Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Αυτή την εβδομάδα είχα διάθεση για κάτι πιο στάνταρ που να το ξέρω .

Νίκη - Ηλιάνα Empire Massage:
Body to body γυμνό , ακα διπλό φοβερό , τελείωμα στομα , δέχονται τα πάντα + 30 € η κάθε μία . Φτάνουν και φουλ

Χρυσή vip:
Τερματισμός αγώνα + 60. Πολύ καλή παίχτρια.
 

AlexCFC

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές... Έχουμε εικόνα για Λυδία από DiamondsMassage?
 

golden21

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
31
Like
1.397
Πόντοι
1.071
Κριτική για Ίριδα από Diamonds Massage για body to body.

Εύκολο κλείσιμο του ραντεβού πριν μερικές μέρες. Η κοπέλα ήρθε και λίγο πιο νωρίς μάλιστα.
Ελληνίδα ίσως γύρω στα 30, με συμπαθητικό πρόσωπο, αδύνατη και γενικά μικροκαμωμένη. Οκ κώλο, super μικρό βυζί και λίγες ραγάδες κοιλιά (ίσως από γέννα?).

Μετά από εκατέρωθεν μπάνιο, με ξάπλωσε μπρούμητα, έριξε μπόλικο λάδι και άρχισε τις μαλάξεις. Αρκετά καλο (έως πολύ καλό μασάζ με τεχνική). Η συνέχεια είχε ακόμα περισσότερο λάδι και full body to body, όπου ένιωθα όλο το γυμνό petite σωματάκι της να τρίβεται πάνω μου ευχάριστα. Το body to body συνεχίστηκε για αρκετή ώρα με πολλές ευχάριστες παραλαγές.

Μετά από λίγο μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα όπου και ξανά άρχισε το μασάζ πριν επιδοθεί και πάλι σε body to body. Φυσικά το πέος είχε γίνει πέτρα σε εκείνο το σημείο και με το ζόρι το έβαζε στην άκρη για να μπορεί να κάνει δουλειά. Σε εκείνη την φάση την ρώτησα εάν μπορώ να χαιδεύω, και με ρώτησε εάν θέλω και "τίποτα παραπάνω". Την ρώτησα τι έχει το μενού και μου λέει χειρομάλαξη με έξτρα €15 ή καλαμάκι με έξτρα €30. Επέλεξα το δεύτερο και άρχισα να πίανω τα πάντα. Η Ίριδα συνέχισε το ωραίο body to body αλλά τώρα πια με έμφαση στην επίμαχη περιοχή και στην συνέχεια προχώρησε σε ένα συμπαθητικό στοματικό.

Με προτροπή μου πέρασε και από τις μπάλες, ζητώντας μου με νάζι να την χύσω, όπερ και εγένετο σύντομα (πάνω μου).

Σε γενικές γραμμές πέρασα αρκετά ωραία (δεν συνηθίζω να κάνω μασάζ). Υπήρξε καλή επικοινωνία και χημεία από την αρχή, ενδιαφέρουσα συζήτηση κατά την διάρκεια του μασάζ, πολύ καλό μασάζ και ωραίο τελείωμα στο τέλος σαν φυσική συνέχεια του ραντεβού. Ρώτησα εάν προσφέρει και υπηρεσίες παραπάνω του καλαμακίου αλλά μου είπε πως όχι. Πάντως εάν την ξαναπάρω (που ίσως το κάνω), μπορεί και να το ξανά προτείνω και να δω εάν θα το σκεφτεί περίσσοτερο. Για την ώρα, θεωρώ την Ίριδα καλή περίπτωση, με κυρίως μείον τον petite σωματότυπο που δεν είναι ακριβώς για body to body, αλλά το υπερκαλύπτει με την ποιότητα του μασάζ και του τριψίματος.

EDIT: Για την επόμενη φορά μου πρότεινε και 4 hands massage κάνοντας duo με την Τέα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Κριτική για Ίριδα από Diamonds Massage για body to body.

Εύκολο κλείσιμο του ραντεβού πριν μερικές μέρες. Η κοπέλα ήρθε και λίγο πιο νωρίς μάλιστα.
Ελληνίδα ίσως γύρω στα 30, με συμπαθητικό πρόσωπο, αδύνατη και γενικά μικροκαμωμένη. Οκ κώλο, super μικρό βυζί και λίγες ραγάδες κοιλιά (ίσως από γέννα?).

Μετά από εκατέρωθεν μπάνιο, με ξάπλωσε μπρούμητα, έριξε μπόλικο λάδι και άρχισε τις μαλάξεις. Αρκετά καλο (έως πολύ καλό μασάζ με τεχνική). Η συνέχεια είχε ακόμα περισσότερο λάδι και full body to body, όπου ένιωθα όλο το γυμνό petite σωματάκι της να τρίβεται πάνω μου ευχάριστα. Το body to body συνεχίστηκε για αρκετή ώρα με πολλές ευχάριστες παραλαγές.

Μετά από λίγο μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα όπου και ξανά άρχισε το μασάζ πριν επιδοθεί και πάλι σε body to body. Φυσικά το πέος είχε γίνει πέτρα σε εκείνο το σημείο και με το ζόρι το έβαζε στην άκρη για να μπορεί να κάνει δουλειά. Σε εκείνη την φάση την ρώτησα εάν μπορώ να χαιδεύω, και με ρώτησε εάν θέλω και "τίποτα παραπάνω". Την ρώτησα τι έχει το μενού και μου λέει χειρομάλαξη με έξτρα €15 ή καλαμάκι με έξτρα €30. Επέλεξα το δεύτερο και άρχισα να πίανω τα πάντα. Η Ίριδα συνέχισε το ωραίο body to body αλλά τώρα πια με έμφαση στην επίμαχη περιοχή και στην συνέχεια προχώρησε σε ένα συμπαθητικό στοματικό.

Με προτροπή μου πέρασε και από τις μπάλες, ζητώντας μου με νάζι να την χύσω, όπερ και εγένετο σύντομα (πάνω μου).

Σε γενικές γραμμές πέρασα αρκετά ωραία (δεν συνηθίζω να κάνω μασάζ). Υπήρξε καλή επικοινωνία και χημεία από την αρχή, ενδιαφέρουσα συζήτηση κατά την διάρκεια του μασάζ, πολύ καλό μασάζ και ωραίο τελείωμα στο τέλος σαν φυσική συνέχεια του ραντεβού. Ρώτησα εάν προσφέρει και υπηρεσίες παραπάνω του καλαμακίου αλλά μου είπε πως όχι. Πάντως εάν την ξαναπάρω (που ίσως το κάνω), μπορεί και να το ξανά προτείνω και να δω εάν θα το σκεφτεί περίσσοτερο. Για την ώρα, θεωρώ την Ίριδα καλή περίπτωση, με κυρίως μείον τον petite σωματότυπο που δεν είναι ακριβώς για body to body, αλλά το υπερκαλύπτει με την ποιότητα του μασάζ και του τριψίματος.

EDIT: Για την επόμενη φορά μου πρότεινε και 4 hands massage κάνοντας duo με την Τέα.
Το συν 30 για στοματικό από το εν λόγω γραφείο είναι γνωστό, το συν 15 για χειρομαλλαξη είναι καινούργιο πρόγραμμα και αν δεν τα δώσεις, μετά από το μασάζ και το body to body, η κοπέλα φεύγει και σε αφήνει με το πουλί στο χέρι?
 

golden21

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
31
Like
1.397
Πόντοι
1.071
Το συν 30 για στοματικό από το εν λόγω γραφείο είναι γνωστό, το συν 15 για χειρομαλλαξη είναι καινούργιο πρόγραμμα και αν δεν τα δώσεις, μετά από το μασάζ και το body to body, η κοπέλα φεύγει και σε αφήνει με το πουλί στο χέρι?
Δεν γνωρίζω καθώς πρώτη φορά δοκιμάζω μασάζ από το συγκεκριμένο γραφείο, αλλά θα υπέθετα πως αυτό συμβαίνει λογικά.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Δεν γνωρίζω καθώς πρώτη φορά δοκιμάζω μασάζ από το συγκεκριμένο γραφείο, αλλά θα υπέθετα πως αυτό συμβαίνει λογικά.
Οκ. ευχαριστώ, είχα την εντύπωση πως σε όλα τα προγράμματα η χειρομαλαξη ήταν μέσα στη τιμή, τέλος πάντων, ευχαριστώ και πάλι.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Οκ. ευχαριστώ, είχα την εντύπωση πως σε όλα τα προγράμματα η χειρομαλαξη ήταν μέσα στη τιμή, τέλος πάντων, ευχαριστώ και πάλι.
Όχι φίλε, δεν είναι μέσα στην τιμή, πότε δεν ήταν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής τζουλι από deluxe;
Φτάνει φουλ ;
Είναι κλεισμένη συνέχεια
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.828
Κριτικές
18
Like
2.932
Πόντοι
7.195
Αυτή την εβδομάδα είχα διάθεση για κάτι πιο στάνταρ που να το ξέρω .

Νίκη - Ηλιάνα Empire Massage:
Body to body γυμνό , ακα διπλό φοβερό , τελείωμα στομα , δέχονται τα πάντα + 30 € η κάθε μία . Φτάνουν και φουλ

Χρυσή vip:
Τερματισμός αγώνα + 60. Πολύ καλή παίχτρια.
στο σαιτ εμφανιζεται μονο η Αφροδιτη και η Αλεξανδρα . Που μπορω να δω για τις δυο που αναφερεις ???
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Καλημέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ

Να σας ενημερώσω οτι επέστρεψε στη εταιρία

η Αριάδνη που τόσο πολύ ζητήσατε

Επίσης υπάρχουν οι κοπέλες που μπορείτε να δείτε στο VIBER

Ρενάτα..
Χρυση.
Κατερίνα..
Άννα..
Χριστίνα
Έλενα.
Δημητρα
Χρυσα

Τηλέφωνο :
698 0 280 270

Γραμμή VIBER
698 097 2778

11:00 - 23:30

https://vipmassage.gr/
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Για όσους ενδιαφέρονται για late night massage

Αριάδνη

Χριστίνα

Χρυσα

Άλεξανδρα

Τηλέφωνο :
698 0 280 270

Γραμμή VIBER
698 097 2778

vipmassage.gr
 

GeorgeKxx9

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα !!! Από Βίκυ ή Χριστίνα (τις καινούργιες στο Deluxe) μήπως ξέρει κανείς αν και κατά πόσο προχωράνε? Ευχαριστώ !!!
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415
κατι προσφορες βλεπω δω κ 'κει,πρεπει να εχει πεσει πεινα μαλλον. καθολου περιεργο!
 

Jim_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Like
76
Πόντοι
0
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.585
Κριτικές
190
Like
48.393
Πόντοι
41.443
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!
ε το osmose μονο μασαζ δεν ειναι ρε φιλε. ολοι το λενε. γιατι σου κανει εντυπωση?
ολες πρωην εργαζομενες σε μπουρδελα στη φυλης και στο μεταξι ειναι.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
27
Like
17.446
Πόντοι
7.415

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.036
Πόντοι
26.236
ε το osmose μονο μασαζ δεν ειναι ρε φιλε. ολοι το λενε. γιατι σου κανει εντυπωση?
ολες πρωην εργαζομενες σε μπουρδελα στη φυλης και στο μεταξι ειναι.
Πρέπει να έχει περασει κ από το magic αυτη σαν call girl . Αλβανίδα .
 

Mad71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2020
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
247
Πόντοι
281
Καλησπέρα είναι εύκολο να μου πει κάποιος έστω και σε pm πια προχωράει σε full από το VIP massage
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.899
Like
4.767
Πόντοι
1.706
IMG_20211214_174026.jpg




Συνάντηση πριν δεκα μερεε εβδομάδες με την Νικόλ από osmose...

Από Αλβανία και όχι από Ρουμανία όπως γράφει στο site

Ο Ορισμός της βίζιτας!!!

Καταρχάς έχει απίστευτες βυζάρες!!!
Δε χόρταινα να τις γλυφω!!!

Τις Χρυσοπλήρωσε και προσπαθεί τώρα να κάνει απόσβεση!!!

Ήταν η πρώτη μας συνάντηση.

Ούτε με ρώτησε τίποτα κατευθείαν στο ψητό!!!

Βαθιά γλωσσοφιλα καλή πίπα και όταν άρχισα να την γαμάω γυρνούσε στον καθρέφτη και κοιτούσε αφού μου είπε ότι γουστάρει πολύ να βλέπει να πηδιέται!!!

Εχυσα που αλλού; στις βυζαρες της

Πραγματικά είναι μία πολύ καλή περίπτωση!!!
Αμάν!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom