Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Τι λες ρε φίλε εσύ τις ξέρεις όλες; ****** είναι το κανονικό της όνομα, αν θες σου στέλνω σε προσωπικό
Τώρα το ξεκαθάρισες αναφέροντας ότι αυτό είναι το πραγματικό της όνομα , το όνομά της όμως στο σάιτ είναι προφανώς άλλο ,καλό είναι να μην το αναφέρεις δημόσια μόνο σε π.μ αλλά έχεις λίγα μηνύματα ακόμη απο ότι βλέπω,αύξησέ τα -νομίζω στα 5 θα είσαι οκ- και δώσε την πληροφορία σε όσους ενδιαφερθούνε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Εχει δοκιμασει κανεις Βανεσσα απο Vip massage? Φαινεται δυνατο μωρο, με βυζαρες! Ρωταω, μην φαω κανα ακυρο!
Νομίζω κάποιος έχει γράψει ότι είναι από οσμοσε και δεν αξίζει στις προηγούμενες σελίδες
Ατζελα από osmose. Ξεπέτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δοκιμη πρόσφατα με Κατερινα ..η πληροφορία από τη κοπέλα ειναι το σαιτ ειναι της τυπισας που έχει το λοτους μασαζ που έβαζε φεικ φωτος απλά πλέον πάτωσε και έκανε νεο μπας και σώσει τη παρτιδα..αν το ξερά δεν θα έπαιρνα καν τηλ..ξενέρωσα τη ζωή μου..όλο το πακέτο χαλια..προσοχη!!
Επιβεβαιώνω .
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.665
Κριτικές
15
Like
6.353
Πόντοι
8.345
Όταν δίνεις πληροφορίες Καλό είναι να ξέρεις τι λες γιατί στο Athens massage δεν υπάρχει τέτοια κοπέλα

Υπέρ του δεόντως αντίδραση γαι το μπουρδελα αδερφέ και ειδικά για μια αναφορά σε κοπέλα μασαζ που μετακινουνται και αλλάζουν όνομα συνέχεια.

Τώρα το ξεκαθάρισες αναφέροντας ότι αυτό είναι το πραγματικό της όνομα , το όνομά της όμως στο σάιτ είναι προφανώς άλλο ,καλό είναι να μην το αναφέρεις δημόσια μόνο σε π.μ αλλά έχεις λίγα μηνύματα ακόμη απο ότι βλέπω,αύξησέ τα -νομίζω στα 5 θα είσαι οκ- και δώσε την πληροφορία σε όσους ενδιαφερθούνε!
Μας άφησε χρόνους και δεν μάθαμε ποια είναι και η *****
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Άλλο ένα πυροτέχνημα ο xristos1415…
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Αρα μιλάμε ουσιαστικά για ανακύκλωση και όχι για κάτι νέο ! τίποτα δεν ξεφεύγει απο τα τσακάλια του μπου!!!,ευχαριστούμε για την καταδρομική.
Κακό όμως να γίνεται αυτό με πολλές αλλαγές ονομάτων ,φτιαγμένων φωτογραφιών ,παραπλανητικών πληροφοριών ...Ολα τα γραφεία έχουν δικαίωμα να κλείσουν ,να ανοίξουν άλλο ,να αλλάζουν όνομα και τίτλο ,αλλά πρέπει να σέβονται τα μέλη και πελάτες τους.
Και εμείς κάποια στιγμή επιβάλλεται να " επιστρέφουμε " πίσω στο γραφείο όποια κοπέλα έρχεται στην πόρτα μας με παραπλανητικές και ψεύτικες πληροφορίες . Έτσι μόνο θα αλλάξουν νοοτροπία και θα δείξουν σεβασμό .Δεν είναι κακό να γράψουν " μεταγραφή από Α σε Β η " Μαρία " με τις ίδιες υπηρεσίες ή ανανεωμένες "
Μάλλον ουτοπικό , αλλά τροφή για σκέψη
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα σε ολα αυτα που αναφερεις εγω συμφωνω

Γενικα εγω ειμαι υπερ της αληθειας και του σεβασμου και της Α ποιοτητας και της συνεπειας και του επαγγελματισμου

σε ολα τα επιπεδα / τομεις και φυσικα αμοιβαια και απο τις 2 πλευρες !

δυσκολο να εφαρμοστει ολο αυτο στη πραξη , αλλα συμφωνω μαζι σου ! μακαρι...το ευχομαι......
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Κακό όμως να γίνεται αυτό με πολλές αλλαγές ονομάτων ,φτιαγμένων φωτογραφιών ,παραπλανητικών πληροφοριών ...Ολα τα γραφεία έχουν δικαίωμα να κλείσουν ,να ανοίξουν άλλο ,να αλλάζουν όνομα και τίτλο ,αλλά πρέπει να σέβονται τα μέλη και πελάτες τους.
Και εμείς κάποια στιγμή επιβάλλεται να " επιστρέφουμε " πίσω στο γραφείο όποια κοπέλα έρχεται στην πόρτα μας με παραπλανητικές και ψεύτικες πληροφορίες . Έτσι μόνο θα αλλάξουν νοοτροπία και θα δείξουν σεβασμό .Δεν είναι κακό να γράψουν " μεταγραφή από Α σε Β η " Μαρία " με τις ίδιες υπηρεσίες ή ανανεωμένες "
Μάλλον ουτοπικό , αλλά τροφή για σκέψη
Xίλια δίκια έχεις ,αλλά για σκέψου τι σόι μπουμπούκια ''τρέχουν'' αυτά τα γραφεία !
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Xίλια δίκια έχεις ,αλλά για σκέψου τι σόι μπουμπούκια ''τρέχουν'' αυτά τα γραφεία !
Αυτό ακριβώς πρέπει να προσπαθήσουν να διορθώσουν για να δείξουν τον απαραίτητο σεβασμό σε όλους εμάς που καταθέτουμε τον οβολό μας .
Δεν είναι δυνατόν να έχουν την απαίτηση να δίνουμε τέτοια ποσά για αμφιβόλου αξίας υπηρεσίες πολλές φορές με παρακάλια … όταν υπάρχουν τόσα αλλά κορίτσια call girls σε γραφεία ή ανεξάρτητες που προσφέρουν πολύ καλές υπηρεσίες με λογικά ποσά !
Βέβαια υπάρχουν γραφεία κατ οίκον με θεραπευτριες που προσφέρουν πολύ καλές υπηρεσίες εως το σημείο που είναι η πολιτική τους με σεβασμό στους πελάτες τους .
Απο την μικρή μου εμπειρια σε γραφεία την οποία έχω καταθέσει εδώ μπορώ να αναφέρω την Τεα , Ίριδα … που μου προσέφεραν αυτο που ζητάω .
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
967
Like
2.742
Πόντοι
446
Γνωρίζουμε τις υπηρεσίες που προσφέρει το Hermes massage;;;
 

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
137
Πόντοι
0
Δοκιμη πρόσφατα με Κατερινα ..η πληροφορία από τη κοπέλα ειναι το σαιτ ειναι της τυπισας που έχει το λοτους μασαζ που έβαζε φεικ φωτος απλά πλέον πάτωσε και έκανε νεο μπας και σώσει τη παρτιδα..αν το ξερά δεν θα έπαιρνα καν τηλ..ξενέρωσα τη ζωή μου..όλο το πακέτο χαλια..προσοχη!!
Σωστός!!! Με γλίτωσες από σίγουρη φόλα, ευχαριστώ!
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ

Απο 11:00 έως 15:00

ΜΟΝΟ το Χαλαρωτικό Μασάζ
είναι στα 50 Ευρώ η μια ώρα ( 60 Λ )

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ολες τις υπόλοιπες ώρες έχουμε προσφορά τα 90 Λεπτά χαλαρωτικό μασάζ
κοστίζουν απο 80 Ευρώ προσφορά στα 70 Ευρώ !

Οι 2 ώρες απο 100 Ευρώ είναι προσφορά στα 90 Ευρώ για το χαλαρωτικό μασάζ !

----------------------------------------------------------------------------------------------
VIP MASSAGE

698 0 280 270
 

Koronaios 75

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
14
Like
143
Πόντοι
0
Καλησπέρα…
Κ αφού διαβάζω ακομα μια διαφήμιση του vip διαπιστώνω με λύπη όπως κ οι περισσότεροι απ ότι βλέπω την κατακόρυφη φθίνουσα πορεία που έχει πάρει το αγαπημένο μας σπορ…μασαζ κατ οίκον…
Γυρνάω χρονια πίσω κ «πεινάω» εκείνες τις συνεδρίες με κοπέλες πραγματικα της διπλανής πόρτας που μας χάριζαν αυτές τις μοναδικές απροσδιόριστες στιγμές της γοητείας του «αγνώστου» …
Τελευταία πρόσφατη φορά που έζησα κατι ανάλογο για όσους τη θυμούνται η βρέθηκαν μαζί της ήταν η Λένα από velvet κ έκτοτε το χάος…
Ξεπέτες… αρπαχτικά… ρετουσάρισμα… φτηνοπουτανια … όλα φυσικά υπό τη δικη μας ανοχή που μάλιστα την συντηρούμε κιόλας…
Προσωπικα εδώ κ αρκετό καιρό το έχω ρίξει στα δύσκολα η να μιλήσω στην γλώσσα μας στα «δεν»…
Κ αυτό γιατί προτιμώ να έχω απέναντι μου ένα καυλακι κ να προσπαθώ να τιθασσευω τον @ουτ@ο μου παρα μια ξεπέτα βίζιτα όπου θα ψάχνω να το βρω…
Καλό βράδυ σε όλους…
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Καλησπέρα…
Κ αφού διαβάζω ακομα μια διαφήμιση του vip διαπιστώνω με λύπη όπως κ οι περισσότεροι απ ότι βλέπω την κατακόρυφη φθίνουσα πορεία που έχει πάρει το αγαπημένο μας σπορ…μασαζ κατ οίκον…
Γυρνάω χρονια πίσω κ «πεινάω» εκείνες τις συνεδρίες με κοπέλες πραγματικα της διπλανής πόρτας που μας χάριζαν αυτές τις μοναδικές απροσδιόριστες στιγμές της γοητείας του «αγνώστου» …
Τελευταία πρόσφατη φορά που έζησα κατι ανάλογο για όσους τη θυμούνται η βρέθηκαν μαζί της ήταν η Λένα από velvet κ έκτοτε το χάος…
Ξεπέτες… αρπαχτικά… ρετουσάρισμα… φτηνοπουτανια … όλα φυσικά υπό τη δικη μας ανοχή που μάλιστα την συντηρούμε κιόλας…
Προσωπικα εδώ κ αρκετό καιρό το έχω ρίξει στα δύσκολα η να μιλήσω στην γλώσσα μας στα «δεν»…
Κ αυτό γιατί προτιμώ να έχω απέναντι μου ένα καυλακι κ να προσπαθώ να τιθασσευω τον @ουτ@ο μου παρα μια ξεπέτα βίζιτα όπου θα ψάχνω να το βρω…
Καλό βράδυ σε όλους…
Oλο το ''ζουμί'' του μασάζ κατ'οικον ,εύγε,.Βέβαια δεν φταίνε μόνο τα γραφεία αυτά τον πελάτη ακολουθούνε αλλοιώς θα κλείσουν και όταν ο πελάτης γουστάρει οσμοσε και τα συναφή γίνονται και αυτά ίδια!
 

opeokratoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
152
Πόντοι
0
Καταθέτω τις τελευταίες μου εμπειρίες προς τέρψιν του ακροατηρίου αλλά και γιατί η γνώση είναι δύναμη. Ύστερα από ένα διάλειμμα λόγω επαγγελματικών υποχρέωσεων, δοκίμασα ραντεβού με 2 κοπελες που δεν είχα δει στο παρελθόν, την Ζωή του Velvet και την Χρυσή του VIP (+ 1 bonus report στο τέλος για τους πιο χαβαλέδες του νήματος).

Θέλω να είμαι δίκαιος. Με καμία από τις 2 κοπέλες δεν πέρασα χάλια. Χάλια είχα περάσει όταν είχα κλείσει ραντεβού από Osmose και είχε έρθει μία και βάραγε κουδούνια σε γείτονες... και είχα αναγκαστεί να συναντήσω αμέσως μετά call girl για να μου φύγει η ξενέρα (έχω γράψει σχετικό post). Σίγουρα όμως δεν πέρασα το ίδιο καλά και με τις 2.

Στην κορυφή τοποθετώ εύκολα την Χρυσή. Δεν θα επεκταθώ γιατί έχουν γραφτεί πολλά: Κατ'εμέ, είναι το τέλειο ραντεβού. Πέρασα τόσο καλά που της έδωσα 30 ευρώ bonus παρότι το φουλ πρόγραμμα ήταν ήδη στα 120. Μου έδωσε την αίσθηση πώς της άρεσα πάρα πολύ (εδώ γελάμε, αλλά και ένα σωστό παραμύθι έχει την αξία του). Στα συν το ότι κάνει και πολύ καλό μασάζ. Έχει αυτό που λέμε "άγγιγμα." Είναι επίσης αρκετά όμορφη (σίγουρα πιο όμορφη από πολλές άλλες του χώρου). Ένιωσα πώς ενδιαφέρεται για το πως πέρνάω και ήταν και ευχάριστη στο social κομμάτι. Συνολικά η εμπειρία μου ήταν πάρα πολύ καλή, από τις πιο αξιόλογες στον χώρο του μασάζ. Συνολικά, δίνω τον ανωτατό μου βαθμό, 9 στα 10.

Μια σημαντικά λιγότερο καλή εμπειρία είχα με την Ζωή. Η κοπέλα απείχε πολύ από την φωτογραφία. Το αστείο του πράγματος είναι πώς όταν αυτό το επισημαίνεις σε κάποιο γραφείο, κάνουν τους κινέζους και σου την λένε κιόλας πώς είσαι υπερβολικός. Άλλη φορά θα τις παίρνω φωτογραφία με το κινητό για να έχω αποδεικτικά στοιχεία ("Μωρό μου - πες CHEEEESE"). Μου έκανε μασάζ με ρούχα, ανεβαίνοντας στο κρεβάτι φορώντας τζιν. Μέτριο μασάζ (όχι κακό, απλά μέτριο). Αριστοτεχνικός φραπές σκέτος στο κλείσιμο με (εμφανώς fake) λεκτική ενθάρρυνση. Στα αρνητικά το ότι πήγε κατευθείαν για κλιμάκωση, δεν έδωσε καθόλου διάρκεια, με αποτέλεσμα να μου φάει από τον χρόνο του ραντεβού και να φύγει νωρίτερα. Εδώ να σημειώσω πώς καταλήγω ότι τα 90' είναι ανοησία, αφού είναι αρκετές όσες φροντίζουν να σε ξεπετάξουν και να φύγουν νωρίτερα. Υπονοούμενα για περαιτέρω σε επόμενη συνάντηση, δεν βρίσκω όμως τον λόγο όταν υπάρχουν αστεράκια όπως η Χρυσή. Μωρό μου τσόρι μα έχω βρει καλύτερο αγόρι. Αξιολογώ την εμπειρία με ένα 6 στα 10 και νομίζω είμαι γενναιόδωρος.

Πάμε τώρα στο χαβαλετζίδικο κομμάτι. Πρόσφατα γνώρισα μία κοπέλα μέσω tinder που έκανε μασάζ κατ οικον (χμμμ...). Στο πρώτο μας ραντεβού, η κοπέλα μου έλεγε διαρκώς περί φεμινισμού, χειραφέτησης, πώς της την σπάει να της την πέφτουν στην δουλειά της, πόσο γλοιώδεις είναι οι άντρες, και ούτε καθεξής. Ότι δεν θα έκανε ποτέ το οτιδήποτε με πελάτη. Εγώ τα αγνόησα και κάναμε σεξ. Ύστερα από μερικές μέρες, την ώρα που έκλεινα ραντεβού και έπαιρνα προτάσεις από διάφορα γραφεία, την είδα στο roster ενός εκ των γνωστών γραφείων - στο οποίο οι κοπέλες πάνε (καρα)τσεκαρισμένα μέχρι φουλ.

Εδώ το μάθημα είναι διπλό: Πρώτον μην δίνετε σημασία στις βλακείες που μας λένε εντός και εκτός των ραντεβού. Το χρήμα είναι γλυκό. Δεύτερον, ακόμη και οι λαδοκόρες έναν μαλάκα γαμπρό ψάχνουν στο tinder. :)

Adios. :alivedick:
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γνωρίζουμε τις υπηρεσίες που προσφέρει το Hermes massage;;;
ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΚΡΕΒΑΤΙ !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κατατοπιστικός πολύ gravity.γιαυτο και τα μέλη σε πάνε .χτύπησα τη πόρτα πρωί πρωί και στα δυο γραφεία.καλή εξυπηρέτηση και τα δυο.το μεν Attica λιγες Επιλογές λιγες φωτος το δε deluxe με παρά πολλές επιλογές και πολλές φωτος να προσγειώνονται στο κινητό μου..το deluxe ίσως έχει το μεγαλύτερο ρόστερ από όσα γραφεία έχω επικοινωνήσει μέχρι σήμερα..επέλεξα αττικά γιατί μου έκανε κλικ το ποστ σου με το λομι λομι..θα μου πεις δεν σου έκανε κλικ Το τοπλες ;;χαχα είπα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό.. οντως είναι ωραία τυπισα..μασαζ καλο και το τελος ήρθε με χέρι μόνο.δεν έκλαψα τα λεφτα μου αλλά δεν θα τα ξαναδίνα σε καμία περίπτωση.ότι ανέφερες επιβεβαιώθηκε.να περνάς καλα..
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ !
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Oλο το ''ζουμί'' του μασάζ κατ'οικον ,εύγε,.Βέβαια δεν φταίνε μόνο τα γραφεία αυτά τον πελάτη ακολουθούνε αλλοιώς θα κλείσουν και όταν ο πελάτης γουστάρει οσμοσε και τα συναφή γίνονται και αυτά ίδια!

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΣΑΣ !!

aggel2004 + Koronaios 75
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
" το deluxe ίσως έχει το μεγαλύτερο ρόστερ "

Συμφωνω και εγω

παλιο καλο σοβαρο γραφειο με αψογη εξυπηρετηση ποτε δεν ειχα κανενα προβλημα
η κοπελα στο τηλεφ ειναι απλα υπεροχη στο deluxe
μεσα στη γλυκα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom