Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
843
Πόντοι
360
Εχει πολυ πλακα που επιστρεφει ο παλιος gravity και ψαρωνουν καποιοι και απαντανε σοβαρα.

Βεβαια θα ηθελα να ειμαι δικαιος και να πω οτι πολλα απο αυτα που γραφει στα κατα καιρους νεα προφιλ αληθευουν!!!!

Εχει μια δοση υπερβολης ως κρος τα κιλα (τα προυσιαζει λιιιιγο πιο κατω απο οτι ειναι) αλλα γενικα η εικονα που δινει σε σχεση με αλλους προμοτορες ειναι κοντα στην αληθεια!

Αλλα καπου ελεος με το σπαμινγκ αδερφε! Το βαριεται και ο παπας!

Σε αλλα νεα, η ζετα μικρη δουλευει ακομα στο ντελουξ αλλα με αλλο ονομα (τινα) και για οποιον θελει τουμπανακι με καλη πιπα συνισταται. Ζηταει πολλα εχω ξαναγραψει - δεν θα απανταω μεμονωμενα πλεον σε pm που ρωτανε κποιοι αυτα που εχουν ηδη γραφτει εδω

Κωσταντινα απο gmassage - πολυ ωραιο σερβις ΑΛΛΑ δεν την αφησα να προχωρησει γιατι εχω την εντυπωση οτι… δεν ηταν παντα κοριτσακι αν με νοειτε…!! Της ειπα οτι δεν εχω κεφια. Μπορει να κανω και λαθος - ας με διορθωσει οποιος εχει εμπειρια.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Εχει πολυ πλακα που επιστρεφει ο παλιος gravity και ψαρωνουν καποιοι και απαντανε σοβαρα.

Βεβαια θα ηθελα να ειμαι δικαιος και να πω οτι πολλα απο αυτα που γραφει στα κατα καιρους νεα προφιλ αληθευουν!!!!

Εχει μια δοση υπερβολης ως κρος τα κιλα (τα προυσιαζει λιιιιγο πιο κατω απο οτι ειναι) αλλα γενικα η εικονα που δινει σε σχεση με αλλους προμοτορες ειναι κοντα στην αληθεια!

Αλλα καπου ελεος με το σπαμινγκ αδερφε! Το βαριεται και ο παπας!

Σε αλλα νεα, η ζετα μικρη δουλευει ακομα στο ντελουξ αλλα με αλλο ονομα (τινα) και για οποιον θελει τουμπανακι με καλη πιπα συνισταται. Ζηταει πολλα εχω ξαναγραψει - δεν θα απανταω μεμονωμενα πλεον σε pm που ρωτανε κποιοι αυτα που εχουν ηδη γραφτει εδω

Κωσταντινα απο gmassage - πολυ ωραιο σερβις ΑΛΛΑ δεν την αφησα να προχωρησει γιατι εχω την εντυπωση οτι… δεν ηταν παντα κοριτσακι αν με νοειτε…!! Της ειπα οτι δεν εχω κεφια. Μπορει να κανω και λαθος - ας με διορθωσει οποιος εχει εμπειρια.
Τίνα η Χριστίνα είναι αυτή που λες στο ντελουξ?
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
Εχει πολυ πλακα που επιστρεφει ο παλιος gravity και ψαρωνουν καποιοι και απαντανε σοβαρα.

Βεβαια θα ηθελα να ειμαι δικαιος και να πω οτι πολλα απο αυτα που γραφει στα κατα καιρους νεα προφιλ αληθευουν!!!!

Εχει μια δοση υπερβολης ως κρος τα κιλα (τα προυσιαζει λιιιιγο πιο κατω απο οτι ειναι) αλλα γενικα η εικονα που δινει σε σχεση με αλλους προμοτορες ειναι κοντα στην αληθεια!

Αλλα καπου ελεος με το σπαμινγκ αδερφε! Το βαριεται και ο παπας!

Σε αλλα νεα, η ζετα μικρη δουλευει ακομα στο ντελουξ αλλα με αλλο ονομα (τινα) και για οποιον θελει τουμπανακι με καλη πιπα συνισταται. Ζηταει πολλα εχω ξαναγραψει - δεν θα απανταω μεμονωμενα πλεον σε pm που ρωτανε κποιοι αυτα που εχουν ηδη γραφτει εδω

Κωσταντινα απο gmassage - πολυ ωραιο σερβις ΑΛΛΑ δεν την αφησα να προχωρησει γιατι εχω την εντυπωση οτι… δεν ηταν παντα κοριτσακι αν με νοειτε…!! Της ειπα οτι δεν εχω κεφια. Μπορει να κανω και λαθος - ας με διορθωσει οποιος εχει εμπειρια.
Κωσταντινα απο gmassage ...
Φίλε είσαι σίγουρος. Έχει συναντήσει πολλούς πιστεύω. Ο πρώτος που το λες.
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
Ζέτα/Τινα έχει κανείς εικόνα σε πιο πήγε ?
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
29
Like
1.928
Πόντοι
1.416
Κωσταντινα απο gmassage - πολυ ωραιο σερβις ΑΛΛΑ δεν την αφησα να προχωρησει γιατι εχω την εντυπωση οτι… δεν ηταν παντα κοριτσακι αν με νοειτε…!! Της ειπα οτι δεν εχω κεφια. Μπορει να κανω και λαθος - ας με διορθωσει οποιος εχει εμπειρια.
Δεν έχω πάρει μπριζόλα για να έχω άποψη πως μοιάζει κάτω, αλλά μέχρι να διαβάσω το ποστ σου δεν είχα καμία αμφιβολία πως είναι γυναίκα.
Λίγο η σχετικά μπάσα φωνή, λίγο το 1.75μ, λίγο τα τατουάζ παντού, λίγο πως μοιάζει να χει προυπηρεσία αλλού..
Έχε γούστο :2funny:
 

Gamias 76

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Αδερφια με Χρυσαυγή δρακουμελ πρόσφατη εμπειρία καποιος;;; σκέφτομαι να περασω
'Αστο φίλε...ένα σπίτι αχούρι βασικά , η τύπισσα κουτσαίνει πλέον . Μόνο τα βυζιά αξίζουν...και όλα αυτά με 50 ευρώ...ταρίφα όλες....πρέπει να πεινάσουν
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Εχει πολυ πλακα που επιστρεφει ο παλιος gravity και ψαρωνουν καποιοι και απαντανε σοβαρα.

Βεβαια θα ηθελα να ειμαι δικαιος και να πω οτι πολλα απο αυτα που γραφει στα κατα καιρους νεα προφιλ αληθευουν!!!!

Εχει μια δοση υπερβολης ως κρος τα κιλα (τα προυσιαζει λιιιιγο πιο κατω απο οτι ειναι) αλλα γενικα η εικονα που δινει σε σχεση με αλλους προμοτορες ειναι κοντα στην αληθεια!

Αλλα καπου ελεος με το σπαμινγκ αδερφε! Το βαριεται και ο παπας!

Σε αλλα νεα, η ζετα μικρη δουλευει ακομα στο ντελουξ αλλα με αλλο ονομα (τινα) και για οποιον θελει τουμπανακι με καλη πιπα συνισταται. Ζηταει πολλα εχω ξαναγραψει - δεν θα απανταω μεμονωμενα πλεον σε pm που ρωτανε κποιοι αυτα που εχουν ηδη γραφτει εδω

Κωσταντινα απο gmassage - πολυ ωραιο σερβις ΑΛΛΑ δεν την αφησα να προχωρησει γιατι εχω την εντυπωση οτι… δεν ηταν παντα κοριτσακι αν με νοειτε…!! Της ειπα οτι δεν εχω κεφια. Μπορει να κανω και λαθος - ας με διορθωσει οποιος εχει εμπειρια.
Hahah καποιοι πρεπει να χάσανε τον υπνο τους αποψε..
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
843
Πόντοι
360
Τίνα η Χριστίνα είναι αυτή που λες στο ντελουξ?
Αναφερθηκα στην Τινα η οποια παλιοτερα ειχε ονομα Ζετα. Με το που ηρθε η Ζετα η μιλφ μεταγραφη, για να μην γινονται μπερδεματα μαλλον, το αλλαξανε σε Τινα. Σε καθε περιπτωση θεωρω οτι ειναι απο τα αξιολογα πιπινς που κυκλοφορουν.
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
94
Κριτικές
5
Like
843
Πόντοι
360
Κωσταντινα απο gmassage ...
Φίλε είσαι σίγουρος. Έχει συναντήσει πολλούς πιστεύω. Ο πρώτος που το λες.
Εγραψα οτι μπορει να κανω και λαθος, αλλα μετα απο αρκετα χιλιομετρα στο κατ οικον και πολλες αναρτησεις και κριτικες, πρωτη φορα που πιστευω κατι τετοιο και το γραφω δημοσια. Δεν εχω διαβασει και πολλες κριτικες για την συγκεκριμενη η αληθεια ειναι. Και παλι μπορει να κανω λαθος.
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
304
Κριτικές
7
Like
804
Πόντοι
371
Αναφερθηκα στην Τινα η οποια παλιοτερα ειχε ονομα Ζετα. Με το που ηρθε η Ζετα η μιλφ μεταγραφη, για να μην γινονται μπερδεματα μαλλον, το αλλαξανε σε Τινα. Σε καθε περιπτωση θεωρω οτι ειναι απο τα αξιολογα πιπινς που κυκλοφορουν.
ζετα μιλφ;απο που;
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
Δεν έχω πάρει μπριζόλα για να έχω άποψη πως μοιάζει κάτω, αλλά μέχρι να διαβάσω το ποστ σου δεν είχα καμία αμφιβολία πως είναι γυναίκα.
Λίγο η σχετικά μπάσα φωνή, λίγο το 1.75μ, λίγο τα τατουάζ παντού, λίγο πως μοιάζει να χει προυπηρεσία αλλού..
Έχε γούστο :2funny:
Έχει γούστο … αλλά μάλλον είναι έτσι .. και στο πρόσωπο φαίνεται λίγο..
 

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
32
Like
120
Πόντοι
0
Συνάδελφοι, έχεις κάποιος άποψη για την emili στο instagram? Είναι λέει από Ουκρανία. Προσφέρει μασαζ και χέρι - οχι σεξ.
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86
Συνάδελφοι, έχεις κάποιος άποψη για την emili στο instagram? Είναι λέει από Ουκρανία. Προσφέρει μασαζ και χέρι - οχι σεξ.
μόνο με το όνομα δεν τη βρίσκεις. Υπάρχουν 10αδες στο insta με αυτό το όνομα
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
393
Like
10
Πόντοι
1
Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό...;;με τα παρελκόμενα μαζί;;δεν το ξέρω το συγκεκριμένο άθλημα καλά....μην πάω στα τυφλά!!
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
785
Κριτικές
4
Like
1.013
Πόντοι
86

nibis

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
32
Like
120
Πόντοι
0
μόνο με το όνομα δεν τη βρίσκεις. Υπάρχουν 10αδες στο insta με αυτό το όνομα

μόνο με το όνομα δεν τη βρίσκεις. Υπάρχουν 10αδες στο insta με αυτό το όνομα
Αναφέρομαι σε μια συγκεκριμένη emili. 150 ευρω το κόστος για 1μισή ώρα. Πριν κλείσω μαζί της, είπα να ρωτήσω αν εχει βρεθει κανείς μαζί της. Είναι η emili_osc.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom