Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
305
Κριτικές
7
Like
806
Πόντοι
371
Καλησπέρα συναγωνιστές!Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν στο privemassage που ποσταρει κιόλας τις υπηρεσίες του, προχωράνε και πέραν του μασαζ!Ευχαριστώ
νομιζω οτι ειναι το vip. οποτε προχωρανε κανονικα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.721
Πόντοι
736
Φιλε της εχω κ τις δυο στο ινστα και εχω κ τη συνομιλία με τ βιπ χωρίς ν εχω σβήσει τπτ κ εχω στη συνομιλία τπυ βιπ της φωτο και απο της δυο κοπελες…..
Εγώ δεν το ήξερα και σου μιλάω έντιμα. Από τη στιγμή που έχεις φωτογραφίες που σου έστειλε το γραφείο μπορείς να τις βάλεις. Ειλικρινά δεν ήξερα ότι το κάναν τόσο επαγγελματικά. Επαναλαμβάνω πάντως ότι η μελαχρινή έχει μεγάλη διαφορά από τις φωτογραφίες της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα κλείσω σήμερα Κωνσταντίνα από Gmassage…
Τι να περιμένω;
 

stavrosp

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
0
Εγώ δεν το ήξερα και σου μιλάω έντιμα. Από τη στιγμή που έχεις φωτογραφίες που σου έστειλε το γραφείο μπορείς να τις βάλεις. Ειλικρινά δεν ήξερα ότι το κάναν τόσο επαγγελματικά. Επαναλαμβάνω πάντως ότι η μελαχρινή έχει μεγάλη διαφορά από τις φωτογραφίες της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα κλείσω σήμερα Κωνσταντίνα από Gmassage…
Τι να περιμένω;

Φίλε μου, την έχω συναντήσει αλλά καλύτερα να μην τα γράψω δημόσια μην με κυνηγήσουν νομικά με ποινικό αδίκημα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.721
Πόντοι
736
Φίλε μου, την έχω συναντήσει αλλά καλύτερα να μην τα γράψω δημόσια μην με κυνηγήσουν νομικά με ποινικό αδίκημα.
Επειδή είσαι πολύ μικρός για να με ειρωνευτείς παίξε καλύτερα με τα παιχνίδια σου. Μικρέ ανόητε Ρώτησα για μια κοπέλα που δουλεύει σε γραφείο και υπάρχει επίσημα στον κατάλογο του. Πραγματικά με κάνεις και γελάω
Έχεις 11 δημοσιεύσεις σε 15 χρόνια παρουσίας εδώ. Οπότε ότι και να μου έλεγες εσυ δεν θα το λαμβάνω υπόψη.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
πάντως εγώ τόσο καιρό και τις δύο.. όλο μαζί τις βλέπω στα social... πρέπει να πέφτει γλυψιμο μεταξύ τους... Η Ξανθιά ειδικά επειδή τύχαινε να την έχω insta.. όποτε γινόταν αναφορά εδώ μέσα μετά άλλαζε όνομα...έχει αλλάξει 2-3 μέχρι τώρα... η μελαχρινή δεν βλέπεται.. Τελευταία φορά την ξανθιά την ''πέτυχα΄΄σε γνωστό hotel να προσφέρει εκεί υπηρεσίες ''κανονικού'' θεωρητικά μασάζ..πρίν κανα 2μηνο... Δεν έχω δοκιμάσει - η ξανθιά είναι milfονι με ωραία χαρακτηριστικά.... η άλλη είναι :jerking:
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
πάντως εγώ τόσο καιρό και τις δύο.. όλο μαζί τις βλέπω στα social... πρέπει να πέφτει γλυψιμο μεταξύ τους... Η Ξανθιά ειδικά επειδή τύχαινε να την έχω insta.. όποτε γινόταν αναφορά εδώ μέσα μετά άλλαζε όνομα...έχει αλλάξει 2-3 μέχρι τώρα... η μελαχρινή δεν βλέπεται.. Τελευταία φορά την ξανθιά την ''πέτυχα΄΄σε γνωστό hotel να προσφέρει εκεί υπηρεσίες ''κανονικού'' θεωρητικά μασάζ..πρίν κανα 2μηνο... Δεν έχω δοκιμάσει - η ξανθιά είναι milfονι με ωραία χαρακτηριστικά.... η άλλη είναι :jerking:

Για βοήθεια....για να μην ζητάτε προφίλ από μνματα...
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21
Λυπάμαι πολύ που το γράφω αλλά από τότε που σταμάτησα να διαβάζω κριτικές από εδώ μέσα μια χαρά επιλογές κάνω και μια χαρά γκόμενες υπάρχουν και σε καλές τιμές ...
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
353
Like
1.750
Πόντοι
201
Τι νέο γραφείο κι εσύ ρε νεάντερταλ.

Ξαναζεσταμένο φαγητό είναι ηρέμησε!!!!
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
88
Like
242
Πόντοι
20
Λυπάμαι πολύ που το γράφω αλλά από τότε που σταμάτησα να διαβάζω κριτικές από εδώ μέσα μια χαρά επιλογές κάνω και μια χαρά γκόμενες υπάρχουν και σε καλές τιμές ...
Και πολύ καλά κάνεις...συνέχισε έτσι.
Δεν υπάρχει ενημέρωση πια εδώ...έχει γίνει σελίδα προώθησης γραφείων και Κοριτσιών.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
το καλο με το gmassage ειναι οτι εχει γυναικες που φουλαρουν
και οχι κοριτσοπουλα που προσπαθουν να κοροιδεψουν
και δεν βαρανε με τιμοκαταλογους
περνας ομορφα αφηνεις οσα θελεις , τρως τη μπριζολιτσα σου...
και ολα καλα

εχω κανει επιτυχημενα ευχαριστα ραντεβου με GFE απο εκει
με κωνσταντινα , χριστινα , μελινα
ειναι νεο το γραφειο να δουμε πως θα εξελιχθει

αυτο που θελω να ψαξω και να δοκιμασω Ευα και Νικολετα απο Massaua.gr
ξερω οτι οι περισσοτερες δινουν Φουλ προγραμμα αλλα ειναι κ θεμα γουστου χημειας
και φυσικα value for money μην μας ξεκοκκαλισουν.....και τι ψαχνει ο καθε συναγωνιστης...

Οποιος εχει εμπειριες απο Massaua.gr θα ειναι ενδιαφερον να τις καταθεσει
εγω εβαλα στο ματι Ευα και Νικολετα...
Βγάλε τη Νικολέττα …
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
305
Κριτικές
7
Like
806
Πόντοι
371
συναντηση με μελινα απο gmassage.gr , μια ωραια ξανθια γυναικα μιλφ γυρω στα 43+
ρωσιδα με πολλα ετη αθηνα αριστα τα ελληνικα
κορμαρα ωραια αδυνατη με καλο μπουστο , ωραιο καυλο φατσουλα
μπηκε και αρχισε μασαζακι παντου κανονικα
και μετα περασε ευκολα μονη της σε καλαμακι
τα πηρε στο στομα
ρωτησα για μπριζολιτσα για next time
μου ειπε κανω κανονικα οτι θελεις κανω... παιζει να δινει και σουφρα...
περασα γενικα ομορφα
Ειναι ωραια,συμφωνω απλα ειναι φτιαγμενη στο στηθος. σωστα;;
και νομιζω ειναι απο μασατζιδικο.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
Για πες συναγωνιστη για νικολεττα απο massaua
δωσε infos.....
μου αρεσει το ξανθο μωρο απ τη φωτο...αλλα ριξε εμπειρια....
Κοίτα να δεις είναι ωραία κοπέλα.. και αυτά είναι και γούστα απλά εμένα δε μου αρέσει η άλλη να το κάνει μόνο για να πάρει λεφτά…. να μου πεις είσαι ηλίθιος ;;; γι’ αυτό το κάνουν.. εντάξει είναι και μερικοί σαν εμένα που ψάχνω είναι να έχει και λίγο τικτ ρε παιδί μου η άλλη… Ας πούμε η Νικολέτα είναι λίγο πιο κάτω από την Ολίβια του ροσε μασάζ , Που αυτη μόνο που δε στο φωνάζει να σου πει ότι ξέρεις κάτι φίλε έλα σου ανοίγω τα πόδια, μπες και δώσε τα λεφτά να φύγω… Δεν μπορώ εγώ έτσι, τόσο στεγνά γι’ αυτό σου είπα ότι ξέχνα την.
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
693
Like
460
Πόντοι
26
Δεν εισαι καθολου ηλιθιος αδερφε , στη ιδια φαση , στα ιδια γουστα ειμαι κ εγω
θελω το girl friend expirience , να το ζει να γουσταρει , δουλεια ειναι κ λεφτα θα παρει
αλλα να περναμε καλα νορμαλ και οι 2 , σε καταλαβαινω πως το λες κ τι λες...

απο rose massage δεν εχω παρει ποτε , θα ζητησω ενημερωση , επειδη εισαι ψαγμενος με νεα γραφεια
ειτε δημοσια ειτε σε πμ ριξε νεα γραφεια με καλη ποιοτητα που πανε φουλ αλλα
με budget κατω απο 150 Ε , Δυστυχως δεν ειμαι εφοπλιστης ακομα χαααχχαχα
Τις τελευταίες φορές που έχω πάρει δεν την έχω γλυτώσει για κάτω από 150 δυστυχώς… Το χουν πιάσει όλες σκοινί κορδόνι, Γιαυτό και εγώ ψάχνομαι για κάτι πιο οικονομικό χωρίς να πέσω σε σαβούρα..
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
310
Like
92
Πόντοι
1
Από gmassage μια Αναστασία έχει δοκιμάσει κάποιος;
Αξίζει η προσπάθεια;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Εγώ βλέπω εδώ και πολύ καιρό ότι γενικά κανείς δεν μιλάει όπως παλιότερα για τα κορίτσια. Τα κρατάνε μυστικά λες και θα τις κλέψουμε για πάρτυ μας!
Ανακάλυψα πριν λίγες μέρες ένα ωραίο μωρό στο deluxe όπου δεν έχει αναφερθεί κανείς και είναι κλεισμένη φουλ και θέλει μου είπαν από τον γραφείο κράτηση 1 μέρα πριν, αν θες μασάζ μαζί της. Μη με ρωτήσετε ποια είναι, αν δοκιμάσω θα γράψω εδώ
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
27
Like
17.802
Πόντοι
7.415
Κοίτα να δεις είναι ωραία κοπέλα.. και αυτά είναι και γούστα απλά εμένα δε μου αρέσει η άλλη να το κάνει μόνο για να πάρει λεφτά…. να μου πεις είσαι ηλίθιος ;;; γι’ αυτό το κάνουν.. εντάξει είναι και μερικοί σαν εμένα που ψάχνω είναι να έχει και λίγο τικτ ρε παιδί μου η άλλη… Ας πούμε η Νικολέτα είναι λίγο πιο κάτω από την Ολίβια του ροσε μασάζ , Που αυτη μόνο που δε στο φωνάζει να σου πει ότι ξέρεις κάτι φίλε έλα σου ανοίγω τα πόδια, μπες και δώσε τα λεφτά να φύγω… Δεν μπορώ εγώ έτσι, τόσο στεγνά γι’ αυτό σου είπα ότι ξέχνα την.
Αρα η Ολιβια απο Rose στα δεν λοιπον.Κριμα και την ειχα βαλει στο ματι.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
τη πατησα κ εγω πολλες φορες ζητανε τα κερατα τους γενικα οι κοπελες περισυ κ φετος
βαλε κ ταξι βαλε κ ξενοδοχειο
Δεν ειμαστε εφοπλιστες

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΡΙΑ - ΦΡΕΝΟ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ - ΚΑΝΟΝΕΣ - ΕΛΕΟΣ !! ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ !
ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

ΒΑΡΙΑ ΜΕΧΡΙ 130 ΕΥΡΩ ΦΟΥΛ ΜΑΣΑΖ + ΣΕΞ ΕΙΝΑΙ ΟΚ !
ΠΑΝΩ ΑΠΟ 130 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑΤΟΚΥΛΙΣΜΑ ΤΡΑΓΙΚΟ ! ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΟΠΕΛΑ......
Δυστυχώς φίλε μου φταίμε και εμείς..... Χάθηκε η εποχή που έπαιρνες ένα καλό μασάζ και ένα ωραίο φραπέ η καλαμάκι. Τώρα μύρισαν χρήμα τα γραφεία και έχουν βάλει την κάθε τυχάρπαστη να πουλάει μασάζ.... Αφού τα δίνουμε καλά να πάθουμε!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ
ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ

Και εγω φταιω γιατι τις λυπομουν ο ηλιθιος και τους εδινα οτι ζηταγανε
η τους εδινα παραπανω
Γενικα μοιραζα....σαν ο μαλακα.....το παραδεχομαι......
Όλοι τα έχουμε κάνει και έχουμε δώσει φράγκα που δεν αξίζει. Το θέμα είναι σιγά σιγά να το κόψουμε! Προσωπικά έχω κόψει το μασάζ από γραφεία, αλλά τις τελευταίες φορές μετά το μασάζ έδινα μόνο +20 το πολύ για φραπέ και +30 για καλαμάκι. Αν δεν ήθελε απλά δεν έδινα παραπάνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom