Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα και πάλι, απτό γραφείο της τεας μπορεί κάποιος να μου προτείνει εδώ η σε μύνημα κάποια που να κάνει ότι και η τεα?(σαν σύνολο) Καλή η τεα αλλά να αλλάξουμε και λίγο παραστάσεις .? Επίσης αν έχουμε τίποτα για. Empire massage σε pm καλοδεχούμενο

Λοιπόν θέλω εντυπώσεις απο τις κάτωθι

Νεφέλη και Εύα απο Velvet
Νεφέλη πολύ όμορφη. Κάνει ;
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Συναντηση με τζενιφερ απο πριβεμασαζ,
κλασικα βραβειο φωτοσοπ το γραφειο, επρεπε να τηρησω το μαυρο που ειχα ριξει αλλα ειπα να κανω μια εξαιρεση γιατι φανηκε πολλα υποσχομενη.
η τυπισσα απο μασαζ μετριο προς ανυπαρκτο, απο μπλαμπλα στο φουλ, απο εγκεφαλο στο μειον, για συνεχεια δεν ασχοληθηκα και πολυ γιατι δεν το ειχε και πολυ με το αθλημα.
μου εφαγε και ενα 20λεπτο οπως και αλλη τυπισσα αλλη φορα απο το ιδιο γραφειο.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Συναντηση με τζενιφερ απο πριβεμασαζ,
κλασικα βραβειο φωτοσοπ το γραφειο, επρεπε να τηρησω το μαυρο που ειχα ριξει αλλα ειπα να κανω μια εξαιρεση γιατι φανηκε πολλα υποσχομενη.
η τυπισσα απο μασαζ μετριο προς ανυπαρκτο, απο μπλαμπλα στο φουλ, απο εγκεφαλο στο μειον, για συνεχεια δεν ασχοληθηκα και πολυ γιατι δεν το ειχε και πολυ με το αθλημα.
μου εφαγε και ενα 20λεπτο οπως και αλλη τυπισσα αλλη φορα απο το ιδιο γραφειο.
το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Από your massage έχει πάρει κάνεις ?? Φαίνεται καθαρά μασσαζοθεραπεια , έχει πάρει κάνεις ξέρει αν φτάνουν έστω φραπέ και ίσως λιγο πιο μέσα , βλέπω Μιρνα από your και μου έρχονται άγριες ορέξεις
.... καντε ένα ποστ αν ξέρει κάποιος κάτι για το συγκεκριμένο θεραπευτήριο
Η μόνη που μπορεί μα προχωράει με τιμοκατάλογο είναι η Στέφη. Δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά εργαζόταν osmose για αρκετό ως Σοφία. Η Μιρνα δεν το συζητάει καν.

Οι υπόλοιπες, χωρίς να έχω δοκιμάσει, έχω την εντύπωση πως εργάζονται χωρίς τιμοκατάλογο.

Το μαγαζί κάποια στιγμή φαίνεται πως έκανε στροφή, για μικρό χρονικό διάστημα, προς τα «εμάς», αλλά στην συνέχεια άλλαξε πάλι ρότα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
εγώ τον τύπο τον πιστεύω γιατί η ανάλυση που έκανε δείχνει άνθρωπο που δεν γράφει ψέματα.
Απλά ήταν πιστεύω μεγάλος κωλοφαρδος!:D:
Μπορεί και αυτό να συνέβηκε φίλε alpula ! Και ο jeisonkm λέει για τζόκερ το 8 ! Όλοι λίγο πολύ έχουμε την εμπειρία της προσπάθειας συνάντησης με Τεα ότι πολύ σπάνιο να κλείσεις αμέσως ή κσι την επόμενη μέρα !
Μηπως υπάρχει και η πιθανότητα της μεγάλης σύμπτωσης ? ( κολοφαρδια την ονομάζεις . )
Να είναι σε ραντεβού σε ξενοδοχείο και μόλις ανοίξει το κινητό η Τεα , που ποτέ όσο κρατάει η συνεδρία δεν κτυπαει , και να δει μνμ ή κλήση . Να στείλει μνμ στον πελάτη ο οποίος βρίσκεται πολύ κοντά και να κλείσουν άμεσα την συνάντηση . Ακύρωση επαγγελματικού ραντεβού ο φίλος και δυνατότητα της Τεας να τον δεχτεί εφόσον είναι πολύ κοντά στο ξενοδοχείο που ήδη βρίσκεται και έχει ένα κενό μεταξύ άλλης συνεδρίας .
Ετσι γίνεται η επιτυχημένη συνάντηση όπως την γράφει ο φίλος με την διαδικασία που όσοι έχουν συναντήσει την Τεα γνωρίζουν και να ονοματιστεί " τζόκερ , τυχερός , κολοφαρδος " ! Τυχερός ο φίλος , τυχερή και η Τεα που της προέκυψε και έκανε ένα επιπλέον ραντεβού εκεί που δεν το περίμενε .., Υπάρχει περίπτωση να έλεγε όχι ? Δεν νομίζω .
Και προκύπτει " το τερπνόν μετά του ωφέλιμου " και για τους δυο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα και πάλι, απτό γραφείο της τεας μπορεί κάποιος να μου προτείνει εδώ η σε μύνημα κάποια που να κάνει ότι και η τεα?(σαν σύνολο) Καλή η τεα αλλά να αλλάξουμε και λίγο παραστάσεις .? Επίσης αν έχουμε τίποτα για. Empire massage σε pm καλοδεχούμενο
Ότι και η Τεα λίγο δύσκολο , αλλά εξίσου καλές η Ίνα , Alice , η Νίκη που κάνει προσαρμογή στις ιδέες της Τεας . Η Λυδια σε προσαρμογή και αυτή !
Ολες με έξτρα 15-30 χέρι - στόμα και με όλες τις ίδιες υπηρεσίες barefoot, body to body, massage χαλαρωτικό κλπ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Ότι και η Τεα λίγο δύσκολο , αλλά εξίσου καλές η Ίνα , Alice , η Νίκη που κάνει προσαρμογή στις ιδέες της Τεας . Η Λυδια σε προσαρμογή και αυτή !
Ολες με έξτρα 15-30 χέρι - στόμα και με όλες τις ίδιες υπηρεσίες barefoot, body to body, massage χαλαρωτικό κλπ
Για την Νίκη έχω μια μικρή ένσταση. Όταν την συνάντησα ήταν ξεκάθαρο ότι δεν έχει ιδέα από μασάζ. Έχει περάσει πάνω από ένας χρόνος και ελπίζω να έχει βελτιωθεί :).
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Για την Νίκη έχω μια μικρή ένσταση. Όταν την συνάντησα ήταν ξεκάθαρο ότι δεν έχει ιδέα από μασάζ. Έχει περάσει πάνω από ένας χρόνος και ελπίζω να έχει βελτιωθεί :).
Έχει βελτιωθεί και η προσαρμογή που αναφέρω αφορά τις ιδέες της Τεας ως προς τις προσφερόμενες υπηρεσίες μασαζ και καλούδια ?
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Ότι και η Τεα λίγο δύσκολο , αλλά εξίσου καλές η Ίνα , Alice , η Νίκη που κάνει προσαρμογή στις ιδέες της Τεας . Η Λυδια σε προσαρμογή και αυτή !
Ολες με έξτρα 15-30 χέρι - στόμα και με όλες τις ίδιες υπηρεσίες barefoot, body to body, massage χαλαρωτικό κλπ
Μεταξύ της Αλεξάνδρας empire που ήταν στην Τέα από ότι είδα που λέτε και της ίνας που είναι στην Τέα ποια να προτιμήσω δύσκολη επιλογή γιατί λογικά είναι παρόμοιες οι υπηρεσίες άρα από εμφάνιση κάποιος που να ξέρει και τις δύο να βοηθήσει
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Μεταξύ της Αλεξάνδρας empire που ήταν στην Τέα από ότι είδα που λέτε και της ίνας που είναι στην Τέα ποια να προτιμήσω δύσκολη επιλογή γιατί λογικά είναι παρόμοιες οι υπηρεσίες άρα από εμφάνιση κάποιος που να ξέρει και τις δύο να βοηθήσει
Δεν είναι παρόμοιες οι υπηρεσίες πάντως. Αφροδίτη ΔΕΝ ΔΕΝΝΝΝ.

Αρκετά!:woldman:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Μεταξύ της Αλεξάνδρας empire που ήταν στην Τέα από ότι είδα που λέτε και της ίνας που είναι στην Τέα ποια να προτιμήσω δύσκολη επιλογή γιατί λογικά είναι παρόμοιες οι υπηρεσίες άρα από εμφάνιση κάποιος που να ξέρει και τις δύο να βοηθήσει
Μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις!
Υποτίθεται ότι είσαι διαβασμένος....
Εννοείται μακριά απο Αλεξάνδρα!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μεταξύ της Αλεξάνδρας empire που ήταν στην Τέα από ότι είδα που λέτε και της ίνας που είναι στην Τέα ποια να προτιμήσω δύσκολη επιλογή γιατί λογικά είναι παρόμοιες οι υπηρεσίες άρα από εμφάνιση κάποιος που να ξέρει και τις δύο να βοηθήσει
Όταν η επιλογή είναι δύσκολη φίλε Adonis και εφόσον έχεις την δυνατότητα που λες δοκίμασε και τις δυο που είναι εύκολο οικονομικά οπως ειπες και μας ενημερώνεις για το αποτέλεσμα !
Το καλό για κάποιους μπορεί να είναι κακό για άλλους ... είναι κατάρα θέμα τι ψάχνεις , τι θελεις και τι επιτυχία έχεις
 

ARIONAS71

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα.Από το Joy Massage η Άννα προχωράει σε καλαμακι ακα;-Αν όχι.ποια μου προτείνει κανεις;Ευχαριστω.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.443
Κριτικές
99
Like
25.099
Πόντοι
26.236
Καλησπερα.Από το Joy Massage η Άννα προχωράει σε καλαμακι ακα;-Αν όχι.ποια μου προτείνει κανεις;Ευχαριστω.
Ντεκαβλε γκομενα , ξυλάγγουρη. Όχι κ να προχωρούσε εγώ με τίποτα .
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
ειδικα για Μυρνα, θυμαμαι οτι ολοι εχουν γραψει οτι δεν κανει τιποτα, μονο με πετσετα και ετσι, για αλλες δε θυμαμαι
καποιος συναγωνιστης παλαιοτερα ειχε πει για τη μαρια του yourmassage οτι του ειχε προτεινει η ιδια την "αποκλιμακωση" της εντασης με στοματικο
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
282
Πόντοι
20

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Μην κάνεις τέτοιες ερωτήσεις!
Υποτίθεται ότι είσαι διαβασμένος....
Εννοείται μακριά απο Αλεξάνδρα!!
Γιατί ρε παιδιά αφού υποτίθεται ήταν στην Τέα που τα κάνουν όλα εκεί. Άρα κ όπου πάει τα ίδια θα είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom