Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

40ilias

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
40
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπερα! ξερουμε τιποτα για Ελενα απο τζοι.....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.509
Πόντοι
1.056
guys ειδα ilovemassage ενα μαυρομαλλικο τυπου goth, τη μαγδα. εχει κανεις εμπειρια;

I love massage και Μαγδα, εχει δοκιμασει κανεις;;;
Πρώτον γράφε με ελληνικά ρε αγραμμάτο τσουτσέκι και δεύτερον σάλτα και γαμήσου εσύ και η Μάγδα σου. Μας έχεις ζαλίσει τα αρχίδια. Τράβα κάνε μαζί της ρε φτωχομπινέ και έλα να γράψεις κριτική.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Cloud88

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
29
Like
138
Πόντοι
0
Καλησπερα! ξερουμε τιποτα για Ελενα απο τζοι.....
Αυτή που έχουν στο site δεν την έχω πάρει, την άλλη Έλενα που στέλνουν στις εφαρμογές viber - whats up είναι κάπως ό,τι να ναι. Σε άλλους παίρνει καλαμάκι και σε άλλους όχι, όπως της έρθει. Το μασάζ πάντως τελείως ανειδίκευτο και κανα δεκάλεπτο-τέταρτο το τρώει από τον πελάτη. Κατά τα άλλα ένα ευγενικό και εμφανίσιμο κορίτσι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

40ilias

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
40
Like
53
Πόντοι
0
Αυτή που έχουν στο site δεν την έχω πάρει, την άλλη Έλενα που στέλνουν στις εφαρμογές viber - whats up είναι κάπως ό,τι να ναι. Σε άλλους παίρνει καλαμάκι και σε άλλους όχι, όπως της έρθει. Το μασάζ πάντως τελείως ανειδίκευτο και κανα δεκάλεπτο-τέταρτο το τρώει από τον πελάτη. Κατά τα άλλα ένα ευγενικό και εμφανίσιμο κορίτσι.
Σευχαριστω....ναι γιαυτην ρωταω....
 

antonis.vento

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2022
Μηνύματα
9
Like
7
Πόντοι
0
καλημέρα σε όλους.
ξέρει κανέις τι απέγινε η ψυχή με το όνομα Δανάη απο Deluxe(αν θυμάμαι καλά).
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Να σας ενημερώσω για τη ΝΕΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ

του VIP MASSAGE

www.VipMassage.gr

------------------------------------------------------------------------------
Ενημερωθείτε για τη Νέα Κοπέλα μας την ΑΝΝΑ

Χανα , Μαίρη 2 , Γιωτα , Ελενα , Μαριλενα , Δεσποινα , Βανεσα , Ζωή , Χρύσα

---------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ VIP MASSAGE

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ


2 Μασάζ μαζί την ίδια ημέρα , το ένα μετα το άλλο .

50 Ευρω / το κάθε μασάζ για 60 Λεπτά

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Τα 90 ΛΕΠΤΑ Απλό Μυοχαλαρωτικό Μασάζ

Απο 80 ΕΥΡΩ Προσφορά στα 70 Ευρώ για 90 Λεπτά

------------------------------------------------------------------------------------------------

ΤΙΜΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ

ΜΟΝΟ Για τους Νέους Πελάτες
Για το πρώτο Ραντεβού
50 Ευρώ / ώρα

ΤΗΛΕΦΩΝΟ + VIBER
VIP MASSAGE
698 0 280 270
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.670
Like
8.509
Πόντοι
1.056
Εδώ μπαίνουμε για να ενημερωνομαστε, ο καθένας αποφασιζει μετά, βάση γούστων και τσέπης που θα πάει και με ποια.. Τουλάχιστον αυτός είπε και κάτι διαφορετικό,είτε μας αρέσει, είτε δε μας αρέσει,έδωσε και μια άλλη εκδοχή... Αν είσαι μάγκας, τσέκαρε να δεις αν ισχύει και κάνε διαπραγματεύσεις με τη Ζωή, τα νταηλικια στους χρήστες που πήραν κάτι παραπάνω, δε θα σε βοηθήσουν πάντως!
Είπες τη φράση κλειδί και είναι η φράση για την οποία όλη σου η προσπαθεια υπεράσπισης του άλλου, πέφτει στο κενό.
Εδώ είμαστε για να ενημερωνόμαστε. Ο τυπος που λέει ότι πήρε το έξτρα από κάποια που κατά γενική ομολογία δεν το δίνει, είτε λέει ψέμματα , οπότε έχουμε ψευδή ενημέρωση , είτε δεν μας αναφέρει υπό ποίες προϋποθέσεις πήρε το κάτι παραπάνω , οπότε έχουμε ελλειπή ενημέρωση.
Αν το φυσάει το χρήμα και τα έσκασε για να πάρει το κάτι παραπάνω, μαγκιά του, αλλα να μας το πει, γιατί εγώ και ο κάθε ένας που διαβάζει την κριτική θα επιλέξουμε την κοπέλα νομίζοντας ότι κάνει έξτρα υπηρεσίες και στην ουσία ούτε υπηρεσίες θα λάβουμε και τα λεφτά μας θα κλαίμε

Οπως είπες εδώ μπαίνουμε να ενημερωνόμαστε ΑΛΛΑ να ενημερωνόμαστε σωστά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

blackpit23

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
39
Like
194
Πόντοι
0
Είπες τη φράση κλειδί και είναι η φράση για την οποία όλη σου η προσπαθεια υπεράσπισης του άλλου, πέφτει στο κενό.
Εδώ είμαστε για να ενημερωνόμαστε. Ο τυπος που λέει ότι πήρε το έξτρα από κάποια που κατά γενική ομολογία δεν το δίνει, είτε λέει ψέμματα , οπότε έχουμε ψευδή ενημέρωση , είτε δεν μας αναφέρει υπό ποίες προϋποθέσεις πήρε το κάτι παραπάνω , οπότε έχουμε ελλειπή ενημέρωση.
Αν το φυσάει το χρήμα και τα έσκασε για να πάρει το κάτι παραπάνω, μαγκιά του, αλλα να μας το πει, γιατί εγώ και ο κάθε ένας που διαβάζει την κριτική θα επιλέξουμε την κοπέλα νομίζοντας ότι κάνει έξτρα υπηρεσίες και στην ουσία ούτε υπηρεσίες θα λάβουμε και τα λεφτά μας θα κλαίμε

Οπως είπες εδώ μπαίνουμε να ενημερωνόμαστε ΑΛΛΑ να ενημερωνόμαστε σωστά.
Καλημέρα συναγωνιστές.
Άποψη μου, τσάμπα τσακώνεστε. Ο φίλος μπορεί να πήρε κάτι παραπάνω απ την συγκεκριμένη κοπέλα αλλά και μόνο που το έγραψε εδώ μέσα έκανε κακό στον εαυτό του γιατί οι περισσότερες μπαίνουν και διαβάζουν. Είναι μια κριτική που δεν προσφέρει κάτι στους υπόλοιπους καθώς η κοπέλα κατά γενική ομολογία δεν προχωράει τόσο. Όποτε συγχαρητήρια που τα κατάφερε ο φίλος, αν τα κατάφερε, κακώς το μοιράστηκε, γιατί έκαψε κ τον εαυτό του πιθανότατα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Νομίζω ο,τι καλύτερο έχει υπάρξει στο χώρο.
Έχω περάσει απίστευτα καλά μαζί της.
Δε συγκρίνεται με καμία
εγώ αντίθετα δεν πέρασα καθόλου καλά,λογικό σε αυτόν τον χώρο τα πάντα είναι πιθανά ειδικά από amateur!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.676
Κριτικές
15
Like
6.368
Πόντοι
8.345
εγώ αντίθετα δεν πέρασα καθόλου καλά,λογικό σε αυτόν τον χώρο τα πάντα είναι πιθανά ειδικά από amateur!
Μονο χέρι έκανε, είχα περασει καλά αλλά σίγουρα όχι ότι καλυτερο.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Μονο χέρι έκανε, είχα περασει καλά αλλά σίγουρα όχι ότι καλυτερο.
Αυτή ήτανε φίλη με την Λυδία -και αυτή σταμάτησε -με την οποία είχα περάσει πολύ καλύτερα αν και όχι ανάλογης εμφάνισης!
 

kapoios.athens001

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Έχει κανείς εμπειρία με Αγγελική και Μαριάτζελλα απο Joy?
 

GrayScaLe#1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση.. η Ηρώ δουλεύει ακόμα στο velvet ή είναι κάπου αλλού? Γιατί νομίζω ότι την είδα κάπου αλλά δεν είμαι και σίγουρος...
 

krokalas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2019
Μηνύματα
629
Κριτικές
2
Like
1.445
Πόντοι
206
παντως μουκανε εντυπωση ότι στο fb έχει καμμια 500ρια φιλους ...όλοι άνδρες καιχωρις καμμια πληροφορία,θα ενημερώσω.τρελένομε για ανεξάρτητες...πέφτεις σε αστεράκκια αριαδνακι κλπ και έχει και πολλές ελληνίδες που προτιμώ
Φίλεμήπως δοκίμασες με Aliki?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom