Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
164
Like
258
Πόντοι
21
Μια καινούρια πού έχουν φέρει στο silk Δανάη έχει δοκιμάσει κανείς;
Καλή φαίνεται από φωτογραφίες.
Βραζιλιανα...ομορφη κοπελα κ θετικη...μασαζ ψιλο καλο...παει μεχρι φουλ αν της φερθεις σωσταα....εμενα μου εκανε μια χειρωνακτικη στ τελος..αυτο π ηθελα...εις αλλα με υγεια!
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
33
Like
2.177
Πόντοι
2.390
Καλησπέρα παληκάρια. Πρόσφατα δοκίμασα Βικτώρια από ντελούξ. Ομορφούλα, γύρω στα 40. Ευγενική. Συμπαθητικό μασάζ και προχωρά σε χέρι, με καλή περιποίηση μπαλακίων (20-30 ευρώπουλα το έξτρα, εξαρτάται πού θα σε βρει) . Ασφαλής επιλογή για το αν ζητάτε κάτι τέτοιο. Δεν έχει κρεβάτι δικό της, και δεν δουλεύει αργά το βράδι.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
7
Like
2.854
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Ως νέος και άπειρος που είμαι να κάνω μια ερώτηση. Τα κορίτσια που κάνουν μασάζ έρχονται και σε ξενοδοχεία ημιδιαμονής ή μόνο σε κανονικά?
Παντού.
Κρεβάτι ναναι και όπου ναναι
 
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
37
Like
97
Πόντοι
0
Πρόσφατες συναντήσεις:
- Μαρίνα silk: εξαιρετικό μασάζ δεν προχώρησε σε κάτι παραπάνω, άφησε υπονοούμενα για επόμενο ραντεβού.

- Άννα Μαρία vip: από μασάζ τίποτα (μου είπε ξεκάθαρα δεν ξέρουμε..) έκανε ένα 20λεπτο και μετά μου είπε να γυρίσω, μόνο φραπέ πήρα με +20 γιατί είχα ξενερώσει.
Αν μπορείς πες τίποτα παραπάνω για την Άννα Μαρία ή στείλε pm
Ευχαριστώ
 

kwstas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα!! καινουργιος και αρχαριος !! ξερετε αν η ΤΕΑ δουλευει? εννοω η ιδια οχι καποιο απο τα συνεργαζομενα κοριτσια της
 

hardrider72

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
Ήθελα να ρωτήσω μια Βικτώρια - Βερόνικα που δούλευε παλιά στο VIP κοντούλα Ρωσίδα με κοντό μαλλί αδύνατη, ξέρει κανείς κάτι. Την είχα πάρει και ήταν πολύ καύλα!
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
109
Like
169
Πόντοι
1
Αν μπορείς πες τίποτα παραπάνω για την Άννα Μαρία ή στείλε pm
Ευχαριστώ
Μοιαζει με την φωτογραφια που στέλνουν (βασικα μερικά κιλά παραπάνο είναι), εβγαλε μπλουζα αλλα το οτι δεν έχει την παραμικρή ιδεα απο μασάζ εμένα δεν μου άρεσε.
 

ilias_1984

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
28
Like
30
Πόντοι
0
Έχει κάποιος συναγωνιστής
Εικόνα για Αρτέμης από deluxe?
Προχωράει φτάνει φουλ
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των προτερων
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.082
Κριτικές
8
Like
4.541
Πόντοι
736
Συνάντηση με Τζο από Hermes.
Γλυκούλα κοπέλα, με γνώσεις μασάζ και καθόλου διάθεση για περαιτέρω...
Αν κάποιος θέλει ΜΌΝΟ μασάζ να πάει.
Εγώ έκανα αθλητικό και με ισιωσε.
Αν έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα από Όλγα deluxe και ζωή silk θα διάλεγα Τζο για στανταρακι
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Νεες Θεραπευτριες ξεκινανε στο γραφειο μας αμεσας

το γραφειο μας εχει ανοιχτες θεσεις εργασιας -
αναζηταμε αμεσα προσωπικο για εργασια στο μασαζ κατ οικον


Αν θελετε να κλεινετε ραντεβου ΠΡΩΙΝΑ θα πρεπει να τα Κλεινετε απ το Βραδυ τα ραντεβου σας
γιατι ΟΛΕΣ οι Κοπελες μας ξεκινανε ΜΕΤΑ της 13:30 Γενικα / Καθημερινα

Αν ειστε σε μακρινες Περιοχες υπαρχει ΕΞΤΡΑ Χρεωση 20 ΕΥΡΩ

ΑΝ θελετε LATE Night ΜΕΤΑ της 23:00 υπαρχει ΕΞΤΡΑ χρεωση 20 Ευρω

Για περισσοτερες Πληροφοριες καλεστε την υπευθυνη
698 0 280 270
 

PriveMassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
26 Νοε 2022
Μηνύματα
98
Like
38
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ MASSAGE ΕΩΣ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

90 λεπτά Μυοχαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα Μόνο 70 ευρώ

Στα 90 λεπτά μυοχαλαρωτικο μασάζ σε όλο το σώμα + ΔΩΡΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

90 λεπτά Μυοχαλαρωτικό Μασάζ & Body to Body Massage απ τα 100 ευρώ προσφορά στα 80 ευρώ !

Προσφορά στο δεύτερο μασάζ μεσα στην ίδια ημέρα υπάρχει έκπτωση – 10 ευρώ

698 0 280 270

VIBER / WHATSAPP
 

Συνημμένα

  • y8-PTBaP90a.png
    y8-PTBaP90a.png
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Viber_logo.svg-59a4182fd088c000113088d7.png
    Viber_logo.svg-59a4182fd088c000113088d7.png
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 34

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.055
Πόντοι
1.585
καλησπερα!! καινουργιος και αρχαριος !! ξερετε αν η ΤΕΑ δουλευει? εννοω η ιδια οχι καποιο απο τα συνεργαζομενα κοριτσια της

Φίλε κάθε αρχή κ δύσκολη, ό,τι πληροφορία θέλεις για τη συγκεκριμένη, θα τη βρεις στο νήμα της..

εδώ είσαι :offtopic:
 

motragon1970

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σε 1 ώρα θα έχ
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
καλησπερα!! καινουργιος και αρχαριος !! ξερετε αν η ΤΕΑ δουλευει? εννοω η ιδια οχι καποιο απο τα συνεργαζομενα κοριτσια της
Καλησπέρα!!
Για κάποιο λόγο... το γνωστό λόγο προφανώς σου λένε ότι είσαι out of topic( γελάω).
Ενώ οι υπηρεσίες που προσφέρουμε ως γραφείο είναι Μασάζ κατ οίκον...οκ..
Επικοινωνία Λοιπόν με γραπτό μήνυμα σου στο VIBER
γλυκό μου αγόρι...
VIBER MESSAGE
6979398952
Ώρες γραφείου και τηλεφωνικού κέντρου καθημερινά Δευτέρα έως Σάββατο
11:00-00:30
Κυριακή κλειστά .
Μόνο με κρατήσεις.
Διαφορετικά στο νήμα ΤΕΑ... (όχι αλλα pm).
Διαπίστωση congratulation s....
το link ήταν δύσκολο ?
Έτσι μωρέ για να βοηθήσουμε έναν συναγωνιστή αλλά ούτε καν.
Φιλιά
ΤΕΑ


 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Δεκ 2022
Μηνύματα
64
Like
345
Πόντοι
20
Καλησπέρα καλή Κυριακή σε όλους.
Δεν εργάζεται κάπου το κορίτσι μην ακούτε παραπληροφόρηση και άκυρες πληροφορίες αριστερά-δεξιά .
Αντιμετωπίζει θέματα με την υγεία της σας είχα ενημερώσει και εγώ στο παρελθόν και για αυτό έγινε και λήξη της συνεργασίας. Μόλις στρώσει που θα στρώσει την βοηθάμε όλοι όσο δεν πάει.
Και αν όλα πάνε καλά από Νοέμβρη επιστροφή στο
Diamonds Massage Therapy Athens TEA.
δουλευε εκει ομως αλλα οκ....δεν ειχα προθεση να πληροφορησω λαθος.........

ξαναγαπηθηκατε με το ιριδακι τεα μου????............δεν ειναι κακο.......πολυ καλο για μας οποτε ξαναμπει το κοριτσι στην κυκλοφορια...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
δουλευε εκει ομως αλλα οκ....δεν ειχα προθεση να πληροφορησω λαθος.........

ξαναγαπηθηκατε με το ιριδακι τεα μου????............δεν ειναι κακο.......πολυ καλο για μας οποτε ξαναμπει το κοριτσι στην κυκλοφορια...
Το θέτεις λίγο περίεργα ομως...
Θα πρέπει να ξέρεις πολύ καλά ότι όπου υπάρχουν φωτογραφίες σε κάτι άλλα γειτονάκια δεν σημαίνει ότι εργάζονται οι συγκεκριμένες θεραπεύτριες εκεί το κόλπο το γνωρίζεις. Ούτε μία κριτική δεν γράφτηκε ότι πήρε κάποιος την συγκεκριμένη από άλλο γραφείο ποτέ..ποτέ όμως..
Εδώ όμως σε μένα δεν παίζονται κόλπα και αυτό θα πρέπει να το γνωρίζεις . Ότι πω και ότι βλέπεις αυτό είναι και αυτό λαμβάνεις.
Ενώ εγώ ενημέρωσα με ακρίβεια παραπάνω τι έχει γίνει μέχρι εκεί που ορίζουν τα προσωπικά της δεδομένα .
Δεν είναι θέμα αγάπης/ μίσους σε καμία των περιπτώσεων έπρεπε να γίνει stop και έγινε stop από την πλευρά μου και σταμάτησε η συνεργασία και ταυτόχρονα εγώ έφυγα στο εξωτερικό για τρεις μήνες όπως θυμάσαι ήταν κλειστό το γραφείο. Οπότε εγώ θα έκλεινα έτσι κι αλλιώς το γραφείο στην Ελλάδα για επαγγελματικούς δικούς μου λόγους.
Το STOP της το έδωσα πάνω από όλα για το καλό της υγείας της.
Τόσο απλά δεν μπορώ να πω Περισσότερα.
Το έχω γράψει Άλλωστε και είναι γνωστό ότι εγώ Πάντα ήμουν δίπλα σε όλα αυτά τα κορίτσια που ζήτησαν εργασία από μένα τίμια όμορφα και σωστά.
Όταν κάτι δεν πάει καλά Θα πρέπει για λίγο να σταματήσει να επανέλθει οπότε δεν μιλάμε ούτε για αγάπη ούτε για μίσος μιλάμε για συνεργασία δουλειά και υπηρεσία, αλλά καλό είναι να δείχνουμε και την ανθρωπιά μας και αυτό ακριβώς έκανα.
Όταν και αν ξαναεπιστρέψει και επανέλθει η υγεία της θα σας έχω σχετική ανακοίνωση. Και φυσικά αν είναι καλά το κορίτσι όλοι γνωρίζουμε τι υπηρεσίες προσφέρει αν είναι καλή στο μασάζ και θα είναι πολύ όμορφο για όλους σας Μία τέτοια εμπειρία όσοι είχατε βιώσει θα θυμάστε.
Τα φιλιαααα μουυυυ!!!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
498
Like
1.388
Πόντοι
201
ξαναγαπηθηκατε με το ιριδακι τεα μου????............δεν ειναι κακο.......πολυ καλο για μας οποτε ξαναμπει το κοριτσι στην κυκλοφορια...
Τύπε μου άμα δεν δω γλωσσόφιλα, γλειφομούνια και κανένα πλακομούνι, εγώ δεν πιστεύω τίποτα
:headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom