Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
99
Like
5.157
Πόντοι
4.280
Το θέμα είναι ότι δεν μας ερεθίζεις εσύ πια. Το έχασες. Εκεί που μπορούσες να το φτιάξεις ήσυχα και ωραία εκεί το έδωσες μια και το κατέστρεψες και δύσκολα γυρνάει...
Ανα τη δεις παντως με το μαυρο το πετσινο μπουστακι θα ερεθιστείς ??
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
Το ξεκίνησες πολλυ καλά...κ στο τέλος 60€ για μια μαλακιά...εσύ τι είχες καλέσει ?στοματικό πισωκολλητο πρωκτικό ??όταν εκτειθεσαι έχεις κ τα γκαντς που λένε να σεβαστείς κ τη θετική κ αρνητική κριτική ...αλλά ρε παιδιά έλεος δηλαδή !!!!δεν με ενοχλεί τίποτα σε ότι διαβάζω αλλά είστε άντρες κ οφείλετε να είστε κύριοι?
δεν ηθελα να σε μειωσω απλα εξηγησα τι δινεις και τι παιρνεις .... αυτος ειναι ο σκοπος αυτου του φορουμ η ενημερωση μεταξυ των μελων
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
ειναι η πρωτη φορα στα τοσα χρονια που διαβαζω το φορουμ , που βαρεθηκα τις ερωταπαντησεις .ειναι τωρα 5-6 σελιδες που ασχολουμαστε με τη συγκεκριμενη κοπελα . μακαρι να της πανε καλα οι δουλειες και μακαρι να ειναι αυτο που ελειπε μεχρι τωρα .αλλα μακαρι να ξεκαθαριζαμε τελικα τι δινουμε και τι παιρνουμε .αν ηταν σαφες κυρια αλικη ,δε θα χρειαζοσασταν τοσες σελιδες και ξενυχτια εξηγησεων .γιατι πας να γλυκανεις κατι που ολες οι θεραπευτριες κανουν ?
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.030
Like
4.373
Πόντοι
1.706
Βαρετο μεν.... γλωσσολογίκα ενδιαφέρον δε..... αφού ο τύπος δεν είχε ....γκαντς.....(have the guts ).......η τύπισσα έχει αποδεδειγμενα προφορά Οξφόρδης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Θεωρώ είναι fake. Αν κάνω λάθος σορρυ αλλά αυτο μου βγάζει η κριτική σου. Τα σημεία 1:30. Ώρα πλήρωσες για μασάζ και μισή ώρα μιλάγατε μετά σε 1 ώρα σου έκανε μασάζ στον έπαιξε και ήρθε και ο οδηγός ….. ότι ναναι λες φίλε
Πραγματικά δεν καταλαβαινω τι σου φαινεται περιεργο, αληθεια :) Μπορει να γραφω λίγο καιρό, αλλά μπαινω παρα πολλα χρόνια, δεν ειμαι τετοιος τύπος. Επειδη, όμως, γινεσαι λιγο "επιθετικουλης" με τα "οτιναναι λες φιλε", θα σου πω ακριβως το πως "κύλησε".

Λοιπόν, ειχα ραντεβου για τις 19:00 το απογευμα. Ήρθε, καθισαμε στο σαλονι να πιουμε ενα ποτάκι. Κάτσαμε μεχρι τις 19:30. Μετα, πήγαμε μεσα, ξεκίνησε το μασαζ, το οποιο κρατησε... μεχρι τις 20:11 ακριβώς (το θυμαμαι διοτι μου ειπε οτι τελειωνει σιγα σιγα ο χρονος και θα επρεπε να προχωρήσουμε στο.... ξερεις). Οπότε 20:11-20:25+, εγινε το στοματικό και η εκτονωση. Στο τέλος, εμειναν μερικα λεπτα να καθισουμε στο σαλονι, να επικοινωνήσει με τον οδηγο να της πει που θα βγει, κτλ.

Νομίζω σε κάλυψα. Όμως, θα πρεπει να εισαι σιγουρος οτι ο αλλος λεει ψεματα, πριν αρχισεις να τον κατηγορεις.
 

ermis1964

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
22
Like
238
Πόντοι
2.017
Η κυρία Alice Queen με έστησε στό ραντεβού που είχαμε στής 10 η ώρα.Εφυγα από τό ξενοδοχείο στής 10:25.Μέ πήρε τηλέφωνο η κυρία Alice Queen στής 11:00,μου ζήτησε συγγνώμη,προσφέρθηκε νά πληρώσει τό ξενοδοχείο καί κλείσαμε νέο ραντεβου γιά αυριο...Πρός ενημέρωση,τά γράφω.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Η κυρία Alice Queen με έστησε στό ραντεβού που είχαμε στής 10 η ώρα.Εφυγα από τό ξενοδοχείο στής 10:25.Μέ πήρε τηλέφωνο η κυρία Alice Queen στής 11:00,μου ζήτησε συγγνώμη,προσφέρθηκε νά πληρώσει τό ξενοδοχείο καί κλείσαμε νέο ραντεβου γιά αυριο...Πρός ενημέρωση,τά γράφω.
Τίμιο!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Η κυρία Alice Queen με έστησε στό ραντεβού που είχαμε στής 10 η ώρα.Εφυγα από τό ξενοδοχείο στής 10:25.Μέ πήρε τηλέφωνο η κυρία Alice Queen στής 11:00,μου ζήτησε συγγνώμη,προσφέρθηκε νά πληρώσει τό ξενοδοχείο καί κλείσαμε νέο ραντεβου γιά αυριο...Πρός ενημέρωση,τά γράφω.
Το ότι σε ενημέρωσε είναι προς τιμήν της και αν σου πληρώσει το χοτελ στο νέο ραντεβού μπράβο της. Μπορεί κάτι να συνέβη στην κοπέλα περιμένουμε ενημέρωση
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.456
Like
3.671
Πόντοι
456
Την πλάκωσε το σεντόνι :2funny: .
Εντάξει συμβαίνουν αυτά ,ποιος δεν έχει αργήσει να ξυπνήσει κάποια μέρα;
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.030
Like
4.373
Πόντοι
1.706
Κατά τα άλλα θέλουν να κάνουν πελατεία...να ανοίξουν μαγαζιά.....και να μας λένε και τι να κάνουμε .......καλά κρασιά:grin::cheesy::fuck1:
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Καλησπέρα και πάλι! Επειδη έχουμε μαζεψει λίγα χρηματα, και κυριως επειδη με το Andromeda ψιλο-σπασαμε, μόλις εκλεισα ραντεβου για nuru massage με την Αντζελίνα απο Osmose. Στις 4:30 ειναι το ραντεβου, οπότε κατα τις 6μιση θα δωσω feedback.
Οι τιμες, όπως μου τις ειπε η κοπελα στο τηλεφωνο, ειναι 50e (1h απλό μασαζ) 90ε (1h nuru) και +20 η εχτρα μιση ωρα. Δεν ειμαι ακομα σιγουρος αν θα κανω κανονικό ή Nuru ή ποση ωρα θα κανω. Λογικά θα τα αποφασίσω οταν την δω απο κοντά. Αμα εχει τα κανονια που βλεπω στις φωτο, μπορει να την κλεισω και για ολη τη μερα, χαχα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Κατά τα άλλα θέλουν να κάνουν πελατεία...να ανοίξουν μαγαζιά.....και να μας λένε και τι να κάνουμε .......καλά κρασιά:grin::cheesy::fuck1:

Δεν είναι υποχρεωμένη η άλλη να σου κάτσει στο μασάζ....

Είναι μάλλον ξεκάθαρη απέναντι σου ότι αν δεν της το βγάλεις κάτι πάρα πάνω από χειρομάλαξη δεν θα σου προσφέρει.

Δικαίωμα της αυτό αλλά και δικαίωμα σου να μην την προτιμήσεις ... Μην το κουράζετε άλλο....
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Συναντησα και εγω την Alice καποια στιγμη την προηγουμενη εβδομαδα. Στην επικοινωνια ειναι μια χαρα. Ευχαριστη σαν παρουσια μου φανηκε.
Αυτα που γραφει εδω, αυτα μου ειπε και τοτε. Ωστόσο, καταλαβαινω οτι τα υπονοουμενα που αφηνει, και εδω και κατ'ιδιαν, τα αφηνει για να ψαρωσει κοσμο. Αν δηλαδή καποιος την παρει 2-3 φορες, πιστευω το στοματικο θα ειναι δεδομενο - δεν ξερω - ετσι υποθετω απ'οτι καταλαβα.
Εμφανισιακα, ειναι παχουλη... οχι άσχημα, αλλα αν προτιμας το αδυνατο, ειναι στα ορια και μαλλον προς το οχι.
Μασαζ ανυπαρκτο.
Με τα "αισθησιακα" κτλ, μου θυμησε θα ελεγα την Νικη απο Joy που δεν στο λεει όπως η συγκεκριμενη, αλλα μετά απο 4-5 ραντεβου προχωραει.
 

cryptohandfly

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
58
Κριτικές
4
Like
249
Πόντοι
0
Δοκιμή Alice από Diamond, δεν έβγαζα άκρη από το οπότε πήρα να μάθω.
Πρόγραμμα 90'
Είναι τυπακι, Ελληνίδα και πραγματικά περνάς καλά μαζί της.
Το μασάζ θα το έλεγα μέτριο αλλά δεν την πήρα γι'αυτό αλλά για όλη την φάση. Από καλαμάκι σούπερ εμένα μου άρεσε
Το σώμα της είναι μια χαρά για skinny
Ότι συμφωνήσαμε έγινε δεν έχω κάποιο παράπονο μακάρι να έκανε και φουλ.
Παρότι είχε το νου της στο χρόνο, πιο πολύ για να τα προλάβει όλα να τα κάνει πάρα για να τα ξεπεταξει
Θα την ξαναπαρω όταν θα έχω όρεξη να τα σκάσω .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.196
Κριτικές
2
Like
712
Πόντοι
96
Καμερα σε μενα!! Μαλλον θα σας κουρασω, αλλα εχει χαθει λιγο το μετρο εδω μεσα.

Το μασαζ κατ οικων (και σε καταστηματα ή σε ξενοδοχεια και σπιτια) ειναι μια κατηγορια που "επιτρεπει" στις παροχες να γινουν τα παντα αλλα "απαιτει" να υπαρχει το μασαζ. Ετυμολογικα τουλαχιστο!
Ολους εσας που φωναζετε και κρινετε μια κοπελα που "δεν το δινει" ή δεν επιτρεπει τελειωμα, πραγματικα δεν μπορω να σας καταλαβω.

Αντε να δεχτω πως, αν θες να πουλησεις μασαζ ΣΚΕΤΟ... ε δε το κανεις στο Μπουρδελα.Κομ! Οταν ομως εισαι σε αυτο το νημα, θα περιμενε κανεις πως εχει προτεραιοτητα το μασαζ...
Τι θελω να πω?
Εχει σημασια, για εμας τους μασαζοπληκτους η ευεξια που δινει η διαδικασια αυτη.
Να ειστε σιγουροι πως, αν θελουμε να πηδηξουμε, ξερουμε που πρεπει να κοιταξουμε και πως...

Προσωπικα, με ενοχλει που σε αυτο το νημα, περνανε δεκτικα κοπελες που απλα κανουν βιζιτες (και τις βαφτιζουν μασαζ) αλλα δεχονται πυρα αλλες που δινουν μασαζ αλλα οχι σεξ...
Αν ηταν στο χερι μου? Κοπελες που κανουν βιζιτες με μετριο ή και ανυπαρκτο μασαζ απλα δεν θα αναφερονταν εδω. Ας γινει ενα νημα με τιτλο "κρυφες/ντροπαλες εκδιδωμενες" ή "πηδημα με λαδι" και οτι αλλο μπορει να περιγραφει τελος παντων την πραγματικοτητα.

Μεχρι τωρα, η προσωπικη μου εμπειρια λοιπον στον τομεα αυτο εχει να πει πως ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Αθηνα, τιμιες υπηρεσιες εχουν δωσει τρεις (3) κοπελες...

η Στεφανια (ξεκινησε με παροχη στο χωρο του πελατη ή ξενοδοχειο και τωρα εχει δικο της χωρο)
η Τεα (που ξεκινησε με δικο της χωρο, αλλα πλεον παιζει σε ξενοδοχειο ή σπιτι και εκανε δικο της γραφειο)
η Ζωη (που ειχε δικο της χωρο, εγινε ανεξαρτητη και πλεον ειναι κατω απο γραφειο)

Ηρθε και η Alice Queen (δεν εχω ακομα εμπειρια, στα λογια καλα το παει, δεν ξερω ομως τι πραγματικα κανει και πως)

Φυσικα εχουν υπαρξει αρκετες αξιολογες παρουσιες ανα διαστηματα, αλλα εδω παραθετω την αποψη μου, ΔΕΝ κανω καταγραφη του κλαδου.

Τωρα, αν ειναι ψηλη, κοντη, μεγαλη, μικρη κτλ κτλ... ΣΕ ΑΥΤΟ το νημα, δεν ειναι τοσο σημαντικο.

Να σημειωσω πως ειμαι εντυπωσιασμενος απο δυο-τρια πραγματακια:
1. Η Τεα στους πελατες προσφερει κρασι... ανοιγεις την πορτα και μπαινει μεσα η ιδια ή η κοπελα που εχεις κλεισει και κρατα ενα μπουκαλι κρασι... αυτο φτανει για να καταλαβεις πως απλα θα περασεις καλα, θα χαλαρωσεις!!
2. Η Στεφανια εχει προσφερει ποτο οσες φορες εχω παει στο χωρο της, ποτε ο χρονος δεν μετρησε απο την εισοδο στο σπιτι, παντα μετρουσε απο την ωρα που ξαπλωνα στο κρεββατι, αυτο φτανει για να καταλαβεις οτι θα εχεις μια συνεδρια που θα σε αναζωογονησει
3. Ηρθε η Alice να παρει πανω της το κοστος του ξενοδοχειου για ραντεβου που ακυρωσε!! αυτο φτανει για να καταλαβεις οτι σε θελει για πελατη και ασχολειται με σενα. Δεν θελει να σου παρει τα χρηματα, θελει να της τα δωσεις (πιστεψτε με υπαρχει διαφορα).

Τελος πατων, το κλεινω εδω μιας και μπηκα να αφησω κριτικη, αλλα επεσα πανω στη μανουρα και δε μου βγηκε.
Ελπιζω να ειστε καλα, θα γραψω για τον μικρο χαμο που εζησα στον στιβο του μασαζ, τις επομενες μερες.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
6
Like
6.757
Πόντοι
1.336
Εννοώ ότι όταν ξαπλώνουμε 2αγνωστοι στο κρεββάτι ...εγώ σαν γυναίκα ξέρω τον ρόλο μου κ συ απαιτείται να γνωρίζεις τον δικό σου...?κ όχι να ζητάς υπηρεσίες να εκπληρωθούν μηχανικά ...γιατί δεν πληρώνονται όλα φίλε μου

Καμερα σε μενα!! Μαλλον θα σας κουρασω, αλλα εχει χαθει λιγο το μετρο εδω μεσα.

Το μασαζ κατ οικων (και σε καταστηματα ή σε ξενοδοχεια και σπιτια) ειναι μια κατηγορια που "επιτρεπει" στις παροχες να γινουν τα παντα αλλα "απαιτει" να υπαρχει το μασαζ. Ετυμολογικα τουλαχιστο!
Ολους εσας που φωναζετε και κρινετε μια κοπελα που "δεν το δινει" ή δεν επιτρεπει τελειωμα, πραγματικα δεν μπορω να σας καταλαβω.

Αντε να δεχτω πως, αν θες να πουλησεις μασαζ ΣΚΕΤΟ... ε δε το κανεις στο Μπουρδελα.Κομ! Οταν ομως εισαι σε αυτο το νημα, θα περιμενε κανεις πως εχει προτεραιοτητα το μασαζ...
Τι θελω να πω?
Εχει σημασια, για εμας τους μασαζοπληκτους η ευεξια που δινει η διαδικασια αυτη.
Να ειστε σιγουροι πως, αν θελουμε να πηδηξουμε, ξερουμε που πρεπει να κοιταξουμε και πως...

Προσωπικα, με ενοχλει που σε αυτο το νημα, περνανε δεκτικα κοπελες που απλα κανουν βιζιτες (και τις βαφτιζουν μασαζ) αλλα δεχονται πυρα αλλες που δινουν μασαζ αλλα οχι σεξ...
Αν ηταν στο χερι μου? Κοπελες που κανουν βιζιτες με μετριο ή και ανυπαρκτο μασαζ απλα δεν θα αναφερονταν εδω. Ας γινει ενα νημα με τιτλο "κρυφες/ντροπαλες εκδιδωμενες" ή "πηδημα με λαδι" και οτι αλλο μπορει να περιγραφει τελος παντων την πραγματικοτητα.

Μεχρι τωρα, η προσωπικη μου εμπειρια λοιπον στον τομεα αυτο εχει να πει πως ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Αθηνα, τιμιες υπηρεσιες εχουν δωσει τρεις (3) κοπελες...

η Στεφανια (ξεκινησε με παροχη στο χωρο του πελατη ή ξενοδοχειο και τωρα εχει δικο της χωρο)
η Τεα (που ξεκινησε με δικο της χωρο, αλλα πλεον παιζει σε ξενοδοχειο ή σπιτι και εκανε δικο της γραφειο)
η Ζωη (που ειχε δικο της χωρο, εγινε ανεξαρτητη και πλεον ειναι κατω απο γραφειο)

Ηρθε και η Alice Queen (δεν εχω ακομα εμπειρια, στα λογια καλα το παει, δεν ξερω ομως τι πραγματικα κανει και πως)

Φυσικα εχουν υπαρξει αρκετες αξιολογες παρουσιες ανα διαστηματα, αλλα εδω παραθετω την αποψη μου, ΔΕΝ κανω καταγραφη του κλαδου.

Τωρα, αν ειναι ψηλη, κοντη, μεγαλη, μικρη κτλ κτλ... ΣΕ ΑΥΤΟ το νημα, δεν ειναι τοσο σημαντικο.

Να σημειωσω πως ειμαι εντυπωσιασμενος απο δυο-τρια πραγματακια:
1. Η Τεα στους πελατες προσφερει κρασι... ανοιγεις την πορτα και μπαινει μεσα η ιδια ή η κοπελα που εχεις κλεισει και κρατα ενα μπουκαλι κρασι... αυτο φτανει για να καταλαβεις πως απλα θα περασεις καλα, θα χαλαρωσεις!!
2. Η Στεφανια εχει προσφερει ποτο οσες φορες εχω παει στο χωρο της, ποτε ο χρονος δεν μετρησε απο την εισοδο στο σπιτι, παντα μετρουσε απο την ωρα που ξαπλωνα στο κρεββατι, αυτο φτανει για να καταλαβεις οτι θα εχεις μια συνεδρια που θα σε αναζωογονησει
3. Ηρθε η Alice να παρει πανω της το κοστος του ξενοδοχειου για ραντεβου που ακυρωσε!! αυτο φτανει για να καταλαβεις οτι σε θελει για πελατη και ασχολειται με σενα. Δεν θελει να σου παρει τα χρηματα, θελει να της τα δωσεις (πιστεψτε με υπαρχει διαφορα).

Τελος πατων, το κλεινω εδω μιας και μπηκα να αφησω κριτικη, αλλα επεσα πανω στη μανουρα και δε μου βγηκε.
Ελπιζω να ειστε καλα, θα γραψω για τον μικρο χαμο που εζησα στον στιβο του μασαζ, τις επομενες μερες.

ΑΨΟΓΟΣ !!! Συμφωνώ 100% !!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Καμερα σε μενα!! Μαλλον θα σας κουρασω, αλλα εχει χαθει λιγο το μετρο εδω μεσα.

Το μασαζ κατ οικων (και σε καταστηματα ή σε ξενοδοχεια και σπιτια) ειναι μια κατηγορια που "επιτρεπει" στις παροχες να γινουν τα παντα αλλα "απαιτει" να υπαρχει το μασαζ. Ετυμολογικα τουλαχιστο!
Ολους εσας που φωναζετε και κρινετε μια κοπελα που "δεν το δινει" ή δεν επιτρεπει τελειωμα, πραγματικα δεν μπορω να σας καταλαβω.

Αντε να δεχτω πως, αν θες να πουλησεις μασαζ ΣΚΕΤΟ... ε δε το κανεις στο Μπουρδελα.Κομ! Οταν ομως εισαι σε αυτο το νημα, θα περιμενε κανεις πως εχει προτεραιοτητα το μασαζ...
Τι θελω να πω?
Εχει σημασια, για εμας τους μασαζοπληκτους η ευεξια που δινει η διαδικασια αυτη.
Να ειστε σιγουροι πως, αν θελουμε να πηδηξουμε, ξερουμε που πρεπει να κοιταξουμε και πως...

Προσωπικα, με ενοχλει που σε αυτο το νημα, περνανε δεκτικα κοπελες που απλα κανουν βιζιτες (και τις βαφτιζουν μασαζ) αλλα δεχονται πυρα αλλες που δινουν μασαζ αλλα οχι σεξ...
Αν ηταν στο χερι μου? Κοπελες που κανουν βιζιτες με μετριο ή και ανυπαρκτο μασαζ απλα δεν θα αναφερονταν εδω. Ας γινει ενα νημα με τιτλο "κρυφες/ντροπαλες εκδιδωμενες" ή "πηδημα με λαδι" και οτι αλλο μπορει να περιγραφει τελος παντων την πραγματικοτητα.

Μεχρι τωρα, η προσωπικη μου εμπειρια λοιπον στον τομεα αυτο εχει να πει πως ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ την Αθηνα, τιμιες υπηρεσιες εχουν δωσει τρεις (3) κοπελες...

η Στεφανια (ξεκινησε με παροχη στο χωρο του πελατη ή ξενοδοχειο και τωρα εχει δικο της χωρο)
η Τεα (που ξεκινησε με δικο της χωρο, αλλα πλεον παιζει σε ξενοδοχειο ή σπιτι και εκανε δικο της γραφειο)
η Ζωη (που ειχε δικο της χωρο, εγινε ανεξαρτητη και πλεον ειναι κατω απο γραφειο)

Ηρθε και η Alice Queen (δεν εχω ακομα εμπειρια, στα λογια καλα το παει, δεν ξερω ομως τι πραγματικα κανει και πως)

Φυσικα εχουν υπαρξει αρκετες αξιολογες παρουσιες ανα διαστηματα, αλλα εδω παραθετω την αποψη μου, ΔΕΝ κανω καταγραφη του κλαδου.

Τωρα, αν ειναι ψηλη, κοντη, μεγαλη, μικρη κτλ κτλ... ΣΕ ΑΥΤΟ το νημα, δεν ειναι τοσο σημαντικο.

Να σημειωσω πως ειμαι εντυπωσιασμενος απο δυο-τρια πραγματακια:
1. Η Τεα στους πελατες προσφερει κρασι... ανοιγεις την πορτα και μπαινει μεσα η ιδια ή η κοπελα που εχεις κλεισει και κρατα ενα μπουκαλι κρασι... αυτο φτανει για να καταλαβεις πως απλα θα περασεις καλα, θα χαλαρωσεις!!
2. Η Στεφανια εχει προσφερει ποτο οσες φορες εχω παει στο χωρο της, ποτε ο χρονος δεν μετρησε απο την εισοδο στο σπιτι, παντα μετρουσε απο την ωρα που ξαπλωνα στο κρεββατι, αυτο φτανει για να καταλαβεις οτι θα εχεις μια συνεδρια που θα σε αναζωογονησει
3. Ηρθε η Alice να παρει πανω της το κοστος του ξενοδοχειου για ραντεβου που ακυρωσε!! αυτο φτανει για να καταλαβεις οτι σε θελει για πελατη και ασχολειται με σενα. Δεν θελει να σου παρει τα χρηματα, θελει να της τα δωσεις (πιστεψτε με υπαρχει διαφορα).

Τελος πατων, το κλεινω εδω μιας και μπηκα να αφησω κριτικη, αλλα επεσα πανω στη μανουρα και δε μου βγηκε.
Ελπιζω να ειστε καλα, θα γραψω για τον μικρο χαμο που εζησα στον στιβο του μασαζ, τις επομενες μερες.
Έτσι ακριβώς!!!!
Περιμένουμε ενημέρωση για την μάχη που έδωσες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom