Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
9
Like
3.323
Πόντοι
736
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Αν θες στειλε μου πληροφοριες για τις κοπελες που ξερεις γιατι ενδιαφερομαι! Να εισαι καλα!
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....

Κι εγώ παίκτη θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως να μου λεγες! 2-3 έχω που έχουν σταματήσει και θα θελα να ξαναδώ. Όλες τις υπόλοιπες και να μην τις ξαναδώ ποτέ, καλά θα ναι :cheesy:
 

tenkate

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
109
Like
272
Πόντοι
21
Από πού κ ως που να έχει προφυλακτικό ; Η κοπέλα αυτή δεν γαμιεται ούτε για πλάκα. Μάλλον σε απέφευγε ... Αν λες ότι δεν είχε προφυλακτικό και είχε κ περίοδο , προφανώς κ σε απέφευγε . Να λέει μια 20 Χρόνη ότι είναι εσκορταρα κ δεν έχει προφυλακτικό γιατί τα κολ δεν έχουν , χλωμό το βρίσκω .... Την πήρα κ με κιλά κ τώρα που είναι μείον πολλά κιλά , κ έχω περάσει καλά κ τις δύο φορές , με καλό μασαζακι μιας κ μιλαμε για φυσικοθεραπευτρια κ με πιπουλα . Τώρα αν έχεις αντιθετη άποψη εσύ δεκτό.
Αλλος ενας λογαριασμός…
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Αυτη η Ελενα ειναι γυρολογος , απο ολα τα γραφεια εχει περασει.
Ήταν και στο joy?
Συνάντηση πριν ένα μήνα περίπου.
Άννα-Velvet
Καμία διαφορά με τις φωτογραφίες. Ζήτησε +20 για φραπέ και +40 για στόμα. Από μασαζ μέτρια πράγματα.

Νίκη - Empire
Πολυ φιλική σαν χαρακτήρας. Σχετικά καλό μασαζ. Οι φωτογραφίες ακριβής. Ζήτησε +20 για φραπέ. Για σεξ ήθελε +60.
Η Άννα είναι μια ψηλή κοπέλα που ήταν και παλιότερα στο velevet? Επέστρεψε?
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Η Χριστιάνα του deluxe βρίσκεται και στο joy. Επίσης η Γκονζέλες του Lux βρίσκεται και στο joy ταυτόχρονα. Μπερδεμένα πράγματα.
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
968
Like
2.742
Πόντοι
446
Η Χριστιάνα του deluxe βρίσκεται και στο joy. Επίσης η Γκονζέλες του Lux βρίσκεται και στο joy ταυτόχρονα. Μπερδεμένα πράγματα.
Έχουν γίνει ένα γραφείο φίλε...για αυτό βλέπεις τις ίδιες κοπέλες!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Για στειλε πμ αν μπορεις η ανοιξε τα πμ σου
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
142
Like
216
Πόντοι
21
Εκλεισα ραντευβού από το deluxe massage με την σοφία η οποία είναι καινούργια ισπανίδα, καμία σχέση με την παλία, είναι μελαχρινή κανονίκο σώμα 1,50 περίπου ύψος καί 2αρι στήθος φτιαχτό, ήρθε λίγο καθυστερημένη 10 λεπτά περίπου, μασαζ μέτριο συνεννόηση κακή άφου δεν μιλάη αγγλικά καί δεν περίμενα να ξέρει ελληνικά, αφού ασχολήθηκε λίγο με την πλάτη και τα πόδια έφτασε η ώρα για το δεύτερο μέρος και άρχισε τον τιμοκατάλογο 110 για καλαμάκι 90 για φραπέ και 150 για μπριζόλα!! φυσικά είπα όχι και να συνεχίσει σκέτο μασαζ, αλλά ήθελε να φύγει νωρίτερα! τις είπα ότι είχε αργήση, άφου το δέχτικε με τα χίλια ζόρια μου πρότεινε φραπέ με 80, έκανα το λάθος να δέχτω, ξεκίνησε έναν αγαρμπό φραπέ και όλο έλεγε να τελειώνο γρήγορα γιατί πέρασε η ώρα φυσικά δεν έγινε τίποτα καί έφυγε έτσι. Συνολίκα από τα πιο χάλια ραντεύβου που έχω κάνει γιατί ακόμα και αν τα καταφέρεις να τα βρεις σε αυτά που ζητάει η συμπεριφορά της και οι υπηρεσίες τις είναι μέτριες προς κακές!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Για την Ηλιάνα λες ;;; Είσαι σίγουρος ;;;; Η κοπέλα παίζει να μην ξέρει τι σημαίνει η λέξη μαλακας . Μικρό 20 ετών γλυκό κορίτσι , τι λες ;;; Επειδή παρακολουθώ αποκλείεται. Κάπου τα μπερδεύεις επειδή έχεις προηγουμενα με τους ιδιοκτήτες μάλλον. Τι να σου πω ρε φίλε ... Ποιο μέλος αποχώρησε ; Εμένα αν με έβριζαν η με απειλούσαν θα πήγαινα από εκεί , όχι να αποχώρησω κιόλας . Έλεος
έννοια σου ξέρουμε όλοι τι γράφουμε!
Ανάλογα τον χαρακτήρα του καθενός τύπισσα μου, ο συγκεκριμένος αποχώρησε, εγώ θα έκανα κάτι άλλο, εσύ άλλο.
20 χρονων η Ηλιάννα? Έλα τώρα....εδώ πιο πάνω γράψανε ότι είναι χοντρή και ζήτουλας και εσύ κόλησες σε αυτό που έγραψα εγώ?
Εδώ οι άλλοι έγραψαν εμμέσως πλην σαφώς ότι είναι καμένη η κριτική σου πιο πάνω και εσύ κόλλησες με αυτό που έγραψα?
Επίσης ποιος σου είπε ότι έχω προηγούμενα με τους ιδιοκτήτες?
βρε την χαζούλα, εδώ πάλι? δεν βαρέθηκες?
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Η Χριστιάνα του deluxe βρίσκεται και στο joy. Επίσης η Γκονζέλες του Lux βρίσκεται και στο joy ταυτόχρονα. Μπερδεμένα πράγματα.
όλα ένα γραφείο είναι, το έχουμε γράψει από παλιά αυτό!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Από πού κ ως που να έχει προφυλακτικό ; Η κοπέλα αυτή δεν γαμιεται ούτε για πλάκα. Μάλλον σε απέφευγε ... Αν λες ότι δεν είχε προφυλακτικό και είχε κ περίοδο , προφανώς κ σε απέφευγε . Να λέει μια 20 Χρόνη ότι είναι εσκορταρα κ δεν έχει προφυλακτικό γιατί τα κολ δεν έχουν , χλωμό το βρίσκω .... Την πήρα κ με κιλά κ τώρα που είναι μείον πολλά κιλά , κ έχω περάσει καλά κ τις δύο φορές , με καλό μασαζακι μιας κ μιλαμε για φυσικοθεραπευτρια κ με πιπουλα . Τώρα αν έχεις αντιθετη άποψη εσύ δεκτό.
Καλώς την πέρδικα! Παραμένεις το ίδιο ηλίθια!Σαν να μην πέρασε μια ημέρα!
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Η τελευταία φορά που πήρα μασάζ ήταν με Μαίρη από joy. Ήταν στανταράκι, δεν ξαναπήρα από όταν αποχώρησε γιατί ακόμη δεν έχω βγάλει άκρη για το ποια μπορεί να της μοιάζει ή έστω να την πλησιάζει σε υπηρεσίες και εμφάνιση. Κοπέλες τύπου osmose δεν με ενδιαφέρουν.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Όσοι έπαιρναν Μαίρη με καταλαβαίνουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
971
Κριτικές
29
Like
1.988
Πόντοι
1.416
Όσοι έπαιρναν Μαίρη με καταλαβαίνουν.

Παίκτη την είχα πάρει αρκετές φορές. Καλή αλλά όχι τίποτα φοβερό.
Καλό τυπάκι, τα λέγαμε ωραία.
Αλλά αν δεις, ρωτάω και ξαναρωτάω αν κανείς πήρε μπριζόλα επειδή εμένα δεν μου δωσε
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Παίκτη την είχα πάρει αρκετές φορές. Καλή αλλά όχι τίποτα φοβερό.
Καλό τυπάκι, τα λέγαμε ωραία.
Αλλά αν δεις, ρωτάω και ξαναρωτάω αν κανείς πήρε μπριζόλα επειδή εμένα δεν μου δωσε
Ούτε εμένα με έδωσε και δε νομίζω ότι έχει αναφέρει κάποιος ότι του έδωσε. Μέχρι καλαμάκι πήγαινε. Δεν ήταν κανένα μοντέλο, εμφανίσιμη ήταν, πολύ καλή παρέα και πέρναγες πολύ όμορφα. Επίσης δεν "χτύπαγε" στα extra. Value of money για μένα.
 

K71kk

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
36
Πόντοι
0
Έφτιαξα νέο λογαριασμό,γιατί δεν μπορώ να μπω στον παλιό....λοιπόν έγραφα σαν blackprince....με κάποιους παλιούς έχω μιλήσει ,αν και οι ποιο πολλοί την έκαναν... ασχολούμαι γύρω στα 20 χρόνια με το άθλημα...απο τον καιρό των αγγελιών στις εφημερίδες...η μαγεία στο κατοικον είναι να πάρεις το λίγο... Τον φραπέ,το καλαμάκι... Μάγκες...εμείς έτσι το ξεκινήσαμε το σπορ....που θέλει και χρόνο και ψάξιμο....και πολύ χρήμα... Οι ποιο πολλοί τα θέλετε όλα έτοιμα.... Το πήραν λοιπόν χαμπάρι τα τρωκτικά και γεμίσαμε προμοτορακια....και τα γραφεία και τα ποιο πολλά κορίτσια το έχουν γυρίσει σε εσκορτιλικι τις κακιάς ώρας....ψάξτε λίγο μην τα περιμένετε όλα στο πιάτο και όταν διαβάζετε για κάποιο κορίτσι που τάχα μου κατέβηκε από το φεγγάρι και κάνει εξωγήινα κόλπα ....να δείτε ποιο ufo κρύβεται από πίσω τις....είναι το πρώτο μνμ.οποτε έχω αλλά 4...θα ανεβάσω και κάποιες κριτικές αργότερα...
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Εκλεισα ραντευβού από το deluxe massage με την σοφία η οποία είναι καινούργια ισπανίδα, καμία σχέση με την παλία, είναι μελαχρινή κανονίκο σώμα 1,50 περίπου ύψος καί 2αρι στήθος φτιαχτό, ήρθε λίγο καθυστερημένη 10 λεπτά περίπου, μασαζ μέτριο συνεννόηση κακή άφου δεν μιλάη αγγλικά καί δεν περίμενα να ξέρει ελληνικά, αφού ασχολήθηκε λίγο με την πλάτη και τα πόδια έφτασε η ώρα για το δεύτερο μέρος και άρχισε τον τιμοκατάλογο 110 για καλαμάκι 90 για φραπέ και 150 για μπριζόλα!! φυσικά είπα όχι και να συνεχίσει σκέτο μασαζ, αλλά ήθελε να φύγει νωρίτερα! τις είπα ότι είχε αργήση, άφου το δέχτικε με τα χίλια ζόρια μου πρότεινε φραπέ με 80, έκανα το λάθος να δέχτω, ξεκίνησε έναν αγαρμπό φραπέ και όλο έλεγε να τελειώνο γρήγορα γιατί πέρασε η ώρα φυσικά δεν έγινε τίποτα καί έφυγε έτσι. Συνολίκα από τα πιο χάλια ραντεύβου που έχω κάνει γιατί ακόμα και αν τα καταφέρεις να τα βρεις σε αυτά που ζητάει η συμπεριφορά της και οι υπηρεσίες τις είναι μέτριες προς κακές!!
Θα συμφωνησω, απο τις λιγες που ξερουν οτι ειναι περιστασιακες στην Ελλαδα και ξερουν τι μπαζια να κανουν και οτι βγαλουν. Παει φουλ στα 150, 110-130 καλαμακι. Βυζι μικρο, κοντη αλλα ομορφη δε λεω με τατουαζ και ωραιο προσωπο, φτιαγμενη παντου ακομα και ο κωλος. Μασαζ δε το εχει οποτε ακυρο απο μενα. Πολλες φορες το εχω πει, τα γραφεια που διαβαζουν εννοειται τις κριτικες, χανουν δουλειες. Μασαζ κατ οικον ειναι οι υπηρεσιες μη το ξεχνατε. Βαλτε κοπελες με υπηρεσιες καλο μασαζ με φραπε και θα βγαλετε περισσοτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom