε τα λόγια σου ηλίθιε
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
0
Καλημερα ξερει κανει κάποιος για φαιη απο vip κοντουλα με γυαλια μελαχρινή αν φτάνει σε μπριζολα? Ευχαριστώ
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
100
Πόντοι
0
Καλημερα ξερει κανει κάποιος για φαιη απο vip κοντουλα με γυαλια μελαχρινή αν φτάνει σε μπριζολα? Ευχαριστώ
φτανει κ μπριζολα φιλε αλλα ξενερωνεις γιατι στηνεται περιεργα για να μην μπεις ολος μεσα!!εμενα τουλαχιστον με χαλασε!!
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
394
Like
10
Πόντοι
1
Καλημέρα έχεις κάποιος να μας προτείνει κάτι καλοοοοο...;η να πάμε στα τυφλά;;
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
78
Like
192
Πόντοι
0
Καλημερα ξερει κανει κάποιος για φαιη απο vip κοντουλα με γυαλια μελαχρινή αν φτάνει σε μπριζολα? Ευχαριστώ
vip και ρωτας για μπριζολα , με την μια θα στην δωσει μασαζ να μην περιμενεις στην τελ ενημερωση που ειχα ειχε και κανα 2 δυνατα εργαλεια
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
120
Κριτικές
5
Like
422
Πόντοι
301
Κωνσταντινα τελος απο gm,ευα τελος απο massaua.Βικτωρια ενδιαφερουσα προσθηκη στο massaua, δημητρα στο gm.Κωνσταντινα να ξερετε την καναν να φυγει οι κλωνοι που γραφαν οτι τη γαμουσαν απο κωλο, ειναι τραβελι κλπ.Η τυπισα ΔΕ γαμιοταν, πουτσο δεν ειδα να χει(δεν επιασα), εκανε καλο ως αρκετο καλο μασαζ και τα κλασικα φραπες καλαμακι.Εχω νευρα τωρα γιατι ηταν μολις η 3η που χω βρει τοσα χρονια να κανει τιμιο μασαζ, τη φαγαν τα κωλο προμο σας μαλακες
Συμφωνώ απόλυτα και επιβεβαιώνω ότι λές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom