Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
ΑΨΟΓΟΣ !!! Συμφωνώ 100% !!
Μπράβο κύριε μου !!έτσι ακριβώς όπως τα είπατε .ο καθείς κάνει μια δουλειά .τον γνωρίζεις κ μετά τον κρίνεις !κ αν σου αρέσουν οι υπηρεσίες του καλώς .αν όχι πάλι καλώς.εμενα μου αρέσει αυτό που κάνω κ το κάνω με αγάπη κ σεβασμό.υγ.ποπο ντρέπομαι για αυτό που αναφέρατε αλλά υσχυει.ειχα ραντεβού 10το πρωί κ το είχα ξεχάσει .κ παίρνει ο άνθρωπος κ μου λέει είμαι στο ξενοδοχείο .το λιγότερο που μπορώ να κάνω του είπα είναι να σας πληρώσω το ξενοδοχείο κ ξανά επαναπροσδιορίζουμε το ραντεβού.ανθρωποι είμαστε πάνω απ' όλα .κ γω συγκεκριμένα έχω μάθει να είμαι πάντα εντάξει ? καλό σας βράδυ
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
τι λές τώρσ ρε τύπε?
Αλήθεια?
Πότε ενδιαφέρθηκες εσύ για το παρών νήμα και σε έπιασε τώρα ο καημός?
Πρώτον είμαι κοπέλαρα δεύτερον απάντησα σε σχόλια κ τρίτον λατρεύω τη δουλειά μου ?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
FB_IMG_1627519783149.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νάνι νάνι ?
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
22
Like
238
Πόντοι
2.017
Συνάντηση μέ τήν κυρία Alice Queen.Εμφανισιακά είναι "τσουπωτή"απο τήν μέση καί κάτω,όμορφο στήθος,ηλικία περί τά 40 έτη.Γενικά ομορφη παρουσία.Στά περί μασάζ,μένει μέ ενα κορμάκι τό οποίο κατεβάζει στό στήθος,τό ανοίγει από κάτω,σέ αλείφει με λάδι,χαιδεύει πόδια πλάτη,τρίβεται σέ φάση body to body γιά λίγο,αλλά... δέν υπάρχει μασάζ,τώρα μαθαίνει.Η φάση μαζί μέ φραπέ χειρός,είναι περί τά 35 μέ 40 λεπτά.Γενικά η φάση είναι πρός ξεπέτα μεριά.Καμμία σχέση μέ Στεφανία,Τέα,Ζωή,που -κατά τήν ταπεινή μου γνώμη - παρέχουν μασάζ καί αίσθησιασμό εκτός συναγωνισμού.Η Alice Queen εμφανισιακά το έχει ,άν μάθει μασάζ,μάθει καί νά αγαπά τό αντρικό κορμί,θά πάει καλά,αλλιώς θά χαθεί ανάμεσα στίς ξεπετατζούδες.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.034
Like
4.363
Πόντοι
1.706
Χαράς το κουράγιο σου να φωτογραφηθείς εδώ αυτή την στιγμή που η πατάτα είναι καυτή......η συνέχεια για μένα είναι προβλέψιμη για το τι θα δούμε) διαβάσουμε
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.191
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
Συνάντηση μέ τήν κυρία Alice Queen.Εμφανισιακά είναι "τσουπωτή"απο τήν μέση καί κάτω,όμορφο στήθος,ηλικία περί τά 40 έτη.Γενικά ομορφη παρουσία.Στά περί μασάζ,μένει μέ ενα κορμάκι τό οποίο κατεβάζει στό στήθος,τό ανοίγει από κάτω,σέ αλείφει με λάδι,χαιδεύει πόδια πλάτη,τρίβεται σέ φάση body to body γιά λίγο,αλλά... δέν υπάρχει μασάζ,τώρα μαθαίνει.Η φάση μαζί μέ φραπέ χειρός,είναι περί τά 35 μέ 40 λεπτά.Γενικά η φάση είναι πρός ξεπέτα μεριά.Καμμία σχέση μέ Στεφανία,Τέα,Ζωή,που -κατά τήν ταπεινή μου γνώμη - παρέχουν μασάζ καί αίσθησιασμό εκτός συναγωνισμού.Η Alice Queen εμφανισιακά το έχει ,άν μάθει μασάζ,μάθει καί νά αγαπά τό αντρικό κορμί,θά πάει καλά,αλλιώς θά χαθεί ανάμεσα στίς ξεπετατζούδες.

Με λιγα λογια, μια κυρια που θελει να κανει foreplay μεγαλης διαρκειας.
Μαλιστα.

Καλη φαση, απο λεφτα δε ξερω τι θα βγαλει!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Πρώτον είμαι κοπέλαρα δεύτερον απάντησα σε σχόλια κ τρίτον λατρεύω τη δουλειά μου ?
γιατί σε εσένα έκανα παράθεση?
Για ξανακοίτα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι έγινε? Θα διακοπάρουμε? :wink:
ω ναι!
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπερα σε όλους, γνωρίζει κάποιος για την Μαρία την Φαίδρα κάποια νεότερη πληροφορια; ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Paldim

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.831
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
γιατί σε εσένα έκανα παράθεση?
Για ξανακοίτα!
Θα έπρεπε να κάνεις και σε αυτήν ή να την εννοείς ότι από το Σεπτέμβρη που θα ξεβρωμισει το φόρουμ!!!
Έχει βγει παγανιά να ψαρεψει με το πρόσχημα ότι προχωράει στο μασάζ αν την καυλωσει ο παρτενέρ. Κάτι μου λέει ότι θα είναι συνέχεια με χάλια παρτενέρ και κανείς δεν θα την ανάψει καταλλήλος και όλοι θα μείνουν με το πουλί στο χέρι της κυρίας!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Θα έπρεπε να κάνεις και σε αυτήν ή να την εννοείς ότι από το Σεπτέμβρη θα ανανεωθεί το φόρουμ!!!
Έχει βγει παγανιά να ψαρεψει με το πρόσχημα ότι προχωράει στο μασάζ αν την καυλωσει ο παρτενέρ. Κάτι μου λέει ότι θα είναι συνέχεια με χάλια παρτενέρ και κάνεις δεν θα την ανάψει κατάλληλος και όλοι θα μείνουν με το πουλί στο χέρι της κυρίας!!!
Ε κατι πρεπει να πει μπας και τσιμπησουμε ???
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.034
Like
4.363
Πόντοι
1.706
Εμένα να με.λες αδελφουλα....θα το γυρίσω...... χορτάσαμε μούντζες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom