Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

jmu

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Ιουλία - 30Ε ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΕΦΗ GRACE - HΣΑΠ ΜΑΡΟΥΣΙ 40E TA 40 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΜΑΣΑΖΑΚΙ - ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ 25Ε ΤΟ ΚΑΡΥΦΑΙΟ ΙΣΩΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΣ.

ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ- 50Ε ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟΣ. 80Ε ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ. ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙ. ΑΛΛΟΣ 30, ΑΛΛΟΣ 50 , ΑΛΛΟΣ 100, ΑΛΛΟΣ 500Ε.

ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙ....
Καλησπέρα Cloud, καινούργιος εδώ και θα εκτιμούσα καμία πληροφριά για Grace και ειρήνη. θανχ :)
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Κάποιος αν έχει,την καλοσύνη να μου,απαντήσει...έστω σε προσωπικό...στην,πιο,πάνω,ερώτηση....ευχαριστώ
 

TheCurber

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
13
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστεσ. Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κανα πιπίνι καινούριο κάπου για φραπέ
 

Costas YTM

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Royal και Μαρία μια κακή συνάντηση....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Καλησπέρα συναγωνιστεσ. Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κανα πιπίνι καινούριο κάπου για φραπέ
Μαριλίτα empire έχω εντοπίσει και χρεισιμοποιησει. Αν υπάρχει άλλο πείτε να δοκιμάσουμε.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Καλησπέρα ομαδα. καινουριος εδω και για να ειμαι ειλικρινης με τοσα ασχετα που γράφονται δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει. Μπορει καποιος να απαντησει στο εξης. Ολα τα γραφεια μασαζ εχουν και happy end? πως ρωταμε με τροπο γιατι εχω φαει πολλα ακυρα και εινα στο οριο να με βρισουν.
Γενικα ποιες κοπελες το κανουν και μπορουμε να ειμαστε σιγουροι πριν το ραντεβου για να μην πεταμε τσαμπα τα λεφτακια μας.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Ρε φίλε αυτό που ζητάς εσύ είναι call girl… γιατί ψάχνεις σε site με μασάζ κάτι σίγουρο ενώ μπορείς να βρεις σίγουρα μουνάρα call girl που θα τα κάνει όλα;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Καλησπέρα ομαδα. καινουριος εδω και για να ειμαι ειλικρινης με τοσα ασχετα που γράφονται δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει. Μπορει καποιος να απαντησει στο εξης. Ολα τα γραφεια μασαζ εχουν και happy end? πως ρωταμε με τροπο γιατι εχω φαει πολλα ακυρα και εινα στο οριο να με βρισουν.
Γενικα ποιες κοπελες το κανουν και μπορουμε να ειμαστε σιγουροι πριν το ραντεβου για να μην πεταμε τσαμπα τα λεφτακια μας.
Ευχαριστω εκ των προτερων
Καλησπέρα σας.
Διαφωνώ με απάντηση που δόθηκε στην ερώτηση σας ότι είστε στη κατηγορία των "call girl"
Από το γραπτό σας κατανοώ ότι η επιθυμία σας είναι μασάζ κ εκτόνωση happy ending.. και δεν τέθηκε θέμα για σεξουαλική επαφή διείσδυση με θεραπεύτριες γραφείων.
Οπότε η δίκη μου προσέγγιση κ γνώμη σε απάντηση στο πολύ απλό ερώτημα σας " πώς επικοινωνώ τις ανάγκες μου στο τηλεφωνικό κέντρο τών γραφείων ώστε να μην φάω φόλα κ πετάξω τα χρήματα μου.."
Είναι η εξής απλή τοποθέτηση.
Ζητήστε απ'το τηλεφωνικό κέντρο πολύ συγκεκριμένα πράγματα: υπηρεσίες/φωτογραφίες/διαθεσιμότητα/κόστος.
Υπάρχει μεγάλος όγκος τις περισσότερες φορές μήνυμα των κλήσεων sms Viber what's up που αν φανταστείτε ότι κάθε πελάτης κρατάει ένα τηλεφωνικό κέντρο Σε αναμονή 5'ώστε να συνεννοηθεί ενώ η διαδικασία είναι πάρα πολύ απλή προκαλείται ένταση.
Οπότε το ερώτημα πρέπει να είναι απλό και συνοπτικό για να μην κουράζει και για να εξυπηρετηθείτε.
Υπάρχει διαθεσιμότητα ώρα τάδε διάρκεια τάδε τοποθεσία τάδε για σήμερα;
1. Η θεραπευτρια τάδε είναι άνετη;
2. Κάνει έξτρα περιποίηση;
Όχι απαραίτητα σεξ.
3.Καλησπέρα επιθυμώ μασάζ body to body πχ.. κ blowjob/handjob footjob... Παρέχεται τέτοιες υπηρεσίες?
4. Η θεραπευτρια διαθέτει κρεβάτι;
Κάνει σώμα με σώμα γυμνό μασαζ?
5. Γνωρίζει πραγματικά μασάζ η θεραπεύτρια σας τάδε κ προσφέρει έξτρα υπηρεσίες με έξτρα χρέωση;
Τόσο απλά κ ευγενικά...
Αν λοιπόν έρθει κάτι άλλο κ δεν είναι όπως εσείς ζητήσατε έχετε κάθε δικαίωμα να ζητήσετε εντός 10' ακύρωση της συνεδρίας χωρίς οικονομική επιβάρυνση διότι υπάρχει το γραπτό μήνυμα σας με την επικοινωνία σας με το τηλεφωνικό κέντρο που αποδεικνύει τις ανάγκες σας ως πελάτης.
Πιστέψτε με ότι όλα τα γραφεία γνωρίζουν τι ακριβώς κάνουν όλες οι θεραπεύτριες Οπότε αν είστε ευγενικός και σύντομος σε αυτά που θέλετε θα σας εξυπηρετήσουν άμεσα.
Αυτά από μένα.
Ελπίζω να σας βοήθησα..
ΥΓ..μην ξεχνάτε ποτέ πως είναι κ η περίπτωση της αρχάριας θεραπεύτριας που θα πρέπει να ρισκάρετε η ακόμα κ να μυήσει ο πελάτης η ακόμα κ να κερδίσει μία θεραπεύτρια που μπορεί να είναι στα ΔΕΝ... για πολλούς... αλλά μεγάλο ΝΑΙ για κάποιους άλλους.
Εκεί παίρνετε το ρίσκο κ θέλει προσπάθεια+++ κ χαρακτήρα++
Καλό βράδυ κ εύχομαι καλές συνεδρίες
 
Τελευταία τροποποίηση:

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Πελάτης: Συγνώμη να ρωτήσω κάτι;
Γραφείο: Παρακαλώ
Πελάτης: η κοπέλα είναι άνετη σε τρίβει γυμνή στον παίζει και κάνει στοματικό;;;
Γραφείο: φυσικά και άμα τα σκάσεις καλά €€€ τα κάνει όλα. Όμως μην πάει ο νου σας ότι είμαστε call girls.

Ρε θα τρελαθούμε εντελώς εδώ μέσα
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
29
Like
1.934
Πόντοι
1.416
Καλησπέρα σας.
Διαφωνώ με απάντηση που δόθηκε στην ερώτηση σας ότι είστε στη κατηγορία των "call girl"
Από το γραπτό σας κατανοώ ότι η επιθυμία σας είναι μασάζ κ εκτόνωση happy ending.. και δεν τέθηκε θέμα για σεξουαλική επαφή διείσδυση με θεραπεύτριες γραφείων.
Οπότε η δίκη μου προσέγγιση κ γνώμη σε απάντηση στο πολύ απλό ερώτημα σας " πώς επικοινωνώ τις ανάγκες μου στο τηλεφωνικό κέντρο τών γραφείων ώστε να μην φάω φόλα κ πετάξω τα χρήματα μου.."
Είναι η εξής απλή τοποθέτηση...
Χωρίς να θέλω να σε σοκάρω, δεν τα απαντάει σχεδόν κανείς αυτά, και γίνεσαι blacklisted αν τα ρωτήσεις.
Άντε να ρωτήσεις αν η θεραπεύτρια είναι άνετη, αν κάνει με πετσέτα, κι αν κάνει body to body.
 
  • Like
Αντιδράσεις: pitpap

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Πελάτης: Συγνώμη να ρωτήσω κάτι;
Γραφείο: Παρακαλώ
Πελάτης: η κοπέλα είναι άνετη σε τρίβει γυμνή στον παίζει και κάνει στοματικό;;;
Γραφείο: φυσικά και άμα τα σκάσεις καλά €€€ τα κάνει όλα. Όμως μην πάει ο νου σας ότι είμαστε call girls.

Ρε θα τρελαθούμε εντελώς εδώ μέσα
Πολύ λάθος η μετάφραση σου...
Αλλά οκ.. όπως το αντιλαμβάνεται ο καθένας.. η Ελλάδα είναι πίσω σε πολλά έχετε μάθει ότι ένα πράγμα πρέπει να είναι έτσι ρε φίλε δεν μπορεί να είναι αλλιώς ας πούμε στο εξωτερικό είναι αλλιώς το πράγμα.... Υπάρχει πάντα και η άλλη όψη αλλά θέλει ένα νοητικό λίγο πιο ανοιχτό για να το αντιληφθεί κανείς... Ακομπλεξάριστα ,χωρίς ταμπού και ταμπέλες τόσο απλά...
Το γεγονός να ξέρουμε κορυφαίο μασάζ και να γουστάρουμε να σας το παίζουμε και να το παίρνουμε στο στόμα και το γουστάρουν και οι ενδιαφερόμενοι όλοι γιατί είναι άντρες και άνθρωποι με ανάγκες χωρίς να το κρίνουμε... Είναι κάτι το οποίο δεν σου περνάει απ' το μυαλό έτσι;; Και φυσικά είναι έξτρα εφόσον είναι πέραν του μασάζ είναι έξτρα περιποίηση όποιος θέλει όποιος δεν θέλει ρε φίλε του κάνουμε σκέτο μασάζ.... Δεν τον παίρνουμε στο στόμα μας με το ζόρι ηρέμησε....χαχαα μην τρελαίνεσαι.. το έξτρα αγόρι μου δεν το πουλάμε.. ανθρώπινη ανάγκη είναι και μας το ζητάνε ευγενικά όχι έτσι όπως εκφράζεσαι εσύ αν δεν σε εκφράζει αυτή η υπηρεσία πήγαινε σε ότι εσύ νομίζεις καλύτερο για τον εαυτό σου. Μην κρίνεις όμως τους ανθρώπους που έχουνε αυτές τις ανάγκες και αυτά τα γούστα στην τελική.. και στον αντίποδα Δεν κρίνουμε πότε τις κοπέλες για τη δουλειά τους όποια και αν είναι αυτη από την πόρνη που και αυτή λειτούργημα κάνει και προσφορά, μέχρι την κοπέλα που είναι στο κατ οίκων και πραγματικά παίζει να ξέρει και μασάζ πολύ καλό αλλά γουστάρει και τα έξτρα ρε φίλε είναι γυναίκα.
Καλημέρα!!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.303
Χωρίς να θέλω να σε σοκάρω, δεν τα απαντάει σχεδόν κανείς αυτά, και γίνεσαι blacklisted αν τα ρωτήσεις.
Άντε να ρωτήσεις αν η θεραπεύτρια είναι άνετη, αν κάνει με πετσέτα, κι αν κάνει body to body.
Καλημέρα και από μένα εμείς όλα αυτά τα χρόνια απαντάμε κανονικά σε όλες αυτές τις ερωτήσεις υπάρχει διαφάνεια ρε φίλε και νομίζω ότι είναι υποχρέωση των γραφείων να σας απαντούν.. αν οι πελάτες είναι ευγενικοί πάντα δεν υπάρχει περίπτωση να μπει σε blacklist είναι υποχρέωση του γραφείου να δώσει πληροφορίες για υπηρεσίες θεραπεύτριας. Τώρα αν λειτουργούν όλα τα υπόλοιπα τόσο Βαρβαρα απέναντι στους πελάτες που αφήνουν τόσο χρήμα... Και κάπου όπα και έλεος..
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Προσφέρω κάθε ημέρα συνεδριάσεις για όλα τα είδη μασάζ πρωινά και βραδινά .

Προσφέρω μασάζ σε άντρες και ζευγάρια .

Χρύσα - Ελληνίδα


ΤΗΛ / VIBER :
698 0 280 270
 

Συνημμένα

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    43,9 KB · Εμφανίσεις: 61

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Πολύ λάθος η μετάφραση σου...
Αλλά οκ.. όπως το αντιλαμβάνεται ο καθένας.. η Ελλάδα είναι πίσω σε πολλά έχετε μάθει ότι ένα πράγμα πρέπει να είναι έτσι ρε φίλε δεν μπορεί να είναι αλλιώς ας πούμε στο εξωτερικό είναι αλλιώς το πράγμα.... Υπάρχει πάντα και η άλλη όψη αλλά θέλει ένα νοητικό λίγο πιο ανοιχτό για να το αντιληφθεί κανείς... Ακομπλεξάριστα ,χωρίς ταμπού και ταμπέλες τόσο απλά...
Το γεγονός να ξέρουμε κορυφαίο μασάζ και να γουστάρουμε να σας το παίζουμε και να το παίρνουμε στο στόμα και το γουστάρουν και οι ενδιαφερόμενοι όλοι γιατί είναι άντρες και άνθρωποι με ανάγκες χωρίς να το κρίνουμε... Είναι κάτι το οποίο δεν σου περνάει απ' το μυαλό έτσι;; Και φυσικά είναι έξτρα εφόσον είναι πέραν του μασάζ είναι έξτρα περιποίηση όποιος θέλει όποιος δεν θέλει ρε φίλε του κάνουμε σκέτο μασάζ.... Δεν τον παίρνουμε στο στόμα μας με το ζόρι ηρέμησε....χαχαα μην τρελαίνεσαι.. το έξτρα αγόρι μου δεν το πουλάμε.. ανθρώπινη ανάγκη είναι και μας το ζητάνε ευγενικά όχι έτσι όπως εκφράζεσαι εσύ αν δεν σε εκφράζει αυτή η υπηρεσία πήγαινε σε ότι εσύ νομίζεις καλύτερο για τον εαυτό σου. Μην κρίνεις όμως τους ανθρώπους που έχουνε αυτές τις ανάγκες και αυτά τα γούστα στην τελική.. και στον αντίποδα Δεν κρίνουμε πότε τις κοπέλες για τη δουλειά τους όποια και αν είναι αυτη από την πόρνη που και αυτή λειτούργημα κάνει και προσφορά, μέχρι την κοπέλα που είναι στο κατ οίκων και πραγματικά παίζει να ξέρει και μασάζ πολύ καλό αλλά γουστάρει και τα έξτρα ρε φίλε είναι γυναίκα.
Καλημέρα!!!!!
Άσχετη και παραπλανητική η απάντηση όπως την περίμενα. Και για να γίνω πιο συγκεκριμένος, αρχικά δεν κατηγόρησα ούτε έκρινα τόσο το επάγγελμα των κοριτσιών και ακόμα περισσότερο τις ανάγκες του οποιουδήποτε… αντιθέτως σέβομαι και τις δυο πλευρές!
Αυτό που αναφέρω είναι το εξής:
οι χύμα υπηρεσίες οποιουδήποτε ερωτικού περιεχομένου δεν ανοίκουν στην κατηγορία «μασάζ κατ οίκον» αλλά σε διαφορετική κατηγορία όπως αυτή των call girls… πριν από 3-4 χρόνια και πιο πίσω το μασάζ κατ οίκον γαμούσε γιατί υπήρχαν «πραγματικά» κορίτσια της διπλανής πόρτας χωρίς τιμοκατάλογο και ερωτικές υπηρεσίες και υπήρχε η αγωνία για το «άγνωστο»… αυτό έχει χαλάσει γιατί κάποιοι θέλουν το σίγουρο και καλά κάνουν...το πρόβλημα είναι πως έχουμε βαφτίσει τα call girls θεραπεύτριες και τις “υπηρεσίες κατ οίκον ερωτικού περιεχομένου” σε “μασάζ κατ οίκον”.
Με λίγα λόγια η πούτσα δεν υπήρξε πότε ίδια με την βούρτσα…
Όλο αυτό το «πούτσα-βούρτσα» μπέρδεμα έχει ως αποτέλεσμα να χαλάσει μια γαμάτη φάση που υπήρχε και πίστεψε με έχουμε ξενερώσει πολλοί…
 

Geo Cock

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2022
Μηνύματα
35
Like
37
Πόντοι
0
Πελάτης: Συγνώμη να ρωτήσω κάτι;
Γραφείο: Παρακαλώ
Πελάτης: η κοπέλα είναι άνετη σε τρίβει γυμνή στον παίζει και κάνει στοματικό;;;
Γραφείο: φυσικά και άμα τα σκάσεις καλά €€€ τα κάνει όλα. Όμως μην πάει ο νου σας ότι είμαστε call girls.

Ρε θα τρελαθούμε εντελώς εδώ μέσα
ειναι αυτο που λεμε,ολιγον εγκυος!!χα χα
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36

nitromg

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
225
Πόντοι
21
Άσχετη και παραπλανητική η απάντηση όπως την περίμενα. Και για να γίνω πιο συγκεκριμένος, αρχικά δεν κατηγόρησα ούτε έκρινα τόσο το επάγγελμα των κοριτσιών και ακόμα περισσότερο τις ανάγκες του οποιουδήποτε… αντιθέτως σέβομαι και τις δυο πλευρές!
Αυτό που αναφέρω είναι το εξής:
οι χύμα υπηρεσίες οποιουδήποτε ερωτικού περιεχομένου δεν ανοίκουν στην κατηγορία «μασάζ κατ οίκον» αλλά σε διαφορετική κατηγορία όπως αυτή των call girls… πριν από 3-4 χρόνια και πιο πίσω το μασάζ κατ οίκον γαμούσε γιατί υπήρχαν «πραγματικά» κορίτσια της διπλανής πόρτας χωρίς τιμοκατάλογο και ερωτικές υπηρεσίες και υπήρχε η αγωνία για το «άγνωστο»… αυτό έχει χαλάσει γιατί κάποιοι θέλουν το σίγουρο και καλά κάνουν...το πρόβλημα είναι πως έχουμε βαφτίσει τα call girls θεραπεύτριες και τις “υπηρεσίες κατ οίκον ερωτικού περιεχομένου” σε “μασάζ κατ οίκον”.
Με λίγα λόγια η πούτσα δεν υπήρξε πότε ίδια με την βούρτσα…
Όλο αυτό το «πούτσα-βούρτσα» μπέρδεμα έχει ως αποτέλεσμα να χαλάσει μια γαμάτη φάση που υπήρχε και πίστεψε με έχουμε ξενερώσει πολλοί…
100% Απόλυτα σωστός!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom