Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Ποιο επίπεδο έχεις ??? Να ρίχνεις λάσπη????? Εγώ. Φίλε πληρώνω και ενημερώνω!! Εσύ τι κάνεις ?? Με αποκαλείς προμοτορα και ψεύτη?? Ψωνίζω πολύ καιρο από ,deluxe και τελευταία από prive!!! Άμα ο εγκέφαλος σου είναι περιορισμένων δυνατοτήτων δε σου φταίω εγώ !!!! Άμα θες σου λέω ακριβώς πώς μου ήρθε Αναστασία και μάρκα παπουτσιών! Για αυτό πρόσεχε λίγο όταν κάποιος προσπαθεί να γράψει πως πέρασε μη πετάγεσαι σα τη πουτσα !! Πάρε κι εσύ Αναστασία να μας πεις πως περασες
Άδειος τενεκές για κλωτσιές είσαι....
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Στο οτι δε το χει,Ισχυει.. καλα ναι , και σε εμενα απο το 2ο ραντεβου ειχε
Μιλά ρε φίλε γιατί θα μας τρελάνουν αυτοί εδώ μέσα!!!Δε ψωνίζουν τίποτα ποτέ και έχουν και άποψη!!!
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Άδειος τενεκές για κλωτσιές είσαι....
Τι κλωτσιές να δώσεις ρε κακομοίρη!!! Πρέπει να είσαι ο μεγαλύτερος βλάκας εδώ μέσα!!! Τραβά παίξε παρακάτω! Εδώ ενημερώνουμε!!! Τραβά γαμησου εσύ και το επίπεδο σου
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Καλησπερα σε ολα τα μελη του φορουμ

Να σας ενημερωσουμε οτι ολες τις ημερες των εορτων θα ειμαστε κανονικα ανοιχτα

Δεν θα εξυπηρετουμε Μονο 25 - 26 Δεκεμβριου 2023 & 1-2 Γεναρη 2024

Απο τις 3 Γεναρη 2024 Ξεκιναει η Νεα Προσφορα οτι
οταν ενας πελατης παιρνει ενα μασαζ , το δευτερο μασαζ που θα παρει μετα
οποιαδηποτε ημερα / ωρα θα εχει εκπτωση απο την εταιρια μας 10 Ευρω !

Τα υπαρχων πακετα προσφορων ισχυουν κανονικα για ολους και τον Γεναρη 2024 !

Εχουμε Συνεχη Ανανεωση Θεραπευτριων - Κοπελες Massage

ΓΙα οτιδηποτε χρειαστειτε θα ειμαι στη διαθεση σας
στο τηλεφωνο , στο viber και στο WhatsApp
698 0 280 270

Ευχομαι ολοψυχα καλες γιορτες με υγεια σε ολους , να περαστε ομορφα .....

Με εκτιμηση
Χρυσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΑΠΟ VIP MASSAGE 698 0 280 270

Φαιη .. τζενη...ζετα...Στελλα

ευα...αναστασια , Ελενα , Βανα , Ισμηνη
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Καλησπερα σε ολα τα μελη του φορουμ

Να σας ενημερωσουμε οτι ολες τις ημερες των εορτων θα ειμαστε κανονικα ανοιχτα

Δεν θα εξυπηρετουμε Μονο 25 - 26 Δεκεμβριου 2023 & 1-2 Γεναρη 2024

Απο τις 3 Γεναρη 2024 Ξεκιναει η Νεα Προσφορα οτι
οταν ενας πελατης παιρνει ενα μασαζ , το δευτερο μασαζ που θα παρει μετα
οποιαδηποτε ημερα / ωρα θα εχει εκπτωση απο την εταιρια μας 10 Ευρω !

Τα υπαρχων πακετα προσφορων ισχυουν κανονικα για ολους και τον Γεναρη 2024 !

Εχουμε Συνεχη Ανανεωση Θεραπευτριων - Κοπελες Massage

ΓΙα οτιδηποτε χρειαστειτε θα ειμαι στη διαθεση σας
στο τηλεφωνο , στο viber και στο WhatsApp
698 0 280 270

Ευχομαι ολοψυχα καλες γιορτες με υγεια σε ολους , να περαστε ομορφα .....

Με εκτιμηση
Χρυσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΑΠΟ VIP MASSAGE 698 0 280 270

Φαιη .. τζενη...ζετα...Στελλα

ευα...αναστασια , Ελενα , Βανα , Ισμηνη
Για ενημέρωσε λίγο τους μαλακές εδώ μέσα! Χθες πήρα Εβελίνα 2 ώρες πριν 2 μέρες πήρα Αναστασία για μια ώρα!! Κόστος των 2 ραντεβού ηταν 350!! Σου έκανα ποτέ κουβέντα για έκπτωση η για προμοταρισμα??? Έχω όλα τα μηνύματα στο What's up!! Για να με πει κάποιος ψεύτη η προμοταρα πρέπει να έχει βαριά αρχιδια !!!Στους τραχανοπλαγιαδες εδώ μέσα αναφέρομαι!! Το σάιτ είναι για ενημέρωση ότι έχω γράψει είναι 100 % αληθινό
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.263
Πόντοι
446
Για ενημέρωσε λίγο τους μαλακές εδώ μέσα! Χθες πήρα Εβελίνα 2 ώρες πριν 2 μέρες πήρα Αναστασία για μια ώρα!! Κόστος των 2 ραντεβού ηταν 350!! Σου έκανα ποτέ κουβέντα για έκπτωση η για προμοταρισμα??? Έχω όλα τα μηνύματα στο What's up!! Για να με πει κάποιος ψεύτη η προμοταρα πρέπει να έχει βαριά αρχιδια !!!Στους τραχανοπλαγιαδες εδώ μέσα αναφέρομαι!! Το σάιτ είναι για ενημέρωση ότι έχω γράψει είναι 100 % αληθινό

Για ενημέρωσε λίγο τους μαλακές εδώ μέσα! Χθες πήρα Εβελίνα 2 ώρες πριν 2 μέρες πήρα Αναστασία για μια ώρα!! Κόστος των 2 ραντεβού ηταν 350!! Σου έκανα ποτέ κουβέντα για έκπτωση η για προμοταρισμα??? Έχω όλα τα μηνύματα στο What's up!! Για να με πει κάποιος ψεύτη η προμοταρα πρέπει να έχει βαριά αρχιδια !!!Στους τραχανοπλαγιαδες εδώ μέσα αναφέρομαι!! Το σάιτ είναι για ενημέρωση ότι έχω γράψει είναι 100 % αληθινό
Μην κουράζεσαι αδικα συναγωνιστή....δεν ειναι να έχεις ανθρώπινη και φυσική κατα τα αλλα προτίμηση σε 1-2 γραφεία και να το καταθέτεις οπως ακριβως το έζησες σου βγήκε το όνομα κατ ευθείαν...κατα το σκεπτικό πολλων εδω μέσα ,πρέπει να καταθετεις 3 μισθούς (της παλιάς εποχής κιολας) παίρνοντας λαδοκόρες απο ολα τα γραφεία του λεκανοπεδίου για να ενταχθείς στους ανεξάρτητους και σωστούς...ας τα καταθέσουν αυτοι που εχουν αναλαβει τον ρόλο του μασαζοερευνητή και δουλευουν σε πολυεθινική με κανα 3χίλιαρο τον μήνα...εμεις οι υπόλοιποι...οι πλεμπαίοι εχουμε τα δικά μας στανταρ και τα γούστα μας...και δεν παίρνουμε φράγκο απο κανέναν!!!Μην σκάς...γράψε τους στις μπάλες σου και προχώρα οπως κανεις κέφι!!!Καλα μυαλά σε ολους...για καλύτερα γαμήσια κιολας...χρονιάρες μέρες!!!
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Ρούχα δεν έβγαλε οκ, στον έπαιξε όμως;;

Η Αναστασία που λετε βγαζει κ ρουχα κανονικά εμεινε με τ κατω εσώρουχο το στηθος της ειναι σιλικόνη φτάσαμε μεχρι πιπα που τ κατάπιε αλα μ στοίχισε ακροιβα σύνολο 150 ευρο ενώ θ ηθελα ν την γαμησω την επομενη φορα δεν θ το κανω γτ θ ζητήσει πολλά οποτε και ειναι στα ΔΕΝ
Τελικά έβγαλε μπουφάν;:buck2:
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
Η Νομιμη Εταιρια του VIP MASSAGE

Δεν ειχε Ποτε και Δεν προκειται να αποκτησει κανενα ειδος προμοτορα ουτε εντος ουτε εκτος φορουμ , αυτο αποτελει μια παγια τακτικη και στρατηγικη και πολιτικη της εταιριας μας
στο business management & marketing & Company Policy !

Κανουμε διαφημιση κατα κυριο λογο πληρωμενη με διαφημιστικες καμπανιες στο Google AdWords
Η Εταιρια μας διαθετει μεγαλο σταθερο πελατολογιο .

Κανενα μελος απο το φορουμ ουτε ηταν ουτε προκειται να γινει προμοτορας - διαφημιστης - συνεργατης της εταιριας μας !
Υπαρχει απο τη ιδρυση της αρτια εκπαιδευμενη Επαγγελματικη
ομαδα απο πισω που εργαζεται κανονικα !
 
  • Like
Αντιδράσεις: dm_pap

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Μην κουράζεσαι αδικα συναγωνιστή....δεν ειναι να έχεις ανθρώπινη και φυσική κατα τα αλλα προτίμηση σε 1-2 γραφεία και να το καταθέτεις οπως ακριβως το έζησες σου βγήκε το όνομα κατ ευθείαν...κατα το σκεπτικό πολλων εδω μέσα ,πρέπει να καταθετεις 3 μισθούς (της παλιάς εποχής κιολας) παίρνοντας λαδοκόρες απο ολα τα γραφεία του λεκανοπεδίου για να ενταχθείς στους ανεξάρτητους και σωστούς...ας τα καταθέσουν αυτοι που εχουν αναλαβει τον ρόλο του μασαζοερευνητή και δουλευουν σε πολυεθινική με κανα 3χίλιαρο τον μήνα...εμεις οι υπόλοιποι...οι πλεμπαίοι εχουμε τα δικά μας στανταρ και τα γούστα μας...και δεν παίρνουμε φράγκο απο κανέναν!!!Μην σκάς...γράψε τους στις μπάλες σου και προχώρα οπως κανεις κέφι!!!Καλα μυαλά σε ολους...για καλύτερα γαμήσια κιολας...χρ
Η Νομιμη Εταιρια του VIP MASSAGE

Δεν ειχε Ποτε και Δεν προκειται να αποκτησει κανενα ειδος προμοτορα ουτε εντος ουτε εκτος φορουμ , αυτο αποτελει μια παγια τακτικη και στρατηγικη και πολιτικη της εταιριας μας
στο business management & marketing & Company Policy !

Κανουμε διαφημιση κατα κυριο λογο πληρωμενη με διαφημιστικες καμπανιες στο Google AdWords
Η Εταιρια μας διαθετει μεγαλο σταθερο πελατολογιο .

Κανενα μελος απο το φορουμ ουτε ηταν ουτε προκειται να γινει προμοτορας - διαφημιστης - συνεργατης της εταιριας μας !
Υπαρχει απο τη ιδρυση της αρτια εκπαιδευμενη Επαγγελματικη
ομαδα απο πισω που εργαζεται κανονικα !
Καλά κάνεις και τα γράφεις και ξέρεις πολύ καλά ποιος είμαι τις έχω πάρει όλες!! Έμαθα ότι πίσω από όλα είναι μια από το silk massage ! Κοίτα τη δουλειά σου μωρη πατσαβουρα μην έχουμε άλλα!!!!
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.263
Πόντοι
446
Καλά κάνεις και τα γράφεις και ξέρεις πολύ καλά ποιος είμαι τις έχω πάρει όλες!! Έμαθα ότι πίσω από όλα είναι μια από το silk massage ! Κοίτα τη δουλειά σου μωρη πατσαβουρα μην έχουμε άλλα!!!!
Κλεισε λιγο το μαραφέτι,βγες καμια βολτα να ξεσκάσεις και τα λεμε απο το νεο ετος...βαθειες ανάσες παίχτη!!!Μην παθεις και τιποτα...χρονιάρες μέρες!!!!!!
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20
Η Νομιμη Εταιρια του VIP MASSAGE

Δεν ειχε Ποτε και Δεν προκειται να αποκτησει κανενα ειδος προμοτορα ουτε εντος ουτε εκτος φορουμ , αυτο αποτελει μια παγια τακτικη και στρατηγικη και πολιτικη της εταιριας μας
στο business management & marketing & Company Policy !

Κανουμε διαφημιση κατα κυριο λογο πληρωμενη με διαφημιστικες καμπανιες στο Google AdWords
Η Εταιρια μας διαθετει μεγαλο σταθερο πελατολογιο .

Κανενα μελος απο το φορουμ ουτε ηταν ουτε προκειται να γινει προμοτορας - διαφημιστης - συνεργατης της εταιριας μας !
Υπαρχει απο τη ιδρυση της αρτια εκπαιδευμενη Επαγγελματικη
ομαδα απο πισω που εργαζεται κανονικα !
Δεν υπονοησαμε κορίτσι μου ότι εσύ έχεις προμοτορες....ούτε καν!
Ακριβώς το αντίθετο υπονοησαμε, οποίος διαβάζει σωστά μπορεί να καταλάβει.
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
164
Like
260
Πόντοι
21
Μπαινουμε.για να δουμε καμια κριτικη της προκοπης..κ βλεπουμε εκατερωθεν βρισιδια ανευ ουσιας απο κατο ψυχακιδηαες τελειωμενους νο λαιφερς...εμεις τ φταιμε ρε ανεπροκοποι?πειτε τα στ dm η βγειτε για ραντεβου θανατου κ φαγωθειτε...τελειωμενοι!!!
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Like
1.515
Πόντοι
200

Ξερεις κανεις κατι;;
 

dm_pap

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
87
Like
240
Πόντοι
20

Ξερεις κανεις κατι;;
Η γνωστή σε όλους μας Στεφανία... Εξαιρετική!!!
Προχώρα άφοβα,στο χώρο της εξυπηρετεί και προχθές που μιλήσαμε μου είπε ότι θα δουλεύει όλες τις μέρες...Έχει νήμα δικό της "Στεφανία μασάζ",έχω γράψει και κριτική,την δοκίμασα φέτος στην Κρήτη εγώ πρώτη φορά...Απίστευτα αισθησιακό μασάζ με ωραίο τελείωμα και ακόμα ποιο ωραία ενδυμασία.
Προχώρα φίλε....
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
77
Like
1.515
Πόντοι
200
Η γνωστή σε όλους μας Στεφανία... Εξαιρετική!!!
Προχώρα άφοβα,στο χώρο της εξυπηρετεί και προχθές που μιλήσαμε μου είπε ότι θα δουλεύει όλες τις μέρες...Έχει νήμα δικό της "Στεφανία μασάζ",έχω γράψει και κριτική,την δοκίμασα φέτος στην Κρήτη εγώ πρώτη φορά...Απίστευτα αισθησιακό μασάζ με ωραίο τελείωμα και ακόμα ποιο ωραία ενδυμασία.
Προχώρα φίλε....
Εισαι σαφης!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: dm_pap

Locosp

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο άθλημα και θα ήθελα να μάθω τι πρέπει να 'προσέχω ' πριν κλείσω κάποιο ραντεβού
 

enerstoskyler

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
77
Like
252
Πόντοι
20
Καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο άθλημα και θα ήθελα να μάθω τι πρέπει να 'προσέχω ' πριν κλείσω κάποιο ραντεβού
προσεχε μαγκα μου τα περισσοτερα λαδομαγαζα εκει εξω ειναι απατη
και οι περισσοτερες λαδοκορες αρπακτικα αγρια....το νου σου ;-)
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.107
Κριτικές
27
Like
17.629
Πόντοι
7.415
πηρε το ματι μου ενα aliki's empire κ καποιος ειπε για πρωην μπαροβια,κατι μου θυμιζει πολυ εντονα. μηπως ειναι μια αλικη που ειχε νημα εδω κ τελικα πηρε το μπουλο αρον αρον? πουλαγε μουφες οτι μαζι με το μασαζ μπορει να κανει και σεξ αλλα με οποιον της κανει το κλικ και κατι αρχιδιες ορθιες.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
πηρε το ματι μου ενα aliki's empire κ καποιος ειπε για πρωην μπαροβια,κατι μου θυμιζει πολυ εντονα. μηπως ειναι μια αλικη που ειχε νημα εδω κ τελικα πηρε το μπουλο αρον αρον? πουλαγε μουφες οτι μαζι με το μασαζ μπορει να κανει και σεξ αλλα με οποιον της κανει το κλικ και κατι αρχιδιες ορθιες.
Ναι , αυτή είναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom