Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

Tzoker7

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2019
Μηνύματα
30
Like
32
Πόντοι
0
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Και εγώ ενδιαφέρομαι φίλε αν μπορείς να στείλεις dm.
 

dsino

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
11
Like
39
Πόντοι
10
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι. Αν μπορεί κάποιος να μου στείλει pm με τις ανεξάρτητες περιπτώσεις. Θα το εκτιμούσα. Ευχαριστώ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.700
Like
8.653
Πόντοι
1.056
Ρε σεις μη ζητάτε πληροφορίες από αυτόν τον αρχιμαλάκα τον @SSGT-i
Εγώ πρόλαβα και του 'στειλα πριν κλείσει τα προσωπικά μηνύματα από το προφίλ του και δεν απάντησε ποτέ. Κι αν δείτε τη δραστηριότητά του μπαίνει κάθε μέρα μέσα και σίγουρα διαβάζει το μηνύματα σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
149
Like
420
Πόντοι
21
Καλά ρε αλάνια τόσα μουνια ανεξερεύνητα κάθε μέρα από τα γραφεία μασάζ και σκαλώσατε με τις 2 περιπτώσεις που λέει ο ssgt?? Και στο φιναλε τα ίδια θα πληρώσετε και εκεί .! Αν ισχύει βέβαια αυτά που λέει .!!
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Καλά ρε αλάνια τόσα μουνια ανεξερεύνητα κάθε μέρα από τα γραφεία μασάζ και σκαλώσατε με τις 2 περιπτώσεις που λέει ο ssgt?? Και στο φιναλε τα ίδια θα πληρώσετε και εκεί .! Αν ισχύει βέβαια αυτά που λέει .!!
Σιγουρα δεν ισχυει,να ψαρεψει πληροφοριες ηθελε ο τυπος !!! :headbang:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.578
Like
5.347
Πόντοι
2.306
Σιγουρα δεν ισχυει,να ψαρεψει πληροφοριες ηθελε ο τυπος !!! :headbang:
Αν δεν κάνω λάθος μου είχε προτείνει μια πριν καιρό. Της έστειλα και μιλήσαμε να δω τι παίζει και η κοπέλα μου είπε κατηγορηματικα είναι αυστηρά μασάζ τίποτα παραπάνω. Δεν έχω κρατήσει στοιχεία της τα έσβησα αφού δεν έπαιζε τίποτα άλλο δεν ασχολήθηκα μαζί της
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Θεραπεύτριες Massage - VIP MASSAGE - ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ερχόμαστε σε 60 - 90 Λέπτα όπου και αν βρίσκεστε

Σπίτι - Γραφείο - Κατάστημα - Ξενοδοχείο

ΤΗΛ / VIBER 1 : 698 0 280 270

VIBER 2 : 6980972778

ΩΡΑΡΙΟ :

Καθημερινά και Σάββατο 11:00 - 01:30 .
Κυριακή 14:00 - 01:30

ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΩΡΑ :

Στεφάνια , Μαρία Λένα..
Μιχαελα , Λένα , Ελένη
Γιασμιν , Κωνσταντινα


Επισης στη Ομάδα υπάρχουν :


Αριάδνη , Λυδία
Χρυσή , Ελενα , Χρύσα , Ισμήνη
Ηλιαννα , Μαρια
Σμαραγδα , Φαιη , Αμελια , Ιωαννα , Δήμητρα , Νικόλ


ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΊΤΕ ΣΤΟ VIBER ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΑΣ.


ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΝΑΝΕΩΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ ΜΑΣ -
ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ VIP MASSAGE
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
512
Κριτικές
5
Like
1.355
Πόντοι
486
Είχαμε αναπτύξει μια "χημεία" από το ξεκίνημα της καριέρας της στους οίκους του 20αρικου αρχικά και του 50αρικου στην συνέχεια
Στις διαφημίσεις που τρέχουν στα σοσιαλ παίζει κανονικά.... Τι να πεις ?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220130_214148.jpg
    Screenshot_20220130_214148.jpg
    155,8 KB · Εμφανίσεις: 80

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Πολλές που δουλεύανε σε γραφεία έχουν εξαφανιστεί έχουν τραβήξει πελάτες και πλέον δούλευες ως ανεξάρτητες έχω 2 περιπτώσεις οποίος ενδιαφέρεται....
Καλησπέρα κ εγω ενδιαφέρομαι αλλά δεν μπορώ για κάποιο λόγο να σου στείλω προσωπικό μήνυμα
 

Koronaios 75

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
14
Like
143
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη…
Κ για να σας συστηθώ… πολύ παλιό μέλος κ για μεγάλο διάστημα απλά επισκέπτης…
Αρκετά φανατικός μασαζακιας θέλω (κ θα περιοριστώ όσο περισσότερα μπορώ μόνο να ενημερώνω αφού αυτός νομιζω είναι κ ο σκοπός μας εδώ) τις εμπειριες μου …
Κ ξεκινώ με την πιο πρόσφατη αυτή με την Κωνσταντίνα του vip…
Παιδιά προσωπικά έφαγα ήττα..
Καμία μα καμία σχέση φωτό προσώπου με πραγματικότητα… σώμα σχεδόν καλό …μόνο μασαζ μέτριο με ρούχα… δεν ακούμπησε καν λέγοντας μου πρώτο ραντεβού δεν κανει τίποτα.. ξενέρωσα… πλήρωσα 80 για 1,5 ώρα κ γεια…
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
47
Like
7.140
Πόντοι
5.646
Είχαμε αναπτύξει μια "χημεία" από το ξεκίνημα της καριέρας της στους οίκους του 20αρικου αρχικά και του 50αρικου στην συνέχεια
Κατάλαβα...Εμένα ποτέ δεν μου άρεσε από φωτό.
 

kontos7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
512
Κριτικές
5
Like
1.355
Πόντοι
486
Καλημέρα και καλή εβδομάδα
Έχουμε εικόνα για το dream massage athens?
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη…
Κ για να σας συστηθώ… πολύ παλιό μέλος κ για μεγάλο διάστημα απλά επισκέπτης…
Αρκετά φανατικός μασαζακιας θέλω (κ θα περιοριστώ όσο περισσότερα μπορώ μόνο να ενημερώνω αφού αυτός νομιζω είναι κ ο σκοπός μας εδώ) τις εμπειριες μου …
Κ ξεκινώ με την πιο πρόσφατη αυτή με την Κωνσταντίνα του vip…
Παιδιά προσωπικά έφαγα ήττα..
Καμία μα καμία σχέση φωτό προσώπου με πραγματικότητα… σώμα σχεδόν καλό …μόνο μασαζ μέτριο με ρούχα… δεν ακούμπησε καν λέγοντας μου πρώτο ραντεβού δεν κανει τίποτα.. ξενέρωσα… πλήρωσα 80 για 1,5 ώρα κ γεια…
Επιτελους και μια χρησιμη πληροφορια : ) ευχαριστουμε !
 

G.Fanaras

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
32
Like
44
Πόντοι
0
Δοκιμή με Κωνσταντίνα από VIP. Μακρία παίδες. "Μη εδώ, μη εκεί" και πολύ φωτοσοπ.
 

Kavlovasilis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Εγώ πάντως που έκανα με Λυδία (MassazakiMou) καύλα και ούτε καν αυτά που γράφει ο φίλος. Είχα πάρει Ηλιάνα από Empire γιατί η Λυδία είναι φουλ μου είπαν μέχρι 7)2 δεν έχει κενό, πίκρα.Η Ηλιανα Εmpire/ή Αμαρυλλίς Crystal
Μια μέτρια κοπέλα με παραπανίσια κιλά μικρή σε ηλικια ...αδιάφορη, ακαυλη χωρίς σεξουαλικοτητα.
B2B με μαγιό....90 ευρώ η ώρα....και με γαμησε τα πέταλα στον πονο ! Το κοριτσάκι έτριβε με μπουνιές και γροθιές, γόνατα αγκώνες.....μασοντας τσίχλα σαν κατσικα......μετάνιωσα την ώρα και την στιγμή και ναην μιλήσω για τα παϊδάκια μου που θέλουν ορθοπεδικο....απλά το πιο τραγικό B2B ...που έχω κάνει,μου έδωσε και τηλ το οποίο φυσικά το πέταξα!! Για τόπλες μου ζήτησε + 50 για μπριζόλα +150
Αν έχετε καμία καλή περίπτωση να προτείνετε γιατί η τελευταία εμπειρία ήταν δράμα.
 

Poetjokey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
40
Like
879
Πόντοι
990
Καλησπέρα στην παρέα. Εχει καλέσει κανείς από deluxe masaz; Μου βγαίνει η διαφήμιση συνέχεια στο facebook. Γραφει στην ισοσελίδα τους 60 ευρώ για μία ώρα, αλλά δεν γράφει για κάτι πονηρό...αναρωτιέμαι τί παίζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom