Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Καλησπέρα.

Σε προηγουμενο ποστ Σας μπερδεψα χωρις να το θελω.

Γινεται λογος για την Ριτα απο Βελβετ. Την είχα δοκιμασει και περασα πολυ ωραια. Με καλαμάκι ανευ.

Απλά τελευταια μαλλον εχει φυγει απο Βελβετ.

Ηθελα μα ρωτησω αν γνωρίζει καποιος αν εχειχπαει σε αλλο γραφειο παρακαλώ.

Ευχαριστώ πολύ.

Υ.Γ. σε σχολιο μου σελίδες πιο πισω είχα μπλεξει τα ονοματα. Αντι για Ρίτα , για Αρετή ρωτησα. Για την Ριτα ρωταω.
 

r9r8r7

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Θα μπρουσες να στείλεις πληροφορίες σε παρακαλω;
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Για αυτό έγραψα ρε παιδιά γιατί δεν την ξέρω την κοπέλα.
Το έχουμε γράψει άπειρες φορές. Χαμένα λεφτά στο οσμοσε, ΜΑΚΡΥΑ! Ότι και αν βλεπεις. Υπηρεσιες χάλια αργούνε να έρθουν και φεύγουν στο μισάωρο χωρίς μασάζ χωρίς τίποτα. Όταν τους λες εγώ σε πλήρωσα για ώρα σου λένε τελειωσες φεύγω τώρα. Αν ζητήσεις μασάζ σου λένε δεν κάνουμε μασάζ πουτανες ήμαστε. Έρχονται γδύνονται σου ζητάνε την μάνα τους και τον πατέρα τους σε ξεπετάνε και εξαφανίζονται. Καλύτερα πάρε από ένα γραφειο που έχει μουναρες με τα ίδια χρήματα να περάσεις και όμορφα. Η Συκγκεριμενη δούλευε και σε γραφειο. Από τις μεγαλύτερες ξεπέτες του γραφείου μακριά!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Νικολ, δεν εχω στοιχεια
Έχω εγώ. Με δελέασε η φωτογραφία της και την πήρα. Μακρυά. Ξεπέτα του κερατά και χάλια υπηρεσιες. Και ζητάει την μάνα της και τον πατέρα της. Καλύτερα γραφειο με τα λεφτά που ζητάει
 

Kavlovasilis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Μετά από 10 χρόνια στον χώρο του μασάζ και πολλές διαφορετικές εμπειριες επιτέλους κάτι διαφορετικό . Exotic Tantra Massage ….. μοναδική αναζωογοννηση 4 διαφορετικά μασάζ σε 1 πρόγραμμα με έμφαση σε κινήσεις φραπέ ! Όλη η συνέδρια βασισμένη στην δίκη μου καυλα και στου μορίου μου ! Να μην φοβάται να τον αγγίξει και να την αγγίζω . Πιο ενεργητικό μασάζ σε συμμετοχή μου δεν έχω ζήσει ! Εξαιρετικό μασάζ ανεπανάληπτη αίσθηση και τρομερό κύμα καυλας με τελείωμα σε στήθος …….. Συν 20 ο φραπές . Massazakimou λοιπόν και Λύδια !!!! Κρίμα που διάβασα τόσα άσχημα που δεν ίσχυαν ούτε 1 ! Άνετη καυλωτικη ! Με ταξίδευε με το άγγιγμα της σε όλες τις τις τρυπούλες και αυτό που με τρέλανε είναι το γλείψιμο που με άφησε να της κάνω χωρίς έξτρα .
Όσον αφορά το πρόγραμμα Φούλ naked B2B + Lomi Lomi + Tantra + Lingham. Η δομή του προγράμματος συν η τεχνική του φραπέ καθόλη την διάρκεια του προγράμματος της και το ποσό καυλα ήταν η κοπέλα και υγρή ! Διπλό το Bonus
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
148
Like
416
Πόντοι
21
Μετά από 10 χρόνια στον χώρο του μασάζ και πολλές διαφορετικές εμπειριες επιτέλους κάτι διαφορετικό . Exotic Tantra Massage ….. μοναδική αναζωογοννηση 4 διαφορετικά μασάζ σε 1 πρόγραμμα με έμφαση σε κινήσεις φραπέ ! Όλη η συνέδρια βασισμένη στην δίκη μου καυλα και στου μορίου μου ! Να μην φοβάται να τον αγγίξει και να την αγγίζω . Πιο ενεργητικό μασάζ σε συμμετοχή μου δεν έχω ζήσει ! Εξαιρετικό μασάζ ανεπανάληπτη αίσθηση και τρομερό κύμα καυλας με τελείωμα σε στήθος …….. Συν 20 ο φραπές . Massazakimou λοιπόν και Λύδια !!!! Κρίμα που διάβασα τόσα άσχημα που δεν ίσχυαν ούτε 1 ! Άνετη καυλωτικη ! Με ταξίδευε με το άγγιγμα της σε όλες τις τις τρυπούλες και αυτό που με τρέλανε είναι το γλείψιμο που με άφησε να της κάνω χωρίς έξτρα .
Όσον αφορά το πρόγραμμα Φούλ naked B2B + Lomi Lomi + Tantra + Lingham. Η δομή του προγράμματος συν η τεχνική του φραπέ καθόλη την διάρκεια του προγράμματος της και το ποσό καυλα ήταν η κοπέλα και υγρή ! Διπλό το Bonus
Απλά ένα πυροτέχνημα .!!!
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
468
Like
704
Πόντοι
81
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
αν μπορεις μαν,στειλε μου&εμενα π.μ θα με ενδιαφερει η περιπτωση
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.573
Κριτικές
190
Like
48.239
Πόντοι
41.443
Μετά από 10 χρόνια στον χώρο του μασάζ και πολλές διαφορετικές εμπειριες επιτέλους κάτι διαφορετικό . Exotic Tantra Massage ….. μοναδική αναζωογοννηση 4 διαφορετικά μασάζ σε 1 πρόγραμμα με έμφαση σε κινήσεις φραπέ ! Όλη η συνέδρια βασισμένη στην δίκη μου καυλα και στου μορίου μου ! Να μην φοβάται να τον αγγίξει και να την αγγίζω . Πιο ενεργητικό μασάζ σε συμμετοχή μου δεν έχω ζήσει ! Εξαιρετικό μασάζ ανεπανάληπτη αίσθηση και τρομερό κύμα καυλας με τελείωμα σε στήθος …….. Συν 20 ο φραπές . Massazakimou λοιπόν και Λύδια !!!! Κρίμα που διάβασα τόσα άσχημα που δεν ίσχυαν ούτε 1 ! Άνετη καυλωτικη ! Με ταξίδευε με το άγγιγμα της σε όλες τις τις τρυπούλες και αυτό που με τρέλανε είναι το γλείψιμο που με άφησε να της κάνω χωρίς έξτρα .
Όσον αφορά το πρόγραμμα Φούλ naked B2B + Lomi Lomi + Tantra + Lingham. Η δομή του προγράμματος συν η τεχνική του φραπέ καθόλη την διάρκεια του προγράμματος της και το ποσό καυλα ήταν η κοπέλα και υγρή ! Διπλό το Bonus
απλα για γελια
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
Ρε κωλογραφεια του κερατά, για τσοφλια μας περασατε ρε? Αντε στο διαλο χρονιαρα μερα, πηγαινετε κ δωστε κανα φραγκο στη google άμα θέλετε να διαφημιστείτε κι αφήστε το τσαμπα μέσω μούφα λογαριασμών του bou! Αναβαθμιστε πρώτα τις υπηρεσίες και τη συμπεριφορά σας και μετά! Το promotion σας μάρανε τσαμπατζήδες...
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.035
Πόντοι
26.236
Έχω εγώ. Με δελέασε η φωτογραφία της και την πήρα. Μακρυά. Ξεπέτα του κερατά και χάλια υπηρεσιες. Και ζητάει την μάνα της και τον πατέρα της. Καλύτερα γραφειο με τα λεφτά που ζητάει
Ακριβως αυτό .
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.573
Κριτικές
190
Like
48.239
Πόντοι
41.443

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
409
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Μια Λυδια στο VIP, γνωριζει καποιος για προγραμμα?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
27
Like
17.428
Πόντοι
7.415
το θεμα εχει καταντησει απατη,εχει γεμισει απο πουτανιτσες μασαζογραφειων.περα απο δυο τρεις παλιους που γραφουν,μην πιστευετε κανενα και τιποτα εδω μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom