Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γιατί ρε παιδιά αφού υποτίθεται ήταν στην Τέα που τα κάνουν όλα εκεί. Άρα κ όπου πάει τα ίδια θα είναι
Εφόσον έχεις μελετήσει και μελετάς επισταμένως (από ότι φαίνεται ) τα γραφεία και τα κορίτσια και σου δημιουργούνται ερωτήματα τα οποία αναφέρεις εδώ , να σου πω την γνώμη μου από την δική μου μελέτη
-Αυστηρά ΟΧΙ Athens massage και τα όμοια του που έχουν αναφερθεί
-Αυστηρά ΝΑΙ πλήρεις υπηρεσίες , μερικά και όχι όλα τα κορίτσια από Vip massage ,Osmose massage , Navasana massage
-Αυστηρά ΝΑΙ έως χέρι - στόμα και όχι όλα τα κορίτσια από Deluxe massage, Lux massage , Joy massage , Tea diamonds massage , Velvet massage ,Art massage , Prive massage , e.c.t που λένε οι αμερικάνοι κ.λ.π εμείς
Αν σε όλα τα ανωτέρω γίνεται κάτι παραπάνω και δεν αναφέρεται εδώ , αυτό το ξέρουν τα κορίτσια και οι φίλοι που το κάνουν
Και εάν εσυ έχεις διαβάσει κάτι διαφορετικό θα είναι καλά να το γράψεις για να εμπλουτίσουμε τις γνώσεις μας
Καλό και πετυχημένο Σαββατοκύριακο Adonis6969
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
982
Κριτικές
4
Like
3.317
Πόντοι
446
Πάμε τώρα, δοκιμή με Νίνα από Art ότι λίγο πολύ έχει αναφερθεί μην μακρυγορω. Σωμα μοντελε, Μασάζ στα ΔΕΝ (πάνω κάτω με ζαλισε) στα του 2ου γύρου το τερματίζει αλλά τσιμπάει όπως έχουν αναφέρει. Όλα τα ανάγει στην 50αδα (+50 αυτό +50 το άλλο κλπ κλπ) αλλά πέφτει παζάρι. Ήμουν ξεκάθαρος από αρχή τόσα έχω αν θες και προχωρησαμε..από το να φύγει με το 60αρι του γραφείου.. Δεν μπριζολιασα γιατί με έφτιαξε αρκετά και κάναμε όλα τ άλλα σε 2ο ραντεβού δεν θα γλιτώσει...:fuck1::zfuck::zfuck:
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Ρε παίδες επειδή έχω μπερδευτεί η Αφροδίτη του empire λέει τίποτα , κάνει τίποτα και σωματικά είναι χοντρή;;
Δώστε ινφο για να την κλείσω !!
Ευχαριστώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δούλευε παλιά στο deluxe??
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Ρε παίδες επειδή έχω μπερδευτεί η Αφροδίτη του empire λέει τίποτα , κάνει τίποτα και σωματικά είναι χοντρή;;
Δώστε ινφο για να την κλείσω !!
Ευχαριστώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δούλευε παλιά στο deluxe??
Μακριά φίλε! Μη χαλάς χρόνο. Ήταν αυτή που μας δούλευε εδώ μέσα, μαζί με άλλους πολλούς, και τους έστειλε στα θυμαράκια ο alpula.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Δήμητρα attica. Δε θα γράψω πολλά γιατί ισχύουν ότι έχει αναφερθεί γενικά στο θρεντ. Γενικά γλυκός και καλόπιωτος ο φραπές.
Από εμφάνιση μου άρεσε αρκετά, εμφανισιμη, ωραίο πρόσωπο όπως στη φωτό και καλό σωματακι γυμνασμενο
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
2
Like
6.187
Πόντοι
1.336
Δες πμ top boy
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Ευχαριστώ bro το Ακυρωσα κιόλας
Εμένα στις φωτογραφίες μου φαίνεται ωραία και με μεγάλο στήθος πολύ σημαντικό στις γυναίκες δεν βλέπω κάποια χοντρή
Έχω καταλάβει ότι όποια άλλη πέρα της τεας την βρίζετε γιατί ; εγώ δύο κοπέλες έχω πάρει από εκεί και ήταν ίδιες με την φωτογραφία που έχει η σελίδα
Θα με βάλετε σε τρυπακι να πάρω και το αφεντικό τώρα εσείς και μου λένε από Τρίτη κενό πάλι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γενικά σε όποιο γραφείο και να πήρα κοπέλα δεν είχε διάφορα μεγάλη από την φωτογραφία ευτυχώς
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.861
Πόντοι
6.745
Εμένα στις φωτογραφίες μου φαίνεται ωραία και με μεγάλο στήθος πολύ σημαντικό στις γυναίκες δεν βλέπω κάποια χοντρή
Έχω καταλάβει ότι όποια άλλη πέρα της τεας την βρίζετε γιατί ; εγώ δύο κοπέλες έχω πάρει από εκεί και ήταν ίδιες με την φωτογραφία που έχει η σελίδα
Θα με βάλετε σε τρυπακι να πάρω και το αφεντικό τώρα εσείς και μου λένε από Τρίτη κενό πάλι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γενικά σε όποιο γραφείο και να πήρα κοπέλα δεν είχε διάφορα μεγάλη από την φωτογραφία ευτυχώς
ποιανου αφεντικο??? :2funny:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Έχουμε καμία πρόταση για late night ??? Κάτι που να αξίζει?
Late night μία πολύ καλή πρόταση είναι η Τέα και Alice και ως ζευγάρι δίδυμο 4 χεριών μετά τις 11 έως 5 το πρωί Παρασκευή και Σάββατο ...πολύ καλή υπηρεσία . 11- 1 πμ Δευτέρα έως και Πέμπτη !
# 33598 έχω γράψει λεπτομέρειες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Εμένα στις φωτογραφίες μου φαίνεται ωραία και με μεγάλο στήθος πολύ σημαντικό στις γυναίκες δεν βλέπω κάποια χοντρή
Έχω καταλάβει ότι όποια άλλη πέρα της τεας την βρίζετε γιατί ; εγώ δύο κοπέλες έχω πάρει από εκεί και ήταν ίδιες με την φωτογραφία που έχει η σελίδα
Θα με βάλετε σε τρυπακι να πάρω και το αφεντικό τώρα εσείς και μου λένε από Τρίτη κενό πάλι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γενικά σε όποιο γραφείο και να πήρα κοπέλα δεν είχε διάφορα μεγάλη από την φωτογραφία ευτυχώς
Χάρηκα που σε γνώρισα "αρχηγέ". :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom