Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Oλο το ''ζουμί'' του μασάζ κατ'οικον ,εύγε,.Βέβαια δεν φταίνε μόνο τα γραφεία αυτά τον πελάτη ακολουθούνε αλλοιώς θα κλείσουν και όταν ο πελάτης γουστάρει οσμοσε και τα συναφή γίνονται και αυτά ίδια!

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΣΑΣ !!

aggel2004 + Koronaios 75
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
" το deluxe ίσως έχει το μεγαλύτερο ρόστερ "

Συμφωνω και εγω

παλιο καλο σοβαρο γραφειο με αψογη εξυπηρετηση ποτε δεν ειχα κανενα προβλημα
η κοπελα στο τηλεφ ειναι απλα υπεροχη στο deluxe
μεσα στη γλυκα !
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
961
Like
2.738
Πόντοι
446
Ευχαριστώ φίλε grav...
 

Erprak7777

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Καλησπέρα…
Κ αφού διαβάζω ακομα μια διαφήμιση του vip διαπιστώνω με λύπη όπως κ οι περισσότεροι απ ότι βλέπω την κατακόρυφη φθίνουσα πορεία που έχει πάρει το αγαπημένο μας σπορ…μασαζ κατ οίκον…
Γυρνάω χρονια πίσω κ «πεινάω» εκείνες τις συνεδρίες με κοπέλες πραγματικα της διπλανής πόρτας που μας χάριζαν αυτές τις μοναδικές απροσδιόριστες στιγμές της γοητείας του «αγνώστου» …
Τελευταία πρόσφατη φορά που έζησα κατι ανάλογο για όσους τη θυμούνται η βρέθηκαν μαζί της ήταν η Λένα από velvet κ έκτοτε το χάος…
Ξεπέτες… αρπαχτικά… ρετουσάρισμα… φτηνοπουτανια … όλα φυσικά υπό τη δικη μας ανοχή που μάλιστα την συντηρούμε κιόλας…
Προσωπικα εδώ κ αρκετό καιρό το έχω ρίξει στα δύσκολα η να μιλήσω στην γλώσσα μας στα «δεν»…
Κ αυτό γιατί προτιμώ να έχω απέναντι μου ένα καυλακι κ να προσπαθώ να τιθασσευω τον @ουτ@ο μου παρα μια ξεπέτα βίζιτα όπου θα ψάχνω να το βρω…
Καλό βράδυ σε όλους…

Και εγω μια απο τα ιδια..ψαχνομαι στα αλλα μπας και κατσι τιποτα περιεργο
 

r9r8r7

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, διαβάζω καιρό και δεν ήρθα ποτέ να προσφέρω εγώ τα φώτα μου.
Ήρθε λοιπόν η ώρα. (συγγνώμη για τα κακά ελληνικά μου, δεν γράφω τόσα πολλά πια)

ΤΕΑ: Αλισε- σίγουρα
Γιορ Massage: Έχω δοκιμάσει την Ευδοκία, την Ελπίδα, τη Μίρνα - γενικά δεν παίζει ποτέ έξτρα. Το μασάζ με την Ελπίδα και την Ευδοκία είναι αρκετά ειλικρινές.

Lux: Mary - Αρκετα καλή, μέχρι καλαμάκι,, ίσως την επόμενη φορά πήγε ακόμα πιο μακριά, αλλά δεν έχω δοκιμάσει.

Αν κάποιος μπορεί να προσφέρει πληροφορίες για τα παρακάτω κορίτσια θα το εκτιμούσα.
Τζοι - Βίκυ / Άννα
Εμπιρε - Έλενα, Μαρινα

Ευχαριστώ
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
47
Like
7.111
Πόντοι
5.646
Για Κωνσταντίνα από joy έχουμε κάποια πληροφορία;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους, διαβάζω καιρό και δεν ήρθα ποτέ να προσφέρω εγώ τα φώτα μου.
Ήρθε λοιπόν η ώρα. (συγγνώμη για τα κακά ελληνικά μου, δεν γράφω τόσα πολλά πια)

ΤΕΑ: Αλισε- σίγουρα
Γιορ Massage: Έχω δοκιμάσει την Ευδοκία, την Ελπίδα, τη Μίρνα - γενικά δεν παίζει ποτέ έξτρα. Το μασάζ με την Ελπίδα και την Ευδοκία είναι αρκετά ειλικρινές.

Lux: Mary - Αρκετα καλή, μέχρι καλαμάκι,, ίσως την επόμενη φορά πήγε ακόμα πιο μακριά, αλλά δεν έχω δοκιμάσει.

Αν κάποιος μπορεί να προσφέρει πληροφορίες για τα παρακάτω κορίτσια θα το εκτιμούσα.
Τζοι - Βίκυ / Άννα
Εμπιρε - Έλενα, Μαρινα

Ευχαριστώ
Alice από την Τεα έχει σταματήσει εδώ και αρκετό καιρό όπως έχει αναφερθεί
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.850
Like
27.293
Πόντοι
5.906
Τη θεωρώ ό,τι πιο υπερεκτιμημένο υπάρχει , εμένα με είχε πρίξει για το ρολόϊ. Τρεις φορές με είχε ρωτήσει για την ώρα. Ακού τώρα... να ρωτάει η κοπέλα τον πελάτη τρεις φορές κατά τι διάρκεια του ραντεβού τι ώρα είναι... Τι να ευχαριστηθείς έτσι... Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...
Ζωη ταντρα,η χειρότερη εμπειρία στην μακρόχρονη πορνοκαρριερα μου!
Απορώ πως αυτή η γυναίκα είχε στο παρελθον τόσο διθυραμβικά σχολια!!
 

mariosr125

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
169
Κριτικές
3
Like
328
Πόντοι
21
Μυστες μου ν ρωτησω μια κοπελα απο το βιπ αννα ξέρετε που έχει πάει ;
Πην το βιπ ηταν οσμοση , την ειχα παρει οταν στο βίπ και τωρα την εχω χασει
 

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.105
Πόντοι
1.010
από οσμο έχουμε καινούργιες κοπέλες, μήπως ξέρουμε τίποτα για αυτή;
 

Συνημμένα

  • osmose007.jpeg
    osmose007.jpeg
    91 KB · Εμφανίσεις: 137

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.105
Πόντοι
1.010
Πάντως από την φωτογραφία φαίνεται μουνάρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
961
Like
2.738
Πόντοι
446
Συνάντηση σήμερα με την Όλγα απο deluxe!! διαβάζοντας καλά σχόλια απο αρκετούς μέσα στο νήμα είπα να δοκιμάσω.το σίγουρο είναι ότι δεν το μετανιώνεις!!!η κοπέλα είναι επαγγελματίας κ αυτό φαίνεται όχι μόνο στο μασάζ που κάνει!!! υπέροχο πραγματικά το μασάζ της από την αρχή κ ακόμα καλύτερο στο τέλος!!!!!θα ξανα προτιμηθεί σίγουρα!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
Συνάντηση σήμερα με την Όλγα απο deluxe!! διαβάζοντας καλά σχόλια απο αρκετούς μέσα στο νήμα είπα να δοκιμάσω.το σίγουρο είναι ότι δεν το μετανιώνεις!!!η κοπέλα είναι επαγγελματίας κ αυτό φαίνεται όχι μόνο στο μασάζ που κάνει!!! υπέροχο πραγματικά το μασάζ της από την αρχή κ ακόμα καλύτερο στο τέλος!!!!!θα ξανα προτιμηθεί σίγουρα!
κατατοπιστικότατος... :confused: :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom