Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Απαράδεκτων ...................................
Καλώ στο ΟΣΜΟΣΕ και κλείνω ραντεβού για μία ώρα . Με την Άντζελα ....
Ήταν άλλη και όχι αυτή από την φωτό που μου έστειλε το γραφείο.
Σκάει μύτη και μου ζητάει 50 για μασαζ μονό πλάτη άντε μου λέει επειδή είσαι καλό παιδί θα σου κάνω και στα χέρια .
Μετά τις λέω θέλω και στα πόδια Φουλ Πρόγραμμα ρε παιδί μου μου ζητάει άλλα 30 δλδ πόδια χέρια και πλάτη 80€ και εγώ της δίνω 90 γιατί δεν είχα δεκάρικο . και μου λέει ευχαριστώ και λέω εντάξει ....
Το κορίτσι βιαζόταν τόσο πολύ που δεν κοίταζε καν να δει πόση ώρα ήταν στο ραντεβού.
μέσα σε ένα τέταρτο και μάλιστα επιτακτικά μου λέει τελείωσα . τις λέω μα καλά μια ώρα δεν είναι το ραντεβού ? μου λέει καλά εντάξει μου πετάει την πετσέτα μου τον πιάνει και τον έκανε λάστιχο. Κάποια στιγμή της λέω τι κάνεις πονάω σταμάτα.... αυτή εκεί δεν σταμάτησε ευτυχώς μου έφυγαν και τελείωσε το μαρτύριο. μέσα σε 20 λεπτά μου λέει ευχαριστώ πολύ και έφυγε τρέχοντας .......
Τα χαμένα λεφτά δεν με νοιάζει το θέμα είναι οτι έφαγα και 2 ώρες στο μπάνιο να βγάλω το λάδι που είχα πάνω μου η βλαμμένη μου έριξε ακριβώς ένα μπουκάλι λάδι. Τα έκανε όλα μπουρδέλο στο δωμάτιο έχει μέχρι και στους τοίχους Λάδι.... άσε που άλλη μου έδειξαν και άλλη μου έστειλαν. Αίσχος ............
Μαύρο Μέχρι να βάλουν Μυαλό
Σου έστειλαν άλλη ή έχει πέσει το ρετούς της αρκούδας στις φωτογραφίες ;
Άντζελα osmose, Βανέσα vip, ίδια κοπέλα .
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.725
Πόντοι
20.686
Απαράδεκτων ...................................
Καλώ στο ΟΣΜΟΣΕ και κλείνω ραντεβού για μία ώρα . Με την Άντζελα ....
Ήταν άλλη και όχι αυτή από την φωτό που μου έστειλε το γραφείο.
Σκάει μύτη και μου ζητάει 50 για μασαζ μονό πλάτη άντε μου λέει επειδή είσαι καλό παιδί θα σου κάνω και στα χέρια .
Μετά τις λέω θέλω και στα πόδια Φουλ Πρόγραμμα ρε παιδί μου μου ζητάει άλλα 30 δλδ πόδια χέρια και πλάτη 80€ και εγώ της δίνω 90 γιατί δεν είχα δεκάρικο . και μου λέει ευχαριστώ και λέω εντάξει ....
Το κορίτσι βιαζόταν τόσο πολύ που δεν κοίταζε καν να δει πόση ώρα ήταν στο ραντεβού.
μέσα σε ένα τέταρτο και μάλιστα επιτακτικά μου λέει τελείωσα . τις λέω μα καλά μια ώρα δεν είναι το ραντεβού ? μου λέει καλά εντάξει μου πετάει την πετσέτα μου τον πιάνει και τον έκανε λάστιχο. Κάποια στιγμή της λέω τι κάνεις πονάω σταμάτα.... αυτή εκεί δεν σταμάτησε ευτυχώς μου έφυγαν και τελείωσε το μαρτύριο. μέσα σε 20 λεπτά μου λέει ευχαριστώ πολύ και έφυγε τρέχοντας .......
Τα χαμένα λεφτά δεν με νοιάζει το θέμα είναι οτι έφαγα και 2 ώρες στο μπάνιο να βγάλω το λάδι που είχα πάνω μου η βλαμμένη μου έριξε ακριβώς ένα μπουκάλι λάδι. Τα έκανε όλα μπουρδέλο στο δωμάτιο έχει μέχρι και στους τοίχους Λάδι.... άσε που άλλη μου έδειξαν και άλλη μου έστειλαν. Αίσχος ............
Μαύρο Μέχρι να βάλουν Μυαλό
Έπρεπε να την στείλεις αδιαβαστη από την αρχή με τον τιμοκατάλογο που σουβγαλε.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Τόσο καιρό φωνάζουμε εδώ για το osmose και μυαλό δεν βαζεται!!!!! Οποίος γουστάρει μασάζ δεν παίρνει από εκεί. Αν θες όμως χάλια βίζιτα ακόμα και από κάποιες που ήταν φυλής, τότε ας ψωνίσει από εκεί
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.595
Κριτικές
15
Like
6.284
Πόντοι
8.345
Φίλε Athens vip?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ έχω εμπειρία από diamond masage
Φιλε δεν χρειάζεται σε κάθε ερώτηση να λες ότι έχεις εμπειρία από diamonds, το έχουμε δει ολοι
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Στο site δεν την έχει πως μπορούμε να την δούμε ,με ψήνει κ μενα μιλφακι
Αν τους ζητήσεις σου στέλνουν φωτογρφίες στο viber.
Το συγκεκριμένο γραφείο πάντως (Deluxe) σε εμένα αρνήθηκε να στείλει. Δεν ξέρω αν στέλνουν μόνο σε πελάτες ή παίζει κάτι άλλο...
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Σου έστειλαν άλλη ή έχει πέσει το ρετούς της αρκούδας στις φωτογραφίες ;
Άντζελα osmose, Βανέσα vip, ίδια κοπέλα .
Πλέον οσμοσε ισόν vip..όλες του οσμοσε πάνε στο vip και αντίστροφα..δυστυχώς Ότι χειρότερο ..κανουν φιλοτιμες προσπαθειες πλεον στο ποιο θα είναι το χειρότερο ξεπεταδικο..μακριά..
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.595
Κριτικές
15
Like
6.284
Πόντοι
8.345
Πλέον οσμοσε ισόν vip..όλες του οσμοσε πάνε στο vip και αντίστροφα..δυστυχώς Ότι χειρότερο ..κανουν φιλοτιμες προσπαθειες πλεον στο ποιο θα είναι το χειρότερο ξεπεταδικο..μακριά..
Όχι ακριβώς, χρυσή, αριαδνη πχ δεν θα πήγαιναν ποτέ οσμοσε. Ρίχτερ μαύρο στις οσμοτικες ώστε να πάνε πάλι πίσω το οσμοσε και να μείνουν οι καλές κοπελες πισω
 

Siskos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
165
Πόντοι
0
Όχι ακριβώς, χρυσή, αριαδνη πχ δεν θα πήγαιναν ποτέ οσμοσε. Ρίχτερ μαύρο στις οσμοτικες ώστε να πάνε πάλι πίσω το οσμοσε και να μείνουν οι καλές κοπελες πισω
Και πάλι όταν ανήκεις σε μια ομάδα η οποία είναι σκαρτη οπωσ vip osmos δυστυχώς σε παίρνει και σένα η μπάλα.φαντάσου το μεσι να παίζει στον Πανελευσινιακό δεν θα χάλαγε το όνομα του;έτσι είναι και δω..συμφωνω μαζί σου στο μαυρο..
 

dhmhtrhs45678

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα.Σε ποιο ποιο παιζει καλο μιλφακι;
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.595
Κριτικές
15
Like
6.284
Πόντοι
8.345
Και πάλι όταν ανήκεις σε μια ομάδα η οποία είναι σκαρτη οπωσ vip osmos δυστυχώς σε παίρνει και σένα η μπάλα.φαντάσου το μεσι να παίζει στον Πανελευσινιακό δεν θα χάλαγε το όνομα του;έτσι είναι και δω..συμφωνω μαζί σου στο μαυρο..
Πότε κανένα γραφείο δεν είχε 10 καλές κοπελες πάντως.. Όλα είχαν 3-4 καλές και αρκετές μέτριες/κακές. Το μαύρο που είπα είναι στις κοπελες που ειρθαν από το οσμοσε ώστε να φύγουν, οχι σε όλες τις κοπελες. Αυτές του οσμοσε αν δεν έχουν ραντεβού θα πάνε αλλου
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.567
Like
5.338
Πόντοι
2.306
Πότε κανένα γραφείο δεν είχε 10 καλές κοπελες πάντως.. Όλα είχαν 3-4 καλές και αρκετές μέτριες/κακές. Το μαύρο που είπα είναι στις κοπελες που ειρθαν από το οσμοσε ώστε να φύγουν, οχι σε όλες τις κοπελες. Αυτές του οσμοσε αν δεν έχουν ραντεβού θα πάνε αλλου
Συμφωνώ 100%!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες .

Έχω παρει μια φορά, Αρετή απο Βελβετ. Αλλά τωρα λενε δεν ειναι εκεί. Ξερει κανεις αν εχει πάει σε αλλο γραφείο παρακαλω ;

Ευχαριστώ.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Καλημερα συναγωνιστες .

Έχω παρει μια φορά, Αρετή απο Βελβετ. Αλλά τωρα λενε δεν ειναι εκεί. Ξερει κανεις αν εχει πάει σε αλλο γραφείο παρακαλω ;

Ευχαριστώ.
Όταν την πήρες δεν έγραψες να ξέρουμε.
 

stomatikossspipa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
39
Κριτικές
3
Like
37
Πόντοι
0
Όταν την πήρες δεν έγραψες να ξέρουμε.
Να γραψω τί ; Είχε αναφερθει. Μου εκανε πολύ καλό μασαζ και πολύ καλο καλαμάκι ανευ.

Την αναζητώ. Αν ξερει καποιος να μου πει αν πει και σε ποιό γραφείο ειναι. Ευχαριστώ.

Συνοψιζοντας περασα πολυ καλά και θελω να την βρω.

Thank you
 

jimak

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα ξερει κανεις σε ποιο γραφειο δουλευει η αμελεια απο vip?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Έπρεπε να την στείλεις αδιαβαστη από την αρχή με τον τιμοκατάλογο που σουβγαλε.
Ούτε καν στον τιμοκατάλογο έπρεπε να φτάσεις , αλλά από την πόρτα να κάνει αναστροφή εφόσον δεν είχε σχέση με την φωτογραφίες που σου έστειλαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom