Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 98 άτομα (16 μέλη και 82 επισκέπτες)

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Στο delux τελευταία έγινε μιά μίνι ανανέωση, δεν ξέρουμε τίποτα επικρατεί ''σιγή ασυρμάτου'' ,νάναι τόσο καλές άραγε που κάποιοι δεν μοιράζονται πληροφορίες ; οποιαδήποτε πληροφορία είτε εδώ είτε σε π.μ θα την εκτιμούσα!
Ναι. Πήραν την Φαίδρα - Χάνα απτό Empire που δεν κάνει τίποτα , αν και κάνει χωρίς πετσέτες. Με άφησε στην μέση της συνεδρίας ....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.059
Like
2.920
Πόντοι
456
Ναι. Πήραν την Φαίδρα - Χάνα απτό Empire που δεν κάνει τίποτα , αν και κάνει χωρίς πετσέτες. Με άφησε στην μέση της συνεδρίας ....
αυτή μου έκανε κλικ και μένα τουλάχιστον απο τις φωτό ,γιατί σε άφησε αν επιτρέπεται ;
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
αυτή μου έκανε κλικ και μένα τουλάχιστον απο τις φωτό ,γιατί σε άφησε αν επιτρέπεται ;
Απτό γραφείο μου είπαν κάνει χωρίς πετσέτα . Η κοπέλα δεν προχωράει με τίποτα . Της το ζήτησα 2-3 φορές και ζήτησε να φύγει απτο δωμάτιο. Πήρε το γραφείο και έφυγε. Μαροκινή δηλώνει , ωστόσο δεν ξέρω .
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Είναι ανοικτό κανονικά. Έκανα σήμερα με την Χριστιάνα.
Εδώ μπαίνεις ;;;

Ναι
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
Ποσο σου πηρε για τον λαδωμενο φραπε φιλε?
Ειναι η χριστινα πρωην call girl (αν την πεις κομοδινο προσβαλεις το επιπλο οχι αυτην) που τωρα στο ντελουξ εχει αγιασει και παιζει μονο φραπε σε οτι τιμη μπορεσει να πιασει απο τα θυματα της.
Σαχλοκουδουνο.
Και δεν είναι το μόνο τσακλοκουδουνο που κυκλοφορεί στο χώρο....
 

Xristosti

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
24
Like
60
Πόντοι
0
συναγωνιστη μπορείς να δωσεις λιγες λεπτομέριες ακομη,,, καλαμάκι ηταν ακα?τελειωμα στο στόμα?κανει house call ή μονο σε ξενοδοχείο?
καλαμακι ακα..τελειωμα στο στομα οχι και εγω εκανα ραντεβου στο ξενοδοχειο.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
78
Like
7.413
Πόντοι
17.436
Στο Joy υπάρχει μια Δάφνη. Χθες ήταν κλεισμένη όλη μέρα. έχει κάποιος άποψη;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

dominusfabulam

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: scola

Massageboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Για ηλιανα-ανθη από empire-crystal. Καμία σχέση με φωτο. Στον δρόμο άμα την έβλεπα δεν θα την πρόσεχα. Ζήτησε και αρκετά για extra. 40 frape, 60 στομα. Γεματουλα, δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Αυτα.
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Οι 20 πιο όμορφες Ελληνίδες Αισθητικοί - θεραπεύτριες Massage Απο 20 εως 45 Ετών , έρχονται όπου και αν βρίσκεσαι σε 1 ώρα με ένα τηλεφώνημα !

Σπίτι - γραφείο - σκάφος - ξενοδοχείο

Με κόστος από 50 ευρώ

Υπεύθυνη : Χρυσα
698 0 280 270

Θεραπευτικό και χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα για άντρες , γυναίκες και ζευγάρια !
ΠΑΡΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΜΑΣΑΖ !

Καλύπτουμε όλη την Αθήνα και τον Πειραιά

Ραντεβού μόνο μέσω VIBER ή τηλέφωνο !

ωράριο

Καθημερινά και ΣΚ
10:30 έως 23:30


www.VipMassage.gr
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά. Για ηλιανα-ανθη από empire-crystal. Καμία σχέση με φωτο. Στον δρόμο άμα την έβλεπα δεν θα την πρόσεχα. Ζήτησε και αρκετά για extra. 40 frape, 60 στομα. Γεματουλα, δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Αυτα.

Καλησπέρα παιδιά. Για ηλιανα-ανθη από empire-crystal. Καμία σχέση με φωτο. Στον δρόμο άμα την έβλεπα δεν θα την πρόσεχα. Ζήτησε και αρκετά για extra. 40 frape, 60 στομα. Γεματουλα, δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Αυτα.
Τι έδωσες για εχτρα ;
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
364
Like
430
Πόντοι
21
Τι έδωσες για εχτρα ;
Πειστηκες οτι ειναι η ιδια;
Δεν αντεδρασες στην κριτικη

Παντως πολυ φιλοτιμη η κοπελα αλλα η εμφανιση μακρυα απο τις φωτο με πολλα παραπανισια κιλα
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
641
Πόντοι
301
Που σε βγάζει ; Εγώ κανονικά μπαίνω στην σελίδα.
Με κάνει re-direct στο:

Κάποιο θέμα θα έχω εγώ λογικά, αφού εσένα σου ανοίγει.
 

steeve68

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
τοσα που διαβασα για την Κελλυ απο Diamonds αποφασισα να κλεισω ραντεβου . αποτελεσμα , ενα ΤΕΛΕΙΟ μασαζ με τα ολα του . ευγενικη , επαγγελματιας στο μασαζ κ στο after εδωσε τον καλυτερο της εαυτο !!!!!! το Diamonds εχει αλλο ενα διαμαντι !!!!!!! μπραβο στην Τεα !!!!!!
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Πειστηκες οτι ειναι η ιδια;
Δεν αντεδρασες στην κριτικη

Παντως πολυ φιλοτιμη η κοπελα αλλα η εμφανιση μακρυα απο τις φωτο με πολλα παραπανισια κιλα
Δεν την έχω πάρει ως Ανθή .... Και αν είναι η ίδια , το έχετε πει εδώ μέσα , άρα αυτός που την πήρε και ως Ανθή και ως Ηλιάνα , πώς την πήρε κ απτά δύο ; Επίσης εμένα δεν μου φαίνεται μακριά από τις φώτο γιατί και στις φώτο φαίνεται ότι είναι μπάτσοι κι άλλα το πολύ όμορφο μπαμπάτσικο μετά κωλαράκια. Για αυτό η κριτική του τύπου μου βρωμάει λίγο
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Με κάνει re-direct στο:

Κάποιο θέμα θα έχω εγώ λογικά, αφού εσένα σου ανοίγει.
Ε ναι ρε , από μασατζου να σε πετάει στην καθηγήτρια ????
 

Vagg13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
137
Like
222
Πόντοι
21
Αυτή την εβδομάδα είχα διάθεση για κάτι πιο στάνταρ που να το ξέρω .

Νίκη - Ηλιάνα Empire Massage:
Body to body γυμνό , ακα διπλό φοβερό , τελείωμα στομα , δέχονται τα πάντα + 30 € η κάθε μία . Φτάνουν και φουλ

Χρυσή vip:
Τερματισμός αγώνα + 60. Πολύ καλή παίχτρια.
 

AlexCFC

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές... Έχουμε εικόνα για Λυδία από DiamondsMassage?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom