Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
2.976
Πόντοι
736
Επίσης μπορεί να μην έχει ανάγκη αλλά να θέλει και άλλη δουλειά, κακό είναι? χιλιες φορές καποια με ξεκάθαρο ροφίλ Και προθέσεις πάρα κρυφοί προμοτοτορες.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Εσείς αναφέρεστε εδώ για την Τέα......θα μας τρελαίνετε όλους?????.....εσεις σχολιασατε ποστ ενος μελους που αναφεροταν στην Τέα....ας του λεγατε να παει στο αναλογο νήμα....για να σοβαρευτούμε λιγάκι όλοι.....
@ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ
Αντράκλα σε ευχαριστώ πολύ..
Αλλά βλέπεις δεν βγάζεις νόημα με τον συγκεκριμένο υπάρχει θεματάκι φανερό πολύ...
Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες μπροστά.
❤️
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Επίσης μπορεί να μην έχει ανάγκη αλλά να θέλει και άλλη δουλειά, κακό είναι? χιλιες φορές τ
Καποια με ξεκάθαρο ροφίλ Και προθέσεις πάρα κρυφοί προμοτοτορες.
❤️ Αυτό ξανά πες το.
Εμένα τουλάχιστον όλοι γνωρίζετε κ ποιά είμαι,η μούρη μου είναι φορά παρτίδα κ τι προσφέρω ξεκάθαρα... ούτε κρυφό πρόμο ούτε κλώνοι κ κλόουν...
Σε ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
2.976
Πόντοι
736
❤️ Αυτό ξανά πες το.
Εμένα τουλάχιστον όλοι γνωρίζετε κ ποιά είμαι,η μούρη μου είναι φορά παρτίδα κ τι προσφέρω ξεκάθαρα... ούτε κρυφό πρόμο ούτε κλώνοι κ κλόουν...
Σε ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά
Τα ίδια κάνει και στης Αριάδνης το προφίλ χωρίς να την έχει δει την κράζει
 

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας.
Η παράθεση είναι καλοπροαίρετη κ προς ενημέρωση.
Αν πιστεύετε ότι μπορείτε να βρείτε όλες τις παρακάτω υπηρεσίες μέσα σε μια συνεδριά με πραγματικά άριστο επαγγελματικό μασάζ και σε αυτό το κόστος τις έξτρα υπηρεσίες τότε κάντε προτάσεις στα μέλη να δουν το αντίστοιχο με αυτό που προσφέρει η δική μας ομάδα.
_______
Προς ενημέρωση για αποφυγή παρεξηγήσεων και μόνο παραθέτω:
______

Ομάδα του
Diamonds massage therapy Athens

Υπηρεσίες μασάζ κατ οικον
Σε Αθήνα και Πειραιά

☑️Στο χώρο του πελάτη.
☑️Σε ξενοδοχείο.
☑️Σε κατοικίες.
☑️Σε Airbnb.
☑️Σε σκάφος.
______
______
_______

Υπηρεσίες μασάζ κατ οίκον
By Diamonds Massage Therapy Athens

Μέσα σε μια μόλις συνεδρία
Υπηρεσίες μασάζ
Θεραπεία οι θεραπεύτριες μας προσφέρουν όλα τα παρακάτω:

❣️Chair dance before the session.
❣️Geisha service shower with the client before the session.
❣️Body to body massage/Nuru.
❣️& Jacuzzi massage therapy
❣️& Barefoot ashiatsu massage
❣️& edging slowly progress.
❣️Shower with the client after the session.

Κόστος συνεδρίας

60'/80€
90'/100€
120'/120€

23:00+
Late night after
+20€

Αποστάσεις άνω των 20 χιλιομέτρων από το κέντρο της Αθήνας
+20€
_____
Ελληνίδες
Άνετες θεραπεύτριες.
Γνωρίζουν πραγματικά μασάζ.
Δοτικές.
Χωρίς πετσέτα.
Μασάζ γυμνό
Μασάζ σωμα με σώμα.
Body to body massage/Nuru
Μπάνιο με τον πελάτη γυμνό
Extra services
______
Θεραπείες
Υπηρεσίες
Μασάζ.
*Μέσα σε μια συνεδριά*
______________
Οι τιμές αφορούν το μασάζ.
Και μπάνιο με τον πελάτη δωρεάν μέσα στην τιμή.
_________
❣️Είδη Μασάζ/θεραπείες/Ειδικές κατηγορίες

Τέσσερα χέρια μασάζ
Δύο θεραπεύτριες.

☑️Περιλαμβάνει:

❣️Chair dance before the session δύο θεραπεύτριες.
❣️Μπάνιο με τον πελάτη γυμνό.
❣️Μασάζ τέσσερα χέρια
Body to body massage/Nuru (γυμνό)
❣️Barefoot ashiatsu massage therapy.
❣️ Shower with the client after the session.

Κόστος συνεδρίας☑️

❤️60' κόστος συνεδρίας 120€
❤️90' κόστος συνεδρίας 150€
❤️120' κόστος συνεδρίας 180€
______
Υπηρεσίες μασάζ
Θεραπεία

Μασάζ σε ζευγάρια
*Δύο θεραπεύτριες*
Προς Ζευγάρι

60' κόστος συνεδρίας 150€
90' κόστος συνεδρίας 180€
120' κόστος συνεδρίας 200€
____
23:00+
Late night after
+20€

Ώρες λειτουργίας γραφείου καθημερινά

Δευτέρα έως Παρασκευή
11:00-00:30

Σάββατο κλειστά
Κυριακή κλειστά
______
Υπηρεσίες μασάζ
Θεραπεία:

❣️Chair dance before the session &
❣️Geisha service shower with the client before the session &
❣️Body to body massage/Nuru.
❣️& Jacuzzi massage therapy
❣️& Barefoot ashiatsu massage
❣️& edging slowly progress.
❣️Shower with the client after the session.

Οι τιμές αφορούν το μασάζ κ όλες τις παραπάνω υπηρεσίες μέσα σε μόλις μία συνεδρία.
Και μπάνιο με τον πελάτη δωρεάν μέσα στην τιμή.

Διάρκεια συνεδρίας
Και κόστος συνεδρίας

60'/80€
90'/100€
120'/120€
------------------
Έξτρα περιποίηση

Hand job extra +10 €
Blowjob extra +20€/+25€
Foot job extra +15€
69,/δάχτυλά/γλύψιμο +30€.
_________
More extra services:
Sguirting experience
Golden shower
Fetish προσφέρει μόνο η Τέα.
Ταντρικό ενεργειακό μασάζ προσφέρει μόνο η Τέα ενημερωθείτε για το κόστος με γραπτό μήνυμα σας στο Viber.
_______________
Αν κάνετε όλα τα παραπάνω έξτρα μαζί/όσα τελειώματα αντέχει κ επιθυμεί ο πελάτης
(Εκτός των extra υπηρεσιών Τέα)

+30€
_______
Σας
Ευχαριστούμε πολύ.
Diamonds Massage Therapy Athens.
______
Πληροφορίες σχετικά με τις υπηρεσίες κ φωτογραφικό υλικό
ΜΌΝΟ ΜΕ ΓΡΑΠΤΌ ΜΉΝΥΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ Viber

Τηλέφωνο επικοινωνίας VIBER

6979398952
_________
Η παράθεση έγινε για λόγους ενημέρωσης και όχι για διαφήμιση.
Υπάρχει σχετικό νήμα όπου όλοι οι ενδιαφερόμενοι ενημερώνονται.
Με εκτίμηση και σεβασμό
ΤΕΑ

Ιουλία - 30Ε ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΕΦΗ GRACE - HΣΑΠ ΜΑΡΟΥΣΙ 40E TA 40 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΜΑΣΑΖΑΚΙ - ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ 25Ε ΤΟ ΚΑΡΥΦΑΙΟ ΙΣΩΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΣ.

ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ- 50Ε ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟΣ. 80Ε ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ. ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙ. ΑΛΛΟΣ 30, ΑΛΛΟΣ 50 , ΑΛΛΟΣ 100, ΑΛΛΟΣ 500Ε.

ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙ....
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Ιουλία - 30Ε ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΕΦΗ GRACE - HΣΑΠ ΜΑΡΟΥΣΙ 40E TA 40 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΜΑΣΑΖΑΚΙ - ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ 25Ε ΤΟ ΚΑΡΥΦΑΙΟ ΙΣΩΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΣ.

ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ- 50Ε ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟΣ. 80Ε ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ. ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙ. ΑΛΛΟΣ 30, ΑΛΛΟΣ 50 , ΑΛΛΟΣ 100, ΑΛΛΟΣ 500Ε.

ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙ....
Συμφωνούμε απόλυτα.
Και πολύ καλά κάνεις και δημοσιεύεις τιμές από άλλες θεραπεύτριες αυτός άλλωστε είναι και ο λόγος ύπαρξης του νήματος η ενημέρωση, τιμές/υπηρεσίες.
Υπάρχει όμως μια τεράστια διαφορά
Απλά εσύ εδώ μιλάς για μασέζ με δικό τους χώρο.
Και εγώ στο δικό μου χώρο στην Πεύκη 50€ το είχα κ πίστεψέ με πάλι είχα πολλές υπηρεσίες μέσα σε μία συνεδρία.
Αν ανατρέξεις στο νήμα μασέζ με δικό τους χώρο απ'το 2016 θα βρεις πληροφορίες.
Άλλο το κατ οικον.
Άλλο οι φυσικοί χώροι.
Σίγουρα το κατ οικον δεν είναι για όλους είναι ακριβό σπορ κ για αυτό άλλωστε υπάρχουν πολλές επιλογές εκεί έξω για όλα τα βαλαντια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
❤️ Αυτό ξανά πες το.
Εμένα τουλάχιστον όλοι γνωρίζετε κ ποιά είμαι,η μούρη μου είναι φορά παρτίδα κ τι προσφέρω ξεκάθαρα... ούτε κρυφό πρόμο ούτε κλώνοι κ κλόουν...
Σε ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά
ε χοχι και φορα παρτιδα....οταν καποιος ειχε βαλει την φωτο σου μαζι με το τιμ σου,φροντισες να εξαφανιστει αμεσα...οι λογοι προφανεις... :wink:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
ε χοχι και φορα παρτιδα....οταν καποιος ειχε βαλει την φωτο σου μαζι με το τιμ σου,φροντισες να εξαφανιστει αμεσα...οι λογοι προφανεις... :wink:
Δεν έχετε σωστά ενημερωθεί κ δεν ανεβαίνουν φωτογραφίες των μελών της ομάδας δημόσια ιδιαίτερα σε φόρουμ ενηλίκων χωρίς την συγκατάθεση των,οι λόγο προφανείς κ πολύ σοβαροί....(υπάρχουν οικογένειες πίσω από κάθε θεραπεύτρια).
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Ιουλία - 30Ε ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΕΦΗ GRACE - HΣΑΠ ΜΑΡΟΥΣΙ 40E TA 40 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΜΥΟΣΚΕΛΕΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΜΑΣΑΖΑΚΙ - ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ 25Ε ΤΟ ΚΑΡΥΦΑΙΟ ΙΣΩΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΜΕ ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΡΙΣΤΟΥΧΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΣΧΟΛΕΣ.

ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ- 50Ε ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΕΚΤΟΝΩΣΗ

ΔΕΝ ΤΑ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΙΧΕΙΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΣΤΟΣ. 80Ε ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ. ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΙ. ΑΛΛΟΣ 30, ΑΛΛΟΣ 50 , ΑΛΛΟΣ 100, ΑΛΛΟΣ 500Ε.

ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΕΛΑΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΕΙ....
Συγκρίνεις άσχετα πράγματα.....ε όχι και το μασαζακι κορυφαίο μασάζ.....της πλάκας αλυσίδα είναι.....τεσπα φίλος ψαχτο λίγο καλύτερα....όσον αφορά το μασάζ.....οι εκτονωσεις και οι πιπες είναι απλά το αλατοπίπερο......
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
Δεν έχετε σωστά ενημερωθεί κ δεν ανεβαίνουν φωτογραφίες των μελών της ομάδας δημόσια ιδιαίτερα σε φόρουμ ενηλίκων χωρίς την συγκατάθεση των,οι λόγο προφανείς κ πολύ σοβαροί....(υπάρχουν οικογένειες πίσω από κάθε θεραπεύτρια).
Oι λογοι ηταν βασικα και αλλοι :2funny: τωρα το κατα ποσο γνωριζουν πραγματικο μασαζ οι κοπελες,να παραθεσω αγγελια σας στο car....Diamonds massage αναζητά θεραπεύτριες χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία σε υπηρεσίες μασάζ κατ οικον. Θεραπεύτριες ηλικίας 24-47 ετών...Εεεε δεν ειναι απαραιτητη η προυπηρεσια? :confused: και δεν εχω κανεναν αλλο λογο αντιπαραθεσης, παρα- το γεγονος οτι καποιοι εχουν παρουσιασει σαν value for money τα 150αρια ανευ σεξ και με κοπελες που ευτυχως ειδα στην φωτο που σβηστηκε...αυτα και τελος απο εμενα... :wink:
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Oι λογοι ηταν βασικα και αλλοι :2funny: τωρα το κατα ποσο γνωριζουν πραγματικο μασαζ οι κοπελες,να παραθεσω αγγελια σας στο car....Diamonds massage αναζητά θεραπεύτριες χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία σε υπηρεσίες μασάζ κατ οικον. Θεραπεύτριες ηλικίας 24-47 ετών...Εεεε δεν ειναι απαραιτητη η προυπηρεσια? :confused: και δεν εχω κανεναν αλλο λογο αντιπαραθεσης, παρα- το γεγονος οτι καποιοι εχουν παρουσιασει σαν value for money τα 150αρια ανευ σεξ και με κοπελες που ευτυχως ειδα στην φωτο που σβηστηκε...αυτα και τελος απο εμενα... :wink:
Όλα τα μασάζ κατ οίκον παρόμοιες αγγελίες βγάζουν όταν ψάχνουν για προσωπικό.....τυχαίο????....υγ....η ίριδα τουλάχιστον ξέρει.....και προσωπικά έχω γράψει,μάλλον το σώμα μου, πολλά χιλιόμετρα με κάθε είδους μασατζου.....αυτά τα ολίγα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Oι λογοι ηταν βασικα και αλλοι :2funny: τωρα το κατα ποσο γνωριζουν πραγματικο μασαζ οι κοπελες,να παραθεσω αγγελια σας στο car....Diamonds massage αναζητά θεραπεύτριες χωρίς απαραίτητη προϋπηρεσία σε υπηρεσίες μασάζ κατ οικον. Θεραπεύτριες ηλικίας 24-47 ετών...Εεεε δεν ειναι απαραιτητη η προυπηρεσια? :confused: και δεν εχω κανεναν αλλο λογο αντιπαραθεσης, παρα- το γεγονος οτι καποιοι εχουν παρουσιασει σαν value for money τα 150αρια ανευ σεξ και με κοπελες που ευτυχως ειδα στην φωτο που σβηστηκε...αυτα και τελος απο εμενα... :wink:
Απ'την στιγμή που λαμβάνουν όλη την εκπαίδευση εδώ στην Πεύκη κ τις παίρνω πάντα τις νέες θεραπεύτριες μαζί μου σε συνεδρίες κ είναι έτοιμες τότε βγαίνουν να εργαστούν στις υπηρεσίες μασάζ κατ οικον του γραφείου.
Και οπωσδήποτε πρέπει να δώσω εκπαίδευση επιθυμώ να έχω θεραπεύτριες νέες στο χώρο ώστε να μάθουν τα πάντα απ'την αρχή κ τον τρόπο προσέγγισης μας κ την φιλοσοφία μας κ επαγγελματικό μασάζ.
Φυσικά κ θέλουμε κοπέλες χωρίς προηγούμενη προϋπηρεσία...οι μυημενες του χώρου λογικά θα έχετε ακούσει περί τιμών κ αρπακτικών οπότε δεν επιθυμώ ούτε εγώ ούτε οι πελάτες μου τα πονηρό έξυπνο πουλιά γιατί όλα αυτά τα χρόνια έχουν πετάξει τόσο χρήμα σε μούφα υπηρεσίες όπου εγώ δεσμεύθηκα απέναντι σε αυτούς τους ανθρώπους να παρέχω πολύ συγκεκριμένες υπηρεσίες πράγμα που το κάνω όλα αυτά τα χρόνια.
Φυσικά κ βάζουμε αγγελίες κ ζητάμε εργαζόμενες αλλά δυστυχώς δεν έχουν καμία διάθεση να σας προσφέρουν παρά μόνο να σας γδυσουν κ δυστυχώς όχι κυριολεκτικά.
Όχι δεν είναι απαραίτητη η προϋπηρεσία σε κοριτσάκια 24-27 ετών οπότε θα λάβουν εκπαίδευση σύμφωνα με αυτό που εμείς είμαστε κ προσφέρουμε. Όσο αφορά το σεξ, όλοι γνωρίζουν ότι σε εμάς,στην δική μας κατηγορία θα πάρουν πολλά περισσότερα από 5'-10' μπες/βγες κ τέλος.
Κ αν ποτέ προκύψει το σεξουαλικό όπως όλοι ξέρουν θα πρέπει να αξίζει κ να προκύψει από την αλληλεπίδραση κ όχι κατά παραγγελία. Η δική μας κατηγορία είναι με προτεραιότητα το πραγματικό μασάζ,την φροντίδα,την ανθρώπινη προσέγγιση κ επικοινωνία,ο ερωτισμός ο αισθησιασμός ο άνθρωπος ως οντότητα σε όλες του τις διαστάσεις κ δυναμικό το έξτρα έρχεται αν έρθει εάν κ εφόσον ζητηθεί η βγει μόνο του μέσα στη ροή της συνεδρίας όχι τεχνικά κ ψεύτικα.
Αυτά κ άλλα πολλά πρεσβεύουμε εμείς αυτό δεν σημαίνει ότι ανταποκρίνεται σε όλες τις προσδοκίες όλων. Σίγουρα όμως είναι πολλά περισσότερα από μια διείσδυση των λίγων λεπτών εξού κ η μαγεία. Όσο αφορά το κόστος ο καθένας σύμφωνα με αυτό που προσφέρει ορίζει κ ένα κόστος υπηρεσιών. Τεράστια η γκάμα τιμών κ προσφοράς εκεί έξω ώστε να επιλέξει κάποιος.
Σας ευχαριστώ πολύ
Χαίρομαι που κάναμε τουλάχιστον υγιή διάλογο ανεξαρτήτως αν δεν συμφωνούμε.
Καλό βράδυ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Όλα τα μασάζ κατ οίκον παρόμοιες αγγελίες βγάζουν όταν ψάχνουν για προσωπικό.....τυχαίο????....υγ....η ίριδα τουλάχιστον ξέρει.....και προσωπικά έχω γράψει,μάλλον το σώμα μου, πολλά χιλιόμετρα με κάθε είδους μασατζου.....αυτά τα ολίγα
@ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ
ΤΙ ΝΑ ΠΩ....
ΔΕΝ ΈΧΩ ΛΌΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..
ΌΧΙ ΑΠΛΆ ΞΈΡΟΥΜΕ ΜΆΣΑΖ ΑΛΛΆ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΤΟ ΕΠΊΠΕΔΟ ΜΑΣ ΕΊΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΥΠΆΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ....
Τώρα άντε να εξηγείς εδώ περί τίνος πρόκειται...
Πραγματικά σε ευχαριστώ πολύ από καρδιάς τι να πω.❤️
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Όλα τα μασάζ κατ οίκον παρόμοιες αγγελίες βγάζουν όταν ψάχνουν για προσωπικό.....τυχαίο????....υγ....η ίριδα τουλάχιστον ξέρει.....και προσωπικά έχω γράψει,μάλλον το σώμα μου, πολλά χιλιόμετρα με κάθε είδους μασατζου.....αυτά τα ολίγα
Ζωή δεν έχουν κάποιοι και ξυνονται στην γκλίτσα του τσοπάνη...ή αλλιώς...δουλεια δεν ειχε ο Οξαποδω γαμούσε τα παιδιά του....εχουν χυθεί τονοι και τόνοι ιντερνετικού μελανιού για την Τέα και το γραφείο της...ποιά είναι,πώς ειναι ,τι κάνει και τι οχι....αν αξίζει και που απευθύνεται...κι ομως κάποιοι λένε το μακρύ και το κοντό με λύσσα και σχεδον πάντα με δηλητήριο στο στόμα τους τους λες και ειναι καμια χτεσινή ουρανοκατέβατη,την πήραν και τους ξεγέλασε η άπονη κάρχια ας πούμε...ρε...σοβαρευτείτε σε κάποια δοση καλο σε σας θα κάνετε!!!Αν δεν γουστάρετε την τύπισσα μην ασχολείστε...δεν θα επιβαλλετε σε κανέναν με το ζόρι την άποψη,την οπτική σας ή τα απειρα ψυχολογικά σας!!!!Εχουμε αρκετοί την διαδρομή μας στο σπορ του μασαζ (και μή),την παιδεία και την ωριμότητα να κρίνουμε τι θέλουμε και πως...δεν κρεμόμαστε απο τα μαραμένα αρχίδια κανενός...ευτυχως!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Ζωή δεν έχουν κάποιοι και ξυνονται στην γκλίτσα του τσοπάνη...ή αλλιώς...δουλεια δεν ειχε ο Οξαποδω γαμούσε τα παιδιά του....εχουν χυθεί τονοι και τόνοι ιντερνετικού μελανιού για την Τέα και το γραφείο της...ποιά είναι,πώς ειναι ,τι κάνει και τι οχι....αν αξίζει και που απευθύνεται...κι ομως κάποιοι λένε το μακρύ και το κοντό με λύσσα και σχεδον πάντα με δηλητήριο στο στόμα τους τους λες και ειναι καμια χτεσινή ουρανοκατέβατη,την πήραν και τους ξεγέλασε η άπονη κάρχια ας πούμε...ρε...σοβαρευτείτε σε κάποια δοση καλο σε σας θα κάνετε!!!Αν δεν γουστάρετε την τύπισσα μην ασχολείστε...δεν θα επιβαλλετε σε κανέναν με το ζόρι την άποψη,την οπτική σας ή τα απειρα ψυχολογικά σας!!!!Εχουμε αρκετοί την διαδρομή μας στο σπορ του μασαζ (και μή),την παιδεία και την ωριμότητα να κρίνουμε τι θέλουμε και πως...δεν κρεμόμαστε απο τα μαραμένια αρχίδια κανενός...ευτυχως!!!!
Κατάλαβες τώρα ότι ο νοών έχει την μέγιστη ικανότητα να κάνει όχι απλά σεξ... αλλά να μας πηδάει τα μυαλά κάθε λεπτό.
Το κατά παραγγελία δεν υπάρχει κ δεν θα υπάρξει γιατί είμαστε άνθρωποι κ όχι μηχανές.
Σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την ευθύνη κ την ευθεία γραμμή τών λόγων σου.... Τολμώ να πω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις είμαι ευάλωτη ρε φίλε γιατί μπορώ.
Με έκανες για άλλη μια φορά να στάζω και να ποθώ και να λαχταρώ και ξέρεις γιατί; Γιατί τον άντρα δεν τον κάνει το παπαρι ούτε η τσέπη αλλά η ανδρεία ,η τόλμη κ η βαθιά κατανόηση της γυναικείας φύσης κ εσύ το έχεις στο μέγιστο.
Respect.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
@ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ
ΤΙ ΝΑ ΠΩ....
ΔΕΝ ΈΧΩ ΛΌΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..
ΌΧΙ ΑΠΛΆ ΞΈΡΟΥΜΕ ΜΆΣΑΖ ΑΛΛΆ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΤΟ ΕΠΊΠΕΔΟ ΜΑΣ ΕΊΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΥΠΆΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ....
Τώρα άντε να εξηγείς εδώ περί τίνος πρόκειται...
Πραγματικά σε ευχαριστώ πολύ από καρδιάς τι να πω.❤️
Άσε μαρη στο τέλος θα με πουν και προμοτορα σου.....χαχαχα...τα ιδια θέματα ειχα με αλλά 2 κορίτσια που τα ξερω και απλα τα υποστηριζα...τεσπα..άσε τους δεν έχουν ιδέα για το τι προσφέρεις γι αυτό σε συγκρίνουν δυστυχώς με τελειωμένες και αρπακτικά.....πρόβλημα τους.....
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
955
Κριτικές
2
Like
3.270
Πόντοι
446
Κατάλαβες τώρα ότι ο νοών έχει την μέγιστη ικανότητα να κάνει όχι απλά σεξ... αλλά να μας πηδάει τα μυαλά κάθε λεπτό.
Το κατά παραγγελία δεν υπάρχει κ δεν θα υπάρξει γιατί είμαστε άνθρωποι κ όχι μηχανές.
Σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την ευθύνη κ την ευθεία γραμμή τών λόγων σου.... Τολμώ να πω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις είμαι ευάλωτη ρε φίλε γιατί μπορώ.
Με έκανες για άλλη μια φορά να στάζω και να ποθώ και να λαχταρώ και ξέρεις γιατί; Γιατί τον άντρα δεν τον κάνει το παπαρι ούτε η τσέπη αλλά η ανδρεία ,η τόλμη κ η βαθιά κατανόηση της γυναικείας φύσης κ εσύ το έχεις στο μέγιστο.
Respect.
Τα απλά κι ανθρώπινα μοιάζουν σήμερα τοσο εξεζητημένα κοριτσάρα μου...αυτη ειναι και η αρρώστεια της εποχής!!!!Ευτυχως κάποιοι...γεννηθήκαμε με αντισώματα γερά!!!!Εχω μάθει να ειμαι αληθινός και άνθρωπος σε οτι λεω και κυρίως σε οτι κάνω...να βάζω και ψυχή εκτως απο τα λεφτά και το καβλί μου...αυτο εκανα και αυτο θα κανω πάντα!!!Κι οπου υπάρχει επισης καλο επιπεδο..επικοινωνουμε άριστα σε ολα!!!!Αν οχι...καλη καρδιά και συνεχιζουμε...σοφοτεροι!!!Μείνε ετσι ξεχωριστή...και θα έχεις πάντα αναγνώριση οσο λίγες!!!Love you καργα...babe!!!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Άσε μαρη στο τέλος θα με πουν και προμοτορα σου.....χαχαχα...τα ιδια θέματα ειχα με αλλά 2 κορίτσια που τα ξερω και απλα τα υποστηριζα...τεσπα..άσε τους δεν έχουν ιδέα για το τι προσφέρεις γι αυτό σε συγκρίνουν δυστυχώς με τελειωμένες και αρπακτικά.....πρόβλημα τους.....
Ας χορέψουμε με τον τρόπο που μόνο εμείς ξέρουμε,με τον τρόπο που αισθανόμαστε,με τον δικό μας Ρυθμό... This is the way.
Σίγουρα δεν είναι για όλους.
Σε φιλώ και σε ευχαριστώ πολύ για όλα απόψε.❣️

Brad Pitt Dancing GIF
 

mindfucker22

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
25
Like
136
Πόντοι
0
Κατάλαβες τώρα ότι ο νοών έχει την μέγιστη ικανότητα να κάνει όχι απλά σεξ... αλλά να μας πηδάει τα μυαλά κάθε λεπτό.
Το κατά παραγγελία δεν υπάρχει κ δεν θα υπάρξει γιατί είμαστε άνθρωποι κ όχι μηχανές.
Σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για την ευθύνη κ την ευθεία γραμμή τών λόγων σου.... Τολμώ να πω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις είμαι ευάλωτη ρε φίλε γιατί μπορώ.
Με έκανες για άλλη μια φορά να στάζω και να ποθώ και να λαχταρώ και ξέρεις γιατί; Γιατί τον άντρα δεν τον κάνει το παπαρι ούτε η τσέπη αλλά η ανδρεία ,η τόλμη κ η βαθιά κατανόηση της γυναικείας φύσης κ εσύ το έχεις στο μέγιστο.
Respect.
"Να μας πηδάει τα μυαλά"..κλέφτρα!! θα σε μυνήσω για κλοπή του brand name μου! Όπως σου είχα πει κάποτε η δυσφήμιση παραμένει καλύτερη από την αγνόηση.. κύλισε καιρός.. πόσο άλλαξαν τα πράγματα.. με δύο λέξεις, οι καλοί ξεχωρίζουν από το σωρό πάντα.. άλλοι γρηγορότερα άλλοι αργότερα.. keep going.. το πως απαντάς εξηγεί γιατί ξεχωρίζεις.. φυσικά έχεις δυνατότητες για αρκετή βελτίωση ακόμη αν τιθασεύσεις το άγχος σου.
Να διευκρινήσω κύριοι ότι δεν έχω κάνει ποτέ μασάζ από το γραφείο της από τότε που έκανε γραφείο.. φυσικά έχω γνωρισει και την ίδια και την Ίριδα.. πριν το γραφείο.. και μια και έκανα αυτή την μικρή παρέμβαση προτείνω μαζί με τους όρους φραπέ, καλαμάκι και μπριζόλα, αφού αποσαφηνίζουμε αν το καλαμάκι έχει περιβαντολογικό τέλος ωστε να ξέρει αυτος που εχει περιβοντολογικές ευαισθησίες αν καλύπτεται, να προσθέσουμε και τον όρο σόδα από σύμπτυξη του σοδ/όμισμ/α.
Απορρίπτω εκ των προτέρων τις απαρχιωμένες εκφράσεις όπως κουλούρι, γκρόβερ κουραδοαναρροφήτρια και άλλες της δεκαετίας του '80 αλλά είμαι ανοικτός σε φρέσκιες με έμπνευση.
Κύριοι έρχονται δύσκολες ώρες και για πρίγκηπες και για πριγκίπισσες.. keep calm!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom