Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

Thedildoman

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2022
Μηνύματα
50
Like
48
Πόντοι
0

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Ειχε ακουστει οτι εχει σταματησει τα εξτρα αν δεν κανω λαθος
Κάνεις λάθος.....στα λέει όταν πας και όχι από το τηλέφωνο.....έχει βαιμπερ αλλά δεν πολυαπαντα....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056
Κάνεις λάθος.....στα λέει όταν πας και όχι από το τηλέφωνο.....έχει βαιμπερ αλλά δεν πολυαπαντα....
Κακό για εκεινη.. Χάνει εν δυνάμει πελάτες. Παλιότερα στα ελεγε ολα από το τηλέφωνο. Τώρα οταν ο αλλος ακουει οτι δεν κάνει τίποτα, θα την απορρίψει.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
Κακό για εκεινη.. Χάνει εν δυνάμει πελάτες. Παλιότερα στα ελεγε ολα από το τηλέφωνο. Τώρα οταν ο αλλος ακουει οτι δεν κάνει τίποτα, θα την απορρίψει.
Πρόβλημα της....μάλλον φοβάται επειδή έχει σχέση...κάτι τέτοιο.....ακόμα και την διεύθυνση την δίνει μόνο τηλεφωνικά....αυτά ξέρω ελπίζω να βοήθησα...
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
401
Πόντοι
26
ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΣΤΟ VIP MASSAGE

ΑΚΡΙΒΗ

ΕΛΕΝΑ

ΑΝΝΑ

ΜΑΙΡΗ

--------------------------------------------------------------------------------------

Γιωτα , Ελενα , Μαριλια , Μαριλενα , Μαίρη 2 , Χανα , Χρυσα , Ζωη , Βιβιαν

-----------------------------------------------------------------------------

ΤΗΛΕΦΩΝΟ / VIBER : 698 0 280 270

www.VipMassage.gr
Το βιμπερ σας οκ ? Δουλεύει @? Γιατί διαβάζεις τα μυνηματα αλλά απάντηση καμία. Αιντε
 

GrayScaLe#1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Έχουμε κάνα νέο για την Ηρώ?
 

niar1988

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Εγώ φίλε , εδώ , αναφέρομαι στην Alikimassage, όχι στο μπάζο του VIP. Διάβασε παραπάνω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για την μαίρη 2 του VIP , έχουμε καμία ενημέρωση? Το πάει το γράμμα?????
Για την Μαίρη 2.. Απο τις ελάχιστες πλέον του εν λόγω γραφείου που η φωτογραφία ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, και πολύ ευχάριστη γενικά, αλλά θα την έβαζα στα ΔΕΝ.
 

velis8

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
135
Πόντοι
0

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.050
Like
2.910
Πόντοι
456
Ελενα απο Τζόι ,πιπινάκι ,6/10 απο εμφάνιση που γίνεται 7/10 λόγω ηλικίας, επικοινωνιακή , απο μασάζ 1-2/10, δεύτερο μέρος σε μένα δεν είχε αν και σε κάποιους άλλους ίσως ναι, δεν συνιστάται,πεταμένα λεφτά.
 

BigCurber

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2022
Μηνύματα
38
Like
15
Πόντοι
0
Ελενα απο Τζόι ,πιπινάκι ,6/10 απο εμφάνιση που γίνεται 7/10 λόγω ηλικίας, επικοινωνιακή , απο μασάζ 1-2/10, δεύτερο μέρος σε μένα δεν είχε αν και σε κάποιους άλλους ίσως ναι, δεν συνιστάται,πεταμένα λεφτά.
Ευχαριστώ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
Μεγαλο serial με το γραφειο diamond της ΤΕΑΣ.
Διαβαζοντας τις διθυραμβικες κρτικες για ΤΕΑ + ΙΡΙΔΑ αποφασισα να δοκιμασω.
καλω τα ΚΙΝΗΤΑ που αναφερει η ιστοσελιδα του γραφειου τελος παντων βγαινει μια κυρια μου λεει οτι απαντουν μονο μεσω viber.
αποκαθιστω την επικοινωνια στο viber και αρχιζει το serial.
ζητω ραντεβου με ΤΕΑ+ΙΡΙΔΑ + EXTRAS σε γνωστο ξενοδοχειο της Αθηνας.
Δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα απαντουν.
Ερχεται ενα κατεβατο σεντονι ολοκληρο.
Με τα πολλα μου λενε οτι πρεπει καθε πρωι να μιλω με το τηλεφωνικο κεντρο.
παιρνω χθες μου λενε διαθεσιμοτητα για 1945.
δυστυχως την ωρα εκεινη ταξιδευα για θεσσαλονικη.
παιρνω σημερα το πρωι.
με απολυτη απαθεια μου απαντα οτι ολα τα ραντεβου των κυριων ειναι κλεισμενα μεχρι και το ΣΑΒΒΑΤΟ.
στις διαμαρτυριες μου οτι η ιδια μου ειπε οτι δεν κλεινει ραντεβου για αλλη ημερα μου απαντα οτι οι παλαιοι πελατες εξαιρουνται.
στα προηγουμενα σεντονια δεν ειχα παρατηρησει οτι διαθεσιμη ηταν η ΙΡΙΔΑ σε μεμονωμενο ραντεβου και οταν της λεω οτι δινει λαθος πληροφοριες με κατηγορει για ασεβεια μου ζητα να προχωρησω σε αυτοκριτικη να ελεγξω το ζεν μου να αποποιηθω το εγω μου κλπ κλπ.
αναρωτιεμαι σε τρελοκομειο επεσα ?????
όταν το κουράζουμε με τις κοπέλες του χώρου, είτε αυτές είναι για μασάζ, είτε για σεξ, στάνταρ δεν βγαίνει σε καλό!
Απλή συμβουλή , για να πάρει κάποιος απαντήσεις τύπου ζεν, κάτι θα πρέπει να έχει προηγηθεί.
κοινώς όπου υπάρχει δράση, υπάρχει και αντίδραση.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
όταν το κουράζουμε με τις κοπέλες του χώρου, είτε αυτές είναι για μασάζ, είτε για σεξ, στάνταρ δεν βγαίνει σε καλό!
Απλή συμβουλή , για να πάρει κάποιος απαντήσεις τύπου ζεν, κάτι θα πρέπει να έχει προηγηθεί.
κοινώς όπου υπάρχει δράση, υπάρχει και αντίδραση.
Ευχαριστω για την συμβουλη σου !
πρεπει να γινεις ομως πιο σαφης ,σε πμ εστω, δεδομενου οτι ως νεος στο χωρο του "ζεν" δεν ξερω τι πρεπει να "προηγηθει" !!!
πιο συγκεκριμενα περιμενα να μυηθω απο την ΤΕΑ και την ΙΡΙΔΑ !
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
Ευχαριστω για την συμβουλη σου !
πρεπει να γινεις ομως πιο σαφης ,σε πμ εστω, δεδομενου οτι ως νεος στο χωρο του "ζεν" δεν ξερω τι πρεπει να "προηγηθει" !!!
πιο συγκεκριμενα περιμενα να μυηθω απο την ΤΕΑ και την ΙΡΙΔΑ !
εννοώ ότι 5-6 φορές που έχω βρεθεί με το συγκεκριμένο γραφείο ποτέ δεν μου έσπασαν τα παπάρια με χαζομάρες, ότι δεν έβρισκα ραντεβού κάποιες φορές λόγω του φόρτου, ναι , αλλά ιδίως αυτή την περίοδο, μια χαρά βρίσκεις, τουλάχιστον με Ιριδα.
 

baddick

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα έχουμε άποψη από κάνα φίλο για paradise massage είδα κάτι ωραία τεμάχια αν προχωράνε και σε τι ? Ευχαριστώ
 

heevaas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
Καλησπέρα και σε εσένα... Όλα τα τεμάχια είναι του osmose massage, αυτό από μονο του τα λέει ολά!!! Προχωράνε όλες φουλ.
Τζεσικα, Σοφια ή Ελενη προτεινεις;;ολες φουλ; ευχαριστω πολυ!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.050
Like
2.910
Πόντοι
456
Και η Τζοάννα μέσα,αυτή την στιγμή η μούρη της είναι σε τρείς πλατφόρμες ,νομίζω αυτή είναι η πιό κατάλληλη για αυτήν μακράν!!!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
εννοώ ότι 5-6 φορές που έχω βρεθεί με το συγκεκριμένο γραφείο ποτέ δεν μου έσπασαν τα παπάρια με χαζομάρες, ότι δεν έβρισκα ραντεβού κάποιες φορές λόγω του φόρτου, ναι , αλλά ιδίως αυτή την περίοδο, μια χαρά βρίσκεις, τουλάχιστον με Ιριδα.
τι να πω αγαπητε
εμπλεξα
θα προσπαθησω ξανα αν και πιστευω πλεον ειμαι σε black list !!!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.954
Πόντοι
206
τι να πω αγαπητε
εμπλεξα
θα προσπαθησω ξανα αν και πιστευω πλεον ειμαι σε black list !!!
Δεν νομίζω.....είναι πολύ επαγγελματίες....και δεν θα χεις θέμα.....απλά να είσαι αποφασισμενος για ραντεβού.....ώρες ελεύθερες θα χει σίγουρα.....οποίο κορίτσι και να πάρεις θα ευχαριστηθεις υπηρεσίες......η ίριδα είναι και πολύ καλό κορίτσι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom