Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
28
Like
76
Πόντοι
0
Θα σας πω μία εμπειρία που είχα. Θα δώσω ότι πληροφορίες μπορώ γιατί δεν υπάρχει ούτε αγγελία ούτε καν στα social media γράφουν οι κοπέλες κάτι για αυτό που κάνουν.

Ακολουθούσα και με ακολουθούσαν δύο λογαριασμοί στο ίνσταγκραμ.δύο φίλες που είναι συνέχεια μαζί και μάλιστα πέρυσι δούλευα σεζόν στη Ζάκυνθο και έκαναν μασάζ.

Το μόνο που μπορώ να πω είναι τα μικρά τους ονόματα. Αννέτα και Βασιλική

Η πρώτη είναι Ξανθιά από Ρωσία αλλά πάρα πολλά χρόνια στην Ελλάδα μουνάρα και η δεύτερη είναι ελληνίδα μελαχρινή όχι τόσο εντυπωσιακή όπως φαίνεται στο ίνσταγκραμ

Από περιέργεια έκανα ένα ραντεβού μαζί τους τον Οκτώβριο μόλις επέστρεψαν από σεζόν

Η μία η ξανθιά ξέρει να κάνει μασάζ η άλλη η απλά είναι συμπληρωματικό μέλος της ομάδος. Στην αρχή δεν πήγε το μυαλό μου ότι κάνουν και κάτι παραπάνω αλλά οι ίδιες προχώρησαν

Επειδή δε μου αρέσει να μου τον παίζουν το σταμάτησα αλλά το κόστος θα ήταν 50 € και για τις δύο όχι από 50 € 50 € και για τις δύο. Από κει και πέρα έκανα ραντεβού με κάθε μία ξεχωριστά που και που και ήταν μασάζ και ένα πολύ ωραίο χαμούρεμα

Επαναλαμβάνω για να μην μπείτε στην διαδικασία να μου στέλνετε μηνύματα δεν πρόκειται να δώσω εγώ τα προφίλ. Όσοι τις έχετε στο ίνσταγκραμ έχετε καταλάβει ποιες είναι.

Δεν το κάνουν επαγγελματικά αλλά αξίζει τον κόπο

Και είμαι σίγουρος ότι προχωράνε απλά θέλει προσεκτικά βήματα
Οι συγκεκριμένες έχουν αναφερθεί και σε άλλα νήματα ....είναι γνωστές στο ινσταγκραμ και η ταρίφα είναι 100€ και οι δύο για μασάζ φραπεδακι + το ξενοδοχείο.
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Από Royal, κάποια πληροφορία για Ηρώ ή Κατερίνα ;
Μακριά απο κατερι
Συγγνωμή, και με όλο το σεβασμό.

Μας λες για δύο (2) όχι μία, καταπληκτικές περιπτώσεις, που εγώ προσωπικά θα έκανα σίγουρα καμία 20ρια ραντεβού μαζι τους έτσι όπως το ακούω.

Αλλά μας λες κιόλας, το μπούλο, αν δεν μαντέψουμε ποιες είναι, στα εκατομύρια προφίλ του ινστα, και να μην ρωτήσουμε κιόλας.

Αρά να ρωτήσω εγώ, αν μου επιτρέπεις, γίατι μας το λες;

Να πω στον @Ykoum πως δεν κατάλαβα, και παρακολουθώ χρόνια. Τώρα ο φίλος μπορεί να μην θέλει να μας πεις, αλλά αν μπορείς πες μα εσύ
Και πι δυο κοπελες εχουν περάσει απο το βιπ
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Άσε ρε φίλε ,τι μας το λες, αφού δεν ολοκληρώνεις. Σιγά μην καθίσουμε να σπάσουμε τα αρχιδια μας να βρούμε ποιες στον πουτσο είναι αυτές...
Βασικά λεει γ την Βαλέρια κ μονιμα που δούλευαν στο βιπ το 22
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι Βαλέρια κ μονικα αυτές λεει αλα αυτές δούλευαν στο βιπ το 22
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
125
Like
337
Πόντοι
21
Οι συγκεκριμένες έχουν αναφερθεί και σε άλλα νήματα ....είναι γνωστές στο ινσταγκραμ και η ταρίφα είναι 100€ και οι δύο για μασάζ φραπεδακι + το ξενοδοχείο.
Προχωρανε και παραπανω η αυστηρα μεχρι φραπε? Επισης ειναι ανετες με το να χουφτωνεις?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.616
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
Βασικά λεει γ την Βαλέρια κ μονιμα που δούλευαν στο βιπ το 22
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι Βαλέρια κ μονικα αυτές λεει αλα αυτές δούλευαν στο βιπ το 22
Χμμμ, ο συναγωνιστης ανεφερε Αννετα κ Βασιλικη ! Ειχαν αλλα ονοματα τοτε στο γραφειο που δουλευαν?:think:
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
610
Κριτικές
12
Like
2.677
Πόντοι
736
Άσε ρε φίλε ,τι μας το λες, αφού δεν ολοκληρώνεις. Σιγά μην καθίσουμε να σπάσουμε τα αρχιδια μας να βρούμε ποιες στον πουτσο είναι αυτές...

Βασικά λεει γ την Βαλέρια κ μονιμα που δούλευαν στο βιπ το 22
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι Βαλέρια κ μονικα αυτές λεει αλα αυτές δούλευαν στο βιπ το 22
Καμία σχέση
Δεν έχουν δουλέψει ποτε σε γραφείο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ykoum

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
179
Κριτικές
3
Like
352
Πόντοι
21
Καμία σχέση
Δεν έχουν δουλέψει ποτε σε γραφείο
Φιλε της εχω κ τις δυο στο ινστα και εχω κ τη συνομιλία με τ βιπ χωρίς ν εχω σβήσει τπτ κ εχω στη συνομιλία τπυ βιπ της φωτο και απο της δυο κοπελες…..
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
2.549
Πόντοι
441
Έλα εντάξει παραδέξου ότι έγραψες μαλακία… Ποινικά κολάσιμο και αρχίδια μπλε, Μην το γράψεις καθόλου άστο κράτα το για την πάρτη σου εδώ βλέπεις άνθρωποι δίνουν από το υστέρημά τους λεφτά κάνουνε τους κασκαντέρ κάνουνε τους καμικάζι και Ενημερώνουν με το νι και με το Σίγμα μην την πατήσει κανένας άλλος για να σώσουν τα χρήματά τους ..αυτό γίνεται εδώ.
Έχει κάπου εδώ μέσα τόπικ για γρίφους ψάξε βρέστο και κούμπωσε το μήνυμα σου
Οοοχι! Το γράφει για να σου πει ότι αυτός έχει το χρυσό κλειδί αλλά μόνο αυτός! Εσύ ΔΕΝ θα το πάρεις! Θα μείνεις απέξω αλλά θα ξέρεις ότι αυτός θα είναι μέσα κ θα ζηλεύεις!!
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.185
Πόντοι
1.336
Καλημέρα και από την ενότητα του Μασαζ παρακολουθώ το νήμα και θυμάμαι κάποια πραγματα .Καταλαβα για ποιες λέει ο φίλος τραμπλ μεικερ όντως τα ονόματα τους είναι αυτά που αναφέρει Βίκυ και άνετα και έκαναν Μασαζ μαζί και μάλιστα την μελαχροινή την έχω δει και δουλεύει σε ένα μάζας που έχει αναφερθεί στην ενότητα .Η ξανθιά είχε αναφερθεί πιο παλιά από κάποιο μέλος δεν θυμαμι το όνομα του και σε πιο γραφειο δούλευε .Αυτή η ξανθιά είναι απίστευτη σε ομορφια και έχει τρομερό σώμα .Δεν έχω πάει με καμία από αυτές αλλά τις έχω δει από τις εφαρμογές όπως φεισ και ινστα .Επίσης θυμμααι ότι κανουν Μασαζ και πηγαίνουν μέχρι στοματικό και χουφτώματα όχι σεξ .
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
353
Like
1.750
Πόντοι
201
Μπράβο ανακάλυψες την Αμερική.
Χύμα το λένε ότι με 100€ και οι 2 μασάζ και φραπέ.
Τι ερασιτέχνες λες;
Κανονικά στον αδειάζουν τα κορίτσια.
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
989
Like
1.310
Πόντοι
86
Για Αννέτα κ Βίκυ που αναφέρετε είχα δοκιμάσει να κλείσω αλλά η επικοινωνία ήταν λίγο ότι να 'ναι, μέσω του Instagram της ξανθιάς και δεν κανονίστηκε κάτι και δεν πρόκειται να ξαναπροσπαθήσω.
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Για Αννέτα κ Βίκυ που αναφέρετε είχα δοκιμάσει να κλείσω αλλά η επικοινωνία ήταν λίγο ότι να 'ναι, μέσω του Instagram της ξανθιάς και δεν κανονίστηκε κάτι και δεν πρόκειται να ξαναπροσπαθήσω.
Δώσε κάποιο λινκ
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.185
Πόντοι
1.336
Δεν υπάρχει λιγκ φίλε λιθαλ η κοπέλα που είναι μελαχροινη η Βίκυ από ότι έχω δει δουλεύει ακόμα σε κάποιο Μασαζ που έχει αναφερθεί στο νήμα .Εγώ είχα εποικινωνησει φίλε πικο με αυτήν και όχι με την ξανθιά μέσω ενος κοινωνικού δικτύου .Να είσαι καλά .(εφταναν μεχρι στοματικό από ότι θυμάμαι και όχι σεξ ).
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει λιγκ φίλε λιθαλ η κοπέλα που είναι μελαχροινη η Βίκυ από ότι έχω δει δουλεύει ακόμα σε κάποιο Μασαζ που έχει αναφερθεί στο νήμα .Εγώ είχα εποικινωνησει φίλε πικο με αυτήν και όχι με την ξανθιά μέσω ενος κοινωνικού δικτύου .Να είσαι καλά .(εφταναν μεχρι στοματικό από ότι θυμάμαι και όχι σεξ ).
αυτό λέω…ποιο κοινωνικό δίκτυο και πως τη βρίσκουμε
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
..εχουν σφιξει οι κολοι εδω μεσα και ολοι φοβουνται και τη σκια τους για να δωσουν καποιο λινκ......:knockinb::knockinb::sperm:
 

blagman

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
42
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν στο privemassage που ποσταρει κιόλας τις υπηρεσίες του, προχωράνε και πέραν του μασαζ!Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom