Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.091
Κριτικές
8
Like
4.899
Πόντοι
736
Υπαρχει καποια που να κανει και καλο μασαζ ή ζηταω πολλά;
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
9
Like
1.598
Πόντοι
3.145
πολλοί θα θεωρήσουν ...πνεύμα κ.λ.π την ανάρτηση αυτή, αλλά δεν πειράζει.
(ειμαι αρκετά παλιός(πολύ θα έλεγα) και δεν εχω πάρει ΠΟΤΕ απο κανένα γραφείο απ' όσα αναφέρονται εδώ, και ούτε πρόκειται να ΠΑΡΩ.
Εχω κρατήσει 4/5 επαφές απο πολύ παλιά απο ανεξάρτητες που είχα βρεί σε ΧΕ και σε διαφορα άλλα σαιτ..με τις οποίες βρίσκομαι αραιά και πού ...μιας και επίσημα δεν είναι ενεργές (με αγγελιες κλ.π)
οι συγκεκριμένες είναι ηλικίας μεταξύ 40-50+ άλλες χωρισμένες άλλες σε σχέσεις.Το κόστος πριν 10+ χρόνια ήταν 50ευρώ ΚΑΙ ΤΏΡΑ ΑΠΟ 50-70 για πολύ καλό μασσάζ και σεξ μιαμισης ώρας)
Απ' ότι έχω δεί εδώ ..αλλά και απο 2/3 γνωστούς μου που εχουν πάρει γυναίκες απο τα γραφεία....το κόστος για υποτιθέμενο μασσάζ και κάτι απο σεξ είναι 100+ (για τον κανόνα λέω).
* πριν λίγο καιρό πήρα μια ''δουκισα'' ως ανεξάρτηση απο αγγελία στο car.gr
η οποία τελικά στο δωμάτιο μου είπε ότι ήταν 3αδα κοριτσιών με οδηγό κ.λ.π
και κυριολεκτικα ΑΗΔΙΑΣΑ! απ' τον τρόπο που προσπαθούσε να ''αρπάξει'' τα 20ρικα..(πήρε 120 ευρώ χωρίς σεξ/ χωρίς πιπα/με αερομασσάζ κ.λ.π)
γι αυτό λοιπόν ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ που δεν υπήρχαν πριν 10/15 χρόνια..
για να ελένξουν και ν' αμολήσουν τα πιράνχας....
και η ύπαρξη τόσων γραφείων και η δημιουργία νεων ΣΗΜΑΙΝΕΙ ότι η κοροιδία πάει ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.
Αλήθεια απ' ολες αυτές τις δεκάδες γυναικών ποιά ξέρει η θέλει να κανει μασσάζ μιας ώρας; (ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΜΑΣΣΑΖ)
εγώ πιστεύω ΚΑΜΙΑ ( μη μου πειτε για 3/4 κοπέλλες στις 100 )
και στο Κυρίως θέμα ... είναι ορκισμένες ταλιμπάν που ξέρουν την κατάλληλη στιγμή που θα κατεβάσεις το παντελόνι και θα σου γίνει κάγκελο- να σου πάρουν 60/70 plus ευρώ.
τα γραφεία και ΑΥΤΕΣ κάνουν τη δουλειά τους ..(υπηρεσίες που κανονικά κάνουν 60/70 ευρώ ..κατάφεραν να τις πάνε στα 120+)
αυτά πρός σκέψη...
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
70
Like
338
Πόντοι
20
Χαλαρώστε, όλοι έχουμε καταλάβει ότι στο νήμα μπαίνουν γκόμενές των γραφείων παριστάνοντας τους πελάτες με εμπειρία με σκοπό να δημιουργούν κλίμα τσακωμούς κτλ κτλ.
Εχει γίνει γνωστό σε όλες ότι υπάρχει αυτό το site κ τις σχολιάζουν.
Αρα άδικος κόπος να μπαίνει κάποιος κ να τσακώνεται....
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
συνεδριες χωρις λογο ειρηνη απο βιπ μετριο μασαζ φουλ β μερος .ελενη απο βιπ μετριο μασαζ φουλ β μερος.αγγελικη απο βιπ μονο β μερος
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
221
Πόντοι
21
συνεδριες χωρις λογο ειρηνη απο βιπ μετριο μασαζ φουλ β μερος .ελενη απο βιπ μετριο μασαζ φουλ β μερος.αγγελικη απο βιπ μονο β μερος
Vip το χειρότερο γραφείο τα έχουν γράψει και τα έχουν ξαναγράψει τα μέλη του bou..άρα λογικό να παίρνεις συνεδρίες χωρίς λόγο και να πετάς τα φράγκα σου..
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Vip το χειρότερο γραφείο τα έχουν γράψει και τα έχουν ξαναγράψει τα μέλη του bou..άρα λογικό να παίρνεις συνεδρίες χωρίς λόγο και να πετάς τα φράγκα σου..
ολα τα ιδια σκατα ειναι! εγω μονο στο hermes εχω ευχαριστηθει καλο μασαζ
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
επειδη πολλοι ρωτατε στο hermes εχει μονο μασαζ!τιποτα παραπανω
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Συνάντηση χθες με Τζο από Hermes! Χαμογελαστή κοπέλα με βυζάρες και κολάρα!! Πολύ καλό μασάζ ήρθε με δικό της κρεβάτι! Όποιος θέλει καλό μασάζ με τίποτα όμως παραπάνω!Ας τη διαλέξει δε θα χάσει κόστος 60 ευρώ μια ώρα!
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
7
Like
2.870
Πόντοι
736
Συνάντηση χθες με Τζο από Hermes! Χαμογελαστή κοπέλα με βυζάρες και κολάρα!! Πολύ καλό μασάζ ήρθε με δικό της κρεβάτι! Όποιος θέλει καλό μασάζ με τίποτα όμως παραπάνω!Ας τη διαλέξει δε θα χάσει κόστος 60 ευρώ μια ώρα!
Ούτε έπιασες (βυζάρες και κωλάρα) ούτε είδες φαντάζομαι...
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
ενταξει η κλασσικη τιμη για χαλαρωτικο κατ οικον ... γιατι στα αλλα τα γραφεια που υπαρχει περιπτωση να κανεις και κατι παραπανω με 60 παιρνεις και κατι αλλο?
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Ούτε έπιασες (βυζάρες και κωλάρα) ούτε είδες φαντάζομαι...
Ούτε έπιασα ούτε είδα!! Ήρθε με ένα μπλουζάκι και ένα κολάν!βγάζει το μπουφάν και βλέπω 2 4αρια να με κοιτούν !!έχει βγάλει σχολή η κοπέλα και το κάνει επαγγελματικά χωρίς Τίποτα παραπάνω!
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
μηπως γνωριζει κανεις τι παιζει με το massage relax?
 

grigorispapapetrou2

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν το oasis massage λειτουργεί κανονικά ? Έχω στείλει αρκετές φορές και δεν απαντάνε καν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom