Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
78
Like
192
Πόντοι
0
Συνάντηση με Νικολέτα απο Massaua , εμφανιση καμμία σχεση με την φωτό μασάζ 5/10 χωρίς πετσέτα προχωράει σχετικά ευκολα με το ανάλογο τιμημα ( εγω πηρα φραπε καλαμακι ) η μπριζόλα την χρεωνε φιλετο ..ακριβη για τα δικα μου γούστα παντα
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.310
Πόντοι
736

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
14
Like
2.096
Πόντοι
2.487
Κανονισα με αλλη τελικα, γιατι δεν ανεφερε κανεις τιποτα για τη συγκεκριμενη!! Ειναι δυσκολοι καιροι για κασκαντεριλικια!:woldman:
Το οτι σπαμαρεις ερωτησεις σε κασκαντεριλικια αλλων παντως ενω δεν εισαι διατεθειμενος να φερεσαι αναλογα ειναι ενα θεματακι οπως και να το κανουμε.Και κανονισες λες μ αλλη και δεν εγραψες τιποτα.Παρτο λιγο αλλιως, αν μονο ζητας πληροφοριες χωρις να προσφερεις δουλεια δε γινεται και σε τελικη αναλυση γιατι να μοιραστει μαζι σου ο οποιοσδηποτε πληροφοριες που με ρισκο και κοστος απεκτησε οταν δεν εισαι καν διατεθειμενος να προσφερεις κατι αναλογο?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.310
Πόντοι
736
Το οτι σπαμαρεις ερωτησεις σε κασκαντεριλικια αλλων παντως ενω δεν εισαι διατεθειμενος να φερεσαι αναλογα ειναι ενα θεματακι οπως και να το κανουμε.Και κανονισες λες μ αλλη και δεν εγραψες τιποτα.Παρτο λιγο αλλιως, αν μονο ζητας πληροφοριες χωρις να προσφερεις δουλεια δε γινεται και σε τελικη αναλυση γιατι να μοιραστει μαζι σου ο οποιοσδηποτε πληροφοριες που με ρισκο και κοστος απεκτησε οταν δεν εισαι καν διατεθειμενος να προσφερεις κατι αναλογο?
Φιλτατε, εχουμε ξαναμιλησει ποιο ειναι το προβλημα σου? Δεν σπαμαρω καθολου! Πηγα με αλλη κοπελα εκτος γραφειων εδω μεσα, απο αγγελια δηλαδη! Συνηθως δε γραφω! Απο τι καταλαβα σε πειραξε η λεξη κασκαντεριλικια! Αναφερθηκα σε σενα? Και στο κατω κατω, αν δε θες μην με ξαναβοηθησεις! Δικαιωμα σου και δικαιωμα μου! Ετσι δεν ειναι? Εσενα τα λεφτα μπορει να σου περισσευουν ,εμενα παντως οχι, ταβγαζω με κοπο, οποτε παρτο αλλιως εσυ!!:hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.339
Πόντοι
2.306
Φιλτατε, εχουμε ξαναμιλησει ποιο ειναι το προβλημα σου? Δεν σπαμαρω καθολου! Πηγα με αλλη κοπελα εκτος γραφειων εδω μεσα, απο αγγελια δηλαδη! Συνηθως δε γραφω! Απο τι καταλαβα σε πειραξε η λεξη κασκαντεριλικια! Αναφερθηκα σε σενα? Και στο κατω κατω, αν δε θες μην με ξαναβοηθησεις! Δικαιωμα σου και δικαιωμα μου! Ετσι δεν ειναι? Εσενα τα λεφτα μπορει να σου περισσευουν ,εμενα παντως οχι, ταβγαζω με κοπο, οποτε παρτο αλλιως εσυ!!:hi:
Τουλάχιστον πέρασες καλά με αυτήν από την αγγελία?
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
14
Like
2.096
Πόντοι
2.487
Φιλτατε, εχουμε ξαναμιλησει ποιο ειναι το προβλημα σου? Δεν σπαμαρω καθολου! Πηγα με αλλη κοπελα εκτος γραφειων εδω μεσα, απο αγγελια δηλαδη! Συνηθως δε γραφω! Απο τι καταλαβα σε πειραξε η λεξη κασκαντεριλικια! Αναφερθηκα σε σενα? Και στο κατω κατω, αν δε θες μην με ξαναβοηθησεις! Δικαιωμα σου και δικαιωμα μου! Ετσι δεν ειναι? Εσενα τα λεφτα μπορει να σου περισσευουν ,εμενα παντως οχι, ταβγαζω με κοπο, οποτε παρτο αλλιως εσυ!!:hi:
Γενικα δε μ αρεσει αυτο που βλεπω σα σταση, οχι ειδικα.Αν δεν εχεις λεφτα για το σπορ περιορισου στα μπουρδελα, ειναι ακομψο το να σπαμαρεις ερωτησεις και να μη συνεισφερεις τιποτα,αν δεν το καταλαβαινεις πασο.Προσωπικα δε χρειαζεται να το παρω αλλιως, οπου γραφω συμμετεχω κανοντας και κασκαντεριλικια και η τσεπη μου το σηκωνει αλλ7ως δε θα συμμετειχα στα φορουμ που συμμετεχω.Δικαιωμα σου να σπαμαρεις ερωτησεις αλλα αν δε συνεισφερεις καπως σου εξηγω γιατι σε λιγο δε θα σου απανταει κανεις.Το χω ξαναδει το εργο πολλακις
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.972
Like
2.669
Πόντοι
456
Ψιλοάσχετος εγώ με τα μασάζ και ρίχνω εδώ μια ματιά στο νήμα, αν υπάρχουν γνωστές κι εδραιωμένες κοπελιές στην αγορά, που να αξίζουν τα λεφτά τους.
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
14
Like
2.096
Πόντοι
2.487
Ψιλοάσχετος εγώ με τα μασάζ και ρίχνω εδώ μια ματιά στο νήμα, αν υπάρχουν γνωστές κι εδραιωμένες κοπελιές στην αγορά, που να αξίζουν τα λεφτά τους.
τιμιο intro οποτε welcome.γινε λιγο κατατοπιστικος για τις αναγκες σου.π.χ θες σεξ οπωσδηποτε η με καλο μασαζ+πιπουλα βολευεσαι?επισης για τι μπατζετ μιλαμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom