Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (6 μέλη και 18 επισκέπτες)

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
671
Like
6.257
Πόντοι
1.046
Χωρίς τίτλο.jpg
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
An δεν βαριεσαι το βραδυ στειλε μου pm TA τηλεφωνα του τρίο (*που ειχε μεσα κ την 25 αρα μουναρα που λες) αλλα και τις τοπ 2 απ την κατηγορια στα 50 ε. μασαζ στο σπιτι ! Thanks ΑΚ
τύπε, εχεις καταλάβει ότι κάνεις παράθεση σε μήνυμα από το 2006;;;;;
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
984
Κριτικές
4
Like
3.327
Πόντοι
446
An δεν βαριεσαι το βραδυ στειλε μου pm TA τηλεφωνα του τρίο (*που ειχε μεσα κ την 25 αρα μουναρα που λες) αλλα και τις τοπ 2 απ την κατηγορια στα 50 ε. μασαζ στο σπιτι ! Thanks ΑΚ
έχουν περάσει κάτι χρόνια...δε νομίζεις ??? :cheesy:
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
An δεν βαριεσαι το βραδυ στειλε μου pm TA τηλεφωνα του τρίο (*που ειχε μεσα κ την 25 αρα μουναρα που λες) αλλα και τις τοπ 2 απ την κατηγορια στα 50 ε. μασαζ στο σπιτι ! Thanks ΑΚ
άργησες 15 χρόνια!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
An δεν βαριεσαι το βραδυ στειλε μου pm TA τηλεφωνα του τρίο (*που ειχε μεσα κ την 25 αρα μουναρα που λες) αλλα και τις τοπ 2 απ την κατηγορια στα 50 ε. μασαζ στο σπιτι ! Thanks ΑΚ
:2funny::2funny:
σιγα μη τα εχει απο το 2006 που ειναι το ποστ!!!!!!! :cheesy:
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Kgeorg

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
68
Like
86
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά Εχει κάποιος εμπειρία από τζεσικα osmose? Πάτησα στην αναζητηση κ δεν βρηκα κατι
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
VIP MASSAGE
698 0 280 270

ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΑ 90 ΛΕΠΤΑ ΜΥΟΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ MASSAGE
ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ 70 ΕΥΡΩ / 90 ΛΕΠΤΑ


ΠΡΟΣΦΟΡΑ 2

Μετα απο 2 συνεχόμενα ραντεβού για μασάζ μεσα στο 15 ήμερο ,
στο τρίτο ραντεβού έχετε έκπτωση 20%
σε ολα τα είδη του massage της επιλογής ( Χαλαρωτικό - Body Body )

Για οτιδηπότε απορία έχετε , είμαι στη διάθεση σας !


ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΎΤΡΙΕΣ ΣΤΟ VIP MASSAGE


ΝΕΦΕΛΗ

ΙΖΑΜΠΕΛΑ

-------------------------------------------------------------

Χρυσα
Μαριλια
Ελενη
Ελενα
Ζωη
Μαριλενα
Βιβη
Βανεσα
Δεσποινα
Γιωτα

---------------------------------------------------------------
ΤΗΛ / VIBER : 698 0 280 270
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Αξιότιμοι και αξιαγάπητοι πελάτες
καταρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω για ολο αυτό το διάστημα
που στηρίζεται εμένα και την εταιρία μου VIP MASSAGE .

Θέλω να σας υπενθυμίσω και να σας διευκρινίσω
οτι απο τη στιγμή που η συνεδρία του μασάζ οριστικοποιηθεί
και επιβεβαιωθεί η εκάστοτε κοπέλα χρειάζεται απο 60 έως 90 λεπτά
ώστε να φτάσει στο χώρο σας ανάλογα με τη γεωγραφική απόσταση
και την κίνηση !
Ο χρονος ξεκιναει οταν επιβεβαιώνεται το ραντεβού απ τη μανατζερ επικοινωνίας !
Παρακαλώ το σεβασμό σας και την ανθρώπινη κατανόηση σας στους αστάθμητους παράγοντες που υπάρχουν και επηρεάζουν τις υπηρεσίες του μασάζ κατ οικον


Επίσης επιζητώ τον σεβασμό , την υπομονή και την κατανόηση
κατα την τηλεφωνική επικοινωνία σας με την μάνατζερ και κατα την επικοινωνία σας με τις κοπέλες απο κοντά .
Γενικά μην κάνετε κατάχρηση στο χρόνο επικοινωνίας με την μάνατζερ ώστε να εξυπηρετείστε όλοι το συντομότερο δυνατό .

Ακόμα να σας ενημερώσω οτι είμαστε απο τις ελάχιστες νόμιμες εταιρίες που εκδίδουμε αποδείξεις , έχουμε νομικό σύμβουλο και λογιστή και γενικά μια ομάδα απο πίσω που προσπαθεί 365 ημέρες το έτος να δουλεύουν όλα το δυνατό καλύτερο σε όλα τα επίπεδα ώστε να κρατάμε υψηλά τον πήχη της ποιότητας των υπηρεσιών που παρέχουμε !


Η εξυπηρέτηση σας τόσο για την επίλυση των αποριών σας
όσο και για το κλείσιμο των συνεδριάσεων του μασάζ ξεκινάει
απο 12:00 το πρωί εως 10:00 το βράδυ όπου ξεκινάει το τελευταίο ραντεβού .

Το γραφείο μας δεν κλείνει ποτέ είμαστε ανοιχτά απο δευτέρα έως κυριακή , η διαθεσιμότητα των κοριτσιών δυστυχώς μεταβάλλεται .

για να κλείσετε το ραντεβου και να υπαρχει διαθεσιμοτητα θεραπευτηριων
πρεπει να το κλείσετε νωρίτερα
αν υπάρχει διαθεσιμότητα ώστε να εξυπηρετηθείτε !

Μην ζητάτε παραπάνω φωτο απο οσες έχουμε διαθέσιμες και σας στέλνουμε
είναι πλήρως κατατοπιστικές !

Σας ευχαριστώ πολύ

Εύχομαι καλό φθινόπωρο σε όλους !
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
7
Like
9.026
Πόντοι
1.336
Αξιότιμοι και αξιαγάπητοι πελάτες
καταρχήν θέλω να σας ευχαριστήσω για ολο αυτό το διάστημα
που στηρίζεται εμένα και την εταιρία μου VIP MASSAGE .

Θέλω να σας υπενθυμίσω και να σας διευκρινίσω
οτι απο τη στιγμή που η συνεδρία του μασάζ οριστικοποιηθεί
και επιβεβαιωθεί η εκάστοτε κοπέλα χρειάζεται απο 60 έως 90 λεπτά
ώστε να φτάσει στο χώρο σας ανάλογα με τη γεωγραφική απόσταση
και την κίνηση !
Ο χρονος ξεκιναει οταν επιβεβαιώνεται το ραντεβού απ τη μανατζερ επικοινωνίας !
Παρακαλώ το σεβασμό σας και την ανθρώπινη κατανόηση σας στους αστάθμητους παράγοντες που υπάρχουν και επηρεάζουν τις υπηρεσίες του μασάζ κατ οικον


Επίσης επιζητώ τον σεβασμό , την υπομονή και την κατανόηση
κατα την τηλεφωνική επικοινωνία σας με την μάνατζερ και κατα την επικοινωνία σας με τις κοπέλες απο κοντά .
Γενικά μην κάνετε κατάχρηση στο χρόνο επικοινωνίας με την μάνατζερ ώστε να εξυπηρετείστε όλοι το συντομότερο δυνατό .

Ακόμα να σας ενημερώσω οτι είμαστε απο τις ελάχιστες νόμιμες εταιρίες που εκδίδουμε αποδείξεις , έχουμε νομικό σύμβουλο και λογιστή και γενικά μια ομάδα απο πίσω που προσπαθεί 365 ημέρες το έτος να δουλεύουν όλα το δυνατό καλύτερο σε όλα τα επίπεδα ώστε να κρατάμε υψηλά τον πήχη της ποιότητας των υπηρεσιών που παρέχουμε !


Η εξυπηρέτηση σας τόσο για την επίλυση των αποριών σας
όσο και για το κλείσιμο των συνεδριάσεων του μασάζ ξεκινάει
απο 12:00 το πρωί εως 10:00 το βράδυ όπου ξεκινάει το τελευταίο ραντεβού .

Το γραφείο μας δεν κλείνει ποτέ είμαστε ανοιχτά απο δευτέρα έως κυριακή , η διαθεσιμότητα των κοριτσιών δυστυχώς μεταβάλλεται .

για να κλείσετε το ραντεβου και να υπαρχει διαθεσιμοτητα θεραπευτηριων
πρεπει να το κλείσετε νωρίτερα
αν υπάρχει διαθεσιμότητα ώστε να εξυπηρετηθείτε !

Μην ζητάτε παραπάνω φωτο απο οσες έχουμε διαθέσιμες και σας στέλνουμε
είναι πλήρως κατατοπιστικές !

Σας ευχαριστώ πολύ

Εύχομαι καλό φθινόπωρο σε όλους !
Και εμείς ζητάμε τον σεβασμό όπως επίσης ζητάμε όπως και εσείς να μην γίνεται κατάχρηση στο χρόνο και χώρο επικοινωνίας του site. Ανοίξτε επιτέλους ένα νήμα και ποσταρετε όσα κατεβατα θέλετε. Σεβαστείτε μας , πελάτες σας είμαστε.
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Και εμείς ζητάμε τον σεβασμό όπως επίσης ζητάμε όπως και εσείς να μην γίνεται κατάχρηση στο χρόνο και χώρο επικοινωνίας του site. Ανοίξτε επιτέλους ένα νήμα και ποσταρετε όσα κατεβατα θέλετε. Σεβαστείτε μας , πελάτες σας είμαστε.
και να μάθουν μασάζ και να κατεβάσουν τις τιμές και να στέλνουν αληθινές και ολόσωμες φώτο
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Και εμείς ζητάμε τον σεβασμό όπως επίσης ζητάμε όπως και εσείς να μην γίνεται κατάχρηση στο χρόνο και χώρο επικοινωνίας του site. Ανοίξτε επιτέλους ένα νήμα και ποσταρετε όσα κατεβατα θέλετε. Σεβαστείτε μας , πελάτες σας είμαστε.

και να μάθουν μασάζ και να κατεβάσουν τις τιμές και να στέλνουν αληθινές και ολόσωμες φώτο

Τσαμπα χαλιέστε με την κωλόγρια... Της έχω ρίξει όσα μπινελίκια έχουν ακούσει μαζεμένα όλοι όσοι έχω τσακωθεί εδώ μέσα μαζί τους. Είναι παχύδερμο δεν χαμπαριάζει με τίποτα.
Κάντε αγνόηση το πρόφιλ της να μην βλέπετε τις μαλακίες που ανεβάζει.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Like
701
Πόντοι
81
Και εμείς ζητάμε τον σεβασμό όπως επίσης ζητάμε όπως και εσείς να μην γίνεται κατάχρηση στο χρόνο και χώρο επικοινωνίας του site. Ανοίξτε επιτέλους ένα νήμα και ποσταρετε όσα κατεβατα θέλετε. Σεβαστείτε μας , πελάτες σας είμαστε.
Δεν νομίζω ότι φταίει το γραφείο σε αυτό. Πληρώνει για τον χώρο Που πιάνει ως εγγεγραμμένη εταιρεία ( λογικά ) στο σάιτ αυτό. Προσπαθεί να διαφημιστεί εδώ μέσα εφόσον πληρώνει εάν πληρώνει και για να μην τηε εχουν ανοίξει δικό της νήμα ή να μην την έχουν ""διώξει"" από εδώ οι διαχειριστές , σημαίνει ότι πράττει καλώς. Μπορεί εμείς να κουραζόμαστε με τα ποστ ή να ενοχλούνται κάποιοι ( αν και δεν ανεβάζει κάτι περίεργο ή συνέχεια να λέμε και την αλήθεια ) αλλά για να το κάνει κάποιος το επιτρέπει.... Λεω τώρα ...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Δεν νομίζω ότι φταίει το γραφείο σε αυτό. Πληρώνει για τον χώρο Που πιάνει ως εγγεγραμμένη εταιρεία ( λογικά ) στο σάιτ αυτό. Προσπαθεί να διαφημιστεί εδώ μέσα εφόσον πληρώνει εάν πληρώνει και για να μην τηε εχουν ανοίξει δικό της νήμα ή να μην την έχουν ""διώξει"" από εδώ οι διαχειριστές , σημαίνει ότι πράττει καλώς. Μπορεί εμείς να κουραζόμαστε με τα ποστ ή να ενοχλούνται κάποιοι ( αν και δεν ανεβάζει κάτι περίεργο ή συνέχεια να λέμε και την αλήθεια ) αλλά για να το κάνει κάποιος το επιτρέπει.... Λεω τώρα ...
Δεν πληρώνει. Τσαμπατζου είναι. Αυτοί που πληρώνουν έχουν δικό της αποκλειστικό νήμα και Banner στο πλάι.
Όταν σπαμάρει στα νήματα των απλών μελών, τότε μιλάμε για τζαμπατζου ολκής
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Like
701
Πόντοι
81
Δεν πληρώνει. Τσαμπατζου είναι. Αυτοί που πληρώνουν έχουν δικό της αποκλειστικό νήμα και Banner στο πλάι.
Όταν σπαμάρει στα νήματα των απλών μελών, τότε μιλάμε για τζαμπατζου ολκής
Αντί να βρίζεις την κάθε μια , που κάνει την δουλειά της όπως μπορεί , καλύτερα κάνε τα παράπονα σου , αφού τόσο σε ενοχλεί , στους αρμόδιους τους σάιτ . Μην κρίνεις αυτήν.... Αυτή την αγορά ψαρεύει...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.649
Like
8.397
Πόντοι
1.056
Αντί να βρίζεις την κάθε μια , που κάνει την δουλειά της όπως μπορεί , καλύτερα κάνε τα παράπονα σου , αφού τόσο σε ενοχλεί , στους αρμόδιους τους σάιτ . Μην κρίνεις αυτήν.... Αυτή την αγορά ψαρεύει...
Είσαι καινούριος ακόμα .Θα μάθεις με τον καιρό.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cursed

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom